100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Thompson Rivers University
Британська Колумбія, Камлупс, Канада
Тип: державний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: более 14000

Дипломні: вересень, січень, травень від CAD 8439 за семестр

Бакалавр: вересень, січень, травень від CAD 8439 за семестр

Магістр: вересень, січень, травень від CAD 30290 за програму


Один из кампусов Thompson Rivers University Библиотека на территории Thompson Rivers University Основной кампус Thompson Rivers University Учебная аудитория Thompson Rivers University Резиденция Thompson Rivers University Кухня в резиденции Thompson Rivers University Поле для регби в Thompson Rivers University Бассейн в Thompson Rivers University Общие занятия йогой на территории Thompson Rivers University Thompson Rivers University
Thompson Rivers University
Британська Колумбія, Камлупс, Канада
Тип: державний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1970
Кількість студентів: более 14000

Дипломні: вересень, січень, травень від CAD 8439 за семестр

Бакалавр: вересень, січень, травень від CAD 8439 за семестр

Магістр: вересень, січень, травень від CAD 30290 за програму


Дані оновлені


Thompson Rivers University (TRU, Томпсон Ріверс Університет) було засновано у 1970 році в місті Камплос в Британській Колумбії. Його відкриття було обумовлено зростаючими запитами про вищу освіту мешканців провінції, які бажали навчатися вдома.

TRU складається з двох кампусів – Kamloops і Williams Lake – і 5 регіональних центрів: 100 Miles House, Clearwater, Barriere, Ashcroft, Lillooet. Обидва кампуси й усі регіональні центри розташовані в Британській Колумбії.

 • Kamloops – основний кампус університету і він розташовується між північним і південним рукавами річки Томпсон, завдяки чому університет отримав свою назву. Кампус знаходиться безпосередньо в Камлупс, недалеко від ділового району міста й займає територію близько 250 акрів (понад 100 гектарів). Близькість центру міста, банківських установ, торгових центрів, нічних клубів і ресторанів до кампусу робить його неймовірно зручним для студентів – одне місце для навчання, проживання, роботи та розваг. Також студенти мають усі можливості для активних занять спортом – велосипедні доріжки, гірські лижі, водні види спорту та багато чого іншого. Студенти університету щорічно беруть участь у марафоні Камлупс і Бостонському марафоні.

 • Williams Lake Campus. Цей кампус розташовується у невеликому місті Вільямс Лейк в провінції Карибу в 300 кілометрах від основного кампусу в Камлупс. Кампус пропонує студентам навчання в невеликих класах, нову інфраструктуру, більш доступне житло. Провінційне, дуже зелене та екологічно чисте містечко Вільямс Лейк було засновано в 1929 році на землях канадських індіанців. Населення міста становить близько 11000 чоловік.

 • Регіональні центри. Усі п'ять регіональних центрів розташовані на території провінції Британська Колумбія. Ці центри пропонують студентам короткі програми за різними напрямками навчання, короткі професійні та профільні курси, а також семінари для отримання потрібної кількості кредитів для зарахування до університетів. Деякими з регіональних центрів пропонується також онлайн навчання за програмами коротких професійних курсів.

Репутація
Thompson Rivers University акредитований Асоціацією Університетів і Коледжів Канади, а також легалізований Актом про університети Британської Колумбії. Університет зараз отримує акредитацію Асоціації Університетів Північної Америки (штаб-квартира у Вашингтоні). Визнання цією Асоціації означає дуже багато: в першу чергу, що університет відповідає всім вимогам не тільки канадського, а й американського освітніх законодавств.
Університет із великим ентузіазмом приймає у свої ряди міжнародних студентів – близько 10% від загальної кількості студентів – іноземці. Університет з кожним роком збільшує кількість іноземних студентів, залучаючи абітурієнтів різноманітністю та високою якістю пропонованих програм.

