100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
SEK International School, Catalunya
Барселона, Іспанія
Тип: приватна школа
Мова: англійська, іспанська
Проживання: резиденція
Кількість студентів: 1000

Середня школа (MYP) від €30 900

Старша школа (DP) від €32 500

SEK International School, Catalunya
Барселона, Іспанія
Тип: приватна школа
Мова: англійська, іспанська
Рік заснування: 1892
Кількість студентів: 1000

Середня школа (MYP) від €30 900

Старша школа (DP) від €32 500

Дані оновлені

SEK International School Catalunya — це приватна тримовна школа (каталонська, іспанська, англійська), що була заснована в 1995 році. Розташована в житловому масиві Els Tremolencs в Ла-Ґарріга, Барселона. Пропонує харчування на кампусі.

Школа входить до SEK Education Group із понад 128-річним досвідом викладання та дев’ятьма школами по всьому світу.

Варто зазначити, що це єдина школа в Каталонії, акредитована для викладання трьох програм Міжнародної організації бакалавріату: Програми початкових років Міжнародного бакалавра (PYP), Програми середньої школи (MYP) і Дипломної програми (DP) разом із національною навчальною програмою Іспанії.

Впроваджена унікальна освітня система створена для розвитку кожного аспекту особистості студентів на всіх етапах їхнього становлення, за допомогою досвіду викладачів, першокласного обладнання, освітніх ресурсів, інноваційних технологій та спеціально розробленого шкільного середовища.

SEK-Catalunya пропонує чудову можливість для навчання студентів в Іспанії, в центрі багатому культурно та історично для всіх, хто бажає відчути та розширити мислення.

SEK Group пишається своєю історією, яка сьогодні налічує 9 міжнародних шкіл, а саме в Іспанії, Франції, Ірландії та Катарі. Університет Каміло Хосе Села був заснований у 2000 році для сприяння навчанню досліджень та інновацій.

Іспанія є однією з найбезпечніших і найдинамічніших країн Європи для навчання. Школа розташована в Ла-Гарріга, лише за 35 км від гамірного та гармонійного центру Барселони та біля підніжжя Природного парку Монцені, біосферного заповідника ЮНЕСКО. Школа оточена майже чотирма гектарами лісу, що є ідеальним місцем для занять спортом на свіжому повітрі, таких як піші прогулянки, катання на гірських велосипедах, біг або скелелазіння.


 • Школа, акредитована Асоціацією шкіл і коледжів Нової Англії (NEASC).
 • Сертифікований член Ради міжнародних шкіл (CIS).
 • Акредитований для викладання трьох програм IB.
 • Міжнародна тримовна школа: англійська – іспанська – каталонська.
 • Розташована у регіоні Valles Oriental, лише за 30 хвилин від Барселони.
 • Міжнародна премія герцога Единбурзького.


Навчання в кампусі приватної школи SEK-Catalunya — це набагато більше, ніж просто відвідування школи. Це навчальний досвід, який сприяє розвитку інтелектуальних, особистих, емоційних і соціальних навичок учнів і відкриває їм міжнародну перспективу.

Для найменших також представлене дитяче виховання від 4 місяців до 3 років.

Школа пропонує широкий вибір мов для студентів з різних країн (понад 28 національностей). Відсоток програми, що викладається англійською мовою, змінюється залежно від рівня освіти, але в усіх випадках він перевищує 65%. Звичайно, учні продовжуватимуть вивчати іспанську та каталонську мови, зберігаючи при цьому можливість вивчення четвертої мови, вибираючи між французькою та німецькою з років у початковій школі.

 • У дитячому садку заняття для школяра 1 року проводяться на 100% англійською мовою.
 • У середній освіті є три академічні напрямки залежно від рівня англійської мови учнів: іспанська, англійська або двомовна.
 • У програмі Baccalaureate студенти можуть обрати програму отримання диплома англійською та/або іспанською мовами або іспанську національну програму Bachillerato.

На додачу, вимоглива програма та розміри класів означають, що від математики до природничих наук, від гуманітарних наук до мистецтва учні натраплятимуть на труднощі в академічному середовищі, яке забезпечить їхній прогрес і підготовку на найкращому рівні.

Як міжнародна школа, SEK-Catalunya має декілька акредитацій (IB®, NEASC, ECIS тощо) і програми, які відкриті для всіх студентів. Завдяки акредитації NEASC школа пропонує акредитований американський диплом середньої школи всім випускникам DP.

Життя в SEK-Catalunya International Boarding Halls - це досвід, який змінює життя студентів. Пансіон — це справжній дім, де можна жити, вчитися і вчитися жити разом з іншими. Завдяки міжнародному та збагачувальному досвіду, де студенти використовують кожну хвилину дня.

День починається з гарного сніданку в компанії інших студентів, щоб насолодитися першими уроками з великою кількістю енергії.

Пансіон має унікальні навчальні простори, де студенти обмінюються знаннями із викладачами.

Коли школа закінчується, після перекусу для відновлення сил пансіон починає наповнюватися життям. Час є для всього. Що стосується навчання, пансіонатам надають підтримку вчителі та шкільні консультанти, для підвищення знань в різних галузях і досягнення найкращих результатів. А коли справа доходить до насолоди дозвіллям, програма розширення навчального плану пансіонатів дозволяє їм повною мірою насолоджуватися своїм хобі.

SEK-Catalunya — це чудова можливість не лише для академічного розвитку, але й для зростання як особистості, у контакті з людьми з різних країн і культур. Джерело досвіду та дружби, які супроводжуватимуть студентів протягом усього життя та слугуватимуть першим крокам до повного успіху у майбутньому.


Стипендії

Стипендію для навчання в SEK-Catalunya надає Фонд Феліпе Сеговії.

SEK Excellence Scholarships для навчання за дипломною програмою (IB) в одній із семи авторизованих приватних шкіл SEK:

 • Дублінська міжнародна школа SEK (Ірландія)
 • Міжнародна школа SEK Ciudalcampo (Мадрид)
 • Міжнародна школа SEK El Castillo (Мадрид)
 • SEK Міжнародна школа Каталонії (Барселона)
 • Міжнародна школа SEK Альборан (Альмерія)
 • SEK International School Atlántico (Понтеведра)
 • Міжнародна школа SEK Катар (Доха)

Спортивна стипендія SEK для студентів із видатними спортивними результатами для отримання початкової, середньої освіти або бакалавра та продовження спортивних тренувань у SEK International School El Castillo та SEK International Schools Ciudalcampo.

Стипендія Міжнародної спортивної академії SEK для студента з найкращими спортивними та академічними результатами, які проходять цю програму в Міжнародній школі SEK El Castillo та мають видатні спортивні цінності.

Стипендія Марії де Віллота за особисті зусилля в навчанні бакалавра в SEK International School Ciudalcampo.

Нагорода Felipe Segovia найкращому студенту SEK для навчання за програмою International Baccalaureate Diploma Programme (IB) в одній із семи авторизованих шкіл.

Завдяки стипендіям студенти з видатними успіхами можуть розпочати або продовжити навчання в престижному приватному навчальному закладі зі 100-річною історією за програмою диплома міжнародного бакалавра.

У вартість входить:

 • навчальна програма;
 • проживання та харчування в гуртожитку;
 • цілодобова опіка;
 • спортивно-розважальні активності на території школи.

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • трансфер з аеропорту;
 • візові послуги;
 • медична страховка;
 • реєстраційний збір — близько £100;
 • депозит, який підтверджує місце на курсі;
 • екзаменаційні плати;
 • додаткові екскурсії, поїздки та інші заходи;
 • особисті витрати;
 • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все