100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Добре: 4,3/5 (1)
Greystone College
Монреаль, Торонто, Ванкувер, Британська Колумбія, Квебек, Онтаріо, Канада
Тип: приватний коледж
Мова: англійська
Кількість студентів: 5000

Дипломні: протягом року від CAD 10500

Сертифікатні: від CAD 3320

Greystone College Greystone College Toronto Greystone College Toronto Greystone College Toronto Greystone College Vancouver Greystone College Toronto Greystone College Toronto Greystone College Vancouver Greystone College Vancouver Greystone College Vancouver
Greystone College
Монреаль, Торонто, Ванкувер, Британська Колумбія, Квебек, Онтаріо, Канада
Тип: приватний коледж
Мова: англійська
Рік заснування: 2002
Кількість студентів: 5000

Дипломні: протягом року від CAD 10500

Сертифікатні: від CAD 3320

Загальна оцінка
Дані оновлені

Greystone College – приватний навчальний заклад, який вже понад 15 років пропонує сертифіковані програми професійного навчання. За цей час понад 5000 студентів отримали дипломи та сертифікати в сфері міжнародного бізнесу, туризму та готельно-ресторанної справи, підготовки викладачів англійської (TESOL і CELTA), усного та письмового перекладу. Кампуси Greystone College знаходяться в Торонто, Ванкувері, Монреалі (Канада) та Нью-Делі (Індія).

Торонто – один із найбільших промислових і фінансових центрів Канади: тут розташовані представництва й штаб-квартири провідних міжнародних компаній. Крім того, це популярний туристичний центр, який за рік відвідує близько 13 млн туристів. Будівля Greystone College Toronto розташована в центральній частині міста, в сучасній будівлі на Elizabeth Street. До послуг учнів просторі аудиторії, навчальні класи, комп'ютерні лабораторії; на території кампусу працює високошвидкісний Wi-Fi. Тут же знаходяться різні студентські служби, центр кар'єри, працює консультант із міграційних та візових питань. У приміщенні є затишні лаунж-зони, куточки відпочинку, де можна поспілкуватися у неформальній обстановці.
Монреаль – найбільше після Парижа франкомовний місто світу. Воно ідеально підійде любителям мистецтва, кіно, архітектури, кулінарії та моди. У місті постійно відбуваються культурні заходи англійською та французькою мовами. Кампус Greystone College Montreal розташований в серці Старого Монреаля поруч із громадським транспортом, парками, магазинами та багатьом іншим! До послуг студентів безліч аудиторій та навчальних класів, кухні, кімната для молитов, а також високошвидкісний Wi-Fi.
Ванкувер входить у топ кращих міст для життя. Тут студенти зможуть реалізувати свої наукові амбіції, а також активно провести дозвілля. У місті знаходяться численні музеї, картинні галереї, ресторани, кав'ярні. Кампус Greystone College Vancouver зручно розташований у серці ділового центру міста. До послуг студентів пропонуються множинні комп'ютерні класи, лаундж-зони, кімната для молитов і швидкісний Wi-Fi.

Greystone College з 2002 року розробляє програми професійної підготовки; студенти отримують не тільки академічні знання, а й проходять стажування за фахом в провідних галузевих компаніях. Практичний досвід, отриманий під час навчання, забезпечує випускникам коледжу перевагу на ринку праці та можливість швидкого кар'єрного росту.

Greystone College акредитований і має членство в різних освітніх організаціях, серед яких Міністерство розвитку освіти Онтаріо, BCCA (Британська Колумбійська асоціація кар'єри), NACC (Національна асоціація кар'єрних коледжів). TESL Canada, Cambridge ESOL тощо.


