Як отримати стипендію €10000 в Нідерландах: досвід студентки

04.06.2018

Навчатись за кордоном хоче ледь не кожен український студент. А про стипендію в декілька тисяч доларів більшіть навіть не наважується мріяти. Ми поспілкувались з Юлією, українською студенткою, яка виграла стипендію €10000 на річну программу навчання в одному з топових вишів Нідерландів — The University of Groningen. Читаємо, надихаємось та беремо приклад.

1. Як вибирали освітню агенцію, чому вибір припав на Karandash?

Коли вирішила, що хочу продовжити навчання за кордоном, то почала шукати агенції. Насправді, вибір величезний. Заходила на сайти агенцій, читала відгуки, шукала якомога більше інформації, аби не прогадати з агенцією, адже це дуже важливий аспект у процесі вступу в іноземний ВНЗ. Але таки не прогадала. Вибір пав на 'Karandash' і я сміливо можу сказати, що ані секунди не шкодую. Краще і бути не може - тут працюють найкращі спеціалісти своєї справи!


2. Як проходила підготовка до вступу та подача на стипендію?

Якби сказала, що взагалі не витрачала часу на підготовку до вступу — збрехала б. Доволі багато часу йшло на курси підготовки до IELTS (тест з англійської мови, необхідний для вступу). Після здачі тесту всю увагу приділила мотиваційним листам — дуже важливий документ для вступу. Коли починаєш його писати, то реально задумуєшся над тим, що ж ти хочеш від цього життя, ким ти себе бачиш у майбутньому і, взагалі, чи дійсно ти вивчаєш те, що тобі подобається. Але саме усвідомлення того, що я матиму можливість вивчати своє улюблене міжнародне публічне право в одному з найкращих університетів Європи, та що там, — навіть світу, беззаперечно мотивувало. А тут ще така підтримка з боку агенції. Тому — ні кроку назад! Взагалі не варто затягувати з документами, треба починати раніше, ніж думаєш. Наприклад, у мене виникли значні труднощі з тим, аби отримати виписку балів у своєму університеті, тому такі моменти потребують особливої уваги.


Читайте також: Українець отримав стипендію на навчання в голландському університеті


3. Як ви відреагували на новину про отримання стипендії?

Коли дізналась, що отримала стипендію, то думала, що у прямому сенсі слова "розірве" від емоцій! У мене тоді проходив залік, але я "вилетіла" з кабінету і почала стрибати від щастя! Такі моменти незабутні.

4. Який настрій перед навчанням і які плани на майбутнє?

Настрій перед навчанням позитивний, бойовий! Звісно, десь там всередині є страх перед чимось новим і невідомим, але хіба це дивно? Головне — мотивація і бажання вчитись, а цього у мене більш, ніж достатньо. Хочеться скористатись усіма можливостями, які відкриються переді мною на момент навчання у Нідерландах.

Дивіться всі університети Нідерландів>>

Ми дуже пишаємось Юлією та бажаємо їй здійснити всі свої плани. Ну а всіх, хто бажає повторити її досвід, запрошуємо на консультацію.

Дивіться також добірки стипендій на 2018-2019 роки:

США

Англія

Karandash является официальным представителем зарубежных школ и университетов в Украине.
За дополнительной информацией по вопросам образования за границей обращайтесь к нашим менеджерам:

✔ по телефонам: +38 (050) 31-31-021, +38 (096) 960-36-80;
✔ отправляйте запросы на электронную почту office@karandash.ua или через онлайн-форму;
✔ получайте на почту свежие новости и акционные предложения, подпишитесь на нашу рассылку;
✔ приходите к нам в офис: г. Киев, ул. Евгения Коновальца, 32Г.

Оставьте запрос и получите индивидуальный ответ:×
*поля, обязательные для заполнения
Заполняя эту форму, вы принимаете условия пользовательского соглашения.
Спасибо за доверие!×
Вы гарантированно получите ответ
в течение 24 часов или в ближайший рабочий день.
 
Связаться прямо сейчас:

M : +38 (050) 313-10-21
M : +38 (096) 960-36-80
Все статьи
partnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartner
× Задайте нам вопрос