Не знайшли те, що шукали? Залиште запит на індивідуальну добірку
Залишити запит
Emerald Cultural Institute, Alexandra College
Дублін, Ірландія
Вік: 11-17 років
Мова: англійська
Проживання: резиденція, приймаюча родина

03.07.22–31.07.22 від €850 / 1 тиждень

Emerald Cultural Institute, Alexandra College
Дублін, Ірландія
Вік: 11-17 років
Мова: англійська
Проживання: резиденція, приймаюча родина
Харчування: повний пансіон

03.07.22–31.07.22 від €850 / 1 тиждень

Дані оновлені

Emerald Cultural Institute — це навчальний мовний центр Ірландії, який вже понад 30 років надає якісні програми для вивчення англійської мови. Він є членом IALC та Quality English, акредитований EAQUALS та Британською радою, а також визнаний організацією Quality and Qualifications Ireland за викладання англійської мови.

Alexandra College розташований на території з ландшафтними садами в південному районі Дубліна Міллтаун. Це денна приватна школа-пансіонат у жвавій місцевості з безліччю супермаркетів та кафетеріїв.

Коледж являє собою 12 акрів землі та розташований за 6 км від центру міста, доїхати туди можна на автобусі або трамваї Luas, вони зупиняються біля самих воріт кампуса. Школа може похвалитися чудовою інфраструктурою, включаючи новий сучасний зал для театральних вистав. Студентам пропонується тихе, закрите навчальне середовище.

Трансфер із та в аеропорт Дубліна від коледжу займе всього 30 хвилин.

Коледж пропонує студентам вікової категорії 11–17 років п'ять програм на вибір.

Multi-activity Programme

Курс передбачає рівень мови від A1 (Beginner) і пропонує учням розвинути свої навички в англійській, а також гарантує розважальну програму, яка дозволить їм дізнатися більше цікавої інформації про культуру та історію Ірландії взяти участь у різноманітних спортивних активностях. Кожному буде видано план заходів на кожний тиждень.

Інтенсивність на тиждень: 15 занять загальної англійської

English Plus Football

Програма передбачає рівень мови від A1 (Beginner), дасть змогу вдосконалити свої знання з англійської, а також покращити футбольні навички в рамках одного курсу.

Заняття проводять кваліфіковані та досвідчені викладачі, які використовують найактуальніші та схвалені методи викладання. Під наглядом тренерів-професіоналів учні вдосконалять знання та вміння, пропрацюють техніки та вивчать тактики гри у футболі.

Програма: 15 годин англійської + 10 годин футболу на тиждень

English Plus Rugby

Курс передбачає рівень мови від A1 (Beginner), пропонує учасникам не лише покращити навички англійської, а й удосконалити свої вміння та навички у регбі. Emerald, співпрацюючи з клубом Leinster Rugby, нададуть студентам можливість попрацювати зі знаменитими тренерами. Вони розвинуть головні вміння в регбі, включаючи пас, захоплення, позиціонування, контакт і почуття гри, а також навчать виступати у складних.

Програма: 15 уроків з англійської мови + 10 занять регбі на тиждень

English Plus Horse-Riding

Курс передбачає рівень мови від A1 (Beginner), пропонує студентам удосконалити знання англійської мови, а також долучитися до ірландських традицій верхової їзди та відвідати спеціалізовані заняття. Уроки відбуваються під наглядом професійних інструкторів. На учнів чекають різні види їзди, а саме звичайна їзда верхи, поло-крос, трекінг, крос-кантрі, а також змагання між учасниками.

Програма: 15 уроків з англійської + 10 годин з верхової їзди на тиждень

English Plus Music

Програма передбачає рівень мови B1 (Pre-Intermediate). Студенти пройдуть загальний мовний курс та вивчать основи ансамблевої та оркестрової музики. Emerald створив цей курс, співпрацюючи з Tutti Music, тому учні отримають майстер-класи від професійних композиторів, музикантів та диригентів. Студентів поділять на невеликі групи, вони візьмуть участь в оркестрових семінарах та майстер-класах із виконання та диригування, покращать навички гри на різних інструментах.

