100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Glion Institute of Higher Education
Гліон, Швейцарія
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: 1500

Бакалавр: січень, липень від CHF35800 на рік
Магістр: січень, липень від CHF45750 на рік

Glion, Switzerland На занятиях, Glion, Switzerland Номер в отеле, Glion, Switzerland
Glion Institute of Higher Education
Гліон, Швейцарія
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1962
Кількість студентів: 1500

Бакалавр: січень, липень від CHF35800 на рік
Магістр: січень, липень від CHF45750 на рік

Дані оновлені

1 місце по репутації серед роботодавців індустрії.
Входить в топ-3 інститутів гостинності в Швейцарії.
Входить в топ-5 інститутів гостинності в світі.


Інститут вищої освіти Glion (Glion Institute of Higher Education) - це приватний навчальний заклад, що пропонує програми вищої освіти в сфері туризму і готельного бізнесу. Інститут був відкритий восени 1962 року в колишньому готелі Bellevue. Раніше носив назву Glion Hotel School, і з того часу визнаний кращою приватною школою в сфері готельного бізнесу в Швейцарії. Glion постійно удосконалює програми, додає новизни в навчання готельного менеджменту, комбінуючи загальні знання і особистий розвиток з вивченням методів управління, прийнятих в індустрії гостинності.

Інфраструктура

 • Кампус Glion є відправною точкою для всіх програм бакалаврату. З кампусу відкривається чудовий вид на Женевське озеро і французькі Альпи. Студенти зможуть насолодитися чудовим видом «швейцарської Рів'єри», який не так легко забути. Glion розташований в регіоні з м'яким мікрокліматом, це дозволяє пальм і іншим екзотичним рослинам рости в цьому районі. Багато людей вважають його одним з найкрасивіших місць на планеті. Glion знаходиться прямо над Монтре. Монтре - перлина Швейцарської Рів'єри, курортне місто, всесвітньо відомий своїми фестивалями джазу і класичної музики.

 • Кампус Bulle - сюди приїжджають студенти другого-третього курсу, де вони приєднуються до випускників школи. Bulle - це сучасне студентське містечко, тут студенти старших курсів проводять свої дослідження, групові та індивідуальні проекти. Bulle розташований в самому серці Грюйер - чудового регіону, який славиться жвавим культурним життям і розвагами, поряд з великою кількістю спортивних заходів. Кампус знаходиться в 30 хвилинах їзди від Монтре, і в годині їзди від Женеви.

Репутація

Щороку Glion приймає близько 1500 студентів з 90 країн світу на програми вищої освіти. Випускники цього університету займають керівні позиції в багатьох компаніях індустрії гостинності та розваг. Своїм успіхом вони багато в чому зобов'язані унікальній системі навчання Glion. Вона гармонійно поєднує в собі академічний підхід до утворення з моделлю практичного навчання за швейцарською системою. Тісні зв'язки з індустрією готельного бізнесу, міжнародна атмосфера університету та гнучка система навчання допомагають студентам Glion перетворитися в професіоналів вищого класу.


1 місце по репутації серед роботодавців індустрії.
Входить в топ-3 інститутів гостинності в Швейцарії.
Входить в топ-5 інститутів гостинності в світі.


Одна із головних особливостей Glion - акредитація і визнання в усьому світі! Glion Institute of Higher Education входить в трійку кращих університетів світу з підготовки фахівців індустрії гостинності.

Glion отримав акредитацію Асоціації шкіл і коледжів Нової Англії (New England Association of Schools and Colleges (NEASC)) в США. Рішення про акредитацію приймала спеціальна комісія Інститутів вищої освіти (CIHE). Це одна з шести регіональних асоціацій акредитації за оцінкою якості освіти, визнана урядом США.

Також, Glion має державне визнання університетського рівня в галузі готельного бізнесу в Швейцарії. Це визнання є результатом повної оцінки інституту, проводитися командою зовнішніх експертів з великим професійним досвідом і академічними знаннями. Дана оцінка враховує всі аспекти: академічні програми, стажування, викладацький склад, наукові дослідження, менеджмент.

