Не знайшли те, що шукали? Залиште запит на індивідуальну добірку
Залишити запит
Wadham College, Oxford International
Оксфорд, Велика Британія
Вік: 13-18 років
Мова: англійська
Проживання: резиденція

28.06.22– 02.08.22 від £1850 / 1 тиждень

Wadham College, Oxford International
Оксфорд, Велика Британія
Вік: 13-18 років
Мова: англійська
Проживання: резиденція
Харчування: повний пансіон

28.06.22– 02.08.22 від £1850 / 1 тиждень

Дані оновлені

Wadham College заснований у 1610 році за часів правління короля Якова I Ніколасом і Дороті Уодхем. Спочатку він був призначений виключно для чоловіків, і лише у 1974 році до статуту було внесено зміни щодо дозволу приймати жінок. Wadham був одним із перших коледжів Оксфорда, який змінив правила.

У наш час це один із найбільших коледжів Оксфордського університету у Великій Британії. Він налічує близько 55 стипендіатів, близько 250 аспірантів та близько 450 студентів. Wadham College розташований всього за 20 хвилин від центру Оксфорда, за годину від аеропорту Хітроу, і за дві — від Гатвіка.

Навчання проходить у невеликих групах, тож у студентів буде можливість якісно вивчити матеріали та поставити стільки запитань, скільки буде потрібно. Завдяки інтерактивному навчанню викладачі ознайомлять учнів із новими концепціями та дадуть практичні завдання для розвитку здобутих знань та навичок.


Заняття орієнтовані як на групову роботу, так і на самостійні дослідження. Всі домашні завдання будуть проаналізовані, і кожен студент зможе висловити свою думку та взяти участь у дискусії.

Цікавий факт: серед вихідців коледжу є такі відомі персони як засновник Королівського товариства сер Крістофер Рен, колишній архієпископ Кентербері Роуена Вільямс та голлівудська актриса Розамунд Пайк.

Young Leaders — курс, заснований на цілях сталого розвитку (ЦСР), поставлених ООН у 2015 році. Він допоможе учням розвинути ключові лідерські навички 21 століття, вирішуючи проблеми, які стають все більш важливими для сучасних підлітків, за допомогою творчих проектів та місцевих дій.

Програма передбачає мінімальний рівень англійської B1, включає 28 уроків на тиждень, наприкінці кожного студенти у невеликих групах презентують проекти. Після закінчення курсу кожен отримає табель успішності та сертифікат про проходження.

Ця програма дозволить вам:

 • Розвинути мовні здібності та впевненість у дослідженнях, критичному мисленні, навичках ведення переговорів та презентацій англійською мовою.
 • Дізнатися про цілі ООН у сфері сталого розвитку.
 • Дізнатися, як внести значні зміни як у місцеві, так і в глобальні спільноти, та зрозуміти шлях до досягнення більш сталого та рівноправного світу для всіх.
 • Розвинути основні лідерські якості 21-го століття, такі як далекоглядність, чесність, комунікабельність, вміння співпрацювати, креативність та глобальне мислення.

Все житло в Оксфорді розташоване на території коледжу Оксфордського університету, а красиві будинки, які в деяких випадках датуються 13 століттям, створюють справжній дух традиційного університету. Студенти проживатимуть у прибудові коледжу Dorothy Wadham, яку відбудували у 2019 році спеціально під літні табори та для учнів, які цілий рік перебувають у коледжі.

Їх розташують в одномісних спальнях, які досить модернізовані, хоча, як і раніше, зберігають свій характер і шарм, що відповідає обстановці коледжу. Кімнати призначені для учнів денного відділення, вони практичні, найчастіше всередині є письмовий стіл, та гарантована окрема ванна кімната. У будинку є спільна кімната для відпочинку, також на всій території є Wi-Fi.

Коледж забезпечує триразове харчування у найкращих ресторанах та кафе Оксфорда, при цьому всі харчові особливості будуть передбачені. Раз на тиждень у кожного буде чудова можливість взяти участь у традиційній офіційній вечері Оксфордського університету, яка проходить у головній будівлі Wadham College.

Що стосується безпеки, кожен студент буде під опікою у певного співробітника, який відповідає за нього з самого приїзду до Англії. Всі цінні речі та документи знаходяться в сейфі коледжу, так що за їх безпеку хвилюватися не доведеться.

В рамках програми студенти можуть відвідати пішохідну екскурсію Оксфордом, ніч вікторин, ніч кіно та інші місцеві заходи.

Також передбачені екскурсії у низку знаменитих місць Британії:

 • Британський музей — музей історії, мистецтва та культури людства, що знаходиться в районі Блумсбері в Лондоні.
 • Вестмінстер. Будівля парламенту, Біг-Бен, Вестмінстерський собор, Сент-Джеймський парк і Букінгемський палац — лише деякі з всесвітньо відомих пам'яток цієї частини Лондона. Ви зможете насолодитися перебуванням у серці жвавої столиці.
 • Лазні. Це можливість дослідити бруковані вулиці та георгіанську архітектуру історичного англійського міста. Ви відкриєте для себе секрети літературного світу Джейн Остін, римських лазень, жвавих магазинів та кафе, а також зможете відвідати Батське абатство.
 • Бленхеймський палац. Тут ви дізнаєтесь дивовижну історію палацу, де народився Вінстон Черчілль. І зможете достлідити неймовірні парадні зали, заплутаний садовий лабіринт, будинок метеликів, гарні сади та багато іншого.
 • Ешмолеанський музей — всесвітньо відомий музей мистецтва та археології в самому серці Оксфордського університету, який відкриває світ неймовірних історичних артефактів, єгипетських мумій, творів Пікассо, да Вінчі, Мікеланджело та багатьох інших.
 • Уорікський замок — 1000 років приголомшливої історії, магії, міфів та пригод зливаються воєдино в середньовічному замку, побудованому Вільгельмом Завойовником. Ви відкриєте собі драконів, темні підземелля і захоплюючу історію, блискуче втілену в життя.
вартості програм
Програма Вартість за
1 тиждень 2 тижні 3 тижні 4 тижні
Young Leaders £1850 £3700 £5550 £7400

У вартість курсу включено:

 • освітня програма;
 • проживання у резиденції;
 • сніданок, обід та вечеря у коледжі;
 • їжа з собою у дні екскурсій;
 • Wi-Fi доступний по всій території коледжу;
 • особисте страхування подорожі;
 • трансфери в та з аеропортів Хітроу та Гатвік;
 • екскурсії;
 • персональний табель та сертифікат, представлений на випускній церемонії;
 • рюкзак Bucksmore, студентський квиток та браслет;
 • вітальні пакети після прибуття;
 • учбова література.

 Додатково оплачуються:

 • авіапереліт;
 • консульський збір;
 • послуги агенції Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все