100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Відмінно: 4,9/5 (2)
Vancouver Film School
Vancouver Film School
Ванкувер, Британська Колумбія, Канада
Тип: приватна школа
Мова: англійська
Кількість студентів: более 1000

Дипломні: січень, лютий, травень, червень, серпень, вересень від CAD 11000 на рік

Грим в Vancouver Film School Работа с анимацией в Vancouver Film School Съемочная площадка Vancouver Film School Занятие в Vancouver Film School Урок в Vancouver Film School Кампус Vancouver Film School Vancouver Film School
Vancouver Film School
Ванкувер, Британська Колумбія, Канада
Тип: приватна школа
Мова: англійська
Рік заснування: 1987
Кількість студентів: более 1000

Дипломні: січень, лютий, травень, червень, серпень, вересень від CAD 11000 на рік

Загальна оцінка
Дані оновлені

Vancouver Film School (VFS) – навчальний заклад, який готує кадри для роботи у сфері телебачення, кіноіндустрії, арт-дизайну. Кампус школи знаходиться в самому центрі Ванкувера, який по праву вважається одним із найбільш комфортних для проживання міст у світі. Ванкувер – сучасне космополітичне місто з багатим культурним життям. Близькість гір, Тихого океану, заповідних лісів створює неповторну атмосферу для захоплюючого відпочинку. Міжнародний аеропорт знаходиться в м. Річмонд, за 12 км від центру Ванкувера.

Школа VFS – це 8 сучасних кампусів, які пропонують комфортні умови для повноцінного навчання, набуття професійних навичок та розвитку творчого потенціалу. У розпорядженні студентів – сучасні студії, майстерні, лабораторії та знімальні майданчики, кіноцентри, демонстраційні зали, професійне обладнання. Кіношкола Ванкувера у партнерстві з Mimic Performance Capture Inc. є власником нової студії у центрі міста, загальна площа якої складає 36000 кв. футів. Сучасне оснащення: 40 камер Vicon Vantage, новітні освітлювальні прилади ставлять Motion Capture Studio в один ряд із відомими студіями світу. Тут студенти зможуть працювати над проектами, втілювати найсміливіші творчі задуми.

Vancouver Film School існує з 1987 року; тоді ази кіновиробництва тут вивчали лише 12 студентів. Сьогодні у школі навчається понад 1000 учнів із 50 країн, розроблено 13 повноцінних річних програм, функціонує 8 сучасних кампусів. Навчальні програми, що охоплюють сфери кіновиробництва, анімації, ігрового дизайну, акторської майстерності тощо, лише за рік дозволяють удосконалити теорію, набути практичних навичок, створити портфоліо на високому професійному рівні.


Відеопрезентація Vancouver Film School:


VFS має такі акредитації:

 • Відділ приватних навчальних закладів (Private Training Institutions Branch); організація визначає стандарти якості сертифікованих навчальних закладів округу Британська Колумбія.
 • British Columbia EQA (Education Quality Assurance) – організації, що підтверджує стандарти якості освітніх послуг, які надають навчальний заклад округу Британська Колумбія. Це необхідно для реєстрації школи в Civil & Immigration Canada (CIC (DLI)).

Серед викладачів школи – професіонали високого рівня у сфері кіновиробництва, номінанти премій Оскар, Еммі, творці популярних фільмів, серіалів, розважальних програм. Вони співпрацюють з такими компаніями як Paramount, Nokia Games, Electronic Arts і т.д.

Стратегічними партнерами школи є компанії, які лідирують у сфері розважального бізнесу:

 • 5 Alarm Musiс – найбільша музична бібліотека Північної Америки, де можна підібрати музичний супровід для кіно, радіо, телебачення та реклами;
 • Adobe Systems – всесвітньо відома програмна компанія, яка є світовим лідером у галузі цифрових зображень. Використання студентами продуктів компанії можливе завдяки наявності ліцензійної угоди VFS та Adobe;
 • HP – одна з найбільших компаній у сфері інформаційних технологій, продукція якої широко використовується у роботі студентами VFS;
 • Autodesk Inc. – компанія відома інноваційними розробками у галузі програмного забезпечення потреб кіновиробництва, розваг, мультимедіа;
 • Avid - провідна компанія в галузі цифрового звуку; школа є єдиним навчальним закладом на північно-західному узбережжі Тихого океану, що пропонує сертифікацію операторів музичних систем Avid.

Перспективи працевлаштування

Під час навчання у VFS студенти створюють професійні портфоліо під керівництвом провідних фахівців кіно- та телеіндустрії, ігрової та анімаційної галузей, що робить їх конкурентоспроможними на ринку праці. Випускники працюють з найбільшими кінокомпаніями, телеканалами та digital-агентствами (20th Century Fox, Directors Guild of Canada (DGC), BioWare) як у Канаді, так і в усьому світі. Роботи, виконані за їх участю, нагороджуються і призами кінофестивалів.

У процесі роботи над своїми підсумковими проектами студенти співпрацюють із представниками провідних студій світу. Це дає можливість презентувати себе ще до закінчення школи.

