Не знайшли те, що шукали? Залиште запит на індивідуальну добірку
Залишити запит
Emerald Cultural Institute, Marino Institute
Дублін, Ірландія
Вік: 11-17 років
Мова: англійська
Проживання: резиденція

19.06.22–14.08.22 від €1100 / 1 тиждень

Emerald Cultural Institute, Marino Institute
Дублін, Ірландія
Вік: 11-17 років
Мова: англійська
Проживання: резиденція
Харчування: повний пансіон

19.06.22–14.08.22 від €1100 / 1 тиждень

Дані оновлені

Одна з кращих мовних шкіл Ірландії з бездоганною репутацією, Emerald Cultural Institute має високу якість викладання, відмінні умови проживання та індивідуальний підхід до потреб студентів.

У Дубліні школа організовує різноманітні літні освітні програми для дітей та молоді на базі приватних шкіл-пансіонів та провідних коледжів Ірландії.

Резиденція розташована у мальовничій просторій території, де панує тиша та повний спокій. Студенти, які бажають познайомитися з містом, зможуть скористатися місцевим транспортом, який всього за 10 хвилин доставить їх прямо в центр. Від аеропорту до резиденції всього 9 км, а трансфер до та з аеропорту займає приблизно 15 хвилин, залежно від завантаженості доріг.

Кампус Marino Institute – це класичні та сучасні будівлі, серед яких студентські гуртожитки, які можуть розмістити понад 300 студентів. Навчатимуться студенти у просторих класах та приміщеннях для семінарів. У доступі у них будуть корти та добре обладнаний спортивний зал. На території є упорядковані сади та відпочинкові майданчики, які також створюють сприятливу атмосферу для навчання.

Multi-Activity Course поєднує вивчення англійської в комплексі зі щоденними позакласними заходами. На курс можуть подати заявку учні віком від 11 до 17 років, незалежно від рівня володіння мовою. На курсі студентів чекає 15 занять у групах по 60 хвилин.

Під час курсу студенти поринуть в екскурс до ірландської культури та історії. Разом з цим вони будуть вивчати та вдосконалювати свою англійську та зможуть відвідувати запропоновані заходи.

Протягом тижня по буднях студентам пропонується відвідати та взяти участь у одному з багатьох заходів програми, серед яких екскурсії культурними пам'ятками міста, а також місцеві спортивні змагання.

Два рази на тиждень вечорами можна насолодитися ірландською музикою та взяти участь у танцях, дискотеках, вікторинах або пошуку скарбів. Учасникам даної програми нададуть повний перелік заходів, що відбуваються у вечірній час після занять.

У вихідні студенти мають можливість вирушити на одноденну або дводенну екскурсію.

Intensive Program націлена на розвиток у студентів навичок спілкування та ведення переговорів англійською з упором на вдосконалення читання, письма, розмовної мови та аудіювання. Також учні ознайомляться з особливостями формального та неформального спілкування.

Курс розрахований на студентів від 11 до 17 років із рівнем мови B1. Він складається з 15 уроків загальної англійської та 6 уроків спеціалізованого предмета на тиждень.

Учні, які обирають напрямок Leadership & innovation відвідують ще й заняття з розвитку своїх лідерських навичок, які є найбільш актуальними у сучасному світі. Вони попрактикують своє критичне мислення та у групах виконують проекти, які представляють на занятті.

Денні групові заняття пропонують умови, в яких студенти можуть розвинути швидкість мови і підвищити впевненість у розмові. Групова та парна робота, заснована на завданні, дає учням важливу можливість кинути собі виклик та розвинути свої комунікативні навички.

Різноманітна програма заходів дасть можливість кожному попрактикувати свою розмовну англійську під час денних заходів або на екскурсіях, на які студенти вирушають у групах.

Для навчання в Marino Institute використовуються найактуальніші методичні матеріали та сучасні підручники. Кожен студент по приїзду отримує набір навчальних матеріалів, що входять до вартості курсу. Тестування та розподіл. Студенти проходять усний та письмовий тест у перший день курсу та розподіляються до класу, що відповідає їхньому рівню англійської мови. Успішність учнів постійно відстежується, тож класи коригуються за фактичним рівнем володіння мови.

Студенти будуть розміщені в студентському гуртожитку Marino Institute, поряд з яким є всі необхідні зручності, у тому ж числі супермаркет, магазини, ресторани та аптека. Від кампусу до центру Дубліна лише кілька хвилин їзди на місцевому автобусі.

Студентам пропонують проживання у сучасних апартаментах, де гарантовано будуть:

 • одномісні спальні з власним туалетом та душем;
 • місце для підготовки домашніх завдань;
 • кухні, обладнані на високому рівні;
 • безкоштовний Wi-Fi для занять;
 • безпечний доступ до кожної квартири із ключ-картою;
 • централізована система опалення.

Кампус є закритим комплексом з охороною та відеоспостереженням по всій території, також ведеться цілодобовий нагляд керуючими та супервайзерами.

Ресторан. Щодня студентам надаються різноманітні гарячі та холодні страви на сніданок, обід та вечерю у великому сучасному ресторані самообслуговування. За запитом можна отримати упаковані ланчі у вихідні дні. Після прибуття студенти одержують розклад усіх прийомів їжі. Якщо в учнів є особливі дієтичні вимоги до раціону, необхідно повідомити про це під час бронювання.

Пральня. У доступі студенти мають пральню, всі машини працюють за картками. Вартість послуг складає близько €5. Оскільки миючі засоби не входять до цієї суми, їх можна докупити у магазинах, що знаходяться на території вузу. Щотижня студенти отримують чистий комплект постільної білизни та рушник.

Серед заходів, які очікують студентів є екскурсії культурними знаковими місцями міста, які представляють історичний чи культурний інтерес. Учні зможуть взяти участь у різних видах спорту чи турнірах, а також танцях, музичних вечорах, у вечорі кіно або декоративно-ужитковому мистецтві.

Після своїх основних занять, передбачених програмою, студентам надається безліч варіантів проведення дозвілля. На території кампусу Marino Institute у них буде вільний доступ до критого тренажерного залу, спортивних кортів для занять спортом та ігор на вулиці. Також для відпочинку виділено спеціальні спільні кімнати, де є телевізор, на якому щодня можна переглядати фільми в компанії інших учнів, можна вийти провітритися на подвір'я або майданчик. На території Marino Institute є безкоштовний Wi-Fi та кафе.

вартості програм
Програма Вартість за
2 тижні 3 тижні 4 тижні
Multi-Activity Course €2200 €3265 €4290
Intensive Program €2200 €3265 €4290
Leadership & Innovation €2200 €3265

У вартість курсу включено:

 • 15 годин групових занять;
 • проживання та харчування;
 • екскурсія на один день;
 • використання підручників;
 • комплект одягу для тренувань;
 • транспортні витрати;
 • адміністративні збори;
 • диплом після закінчення курсу;
 • культурна програма (понеділок-п'ятниця);
 • транспортні витрати на заходи.

Додатково оплачується:

 • авіаквитки;
 • трансфер від €85 в один бік;
 • спеціальне дієтичне харчування €20 на тиждень (за бажанням);
 • екскурсія на два дні (за бажанням);
 • страховка;
 • консульський збір;
 • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все