80% навчання в Glion Institute of Higher Education - це практичні заняття і обов'язкові стажування. Студенти працюють в п'ятизіркових готелях, ресторанах, спортивних клубах та інших організаціях в різних країнах світу.

В результаті випускники Glion Institute отримують не тільки диплом світового класу, а й досвід роботи в міжнародному середовищі.

154 компанії відвідали Glion в пошуках співробітників в 2017 році.

89% випускників Glion Institute запрошують на роботу лідери індустрії - партнери вузу.

ОСОБЛИВОСТІ GLION:

 • широкий вибір програм і спеціалізацій;
 • унікальні в своєму роді програми, що сприяють висококласному навчання і практичні знання за межами класу;
 • методика, що заохочує студентів до саморозвитку і допомагає їм будувати лідерські здібності та ділові навички;
 • близько 50 років успішного партнерства в індустрії готельного бізнесу;
 • на рахунку університету великий список успішно працевлаштованих випускників школи;
 • інтерактивні методики викладання, які зосереджені навколо кожного зі студентів, заохочуючи їх до розвитку власного аналітичного мислення.Glion пропонує студентам академічні програми: бакалавр, магістр, а також післядипломну і дипломну освіту в таких спеціалізаціях як: «Готельний бізнес та заходи», «Спорт і Розваги».

 • Бакалавр - чотирирічні програми забезпечують міцну основу теоретичних і практичних знань, для початку міжнародної кар'єри. Тривалість програми - 3,5 року, з яких 5 семестрів присвячені навчанню, а 2 семестри - оплачуваного стажування.

Готельний бізнес (Hospitality and Tourism);
Заходи, спорт і розваги (Event, sport and entertainment).

 • Магістратура - основна мета програми навчити майбутніх лідерів, розвиваючи в них управлінські та бізнес навички. Підходить для тих, хто планує стати керівником або ж відкрити свою справу в сфері готельного бізнесу.

Міжнародний менеджмент (International Hospitality management).

 • Магістратура + MBA - ця унікальна програма поєднує в собі інтенсивну практичну навчальну програму з наданням особливої уваги сучасним завданням управління, що допоможе вам стати лідером індустрії гостинності. Ви отримаєте глобальний погляд на бізнес і стратегії, готові прийняти гостинність в майбутньому.

Бізнес адміністрування (MBA in international Hospitality management with Service Industries Leadership or with Service Industries Marketing);
Освіта (MBA of education in Hospitality organizational Training and management)

 • Літня програма - тижневий курс для підлітків 15-19 років. Обов'язкова вимога для проходження: володіння англійською мовою: IELTS 4.5, TOEFL iBT 45 або еквівалент, Cambridge FCE Gradе C.

Всі академічні програми мають насичену теоретичну базу і активно доповнюються оплачуваними стажуванням, що допомагає студентам закріпити на практиці отримані знання та навчитися використовувати їх в реальному житті.
Проживають студенти на базі кампуса. Готельні служби і обстановка номерів відтворені по готельному зразку. Кімнати обладнані як готельні номери, але при цьому студенти мають можливість облаштовувати кімнату комфортно для себе. Різні види кімнат-номерів дають студентам можливість вибрати проживання відповідно до своїх вимог. Категорії номерів збережені відповідно готельним стандартам (одномісні, двомісні, поліпшені).

Харчування - повний пансіон в ресторані кампуса. Також при кампусі є ресторани швидкого обслуговування, ресторан в повному стилі, клуб (улюблене місце відпочинку студентів), ігрові зони, тераси, ТВ зали, фітнес центр, два комп'ютерні зали, пральня та навіть паркінг.

вартості програм
Програма Вартість за 1 рік
Бакалавр CHF35800
Магістратура CHF45750

У вартість включено:

 • навчання за обраною програмою;
 • проживання в двомісних кімнатах;
 • харчування - повний пансіон;
 • навчальні матеріали;
 • медична страховка.

Додатково оплачується:

 • реєстраційний збір;
 • депозит за збереження речей (повертається);
 • авіапереліт;
 • консульський збір;
 • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все