100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Glion Institute of Higher Education
Гліон, Швейцарія
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: 1500

Бакалавр: січень, липень від CHF43090 на рік 
Магістр: січень, липень від CHF42600 на рік

Glion, Switzerland На занятиях, Glion, Switzerland Номер в отеле, Glion, Switzerland
Glion Institute of Higher Education
Гліон, Швейцарія
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1962
Кількість студентів: 1500

Бакалавр: січень, липень від CHF43090 на рік 
Магістр: січень, липень від CHF42600 на рік

Дані оновлені

1 місце по репутації серед роботодавців індустрії.
Входить в топ-3 інститутів гостинності в Швейцарії.
Входить в топ-5 інститутів гостинності в світі.


Інститут вищої освіти Glion (Glion Institute of Higher Education) - це приватний навчальний заклад, що пропонує програми вищої освіти в сфері туризму і готельного бізнесу. Інститут був відкритий восени 1962 року в колишньому готелі Bellevue. Раніше носив назву Glion Hotel School, і з того часу визнаний кращою приватною школою в сфері готельного бізнесу в Швейцарії. Glion постійно удосконалює програми, додає новизни в навчання готельного менеджменту, комбінуючи загальні знання і особистий розвиток з вивченням методів управління, прийнятих в індустрії гостинності.

Інфраструктура

 • Кампус Glion є відправною точкою для всіх програм бакалаврату. З кампусу відкривається чудовий вид на Женевське озеро і французькі Альпи. Студенти зможуть насолодитися чудовим видом «швейцарської Рів'єри», який не так легко забути. Glion розташований в регіоні з м'яким мікрокліматом, це дозволяє пальм і іншим екзотичним рослинам рости в цьому районі. Багато людей вважають його одним з найкрасивіших місць на планеті. Glion знаходиться прямо над Монтре. Монтре - перлина Швейцарської Рів'єри, курортне місто, всесвітньо відомий своїми фестивалями джазу і класичної музики.

 • Кампус Bulle - сюди приїжджають студенти другого-третього курсу, де вони приєднуються до випускників школи. Bulle - це сучасне студентське містечко, тут студенти старших курсів проводять свої дослідження, групові та індивідуальні проекти. Bulle розташований в самому серці Грюйер - чудового регіону, який славиться жвавим культурним життям і розвагами, поряд з великою кількістю спортивних заходів. Кампус знаходиться в 30 хвилинах їзди від Монтре, і в годині їзди від Женеви.

Репутація

Щороку Glion приймає близько 1500 студентів з 90 країн світу на програми вищої освіти. Випускники цього університету займають керівні позиції в багатьох компаніях індустрії гостинності та розваг. Своїм успіхом вони багато в чому зобов'язані унікальній системі навчання Glion. Вона гармонійно поєднує в собі академічний підхід до утворення з моделлю практичного навчання за швейцарською системою. Тісні зв'язки з індустрією готельного бізнесу, міжнародна атмосфера університету та гнучка система навчання допомагають студентам Glion перетворитися в професіоналів вищого класу.


1 місце по репутації серед роботодавців індустрії.
Входить в топ-3 інститутів гостинності в Швейцарії.
Входить в топ-5 інститутів гостинності в світі.


Одна із головних особливостей Glion - акредитація і визнання в усьому світі! Glion Institute of Higher Education входить в трійку кращих університетів світу з підготовки фахівців індустрії гостинності.

Glion отримав акредитацію Асоціації шкіл і коледжів Нової Англії (New England Association of Schools and Colleges (NEASC)) в США. Рішення про акредитацію приймала спеціальна комісія Інститутів вищої освіти (CIHE). Це одна з шести регіональних асоціацій акредитації за оцінкою якості освіти, визнана урядом США.

Також, Glion має державне визнання університетського рівня в галузі готельного бізнесу в Швейцарії. Це визнання є результатом повної оцінки інституту, проводитися командою зовнішніх експертів з великим професійним досвідом і академічними знаннями. Дана оцінка враховує всі аспекти: академічні програми, стажування, викладацький склад, наукові дослідження, менеджмент.

80% навчання в Glion Institute of Higher Education - це практичні заняття і обов'язкові стажування. Студенти працюють в п'ятизіркових готелях, ресторанах, спортивних клубах та інших організаціях в різних країнах світу.