Vancouver Film School пропонує підготовчі та розширені програми навчання. Тривалість програм - 12 місяців, за винятком підготовчої програми Основи акторської майстерності, навчання на якій триває 4 місяці.

 • Підготовчі програми призначені для набуття та поглиблення професійних навичок. Понад 60% студентів продовжують навчання у школі на розширених профільних програмах.


Основи акторської майстерності

Курс включає ази акторської майстерності: володіння голосом, робота перед камерою, аналіз сценарного матеріалу тощо. Після закінчення курсу студент отримує Свідоцтво та може подавати заявку на річну програму Акторська майстерність у кіно та на телебаченні.


Основи візуального мистецтва та дизайну

Спеціалізація – анімація, фільм, цифровий дизайн; після закінчення курсу студент отримує диплом та портфоліо із зразками робіт.

 • Розширені програми відрізняються високою інтенсивністю та передбачають наявність практичних навичок у професії.

Їх можна поділити на 3 групи:

1. Кіно + телебачення – програми пов'язані з вивченням різних етапів кіно- та телевиробництва, починаючи з формування задуму та закінчуючи постпродакшн.

 • Акторська майстерність у кіно та на телебаченні;
 • Кіновиробництво;
 • Дизайн макіяжу для кіно та телебачення;
 • Звуковий дизайн для візуальних засобів інформації;
 • Сценаристи для кіно та телебачення.

2. Анімація та візуальні ефекти – 3 програми, присвячені вивченню основних етапів класичної та комп'ютерної анімації. Серед дисциплін - малюнок, рух, розробка персонажів, освітлення, верстка і т.д.

 • 3D-анімація та візуальні ефекти;
 • Концептуальне мистецтво анімації;
 • Класична анімація.

3. Ігри, дизайн та технологія

Студенти вивчають розробку комп'ютерних ігор, програм; як портфоліо за підсумками навчання необхідно буде уявити власну розробку комп'ютерної гри.

 • Цифровий дизайн;
 • Ігровий дизайн;
 • Ігрове, мобільне та web-програмування.

Після завершення програм студенти отримують дипломи, професійне комплексне портфоліо/відеозаписи акторських робіт/рекламні та демонстраційні матеріали – залежно від обраної спеціалізації. Крім того, студенти отримують доступ до студентського порталу з підбору житла, а також можуть приєднатися до спільноти випускників школи.

VFS не має власної резиденції, але пропонує кілька опцій підбору житла:

 • на сайті ВНЗ розміщено оголошення студентів, які шукають сусідів, з описом квартири та контактними даними. Абітурієнти обирають найбільш підходящий варіант, зв'язуються з орендарем та підписують контракт про найм житлоплощі;
 • координатор VFS з підбору житла, який допоможе студенту вибрати кімнату або квартиру відповідно до його переваг та фінансових можливостей;
 • сервіси пошуку житла (Bell Accommodation Services, Vancouver Homestay International), які багато років працюють зі студентами VFS. З їхньою допомогою можна в найкоротші терміни підібрати оптимальні варіанти розміщення.

Залежно від розташування та умов проживання вартість оренди становить від CAD 1100 на місяць.

вартості програм
Програма Вартість за
4 місяці 1 рік 3 роки
3D-анімація та візуальні ефекти CAD54000
Основи акторської майстерності CAD11000
Акторська майстерність у кіно та на телебаченні CAD30500
Концептуальное искусство анимации CAD33500
Класична анімація CAD30500
Цифровий дизайн CAD42250
Кинопроизводство CAD53250
Основи візуального мистецтва та дизайну CAD30500
Ігровий дизайн CAD49250
Дизайн макіяжу для кіно та телебачення CAD46750
Ігрове, мобільне та web-програмування CAD49250
Звуковий дизайн для візуальних медіа CAD43250
Сценаристи для кіно та телебачення CAD28250

Додатково оплачується:

 • реєстраційний збір – CAD 50;
 • проживання та харчування;
 • авіапереліт;
 • трансфер;
 • візові збори;
 • особисті витрати;
 • послуги агенції Karandash.
Загальна оцінка
Відмінно 4,9/5
Проживання
Добре 4,5/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Відгуки (2)
Алина
Відмінно 4,7/5
Проживання
Задовільно 4,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Хочу сказать вам спасибо за помощь в выборе вуза и поступлении. Сейчас учусь уже на 3 курсе и все это время занимаюсь тем о чем мечтала, много практических занятий, наработка портфолио и я уже сейчас погружена в мир кино с головой))
Читати весь Сховати відгук
Инна
Відмінно 5,0/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Я очень хотела учиться на дизайнера, и решилась поступать за границу. Ни разу не пожалела, что выбрала эту страну и эту школу. Преподают действительно актуальную информацию, а не пересказывают курсы двухгодичной давности. Еще и работу по специальности смогла найти. Очень довольна, что приняла решение поехать сюда!
Читати весь Сховати відгук
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все