Вступ

Дійсна  політика  конфіденційності визначає порядок обробки персональних даних та заходи по забезпеченню безпеки персональних даних, вживані ООО «Карандаш Едюкейшн» (далі – Агентство Karandash)

Сбір та захист, обробка та використання Вашої особистої інформації відповідно вимогам ЗУ «Про захист персональних даних» є для нас важливим завданням.

Агентство Karandash вживає необхідних правових, організаційних та технічних заходів або забезпечує їх вживання для захисту персональних даних від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, зміни, блокування, копіювання, надання, розповсюдження персональних даних, а також від інших неправомірних дій щодо персональних даних, а також бере на себе зобов'язання збереження конфіденційності персональних даних Користувача.

Які персональні дані ми збираємо і з якою метою, способи обробки даних

Агентство Karandash може обробляти такі персональні дані, які Ви вказуєте за бажанням: прізвище, ім’я, по батькові, електронна адреса, телефон, країна, адреса, вік, освіта та інші дані.

Обробка Ваших персональних даних – будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів з персональними даними, включаючи збирання, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), вилучення, використання, передачу (поширення, надання, доступ) знеособлення, блокування, видалення, знищення Ваших персональних даних.

Ми можемо обробляти персональні дані для наступних цілей:

 • Надання послуг. Ми можемо використовувати Ваші персональні дані для надання послуг, консультацій, для обробки ваших запитів, або для інших цілей, які можуть існувати для досягнення кінцевої мети – задовольнити інтереси споживача , а також для запобігання та розслідування випадків шахрайства та інших зловживань.
 • Спілкування з Вами. Ми можемо використовувати персональні дані для зв’язку, наприклад, повідомити Вас про зміну наших послуг або надіслати важливі повідомлення і зв’язатися з Вами з метою обслуговування клієнтів
 • Маркетингові повідомлення. Ми будемо інформувати Вас про заходи які ми проводимо, цікаві пропозиції, нові програми та продукти, знижки, стипендії, а також про інші маркетингові активності компанії тільки у тому випадку, якщо ви висловите на це згоду, поставивши відмітку на сайті нашої Компанії.

Ваші персональні дані ми отримуємо таким чином:

 • при реєстрації або авторизації на нашому сайті https://karandash.ua (далі – сайт), де Ви погоджуєтесь з умовами даної Політики конфіденційності;
 • при заповненні форми онлайн-запиту , анкети і погоджуючись з умовами даної Політики конфіденційності;
 • повідомивши їх нашим менеджерам у телефонному режимі, користуючись номерами розміщеними на сайті;
 • при відправці нам листа на e-mail, вказаний на сайті або на e-mail вказаний менеджерами нашого Агентства;
 • підписавши з нами договір про надання послуг, під час виставлення Вам рахунку;
 • інші способи, передбачені чинним законодавством України.

Згода на обробку персональних даних і отримання інформаційних повідомлень 

Використання нашого сайту, Telegram каналу, Viber групи та ін. месенджерів, спілкування з нашими менеджерами у телефонному режимі, e-mail листування, підписання з Агентством Karandash договору про надання послуг, здійснення розрахунків за послуги, означає Вашу беззаперечну згоду з умовами даної політики конфіденційності, включаючи згоду на обробку Ваших персональних даних, використання файлів cookies, реєстрацію Вас у базі даних нашого Агентства з наступним направленням Вам смс-повідомлень, у тому числі рекламного змісту, інформаційних та новинних розсилок, та іншої інформації рекламно-новинного змісту.

Використання нашого сайту означає повне розуміння Вашою стороною та згода з тим, що під час використання нашого сайту, на інтернет-сторінках можуть бути присутні коди інтернет-ресурсів третіх осіб, у результаті чого такі треті особи отримують Ваші персональні дані. Такими інтернет-ресурсами можуть бути системи збору статистики відвідувань сервісів (наприклад,Google, Analytics) соціальні-плагіни/блоки соціальних/інформаційних мереж/форумів (наприклад, Facebook, Google+, Youtube, Twitter) та інші ресурси.

Згода на використання особистої інформації та направлення Вам смс-повідомлень ви можете відкликати у будь-який час. Для цього достатньо надіслати листа електронною поштою, з позначкою у темі листа, на адресу: office@karandash.ua.

Перед тим як зробити замовлення послуг, отримати консультацію, прийняти участь у подіях, які організовує наше агентство або іншим чином взаємодіяти з нами, Ви підтверджуєте, що уважно ознайомились з Вашими правами по обробці персональних даних, вказаних у ст. 8 ЗУ « Про захист персональних даних» та у даній Політиці конфіденційності та висловлюєте свою повну згоду з умовами їх збору, запису,  систематизації, накопичення, зберігання, оновлення, зміни, використання, розповсюдження, надання, доступу, блокуванню, видаленню.

Як відбувається збір загальної інформації 

Агентство Karandash може обробляти загальну інформацію, яка стосується таких аспектів як: кількість відвідувачів сайту, які сторінки вони відвідують, яку інформацію завантажують, відсоток відвідувачів сайту жіночої та чоловічої статі, тип браузеру та операційна система, яку вони використовують, назва провайдеру інтернет-послуг, та інше. Коли Ви заходите на наш сайт, ми автоматично отримуємо цю інформацію і узагальнюємо з подібними даними відвідувачів. Збираючи таку інформацію ми хочемо зрозуміти, як відвідувачі подорожують сайтом, і які його сторони є найпопулярнішими, ми аналізуємо як краще пристосувати наш сайт до потреб відвідувачів.