В результаті випускники Glion Institute отримують не тільки диплом світового класу, а й досвід роботи в міжнародному середовищі.

154 компанії відвідали Glion в пошуках співробітників в 2017 році.

89% випускників Glion Institute запрошують на роботу лідери індустрії - партнери вузу.

ОСОБЛИВОСТІ GLION:

 • широкий вибір програм і спеціалізацій;
 • унікальні в своєму роді програми, що сприяють висококласному навчання і практичні знання за межами класу;
 • методика, що заохочує студентів до саморозвитку і допомагає їм будувати лідерські здібності та ділові навички;
 • близько 50 років успішного партнерства в індустрії готельного бізнесу;
 • на рахунку університету великий список успішно працевлаштованих випускників школи;
 • інтерактивні методики викладання, які зосереджені навколо кожного зі студентів, заохочуючи їх до розвитку власного аналітичного мислення.Glion пропонує студентам академічні програми: бакалавр, магістр, а також післядипломну і дипломну освіту в таких спеціалізаціях як: «Готельний бізнес та заходи», «Спорт і Розваги».

 • Бакалавр - чотирирічні програми забезпечують міцну основу теоретичних і практичних знань, для початку міжнародної кар'єри. Тривалість програми - 3,5 року, з яких 5 семестрів присвячені навчанню, а 2 семестри - оплачуваного стажування.

Bachelor’s in International Hospitality Business
Bachelor’s in Luxury Business

 • Магістратура - основна мета програми навчити майбутніх лідерів, розвиваючи в них управлінські та бізнес навички. Підходить для тих, хто планує стати керівником або ж відкрити свою справу в сфері готельного бізнесу.

Міжнародний менеджмент (International Hospitality management).

 • Програми для керівників – це дистанційна 12-місячна унікальна програма
  Executive Master's in Luxury Management and Guest Experience
  Global Executive Master's in Hospitality Leadership

  – Спеціально розроблена для досвідчених менеджерів
  – Гнучкий формат, який підходить для вашого щільного графіка.
  – Коучинг керівників та нетворкінг на високому рівні
  – Тижні проживання у Швейцарії та Великій Британії


 • Літня програма – двотижневий курс для підлітків 15-17 років. Обов'язкова вимога для проходження: володіння англійською мовою: IELTS 4.5, TOEFL iBT 45 або еквівалент, Cambridge FCE Grade C
  Літня програма Glion – це ідеальний спосіб відкрити для себе сферу міжнародної гостинності та організації заходів у рамках програми, що поєднує у собі розвагу та навчання.

  Учасники поринають у культуру гостинності за допомогою екскурсій та очолюють проект зі створення одного заходу.

Проживають студенти на базі кампуса. Готельні служби і обстановка номерів відтворені по готельному зразку. Кімнати обладнані як готельні номери, але при цьому студенти мають можливість облаштовувати кімнату комфортно для себе. Різні види кімнат-номерів дають студентам можливість вибрати проживання відповідно до своїх вимог. Категорії номерів збережені відповідно готельним стандартам (одномісні, двомісні, поліпшені).

Харчування - повний пансіон в ресторані кампуса. Також при кампусі є ресторани швидкого обслуговування, ресторан в повному стилі, клуб (улюблене місце відпочинку студентів), ігрові зони, тераси, ТВ зали, фітнес центр, два комп'ютерні зали, пральня та навіть паркінг.


вартості програм
Програма Вартість за 1 рік
Bachelor’s in International Hospitality Business/Bachelor’s in Luxury Business CHF53790
Master’s in Hospitality Business Leadership CHF60760
Master’s in Luxury Management and Guest Experience/Master’s in Hospitality, Entrepreneurship and Innovation CHF60760
Master’s in Hospitality Business Leadership CHF44830
Master’s in Real Estate, Finance and Hotel Development CHF55950
Executive Master’s in Luxury Management and Guest Experience CHF36000
Global Executive Master’s in Hospitality Leadership CHF42000

У вартість включено:

 • навчання за обраною програмою;
 • проживання в двомісних кімнатах;
 • харчування - повний пансіон;
 • навчальні матеріали;
 • медична страховка.

Додатково оплачується:

 • реєстраційний збір;
 • депозит за збереження речей (повертається);
 • авіапереліт;
 • консульський збір;
 • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все