ЗАРАХУВАННЯ В УНІВЕРСИТЕТИ І КОЛЕДЖІ КАНАДИ НА 2021 РІК

БАКАЛАВРАТ, МАГІСТРАТУРА, ДИПЛОМНІ ТА ПОСТДИПЛОМНІ ПРОГРАМИ


COVID не перешкода! Вступ на 2021 рік і подача документів у звичайному режимі.

Об'єктивна оцінка шансів на вступ і отримання візи. Робота зі складними кейсами, грамотна підготовка документів для подачі на візу.


Записатись на консультацію


Освіта в Канаді має ряд переваг. Їхня система має багато спільного з британською і характеризується хорошим рівнем підготовки фахівців. Студенти мають можливість почати роботу, провчившись пів року, це дозволяє не тільки отримати дохід, а й набути необхідного досвіду в професії. Таким чином, навчання в Канаді, після успішного завершення, практично гарантує гідно оплачувану роботу за фахом.

26 університетів цієї країни увійшли до рейтингу QS World University Rankings за 2021 рік, а 3 з них потрапили в ТОП-50 кращих вишів світу.

 • Престижна освіта.

Канада багато років поспіль залишається однією з лідерів серед країн для здобуття вищої освіти серед українських студентів. А все тому, що диплом канадського університету або коледжу автоматично підтверджує відмінні знання у його володаря.

 • Ідеальне співвідношення ціни і якості.

Якість освіти в Канаді не поступається британській або американській, а ось його вартість приємно радує гаманець. Це стосується не лише вартості самого навчання, але і витрат на проживання та харчування. Наприклад, диплом канадського коледжу обійдеться в середньому в CAD 12000-15000 на рік (це $9000-11000). У в США і Британії таких цін просто немає. Таким чином навіть найкращі виші в Канаді обійдуться для вашого гаманця набагато дешевше.

 • Гнучка імміграційна політика.

Канада — країна іммігрантів. Чого варта лише імміграційна політика провінції Манітоба. MPNP (Manitoba Provincial Nominee Programme) — унікальна програма в провінції Манітоба, яка дозволяє отримати статус Permanent Resident всього через півроку після початку роботи. Студентам, які мають диплом Університету Манітоби, досить пропрацювати всього 6 місяців на території провінції, щоб подати заявку і стати Постійним Резидентом Канади.

 • Легке працевлаштування.

Багато навчальних закладів Канади працюють в тісній зв'язці з бізнесом і промисловістю, тому випускають фахівців в тих сферах, де утворився їх дефіцит. Так що проблем з пошуком роботи не буде. Крім цього, система освіти Канади досить гнучка для студентів, які бажають працювати під час навчання. Але і тут існують обмеження: 20 годин на тиждень під час навчання і 40 годин в тиждень під час канікул. Таким чином більшість студентів до випуску мають реальний трудовий досвід в Канаді, а деякі навіть повноцінний робочий контракт.

 • Мультикультурне середовище.

Канада — лідер серед розвинених країн за кількістю іммігрантів. За статистикою перепису 2011 року ними є понад 20% населення країни. Основне населення країни (¾) складають англоканадська і франкоканадська групи. Решта національності це німці, італійці, українці, китайці, голландці, поляки і росіяни. Такий мікс привів до того, що представники всіх національностей відчувають себе тут однаково добре.

Потрібно більше інформації? Запишіться на зустріч з представниками навчальних закладів Канади.
  Записатись  

Langara College 

Vancouver

Коледж Лангара розташований у Ванкувері, одному з найрізноманітніших і багатих культурою міст Канади. Це популярне місце для багатьох іноземних студентів. Коледж пропонує дипломні та постдипломні програми підготовки, програми професійної підготовки і вивчення англійської мови.

 • Понад 1 тисяча освітніх програм, що охоплюють близько 90 популярних спеціальностей.
 • Для іноземних студентів є якісні підготовчі курси з вивчення англійської мови.
 • Вартість навчання нижче, ніж в університетах.
 • Прикладні освітні програми, що включають можливість проходження практики на підприємствах.
 • Викладацький склад з високою кваліфікацією.
 • Наявність 2-х річних трансферних програм, які передбачають трансфер на 3-й курс в один з університетів-партнерів Langara College (Університет Торонто, МакГілл, Університет Британської Колумбії, Йорк і ін.).
 Дивитися брошуру 

Спеціальності: бухгалтерський облік, менеджмент, бізнес адміністрування, маркетинг, інформатика, дизайн, криміналістика, дієтологія, фотографія, видавнича справа та інші.

Бакалаврат

Вартість навчання від CAD 20000 за рік

Потрібно більше інформації?
 • Запишіться на зустріч з Gregory Pokorny, представником Langara College! Якщо ви не володієте англійською мовою, не хвилюйтеся. Представник агенції Karandash допоможе з перекладом під час зустрічі.
 Записатись 

Centennial College  

Toronto

Centennial College став першим з канадських освітніх установ, які отримали право на викладання комп'ютерних дисциплін за бакалаврськими програмами. 

Centennial College знаменитий також інтернаціональними традиціями, завдяки чому відсоток в його стінах іноземних студентів помітно вищий, ніж в інших вишах Канади. У коледжі регулярно ведуться реєстри підприємств і організацій Канади, готових прийняти на роботу власників його дипломів і сертифікатів. З деякими з них, зокрема з General Motors, Import Export Canada, Honda, Royal Bank of Canada, Dell, Mc'Donald's і ін., У Centennial College укладені довгострокові договори про співпрацю.

