Акредитована освітня агенція
Що це означає?
Особистий менеджер. Підтримка 24/7, поки ви навчаєтесь за кордоном
Партнерські знижки та стипендії роблять ціни нижчими, аніж напряму в школах
Отримати прорахунок


Випустили єдиний в Україні каталог ТОП-30 кращих таборів за кордономЗамовити безкоштовно
98%
наших клієнтів вступають до університету своєї мрії
1/3
клієнтів отримують стипендію = знижку на навчання
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все

Освіта в Європі

Що визначає успішність людини? Багато в чому це відношення до життя, прагнення до саморозвитку, працьовитість і здорова частка авантюризму. Для того щоб прийти до наміченої мети, необхідно правильно обрати напрямок руху і максимально ефективний підхід. Першим кроком на шляху до нових звершень і добробуту може стати якісна освіта в Європі. Двері європейських навчальних закладів завжди відкриті для цілеспрямованих студентів. Освітня агенція Karandash допомагає здійснити задумане, отримати необхідні знання та досвід.

Освіта в Європі — найкраща інвестиція в майбутнє

Усвідомлений вибір навчального закладу — дуже важливий крок у житті кожної людини. Диплом не повинен лежати на полиці й збирати пил, він має працювати та компенсувати ресурси, витрачені на його отримання. Визначившись з галуззю, в якій хотілося б працювати в майбутньому, необхідно подбати про те, щоб здобути освіту належного рівня.

Європейський диплом справляє на роботодавців сильне враження. Це вагомий аргумент, оскільки сам по собі він передбачає наявність значної теоретичної бази й практики на підприємствах високого класу.

Ще один дуже важливий момент — зв'язки та корисні знайомства, які може дати навчання в Європі. Більшість найвпливовіших і найбагатших людей у всьому світі, домоглися успіху завдяки навчанню в престижних вишах. Стів Джобс познайомився зі Стівом Возняком в студентські роки, результатом їхньої співпраці стала всесвітньо відома компанія Apple. Хто знає, на які відкриття надихне вас навчання в Європі. Це в будь-якому випадку дуже цінний і корисний досвід.


Education.ua — освіта в Україні.

Освітня агенція Карандаш розвінчує міфи

Напевно у багатьох коли-небудь виникала думка, чи не поїхати повчитися за кордон, але мозок тут же генерував мільйон відмовок і купу перешкод, так що ця можливість починала здаватися недосяжною. Насправді, про освіту в Європі не так багато зрозумілої інформації, що згодом і породжує багато міфів, які заважають рухатися вперед.


Міф №1: «Навчання в Європі це неймовірно дорого»

Це звичайно так, якщо вибирати найдорожчу програму з усіх можливих. Але, навчання в Європі може бути абсолютно безкоштовним! У багатьох навчальних закладах Європи, іноземні громадяни мають рівні права під час вступу, існує безліч програм, які дають можливість навчатися в Європі безкоштовно. Багато хто навіть не підозрюють про такі можливості.


Міф №2: «У мене немає здібності до мов, тому я не зможу вчитися за кордоном»

Швидше за все, таке явище, як «відсутність здібностей до вивчення іноземних мов», придумали погані педагоги. Якщо в школі у вас була двійка з англійської, це не означає, що ви не можете вивчити іноземну мову, і навчання в Європі для вас недоступне. Швидше за все, вам було нецікаво і вчителю не вдалося знайти вдалий підхід. Правильна мотивація гарантує успіх у будь-якій справі. Занурення в мовне середовище перетворює вивчення іноземної мови в природний процес, який вимагає набагато менше зусиль. Ви самі захочете спати в обнімку з підручником, для того щоб мати можливість краще розуміти нових знайомих, відчувати себе впевненіше та комфортніше.

Програми для дітей і мовні курси для дорослих дають можливість вивчати мову найбільш ефективно і цікаво. Це найкращий спосіб захопити дітей іноземною мовою, а для дорослих — прекрасна можливість повірити у свої сили та розширити кар'єрні горизонти.


Міф №3: «Мені вже пізно кудись їхати вчитися»

«Пізно щось робити» — універсальна відмовка для тих, хто боїться змін. Але ж зміни в житті можуть бути й на краще! Не треба боятися, все в ваших руках. Освіта в Європі дає можливість підвищити кваліфікацію, отримати необхідні знання та навички для того, щоб мати можливість займати бажану посаду і безперешкодно рухатися вгору по кар'єрній драбині.


Міф №4 «В Європі вчитися складно, там інша культура і взагалі все не так»

З європейцями у нас набагато більше спільного, ніж могло б здатися на перший погляд. Якби мова йшла про країни Африки або Азії, то культурних відмінностей знайшлося б куди більше. Глобалізація робить свою справу, кордони стираються, а громадяни всього світу прагнуть зрозуміти один одного і знайти більше спільного.

Складність навчання в Європі багато в чому залежить від настрою і, звичайно ж, від мотивації. Необхідно у повній мірі усвідомлювати, навіщо вам це потрібно. Вчитися буде легко де завгодно, якщо хотіти цього, прагнути до нових знань і можливостей.

Список міфів, породжених непевністю, відсутністю інформації та страхом перед невідомістю можна продовжувати довго, щоб даремно не мордувати себе, краще звернутися в агенцію Карандаш, де ви точно знайдете відповіді на всі питання, що стосуються навчання за кордоном.


Чим корисна освітня агенція Karandash?

Для того щоб самостійно розібратися у всіх нюансах, пов'язаних зі вступом до європейського вишу, доведеться витратити чимало часу і все одно, прогледіти якусь важливу деталь. Краще звернутися з усіма питаннями до професіоналів. Наше агентство має успішний досвід роботи в сфері європейської освіти. Ви отримаєте всебічну підтримку:

  • вам нададуть всю необхідну інформацію, що стосується навчання за кордоном;
  • фахівці допоможуть визначитися з програмою, яка буде максимально відповідати вашим побажанням;
  • агентство Карандаш візьме на себе клопоти оформлення документів необхідних для посольств і приймальних комісій європейських вузів;
  • замовлення авіаквитків і бронювання житла - ще одна корисна послуга агентства.

Завдання освітньої агенції Карандаш — зробити навчання в Європі максимально доступним, а також позбавити майбутнього студента від тяганини з паперами і дати можливість зосередитися на власних знаннях.