100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Рейтинг: 251–300
Згідно з рейтингом Times Higher Education World University Rankings за 2023 рік
Bournemouth University
Борнмут, Велика Британія
Тип: державний університет
Мова: англійська
Проживання: резиденція
Кількість студентів: 17 735

Підготовчі: лютий, вересень від £14770 в рік

Бакалавр: лютий, вересень від £17800 в рік

Магістр: лютий, вересень від £17850 в рік

Комната студента Bournemouth University Библиотека Bournemouth University Одно из общежитий Bournemouth University Церемония вручения дипломов студентов Bournemouth University Общежитие Bournemouth University Корпус Bournemouth University Приветствие первокурсников Bournemouth University Холл Bournemouth University
Bournemouth University
Борнмут, Велика Британія
Тип: державний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1992
Кількість студентів: 17 735

Підготовчі: лютий, вересень від £14770 в рік

Бакалавр: лютий, вересень від £17800 в рік

Магістр: лютий, вересень від £17850 в рік

Дані оновлені

Bournemouth University (Bu, Борнмутський університет) розташувався на південному заході країни в британському курортному місті Борнмут. Омивається знаменитою протокою Ла-Манш, це невелике затишне місто стало улюбленим місцем туристів, мандрівників і, звичайно ж, студентів. У Борнмуті добре розвинена інфраструктура: діє одна із найстаріших у Великій Британії залізниць, є міжнародний аеропорт. За дві години їзди знаходиться британська столиця Лондон. У місті активно розвивається туризм, фінансова та медіа сфери.


Bournemouth University – це один із найновіших науково-дослідних університетів Великобританії. В університеті працює чотири основні факультети: науки та технологій, медіа та комунікації, здоров'я та соціальних наук, менеджменту.

Керівництво університету з перших курсів намагається залучити студентів до соціального життя. Щорічно учні Bournemouth University збирають близько £200 тисяч пожертвувань і проводять тисячі годин як волонтери в соціальних та державних установах Великобританії.


Відеопрезентація Bournemouth University:Інфраструктура

Bournemouth University розташувався на береговій лінії Ла-Маншу. Він має два кампуси: Табольт та Лендсдаун.

Табольт - головний кампус Bournemouth University. На його території розташовані основні академічні коледжі університету, студентська спілка, бібліотека, спортивний центр, медичний центр, магазини та кафетерії.

На території Лендсдауна, розташованого в самому центрі Борнмута, знаходяться студентські гуртожитки.

Обидва кампуси знаходяться в парковій зоні і мають гарну транспортну розв'язку.

Репутація

Незважаючи на свою невелику історію існування, Bournemouth University з кожним роком все сильніше зміцнює позиції серед найкращих ВНЗ Великобританії. Зараз цей університет є одним із найкращих серед 57 британських вищих навчальних закладів.

Крім того, Bournemouth University неодноразово відзначалися нагородами за розвиток британської журналістики. Адже на території цього ВНЗ знаходиться коледж журналістики, який є єдиним у Борнмуті центром підвищення кваліфікації для працівників медіасфери.

Бібліотека Bournemouth University двічі здобувала національні нагороди серед ВНЗ Великобританії – за найкращий дизайн та найкращу команду.

Чим цікавий:

  • Bournemouth University є одним із 57 найкращих британських університетів;
  • університетська бібліотека двічі здобувала національні нагороди серед ВНЗ Великобританії;
  • університет був відзначений престижною королівською премією за інноваційний підхід у створенні комп'ютерної анімації та спецефектів;
  • університетський коледж медіа – єдиний центр професійного підвищення кваліфікації для журналістів та представників ЗМІ у графстві Дорсет.


Працевлаштування та стажування

Bournemouth University є одним з визнаних англійських лідерів у сфері туристичної та журналістської освіти. Тому молоді фахівці цього ВНЗ працевлаштовуються у перші місяці після закінчення навчання.

Крім того, за допомогою студентської спілки Bournemouth University роботу можна знайти ще під час навчання. Згідно з університетською статистикою, близько 75% старшокурсників мають роботу.

