Не знайшли те, що шукали? Залиште запит на індивідуальну добірку
Залишити запит
Atlas Junior, Dublin
Дублін, Ірландія
Вік: 11-17 років
Мова: англійська
Проживання: приймаюча родина

30.06.24–11.08.24 / від €950 за тиждень

Урок в Atlas Junior, Dublin Студенты Atlas Junior, Dublin на прогулке Студенты Atlas Junior, Dublin на отдыхе Студентки Atlas Junior, Dublin Проживание в принимающей семье по программе Atlas Junior, Dublin Комната студента доме принимающей семьи по программе Atlas Junior, Dublin Проживание в семье по программе Atlas Junior, Dublin
Atlas Junior, Dublin
Дублін, Ірландія
Вік: 11-17 років
Мова: англійська
Проживання: приймаюча родина
Харчування: повний пансіон

30.06.24–11.08.24 / від €950 за тиждень

Дані оновлені

Програма Atlas Junior Dublin існує з 2007 року і майже за 10 років зуміла здобути репутацію однієї з найкращих програм для підлітків. Заняття відбуваються на базі школи St. Louis High, у зеленому районі Дубліна, який знаходиться неподалік центру. Тут існує безліч можливостей познайомитися з визначними пам'ятками міста, що має багатовікову історію. Кампус школи St. Louis High має 30 сучасних навчальних приміщень, обладнаних комп'ютерною технікою; Хороше технічне оснащення є відмінною рисою програм Atlas Language School. Любителів активного відпочинку порадує наявність спортивної зали, кількох спортивних майданчиків, у т.ч. для гри в баскетбол футбольного поля. На всій території школи працює безкоштовний Wi-Fi. Трансфер від місця проживання до школи та назад здійснюється приватними шкільними автобусами, що унеможливлює використання громадського транспорту.

Atlas Language School є мережею міжнародних шкіл в Ірландії, Великобританії, США, яка працює з 2003 року. Студенти з різних країн віддають перевагу програмам цієї школи, оскільки вони пропонують високий рівень та ефективні методики викладання. Характерною рисою всіх курсів є велика увага до розмовної практики, відпрацювання теоретичних знань на реальних життєвих ситуаціях.

Максимальна кількість студентів у групі – 12-15 осіб, при цьому частина уроку приділяється роботі в парах або трійках. Діти можуть розраховувати на постійну підтримку та увагу викладачів, які завжди індивідуально підходять до кожного студента. Щотижневий навчальний моніторинг допоможе виявити прогрес чи, навпаки, проблеми засвоєння того чи іншого матеріалу. За численними відгуками студентів, у школі панує атмосфера доброзичливості – недарма багато дітей протягом кількох років є учасниками програм Atlas Language School.

Підтвердженням високого рівня освітніх послуг є наявність акредитації ACELS (Accreditation and Coordination of English Language Services) – організації, яка контролює установи, що займаються викладанням англійської мови, на рівні держави. Організація працює під егідою Департаменту освіти та науки Ірландії. Школа має членство в таких організаціях, як ALTO (Assocaition of Languge Travel Organisations) та MEI (Marketing English in Ireland), що поєднує провідні мовні школи Ірландії.

Відеопрезентація програми Atlas Junior Dublin:

Atlas Language School пропонує літні програми для студентів 11-17 років, які проходять в Ірландії та Великій Британії: це мовні курси різного ступеня інтенсивності, які доповнені захоплюючими екскурсійно-розважальними програмами. Для любителів футболу школа пропонує унікальну програму в Чічестері, де, окрім вивчення мови, хлопці можуть осягати ази футбольної майстерності під керівництвом спеціалістів клубу "Реал Мадрид". Літні мовні програми у Дубліні пропонують студентам 11-17 років навчання у невеликих групах чисельністю до 15 осіб. Тривалість уроку – 45 хвилин.

 • Junior Fluency (JP20). 20 занять на тиждень у ранковий час з акцентом на комунікативній складовій: інтенсивна розмовна практика, робота в парах та трійках. Після обіду студенти зможуть застосувати отримані знання у процесі ігор, змагань, занять творчістю та ремеслами. До програми включені щоденні післяобідні заходи та суботня екскурсія на цілий день.
 • Junior Fluency Plus (JP26). 20 занять на тиждень у ранковий час, 6 уроків у другій половині дня. Курс буде корисним для тих, хто хоче підвищити рівень знань англійської мови. На додаткових заняттях студенти зміцнюють навички вільного спілкування. Програма включає 3 денні заходи на тиждень та екскурсійну поїздку на цілий день.
 • Junior '4 to 1' (JP4-1). Кількість студентів у групі – 4 особи, 20 уроків у ранковий час, 9 навчальних екскурсій у супроводі викладача, які сприяють більш інтенсивному засвоєнню матеріалу. Програмою передбачено 2 заходи після занять та одна екскурсія на цілий день.

Усі студенти першого дня проходять тестування, за результатами якого відбувається розподіл за групами.

Програма Atlas Junior Dublin пропонує розміщення у приймаючих сімях, по одному в кімнаті. Як правило, адміністрація стежить за тим, щоб у сім'ї не проживали студенти, які розмовляють однією мовою. Таким чином, хлопці і поза школою можуть практикувати англійську розмовну мову, спілкуючись із сусідами по дому та господарями – носіями мови. Всі сім'ї проходять ретельну перевірку з боку співробітників школи, більшість із них співпрацюють з Atlas Language School протягом кількох років. Дітям пропонують комфортні умови проживання, харчування за системою повний пансіон. Сім'ї здебільшого проживають у південній частині Дубліна, шкільні автобуси відвозять хлопців до школи та привозять назад після занять. Так само хлопці приїжджають на вечірні заходи, після яких автобус привозить їх назад. Орієнтовний час проведення вечірніх заходів – 19.30 – 22.00.

Організації дозвілля школа приділяє велику увагу, намагаючись зробити відпочинок студентів насиченим та різноманітним. У другій половині дня хлопцям пропонуються:

 • подорожі мальовничими передмістями Дубліна – Кілліні, Долки;
 • заняття на скеледромі;
 • заняття спортом (футбол, баскетбол, аеробіка, боулінг), творчістю, рукоділлям;
 • відвідування музеїв;
 • прогулянка парками, огляд визначних пам'яток;
 • відвідування jumpzone.

Як вечірні заходи студентам пропонується дискотека, ніч кіно, караоке та інші розваги. У вихідні дні хлопцям організують відвідування аквапарку, прогулянки містом, шопінг.

вартості програм
Програма Вартість за
2 тижні 3 тижні 4 тижні
Junior Fluency (JP20) €1900 €2800 €3650
Junior Fluency Plus (JP26) €2050 €2995 €3950
Junior ‘4 to 1’ (JP4-1) €2150 €3145 €4150

У вартість включено:

 • навчання;
 • проживання;
 • живлення;
 • заходи у 2-й половині дня;
 • 1 вечірній захід;
 • навчальні матеріали;
 • сертифікат про проходження курсу;
 • трансфер до школи та назад;
 • суботня екскурсія на цілий день.

Додатково оплачуються:

 • вечірні заходи – €25 не більше ніж 2 на тиждень;
 • трансфер з/в аеропорт Дубліна – 80 євро;
 • плата за додаткову ночівлю – €30;
 • консульський збір;
 • авіаперельот;
 • медична страховка;
 • особисті витрати;
 • послуги агенції Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все