Не знайшли те, що шукали? Залиште запит на індивідуальну добірку
Залишити запит
Alpadia, Biarritz
Біарріц, Франція
Вік: 13-17 років
Мова: французька
Проживання: резиденція

23.06.24-10.08.24 / від €1015 за тиждень

Территория школы Классная комната Обеденный зал Студенты на досуге Студенты Alpadia, Biarritz Комната отдыха в Alpadia, Biarritz
Alpadia, Biarritz
Біарріц, Франція
Вік: 13-17 років
Мова: французька
Проживання: резиденція
Харчування: повний пансіон

23.06.24-10.08.24 / від €1015 за тиждень

Дані оновлені

Alpadia Biarritz – літній мовний табір, розташований у містечку Сен-Пе-Сюр-Нівель, за 13 км на південний схід від Біарріца. Студентів очікує вивчення французької та захоплюючий відпочинок на узбережжі Атлантики, в Країні Басків. Окрім м'якого цілющого клімату, Біарріц є одним із всесвітньо відомих центрів серфінгу. Найближчий міжнародний аеропорт знаходиться за 4 км від центру міста.

Навчальний центр Alpadia Біарріц знаходиться в сучасній будівлі, де є все необхідне для ефективного навчання. Просторі аудиторії обладнані найсучаснішою технікою, у всіх приміщеннях працює безкоштовний Wi-Fi. До послуг студентів затишні відпочинкові кімнати з телевізором, DVD-системою, настільними іграми. На території табору є спортивні майданчики для занять волейболом, баскетболом, футболом та обладнаний спортзал. Близькість океанського узбережжя забезпечує можливість для занять плаванням, серфінгом та іншими видами водного спорту.

На студентів чекає знайомство з місцевими пам'ятками, виїзні екскурсії, відвідування парку атракціонів, а також вечірні розважальні заходи. Alpadia Launguage Schools заснована у 1996 році, і за цей час компанія зарекомендувала себе як лідер у сфері навчання іноземних мов. Курси для дорослих та дитячі табори знаходяться у найцікавіших містах Європи, де навчання можна поєднати із захоплюючою програмою дозвілля.

Навчання проходить у країнах-носіях мови, що забезпечує повне занурення у лінгвістичне середовище. Знайомство з місцевою культурою, традиціями та повсякденним устроєм життя сприяє кращому засвоєнню мови. Заняття у малих групах проходять динамічно, з використанням інтерактивних методик.

Alpadia Launguage Schools сертифікована багатьма міжнародними організаціями: ALTO, WYSE, FaDaf, TELC, ICC, WYSETC. Це свідчить про відповідність програм школи найвищим стандартам, прийнятим у сфері освітніх послуг та лінгвістичного туризму.

Відеопрезентація Alpadia, Біарріц:

Літній табір Alpadia Biarritz – це можливість вивчити французьку мову в оточенні баскських гір поблизу океанського узбережжя. Увага сконцентрована на розвитку комунікативних здібностей, умінні висловлювати власні думки, брати участь у обговоренні різних тем. На заняттях студенти освоюють найважливіші мовні навички: читання, письмо, аудіювання, розмовну мову. Уроки відбуваються динамічно, з використанням ігрових форм. Невелика кількість групи забезпечує можливість індивідуального підходу.

 • Програма Стандарт: кількість занять на тиждень – 20 (по 3 години на день). Уроки відбуваються у маленьких групах під керівництвом досвідчених викладачів.
 • Програма Інтенсив: кількість занять на тиждень – 25; додаткові 5 уроків призначені для роботи над спільними проектами, покращення навичок спілкування. Студенти мають більше можливостей для практики розмовної мови.
 • Програма Стандарт + індивідуальні заняття: програма допоможе сфокусувати увагу на окремих темах, підвищити ефективність занять. Стандартний курс доповнено 5 індивідуальними уроками на тиждень по 45 хвилин кожен.

На додаток до стандартного набору активностей, організатори пропонують програму дозвілля Преміум+, яка проходить 3 рази на тиждень. Діти можуть вибрати заняття кулінарією, кінним спортом, водними видами спорту.