 • #1 по задоволеності студентів в Торонто в 2019 році.
 • 25 000 студентів денної форми навчання, в тому числі 13 000 іноземних.
 • 3 000 000 стипендій доступних для студентів.
 • 170 000 випускників Centennial по всьому світу.
 • Високі технології та бізнес ─ два пріоритетних напрями навчання в Centennial College.
 • Коледж славиться сильним штатом викладачів, серед яких приблизно третина представлена практикуючими фахівцями в різних галузях економічного та суспільного життя країни.

Спеціальності: охорону здоров'я та соціологічні дослідження, бізнес і фінанси, готельно-ресторанний бізнес та туризм, комунікації, медіа та дизайн, школа інженерних технологій і прикладної науки, комп'ютерні науки та обчислювальні мережі, зв'язки з громадськістю.

Бакалаврат

Вартість навчання від CAD 21119 за рік.

Потрібно більше інформації?
 • Запишіться на зустріч з Juliana Tzvetkova представником Centennial College! Якщо ви не володієте англійською мовою, не хвилюйтеся. Представник агентства Karandash допоможе з перекладом під час зустрічі.
 Записатись 

University of Manitoba 

Winnipeg

Університет Манітоби — перший університет в Західній Канаді, заснований в 1877 році. Входить в 15 найбільших дослідницьких університетів Канади. Потрапив у список Academic Ranking of World Universities як один з 500 кращих університетів світу.

MPNP (Manitoba Provincial Nominee Programme) — унікальна програма в провінції Манітоба, яка дозволяє отримати статус Permanent Resident всього через пів року після початку роботи. Студентам, що отримали диплом Університету Манітоби, достатньо пропрацювати всього 6 місяців на території провінції, щоб подати заявку і стати Постійним Резидентом Канади.

KARANDASH — офіційний представник University of Manitoba в Україні. Можливий прямий вступ без підготовчої програми.

 • Понад 29000 студентів.
 • 19.9% міжнародних студентів із 120 країн світу.
 • Понад 100 програм навчання.
 • 90% випускників знаходять роботу відразу ж після закінчення навчання. 6 місяців і ви отримаєте статус постійного жителя країни.
 Дивитись брошуру 

Спеціальності: архітектура, сільське хазяйство, бізнес, медицина і фармацевтика, інженерія, маркетинг і багато іншого.

Бакалаврат

Вартість навчання від CAD 20000 за рік.

Потрібно більше інформації?
 • Запишіться на зустріч з Lisa Kachulak-Babey, представником University of Manitoba! Якщо ви не володієте англійською мовою, не хвилюйтесь. Представник агенції Karandash допоможе з перекладом під час зустрічі.
 Записатись 

Seneca College 

Toronto

Найбільший з державних коледжів провінції Онтаріо. Його численні кампуси розташовані в різних районах Торонто. Кожен з кампусів спрямований на певну спеціалізацію. За рівнем інфраструктури Seneca College можна назвати лідером серед навчальних закладів, не тільки провінції Онтаріо, а й всієї Канади. 

Коледж пропонує дипломні (сертифікатні) програми, бакалаврат і післядипломні програми.

 • На 95% працедавці задоволені випускниками коледжу.
 • Понад 100000 студентів.
 • Один з найбільших коледжів Канади.

Спеціальності: авіація, хімія, комп'ютерні технології, інженерія, маркетинг, бізнес, дизайн і інші. Понад 260 різних спеціальностей.

Бакалаврат

Вартість навчання від CAD 18000 за рік.

Humber College 

Toronto

Один з найпопулярніших політехнічних коледжів Канади, має прекрасну репутацію не тільки в своїй країні, а й за її межами. Всі три його кампуса розташовуються в Торонто, але не в центральній частині міста, а на його північно-західній околиці, в околицях мальовничого озера Онтаріо. 

Коледж пропонує дипломні, бакалаврські, постдипломні програми і підготовчі курси.

 • Понад 350 освітніх програм.
 • Один з найбільш самодостатніх навчальних закладів: більшість професійних стажувань організовується безпосередньо на територіях кампусів, в власних творчих студіях, клінічних лабораторіях, спа-центрах, дитячих садах, ресторанах і т.д.
 Дивитися брошуру 

Спеціальності: творчі і виконавські види мистецтва: акторська майстерність, театр і комедія, музика, письменство; охорона здоров'я: сестринська справа; готельно-готельний бізнес: кулінарія та готельний бізнес, фітнес і масаж; гуманітарні та природничі науки: мистецтво, англійська, математика; медіа: анімація, комунікації; соціальні та громадські служби: кримінальна юстиція, пожежна служба, соціальна служба; бізнес: юриспруденція і бізнес менеджмент, фінанси, мода, спа і косметика.

Бакалаврат

Вартість навчання від CAD 20000 за рік.

Потрібно більше інформації?
 • Запишіться на зустріч з Кирилом Мурахтановим, представником Humber College в Канаді!       
 Записатись 

Не можете визначитися зі спеціальністю? Запишіться на профорієнтаційне тестування

Записатись