100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
EU business school
Барселона, Іспанія
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: около 5000

Підготовчі: жовтень/лютий/червень/серпень від €5450 за семестр

Бакалавр: жовтень/лютий/червень/серпень від €14100 на рік

Магістр: жовтень/січень/березень від €15600 на рік

EU business school
Барселона, Іспанія
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1973
Кількість студентів: около 5000

Підготовчі: жовтень/лютий/червень/серпень від €5450 за семестр

Бакалавр: жовтень/лютий/червень/серпень від €14100 на рік

Магістр: жовтень/січень/березень від €15600 на рік

Дані оновлені

EU Business School – це міжнародна бізнес-школа, заснована у 1973 році. Вже понад 40 років ЄС поєднує традиційні методи освіти та інноваційний підхід для виховання майбутніх лідерів.

EU Business School має розвинену міжнародну мережу, її філії знаходяться більш ніж у десяти країнах Європи та Азії – Великобританії, Росії, Казахстані, Тайвані, Малайзії, США, Тайланді, Китаї. Основні європейські кампуси розташовані у Швейцарії (Женева та Монтре), Іспанії (Барселона) та Німеччині (Мюнхен). Міжнародне середовище навчання поєднує кращих викладачів та талановитих учнів. Наші студенти - це спільнота однодумців із глобальним мисленням.

Практичний підхід, а також можливість навчання у різних країнах дає не лише глибокі академічні знання, а й унікальний досвід. Наявність університетів-партнерів у всьому світі дозволяє студентам доповнити процес навчання захоплюючими подорожами. Завдяки глобальному підходу до освіти, EU готує майбутніх випускників до побудови успішної міжнародної кар'єри.


Інфраструктура

Навчання в Іспанії проходить у Барселоні, у чудовому районі Ла-Бонанова, всього за 10 хвилин їзди від центру міста. Сучасний та комфортабельний кампус школи має все необхідне для комфортного навчання та перебування студентів. Вони мають доступ до бібліотеки з безліччю періодичних видань та навчальних матеріалів, Wi-Fi, комп'ютерних класів, інтерактивних дошок SMART.

Барселона – найбільший мегаполіс на березі Середземного моря, який є центром для молодих, творчих талантів. Барселона вважається четвертим із найкращих міст Європи для ведення бізнесу. Кампус університету в Барселоні має відмінне розташування серед мальовничих міських парків, які ідеально підходять для обідніх перерв.


Репутація

EU Business School акредитований двома найбільшими американськими асоціаціями, які оцінюють якість програм у цій галузі ─ Acceditation Council for Business Schools & Programs (ACBSP) та International Assembly for Collegiate Business Education (IACBE). Крім цього, якість програм EU Business School високо оцінюється мережею державних установ Central & East European Management Development Association (CEEMAN), за стандартами якої будуються всі сучасні системи освіти в країнах Європи - у цій асоціації EU також має офіційну акредитацію.

Високе визнання EU Business School відображається у різних номінаціях за версією професійних видавництв та організацій:

 • 6-е місце у списку найкращих бізнес-шкіл для жінок (за версією видання Capital)
 • 8-е місце в рейтингу «200 найкращих бізнес-шкіл для жінок» (згідно з QS)
 • Серед 20-ти найкращих бізнес-шкіл світу (за версією China Economic Review)
 • QS Top MBA включив університет до 40 найкращих бізнес-шкіл світу (2012).

Відеопрезентація школи:

Унікальність EU Business School:

 • Міжнародна мережа кампусів: Женева та Монтре / Мюнхен / Барселона
 • Можливість отримання другого диплома топових університетів США та Великобританії.
 • Поєднання теорії з практикою
 • Міжнародне середовище навчання
 • Навчання англійською мовою
 • Програми обміну з університетами з інших країн
 • Акцент на розвиток лідерських якостей студента
 • Понад 25 тисяч випускників у всьому світі

Навчальні плани EU business school є єдиними для всіх країн, завдяки чому в процесі переміщень між кампусами студенти не змушені підлаштовуватись під місцеві вимоги, крім того, вони повністю зберігають усі кредити, зароблені на колишньому місці навчання.

В університеті прийнято американську систему навчання, для якої характерне проведення занять у нечисленних групах, а також індивідуальна робота викладачів зі студентами. Викладацький склад у EU традиційно сильний, до того ж він включає представників різних національностей, що сприяє успішній інтеграції випускників до міжнародної бізнес-спільноти.