У TRU студенти мають можливість вчитися не тільки на денному стаціонарі, але й віддалено. При цьому кількість студентів, що вчаться онлайн (11000), майже дорівнює студентам, які навчаються на базі кампуса (14000). Навчання онлайн НЕ скорочує можливості студента у виборі курсу (близько 57 навчальних програм), у доступі до бібліотеки та в отриманні диплома. Це дуже популярна опція університету, якою користуються як канадські, так і іноземні студенти. Регулярно проводяться вебінари, в яких беруть участь усі охочі.

Стажування та працевлаштуванн


Університет пропонує участь у 140 дослідницьких проектах, на які виділяються гранти. Брати участь у таких проектах можуть і студенти, які навчаються на бакалавраті. Протягом 2012-2013 року університет отримав грантів на суму близько 2,1 мільйона канадських доларів під проекти, які розробили студенти. Такі ініціативи дають можливість студентам не тільки реалізувати свої дослідницькі проекти, а й отримувати престижні стипендії від урядових і неурядових організацій міжнародного значення.

У 2011 році університет поповнився факультетом із вивчення права та законодавства, відкривши першу школу права в Канаді за останні 30 років.

Університет пропонує своїм студентам так звані програми "Adventure" – підготовка фахівців у сфері екстремального туризму – вузькоспеціалізованої і затребуваною останнім часом сфері діяльності.
Університет дбає також і про фізичне здоров'я своїх студентів. На базі кампуса пропонується ряд спортивних факультативів, які безкоштовно можуть відвідувати всі студенти та викладачі. Серед них: йога, зумба (фітнес на базі танців у стилі "латина"), сплави в човнах річкою.


На базі TRU можна отримати академічні ступені бакалавра та магістра, диплом провінції Британська Колумбія щодо необхідної професії, або пройти короткі курси навчання. Щорічно студенти слухають близько 140 стаціонарних програм на базі кампуса. 57 програм пропонується університетом у секторі дистанційного онлайн навчання. Бакалаврська програма розрахована на 4 роки, програма отримання диплома магістра – на 2 роки, післядипломні програми – 1 рік. Тривалість та інтенсивність дипломних програм студент може обирати зі списку або пройти короткі курси в регіональних центрах або онлайн.

 • ПІДГОТОВЧІ КУРСИ – від 8 тижнів

Англійська мова, Підготовка до вступу в університет.

 • ДИПЛОМНІ ПРОГРАМИ – 1-2-3 роки

Інструктор з екстремального спорту, Гід за програмами екстремального туризму, Інструктор з гірськолижного спорту та скелелазіння в Канадських горах, Цифрове мистецтво та комп'ютерний дизайн, Гуманітарні науки (поглиблено), Адміністратор, Основи бізнесу, Навички управління для супервайзерів, Помічник-референт, Бухгалтер, Керівник підприємства, Менеджмент подій, Основи управління, Готельний та курортний менеджмент, Менеджмент спортивних подій, Менеджмент в туризмі, Менеджмент (поглиблене вивчення), Менеджмент інформаційних технологій, Архітектурні та інженерні технології, Інформатика (комп'ютерні науки), Інформаційні технології, Робота з дітьми дошкільного віку, Асистент викладача, Спеціальна освіта, Візуальне мистецтво, Історія літератури та мистецтва, Основи поліцейської роботи, Юридичний помічник з адміністративних питань, Респіраторна терапія, Медсестра з практикою, Профілактика захворювань, Технології у ветеринарній профілактиці захворювань, Вивчення навколишнього середовища, Сфера обслуговування, Кулінарне мистецтво, Роздрібна обробка м'яса, Очищення води та утилізація стічних вод, , Садівництво, Місцева кулінарія.

 • БАКАЛАВР – 4 роки

Комунікації, Філософія, Психологія, Соціологія, Хімія, Туристичний менеджмент, Мистецтво, Витончені мистецтва, Управління персоналом, Комп'ютерні технології , Комп'ютерні науки, Технологічний менеджмент, Викладання в класах молодшої школи, Зв'язки з громадськістю, Дизайн, Фінанси, Журналістика, Бухгалтерія, Професія молодшого та середнього медперсоналу, Статистика, Фізика, Бізнес адміністрування, Соціальна робота.