Переваги

 • Greystone College має членство в міжнародній мережі мовних шкіл ILSC Education Group, яка більше 25 років пропонує студентам сильні професійні та мовні програми.
 • У 2016 році коледж став володарем премії "Професійний коледж" від Study Travel.
 • Кампуси навчального закладу знаходяться у найбільших містах Канади – Монреалі, Ванкувері, Торонто, а також в Нью-Делі (Індія)
 • Широкий вибір програм, що поєднують академічну освіту та оплачуване стажування за фахом. У Ванкувері гарантоване оплачуване стажування, в Торонто частіше теж оплачуване, але може бути й без оплати
 • Невелика чисельність груп, що робить можливим адаптувати курс під індивідуальні кар'єрні цілі студентів.
 • Диплом Greystone College дає можливість в подальшому пройти сертифікацію в Canadian Institute of Management, American Hotel and Lodging Educational Institute, University of Cambridge тощо.
 • Можливість офіційного працевлаштування в процесі навчання: студенти, які навчаються за програмами тривалістю 26 тижнів і більше, мають право працювати 20 годин на тиждень (в навчальний період) і 40 годин на тиждень (повний робочий день) протягом стажування.
 • Тривалість академічної частини програми дорівнює тривалості подальшої стажування.
 • У Монреалі після закінчення програми студенти мають право податися на Postgraduate Work Permit до 1 року – дозвіл на роботу в Канаді після закінчення програми.

Перспективи працевлаштування

Greystone College надає студентам всебічну допомогу в пошуку роботи. Фахівці Центру кар'єри (Career Centre) надають консультаційні послуги, дають рекомендації щодо написання резюме, зокрема, з урахуванням специфіки канадських компаній, проходження співбесіди.

Один із напрямків діяльності Career Centre – програми навчання, які включають оплачуване стажування (Co-opEducation). Це забезпечує можливість без відриву від навчання отримати досвід роботи за професією, встановити контакти з потенційними роботодавцями та знизити витрати на навчання й проживання.

Усі студенти мають доступ до ексклюзивного сайту вакансій, де роботодавці розміщують оголошення про пошук співробітників із числа учнів коледжу. У Greystone College регулярно проходить ярмарок вакансій Career за участю студентів і випускників з одного боку, і провідних роботодавців Канади – з іншого.Студентам Greystone College доступні сертифікаційні та дипломні програми у сфері бізнесу, гостинності, а також програми підготовки викладачів англійської.
Поряд з академічними, студентам пропонують комплексні програми, що включають стажування за фахом. Тривалість стажування становить половину всього навчального курсу. Крім того, програми включають обов'язковий курс із працевлаштування та кар'єрне консультування після навчання.

Програми у Грейстоун коледжі (із оплачуваним стажуванням):

Digital Marketing Programs

Attestation of College Studies (AEC), Digital Marketing Specialist, with Practicum – Монреаль - 56 (денне навчання)/92 тижнів (вечірнє навчання)

Diploma in Digital Marketing Professional - Ванкувер, Торонто - 72 тиждень (вечірнє навчання)/130 тижнів (включає 72 тижні ак. навчання + 58 тижнів практика)

Diploma in Digital Marketing: SocialMedia Professional - Ванкувер, Торонто - 24 тижнів (денне навчання)/48 тиждень (вечірнє навчання)/co-op 48 тижнів (денне навчання)/88 тиждень (вечірнє навчання)

Diploma in DigitalMarketing: Website Management and Design – Ванкувер, Торонто- 48 тижнів (вечірнє навчання)/co-op 88 тижнів (вечірнє навчання)

Tech Programs

Diploma in Data Analytics – Ванкувер – 20 тижнів (денне навчання)/ co-op 40 тижнів (денне навчання)

Diploma in Front End Development – Ванкувер - 38 тижнів (вечірнє навчання)/ co-op 68 тижнів (вечірнє навчання)

Diploma in Full Stack Development – Ванкувер – 62 тижнів (вечірнє навчання)/ co-op 110 тижнів (вечірнє навчання)

Diploma in Project Management – Ванкувер - 64 тижнів (вечірнє навчання)/ co-op 114 тижнів (вечірнє навчання)

Business Programs

Attestation of College Studies (AEC), International Business Management with Practicum – Монреаль -

52 тиждень (денне навчання)/80 тижнів (вечірнє навчання)