Програма: 15 уроків з англійської мови + 10 занять музикою в ансамблі на тиждень.

Гуртожиток Alexandra College. Студентів розмістять у розрахованих на 3–4 особи кімнатах резиденції. Дорога до школи займе лише 14 хвилин пішки. У кожній кімнаті гарантовано буде ліжко, шафа, тумбочка і місце для навчання, а також одна ванна кімната в кожному номері. У цьому варіанті проживання студентам надається повний пансіон, на вибір вони можуть їсти у шкільній їдальні або в кафе на території кампусу. Крім того, у студентському гуртожитку є спільні кімнати, де кожен зможе відпочити. На постійній основі резиденція знаходиться під наглядом, щоб забезпечити всім учням безпеку і комфорт.

Проживання у сім'ї. Зазвичай будинки знаходяться поблизу кампуса, учні зможуть дістатися за кілька хвилин пішки або ж на автобусі чи трамваї. Кожному студенту надається окрема кімната, а харчування організоване за системою напів пансіону. Тобто на студентів завжди чекає сніданок та вечеря, а обідати вони можуть у шкільній їдальні або в закладах громадського харчування поряд з кампусом.

Ресторан біля резиденції. Студенти, які мешкають у сім'ї, можуть придбати ваучер на гарячий обід. Усі учасники отримують меню з широким вибором страв, включаючи супи, салати, гарячі страви, сендвічі, фрукти, каву, чай та випічку. Дієтичні вимоги враховуються. Після прибуття студенти отримають розклад сніданків, обідів та вечерь.

У вільний від занять час для студентів передбачено різноманітні програми заходів. Залежно від вибраного курсу вони відрізнятимуться.

Для всіх учасників на постійній основі будуть доступні відкриті та закриті майданчики для занять хокеєм, тенісом та баскетболом, поля для легкої атлетики, футболу, крикету та регбі, а також спортивний зал.

Відпочити можна буде у спільних кімнатах для всіх студентів, гуляючи ландшафтними дворами та на галявинах для пікніка.

У коледжі також є сучасний багатоцільовий зал для драматургії та театральних вистав.

У рамках програми учнів чекає поїздка в замок Кілкенні, екскурсія по Дубліну, а також місцеві заходи, включаючи дискотеки, вечір з ірландськими танцями та музикою, різноманітні настільні вікторини та вечір кіно.

вартості програм
Програма Вартість за
2 тижні 3 тижні
Multi-Activity Course (резиденція) €1960 €2905
Multi-Activity Course (проживання в сім'ї) €1700 €2510
English + Football (резиденція) €2770
English + Football (проживання в сім'ї) €2270
Leinster Rugby Camp (резиденція) €2770
Leinster Rugby Camp (проживання в сім"ї) €2270
English + Horse Riding (резиденція) €2820
English + Horse Riding (проживання в сім'ї) €2320
English + Music (резиденція) €2460
English + Music (проживання в сім'ї) €2330

У вартість курсу включено:

 • 15 годин групових занять;
 • проживання та харчування;
 • одноденні екскурсії;
 • використання підручників;
 • вітальний набір з путівниками та картами;
 • комплект одягу для тренувань;
 • транспортні витрати;
 • адміністративні збори;
 • диплом після закінчення курсу;
 • культурна програма (понеділок-п'ятниця);
 • транспортні витрати на заходи, включені до програми.

Додатково оплачується:

 • авіаквитки;
 • трансфер від та до аеропорту €170;
 • спеціальне дієтичне харчування €20 на тиждень;
 • гарячі обіди €50 на тиждень;
 • дводенні екскурсії (за бажанням);
 • страховка;
 • консульський збір;
 • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все