 • ПІСЛЯДИПЛОМНА ОСВІТА – 1 рік

Екстремальний туризм і спорт, Журналістика, Гуманітарні науки, Бухгалтерія, Фінанси, HR-менеджмент, Міжнародний бізнес, Міжнародний розвиток туризму, Маркетинг, Створення нового підприємства, Розвиток нових туристичних напрямків, Дослідне управління в туризмі, Викладання англійської мови як іноземної, Викладач для дітей з обмеженнями (фізичними або розумовими), Педагог для маленьких дітей, Журналістика.

 • МАГІСТР – 2 роки

МВА, Педагогіка, Науки про навколишнє середовище, Менеджмент міжнародного екстремального спорту, Охорона психічного здоров'я дітей та молоді, Викладач онлайн – вересень, січень.


TRU пропонує студентам можливість проживати в резиденції, в приймаючих сім'ях або проживати в орендованих квартирах, апартаментах, будинках.

 • Приймаючі сім'ї. Університет працює з одними й тими ж родинами протягом багатьох років. Такі учасники програми розміщення дуже цінні, оскільки є позитивний досвід кількох поколінь студентів, які проживали там. Також такий варіант розміщення підходить для інтеграції в канадське життя першокурсників, а також студентів, які приїхали на курси мовної підготовки. Це можливість постійно практикувати англійську мову, мати допомогу з вивченням мови додатково і жити в дуже доброзичливому, зовсім домашньому середовищі. Вартість такого проживання становить CAD 4000 за семестр, включаючи триразове харчування.
 • Резиденції. TRU має у своєму розпорядженні власну резиденцією, яка вміщує 570 студентів одночасно. Це нещодавно побудована 11-поверхова будівля. Кімнати різної місткості повністю обладнані та підготовлені до прийому студентів. Найбільше в резиденції одномісних кімнат, але є невелика кількість двокімнатних двомісних і, відповідно, чотирикімнатних чотиримісних апартаментів. Дівчата й молоді люди живуть на різних поверхах, змішане поселення можливе тільки як виняток (сімейна пара, наприклад).
   Резиденція обладнана:
 • рецепцією, що працює цілодобово;
 • високошвидкісним інтернетом, телефонними та телевізійними кабелями;
 • електронними замками;
 • загальними зонами відпочинку та кухнями на кожному поверсі;
 • лобі, внутрішнім двориком (патіо), ігровими кімнатами та спільною великою зоною відпочинку на першому поверсі;
 • фітнес-центром, який працює 24 години на добу;
 • пральнями та коморою.

Також університет має 300 кімнат у трьох невеликих резиденціях на території кампуса. Кімнати розташовуються блоками по 4 одномісних кімнати. Усі вони повністю обладнані та готові до прийому студентів. Дівчата та молоді люди проживають окремо.
Вартість проживання в резиденції від CAD 4900 за семестр.
Також студенти можуть скористатися допомогою університету в пошуку житла за межами кампуса. Вартість проживання залежить від типу розміщення.


вартості програм
Програма Вартість за
1 семестр 1 рік 2 роки
Undergraduate diplomas (12 кредитів) CAD8439
Architectural & Engineering Technology (ARET) Diploma CAD12106
Bachelor's degrees (12 кредитів) CAD8439
Bachelor of Engineering CAD28092
Master of Business Administration CAD51381
Master of Science in Environmental Economics and Management CAD54454
Master in Environmental Economics and Management CAD54909
Master of Science in Data Science CAD41155
English for Academic Purposes (12 кредитів) CAD7722

У таблиці вказана середня вартість освітніх програм. Детальну інформацию дізнавайтесь у менеджера Karandash.

Додатково оплачується:

 • авіапереліт, трансфер;
 • консульський збір;
 • страхування;
 • реєстраційний збір – CAD 500;
 • проживання та харчування;
 • послуги компанії Karandash.


Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все