Certificate in Business Communications - Ванкувер, Торонто - 8 тижнів (денне навчання)/16 тижнів (вечірнє навчання)

Certificate in Business Management - Ванкувер, Торонто - 8 тижнів (денне навчання)/16 тижнів (вечірнє навчання)

Certificate in International Business & Trade (Clerk) - Ванкувер, Торонто - 8 тижнів (денне навчання)/16 тижнів (вечірнє навчання)

Diploma in Business Communications - Ванкувер, Торонто - 26 тижнів (денне навчання)/48 тиждень (вечірнє навчання)/co-op 56 тижнів (денне навчання)/88 тиждень (вечірнє навчання)

Diploma in International Business Management - Ванкувер, Торонто - 26 тижнів (денне навчання)/48 тиждень (вечірнє навчання)/co-op 48 тижнів (денне навчання)/88 тиждень (вечірнє навчання)

Diploma in Project Management – Ванкувер - 64 тижнів (вечірнє навчання)/ co-op 114 тижнів (вечірнє навчання)

Hospitality Programs

Certificate in Hospitality Skills Co-op – Торонто – 26 тижнів (денне навчання)

Diploma in Customer Service - Ванкувер, Торонто - 26 тижнів (денне навчання)/48 тиждень (вечірнє навчання)/co-op 48 тижнів (денне навчання)/88 тиждень (вечірнє навчання)

Diploma in Hospitality Operations – Ванкувер - 48 тиждень (вечірнє навчання)/co-op 88 тиждень (вечірнє навчання)

Вступні вимоги: не потрібно складати IELTS, для реєстрації потрібно пройти внутрішній тест ILSC, надіслати копію паспорта, диплома/атестата, і заповнити реєстраційну форму. 

Програми підготовки викладачів англійської мови

Сертифікат CELTA (Торонто та Ванкувер) – 11 тижнів.

Диплом TESOL (Торонто) – 12 тижнів.

Сертифікат підготовки TESOL-TKT (Торонто) – 4 тижні.

Докладні вступні вимоги на програми підготовки викладачів ви можете дізнатися у менеджерів Karandash.Питаннями розміщення студентів Greystone College займається спеціальний департамент ILSC. Для студентів, доступні наступні варіанти:

 • Проживання в сім'ї;
 • Студентські резиденції;
 • Хостел, готель;
 • Мебльовані кімнати.

Проживання в сім'ї – привабливий варіант для тих, хто хоче ближче познайомитися з життям канадських сімей, відчути домашнє тепло та турботу далеко від рідного дому, і, звичайно, отримати додаткову практику англійської. Всі будинки знаходяться за півгодини-годину від кампусів коледжу; приймаючі сім'ї ретельно перевіряються координаторами програм розміщення на предмет безпеки та якості житлових умов. За бажанням можна обрати розміщення без харчування, з напівпансіоном або з повним пансіоном.вартості програм
Програма Вартість за
8 тижнів 1 рік 2 роки
Сертифікатні програми CAD3320
Дипломні програми (навчання вранці) CAD10500
Дипломні програми (вечірнє навчання) CAD13500
DIPLOMA IN FULL STACK DEVELOPMENT CAD20000
DIPLOMA IN PROJECT MANAGEMENT CAD17000

У таблиці вказана середня вартість освітніх програм. Детальну інформацию дізнавайтесь у менеджера Karandash.

Додатково оплачується:

 • реєстраційний внесок;
 • авіапереліт;
 • візовий збір;
 • особисті витрати;
 • послуги компанії Karandash.
Загальна оцінка
Добре 4,3/5
Проживання
Задовільно 4,0/5
Харчування
Задовільно 4,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Відгуки (1)
София
Добре 4,3/5
Проживання
Задовільно 4,0/5
Харчування
Задовільно 4,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Мой корпус находился в Торонто, и за год обучения могу сказать, что мне все нравится. Довольно быстро нашла друзей, и адаптировалась. Преподаватели замечательные.
Читати весь Сховати відгук
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все