100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Відмінно: 4,7/5 (1)
Cтипендія
Nyenrode Business University
Nyenrode Business University
Амстердам, Брекелен, Нідерланди
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Проживання: Так
Кількість студентів: около 300

Бакалавр: серпень від €22500 на рік

Магістр: вересень від €32400 за програму


Кампус Nyenrode Business University Здание Nyenrode Business University Размещение в Nyenrode Business University Сады Nyenrode Business University Олений парк возле Nyenrode Business University Замок XIII века Кампус Nyenrode Business University Резиденция Nyenrode Business University Олений парк Nyenrode Business University
Nyenrode Business University
Амстердам, Брекелен, Нідерланди
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1946
Кількість студентів: около 300

Бакалавр: серпень від €22500 на рік

Магістр: вересень від €32400 за програму


Загальна оцінка
Дані оновлені

Revolving Scholarship Bachelor - для спеціальностей бакалаврату. Сума стипендії до €10000.

Revolving Scholarship Master - для спеціальностей магістратури. Сума стипендії до €10000.

Nyenrode Business University (Університет Нінроде) – це один з п'яти приватних університетів Нідерландів, заснований у 1946 році провідними корпораціями країни KLM, Shell, Unilever, Philips і Akzo для навчання нового покоління бізнесменів з метою відновлення економічного становища Нідерландів і голландських підприємств після Другої світової війни. З першого дня заснування і до сьогодні головний девіз університету такий – "Для бізнесу, біля бізнесу", що визначає важливе місце практики, яка відображається в тісних контактах і постійній співпраці зі світом бізнесу. Університет проводить підготовку майбутніх бухгалтерів, бізнесменів, підприємців, керівників вищої ланки. 

Інфраструктура 

Університет розташований на 140 акрах землі із замком XIII століття, який являє собою паркову садибу, оточену ровом, із красивою ландшафтною інфраструктурою, де панує унікальна атмосфера для роботи й навчання. З 2001 року цей замок знаходиться під захистом закону "Історичні будівлі та стародавні пам'ятники". Садиба розміщена в оточенні річки Вехт і каналу Амстердам-Рейн, оленячого парку, лабіринту, розарію, пішохідних і бігових лісових доріжок. Уроки проводяться в сучасних, багатофункціональних освітніх будівлях із широким розмаїттям лекційних залів, оснащених передовими презентаційними та комунікаційними об'єктами. В кампусі є бібліотека, мультимедійні класи, аудиторії для групової та проектної роботи, тренажерний зал і фітнес-центр, їдальня, тенісний корт, бігові доріжки, кімнати для розміщення студентів.

Відеопрезентація університету


Репутація 

Університет акредитований системою акредитації вищих навчальних закладів EQUIS, що спеціалізуються на менеджменті та управлінні бізнесом, створеною Європейським фондом розвитку менеджменту EFMD. Освітні програми університету для отримання ступеня акредитовані різними асоціаціями: Nederlands Vlaams Accreditatie Orgaan (NVAO), Association of MBAs (AMBA) і Commissie Eindtermen Accountantsopleiding (CEA).

Висока якість програм університету відбивається в європейських і світових освітніх рейтингах:

 • За рейтингом європейських бізнес-шкіл, складеним Financial Times у 2019 році, Nyenrode зайняв 36 позицію серед топ-75 бізнес-шкіл;
 • Магістерська програма в галузі менеджменту опинилась на 68-й позиції світового рейтингу магістерських програм для управлінців, проведеного Financial Times в 2019 році. 
 • Спеціальність бакалаврату "Ділове адміністрування" була визнана найкращою (WO) в Нідерландах за версією «Keuzegids Universiteiten» в категорії «Міжнародний бізнес».
 • Магістерські програми університету в сфері бухгалтерії є номером один серед аналогічних програм інших голландських вишів.

Стажування та працевлаштування 

В університеті діє Центр кар'єри та розвитку, який сприяє працевлаштуванню своїх студентів, проводить різні семінари й заходи для роботи в трьох основних напрямках:

 • "Пізнай себе";
 • "Досліджуй ринок праці";
 • "Знайди гідну роботу".