 • Преміум+Кулінарія – під керівництвом професійного шеф-кухаря ви зможете осягнути ази кулінарного мистецтва, приготувати власноруч страви місцевої кухні.
 • Преміум+Верхова їзда – на вас чекає спілкування з найбільш граціозними у світі тваринами. Завдяки заняттям у манежі та кінним прогулянкам ви навчитеся впевнено триматися у сідлі.
 • Преміум+Водний спорт плюс – Біарріц є одним із найкращих місць для серфінгу на узбережжі Атлантики. Під керівництвом інструкторів заняття цим видом спорту буде цікавим як новачкам, так і досвідченим серферам.

Приклад розкладу на день (понеділок-п'ятниця):
7.00 – підйом;
7.30 – сніданок;
8.30-12.30 – заняття у класі;
12.30-13.30 – обід;
14.00-18.00 – програма дозвілля, екскурсії, поїздка до парку атракціонів, шопінг;
18.30-19.30 – вечеря;
20.00-22.00 – вечірки, дискотеки, спортивні змагання, вільний час;
22.30 – відбій.

У вихідні студенти відпочивають, відвідують пляж, беруть участь у спортивних заходах. Бажаючі можуть взяти участь в екскурсіях у Сан-Жан-де-Люз, Бордо, відвідати унікальну природну пам'ятку Dune du Pyla.

Студенти Alpadia Biarritz проживають у резиденції, розташованій неподалік навчального корпусу та будівлі їдальні. З номерів відкривається чудовий краєвид на гори Баск. Зручні, світлі кімнати розраховані на 3 особи. Тут є все необхідне для комфортного проживання та навчання: спальні місця, стіл для занять, тумбочки, шафи, світильники. Ванні кімнати знаходяться в загальному користуванні та розраховані на 6-8 осіб. У резиденції обладнано кімнати відпочинку з м'якими меблями, книгами, настільними іграми: тенісом, футболом, більярдом.

Харчування організоване за системою повний пансіон: сніданок, обід, вечеря. Прийом їжі проходить у приміщенні їдальні, де дітям пропонують свіжоприготовлені страви з екологічно чистих продуктів.

Літня програма Alpadia Biarritz – це не лише уроки французької мови, а й захоплюючий пляжний відпочинок, спорт, екскурсії, розважальні заходи. Близькість Атлантичного океану та мальовничих гір створює додаткові можливості для організації різноманітного дозвілля. Для тих, хто не любить сидіти на місці є багатий вибір розваг - футбол, волейбол, баскетбол, теніс, бадмінтон, пінг-понг, флорбол. І, звичайно, це можливість вдосталь поплавати, позасмагати, покататися на човні та зайнятися серфінгом. Бажаючі можуть взяти участь у кінних прогулянках та велосипедних походах. У вартість путівок в Alpadia Biarritz входять: поїздка до Парку пригод, екскурсії на Duna du Pilat і в Бордо, в Сан-Жан-де Люз. Додатково пропонуються екскурсії до Сан-Себастьяна, музей шоколаду в Біарріці, музей Басків у Байоні, підйом на одну з вершин Піренеїв Руну. Спортивні та розважальні заходи, екскурсії та шопінг заплановані на 2-у половину дня.

вартості програм
Програма Вартість за
1 тиждень 2 тижні 3 тижні 4 тижні
Стандарт €1015 €1990 €2985 €3980
Інтенсив €1085 €2120 €3180 €4240
Стандарт + Кулінарія €1120 €2198 €3300 €4400
Стандарт + Верхова їзда €1205 €2370 €3549 €4740
Стандарт + Водні види спорту €1235 €2430 €3645 €4857
Стандарт + індивідуальні уроки €1220 €2400 €3598 €4800

У вартість програми входить:

 • проживання;
 • заняття з французької мови;
 • живлення;
 • вступний тест;
 • вітальний пакет;
 • студентська картка;
 • сертифікат про закінчення курсів;
 • навчальні матеріали;
 • цілодобовий супровід;
 • послуги із зберігання кишенькових грошей;
 • запланована програма дозвілля.

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • реєстраційний збір – €90;
 • трансфер з/в аеропорт Біарріц – від €60 до €220;
 • послуга супроводу неповнолітніх – €40;
 • особисті витрати;
 • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все