Дипломи, що видаються студентам EU business school, що закінчили курс, визнані в усьому світі, крім того для студентів, які добре встигають, передбачена можливість отримання другого диплому у відомій бізнес-школі США Nichols College. Однією з умов зарахування в EU business school є вільне володіння англійською, на додаток до якої у процесі навчання студенти освоюють ще й німецьку та іспанську мови, що у поєднанні з престижними дипломами робить їх високо затребуваними фахівцями у сфері міжнародного бізнесу, ділового адміністрування, фінансів.


Стажування та працевлаштування

EU business school пов'язують ділові відносини з сотнею найвідоміших промислових, торгових, фінансових, консалтингових компаній по всьому світу (в т.ч. Bayer, General Electric, Nestle, Procter & Gamble, World Bank Group, WTO та ін.) завдяки чому у випускників університету не виникає проблем із працевлаштуванням, тим більше, що керівництво EU business school надає їм у цьому питанні реальну допомогу у вигляді видачі рекомендацій, оптимального підбору вакансій у спеціальних центрах планування кар'єри тощо.

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ («Foundation program») – 1 рік. Початок програми: жовтень, лютий, червень, вересень, лютий,

Ця програма розроблена для студентів, які бажають здобути міжнародну освіту, але не володіють англійською мовою на рівні, необхідному для вступу. Курс включає інтенсивні заняття з англійської мови, вступні уроки з менеджменту, економіки, бізнес-праву. Після успішного завершення програми студенти зараховуються до програми бакалаврату університету.

Програми Business Bridging & English Foundation є підготовчими. Business Bridging розроблена для студентів, яким необхідно підвищити свої академічні знання та рівень володіння англійською мовою для вступу на бакалаврат. Після успішного закінчення курсу студенти зараховуються на бакалаврат European University. English Foundation – курс ділової англійської мови для підготовки до вступу на бакалавр або магістратуру EU.

Вступні вимоги:

 • Завірена копія сертифіката про закінчення школи з оцінками;
 • Мінімум 60 TOEFL, 5.0 IELTS або внутрішній іспит EU business school;
 • Мотиваційний лист;
 • Рекомендаційний лист.

БАКАЛАВР – 3 роки.

Спеціалізація: Бізнес-адміністрування (BBA); Комунікації та зв'язки з громадськістю; Розважальний та туристичний менеджмент; Міжнародні відносини; Спортивний менеджмент; Управління фінансами у бізнесі; Управління в галузі мультимедійних технологій; Корпоративна соціальна відповідальність у бізнесі; Бізнес та дизайн менеджмент; Управління сімейним бізнесом; Міжнародний менеджмент.

Вступні вимоги:

 • Завірена копія сертифіката про закінчення школи з оцінками;
 • Мінімум 80 TOEFL, 6.0 IELTS або внутрішній іспит EU;
 • Есе;
 • Два рекомендаційні листи.

Початок занять: Жовтень, лютий, червень, серпень.

МАГІСТР – 1 рік (3 семестри по 10 тижнів)

Спеціалізація: Міжнародний бізнес; Комунікації та зв'язки з громадськістю; Міжнародний маркетинг; Міжнародний (глобальний) банкінг та фінанси; Розважальний та туристичний менеджмент; Підприємництво; Лідерство; Електронний бізнес; Спортивний менеджмент; Управління людськими ресурсами; Дизайн-менеджмент; Репутаційний менеджмент; Online MBA.

Вступні вимоги:

 • Завірена копія диплома бакалавра з оцінками;
 • Мінімум 89 TOEFL, 6.5 IELTS або внутрішній іспит EU;
 • Есе;
 • Два рекомендаційні листи;
 • Резюме

Початок занять: Жовтень, січень, березень.

EU Business School пропонує різноманітні варіанти проживання для своїх студентів. Загальні витрати під час навчання в Іспанії чи Німеччині становлять від 350 € на місяць на оплату проживання та мінімум 500 € на додаткові витрати.

вартості програм
Програма Вартість за
1 семестр 1 рік
Business Bridging €7050
English Foundation €5450
Бакалаврат €14100
Магістратура €15600
MBA €21900

Додатково оплачується:

 • Авіа переліт;
 • Консульський збір;
 • Реєстраційний внесок – 200 євро;
 • Проживання, харчування;
 • Послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все