Раз на рік, у вересні, на території університету проводиться "День кар'єри", під час якого роботодавці зустрічаються, розмовляють і вносять пропозиції для студентів.

Студентський комітет Colleghie tot de Disputheringe протягом усього навчального року організовує презентації від різних компаній у вигляді інтерактивних вечорів у студентському барі на території університету.

В університеті діє унікальна організація "60 Acres", яка допомагає молодим компаніям-новачкам в їх стартапі шляхом обміну знаннями та досвідом.Бакалаврат

Тривалість навчання - 3 роки.

Спеціальності, які пропонує університет:

 • Бізнес адміністрування (Амстердам / Брёкелен).

Магістратура

Тривалість навчання - 16 місяців тому числі pre-master.

Спеціальності, які пропонує університет:

 • Магістр наук в галузі управління.

MBA

Тривалість навчання - 1 рікРозміщення в Амстердамі

Nyenrode пропонує студентські гуртожитки в OurDomain, новому житловому комплексі, розташованому всього за 15 хвилин їзди на метро від центру Амстердама. Сучасні автономні апартаменти призначені для студентів бакалаврату, магістратури та докторантури. OurDomain розташований поруч із залізничною станцією та станцією метро. Ця станція забезпечує часте та пряме транспортне сполучення з центральним вокзалом Амстердама, аеропортом Схіпхол та Утрехтом.

Зручності
В OurDomain знаходиться жваве міжнародне студентське співтовариство та кілька об'єктів, таких як супермаркет (відкритий сім днів на тиждень), ресторани, кафе, фітнес-центр, друкарня, пральня самообслуговування та навчальні класи. У всіх апартаментах OurDomain є вітальня, сучасна ванна кімната та кухня відкритого планування.

Вартість €960,42 - €1.087,83 на місяць


Розміщення в Брейкелені

У кампусі ви знайдете 5 будівель для студентів. Вони були названі на честь людей, які зробили значний внесок у Nyenrode та його успіх: Postma, Weijer, Kuneman, Klaasesz та Philips (підрозділені на Roeterink I & II, Riemsdijk та Otten). Всього 295 номерів і трикімнатних типів (мебльована/немебльована/кухня).

Кампус знаходиться в межах пішохідної/велосипедної відстані від міста Брейкелен, де є різноманітні магазини – від супермаркету та оптики до квіткового магазину та аптеки. Роздрібні магазини зазвичай працюють з 10:00 до 18:00, хоча супермаркети пропонують подовжений час роботи. Ви також можете відвідати кілька затишних кафе та ресторанів.

Зручності
Щоб ви почувалися як вдома в університетському містечку, ми пропонуємо низку зручностей, щоб ви могли жити, працювати та відпочивати з комфортом. Серед зручностей нашого кампусу ви знайдете вітальню, студентський ресторан (Mensa), кабіни для проектної та групової роботи, пральню, відкриту кухню для барбекю та різноманітні спортивні приміщення. 

Вартість €300 - €500 на місяць


вартості програм
Програма Вартість за
1 рік 16 місяців
Бізнес адміністрування €22500
Магістр наук в галузі управління €32400
MBA €39000


Додатково оплачується:

 • Авіапереліт;
 • Консульський збір;
 • Страхування;
 • Проживання і харчування;
 • Навчальні матеріали;
 • Послуги компанії Karandash.
Загальна оцінка
Відмінно 4,7/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Задовільно 4,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Відгуки (1)
Соня
Відмінно 4,7/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Задовільно 4,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Хороший университет для тех кто любит спокойствие и быть поближе к природе. Внутри университета вам помогают узнать себя и усвоить материал, а не просто прочитать текст лекции. Вуз даёт хороший старт в карьере, в течение "дней карьеры" мне поступило несколько предложений от работодателей. Жить на кампусе удобно, близко к университету и на территории есть все необходимые магазины и бары.
Читати весь Сховати відгук
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все