Процес збору таких даних здійснюється за допомогою технологій cookies.

Крім того, сайт https://karandash.ua може містити посилання на сайти, які не керуються ООО «Карандаш Едюкейшн». Такі посилання приведені виключно для інформаційних цілей.

Технічне оснащення сторінок сайту https://karandash.ua може містити модулі:

 • Соціальної мережі Facebook (facebook.com), управління якою  здійснюється зі штаб-квартири компанії Facebook Inc, Facebook Corporate Office,який знаходиться за адресою: Headquarters 1601 S. California Ave. Palo Alto, CA 94304, USA, телефон: +1 (650) 543-4800
 • Інформаційної мережі Twitter (twitter.com), управління якою здійснюється з офісу компанії Twitter, Inc., який знаходиться за адресою: 1355 Market St, Suite 900 San Francisco, CA 94103, USA, телефон: +1 (415) 222-9958;
 • Соціального форуму Youtube (youtube.com), управління яким  здійснюється з офісу компанії YouTube, LLC, який знаходиться за адресою: 901 Cherry Ave., San Bruno, CA 94066, USA, телефон: +1 (650) 253-0000
 • Соціальної мережі Google+ (http://www.google.com/intl/ru/+/learnmore/better/), управління якою здійснюється з офісу компанії 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA, телефон: +1 (650 ) 253-0000.
 • Соціальної мережі Instagram - (instagram.com) управління якою здійснюється з офісу компанії,  який знаходиться за адресою: 151 W 34th St, New York, NY 10001, USA.
 • Соціальної мережі Telegram - (telegram.org)

Ці модулі можуть бути кнопками синхронізації акаунту на сайті https://karandash.ua , Like, @ Поділитись або відповідно «Мені подобається». Якщо ви відкрили одну з веб-сторінок, оснащену таким плагіном, інтернет-браузер безпосередньо підключить його до серверу Facebook, Telegram, Instagram, Twitter, LinkedIn, ВКонтакте, Google+ або Youtube. Плагін буде передавати на сервер дані про те, які саме веб-сторінки сайту https://karandash.ua Ви переглядали. При використанні будь-яких функцій плагіну, ця інформація також буде синхронізована з Вашим обліковим записом на Facebook, Telegram, Instagram, Twitter, Google+ або Youtube. Більш докладну інформацію про збір та використання даних мережами Facebook, Telegram, Instagram, Twitter, Google+ або Youtube, а також про права та можливості захисту особистих даних у цьому контексті можна знайти у розділі про конфіденційність на сайтах Facebook, Telegram, Instagram, Twitter, Google+ або Youtube.

Агентство Karandash не має жодного впливу на дані, що передаються та збираються вищезазначеними соціальними мережами, та їх умови конфіденційності не контролюються нашим Агентством.

Агентство Karandash не несе відповідальності за збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, змінення, вилучення, використання, розповсюдження, надання, доступ, блокування, видалення даних переданих Вами вищезазначеним соціальним мережам.

Якщо Ви не згодні з будь-якою із умов даної Політики конфіденційності, будь ласка, не надавайте особисту інформацію.

Надання персональних та загальних даних третім особам

Ми не передаємо, не розголошуємо особисті та загальні дані, які ми отримуємо.

Але у процесі роботи для реалізації цілей вказаних у нашій Політиці конфіденційності, ми маємо право залучати інші компанії: рекламні агентства, бізнес-партнерів, спонсорів та інших третіх осіб, щоб налаштувати або розширити зміст та рекламу на нашому сайті для наших Користувачів.

Для цього компаніям які надають маркетингові та/або інші послуги у сфері підтримки нашого Агентства, ми можемо надати доступ до Ваших особистих або загальних даних, але їм заборонено використовувати Ваші дані для інших цілей, ніж та, яка вказана в нашій Політиці конфіденційності.

Ми розкриваємо Ваші особисті дані лише у випадках, визначених чинним законом України.

Агентство Karandash забезпечує безпеку особистих даних і приймає можливі міри, які виключають доступ до особистих даних для неуповноважених осіб.

Власником особистих даних є ООО «Карандаш Едюкейшн», що знаходиться за адресою: 03065, м. Київ, Козелецька, 24.

Зміни нашої Політики конфіденційності

Ми залишаємо за собою право змінювати Політику конфіденційності у будь-який час, шляхом публікації на нашому сайті, без попереднього попередження.

Будь ласка, час від часу переглядайте Політику конфіденційності, для того щоб знати про зміни та оновлення. Усі зміни у цій Політиці конфіденційності набувають чинності з моменту їх публікації на нашому сайті https://karandash.ua

У разі визнання недійсним або нездійсненним одного з положень чинної Політики конфіденційності, інші її положення мають повну юридичну силу.

Зв’язатись з нами

З будь-яких питань та побажань щодо Політики конфіденційності Ви можете звернутись до нас за адресою: вул. Євгена Коновальця, 32Г, Київ, 01133 або за телефоном: +38 (050) 313-10-21 або написавши нам на e-mail: office@karandash.ua