Вступити до Bournemouth University іноземні студенти можуть через програму підготовки BBSI (Bournemouth Business School International):


  • University Foundation – це програма підготовки до вступу на бакалаврат, яку університет розробив спеціально для іноземних студентів. Протягом підготовчої програми студенти удосконалюватимуть свої комунікативні навички та письмову академічну англійську мову, а також вивчатимуть спеціалізовані предмети. Успішне закінчення програми дозволяє вступити на перший курс обраної спеціальності у Bournemouth University. Залежно від рівня володіння англійською мовою, курс триває від 24 до 50 навчальних тижнів.

University Foundation готує за чотирма основними напрямками: бізнес, фінанси та закон; ІТ-технології; туризм та готельна справа; медіа та комунікації.

Напрямок
Спеціальності
Бізнес, фінанси і закон
Бухгалтерський облік та бізнес, Бухгалтерський облік та фінанси, Бухгалтерський облік та закон, Бухгалтерський облік та оподаткування, Реклама, Бізнес та закон, Бізнес та економіка, Фінанси, Бізнес з операційним та проектним управлінням, Бізнес та маркетинг, Фінанси та бізнес, Фінанс , Міжнародний бізнес, Закон, Закон та оподаткування, Роздрібне управління
IT-технології
Комп'ютерні мережі, Комп'ютерна безпека, Digital Media, Програмування комп'ютерних ігор, Ігрові технології, Музичні та аудіальні технології, Управління інформаційними технологіями, Технологія виробництва музики та звуків, Розробка програмного забезпечення
Туризм та готельна справа
Event-менеджмент,Міжнародне готельне управління,Event-маркетинг,Маркетингові комунікації, Туристичний менеджмент, Роздрібне управління
Медіа та комунікації
Медіа та комунікації, Реклама, Digital Media, Маркетингові комунікації, Медіа-виробництво, Мультимедійна журналістика, Політика та ЗМІ, Радіо, Зв'язки з громадськостями (PR), Телебачення, Сценарії для кіно та телебачення, Телебачення
  • Pre-Masters – це програма підготовки до вступу на магістратуру, яку університет розробив спеціально для іноземних студентів. Залежно від рівня володіння іноземною мовою та спеціалізованими предметами курс програми триває до 24 тижнів. Pre-Masters готує за чотирма основними напрямками: бізнес, фінанси та закон; туризм та готельна справа; ІТ-технології; медіа та комунікації.
Напрямок Спеціальності
Бізнес, фінанси і закон Міжнародний бізнес-менеджмент, Міжнародний бізнес та економіка, Управління персоналом, Менеджмент та маркетинг, Бізнес-адміністрування, Роздрібне управління, Інтелектуальна власність, Міжнародне комерційне право, Фінанси та управління у кризових ситуаціях, Міжнародні фінанси, Міжнародний бізнес та економіка
Туризм та готельна справа
Event-маркетинг, Event-менеджмент, Міжнародне готельне та туристичне управління, Туристичний менеджмент та маркетинг, Туристичний менеджмент, Туристичне планування
IT - технології 3D комп'ютерна анімація, Комп'ютерна анімація та візуальні ефекти, Цифрові ефекти
Медіа та комунікації Реклама та маркетинг, Кінематографія для цифрового кіно та телебачення, Комп'ютерна анімація та візуальні ефекти, Цифрові ефекти, Режисура цифрового кіно та телебачення, Мультимедійна журналістика, Пост-виробництво, Виробництво кіно- та телевізійних програм, Зв'язки з громадськістю (PR), Виробництво радіопрограм, Написання сценаріїв, Звукорежисура для кіно та телебачення

Абітурієнти, які не володіють достатнім для вступу до університету рівнем іноземної мови, можуть пройти в Bournemouth University чотири різні курси з вивчення англійської мови, акредитовані Британським консульством. Подати заявку на вивчення будь-якого мовного курсу можна протягом усього року.


General English – загальний курс вивчення англійської. Дозволяє покращити навички володіння письмовою, усною та розмовною мовою для використання під час навчання та у повсякденному житті. Курс триває від 1 до 50 тижнів.
Tier 4 Students for General English – курс, який потрібний для отримання студентської візи. Курс триває від 8 учбових тижнів. Після його закінчення необхідно скласти один із іспитів, що підтверджує необхідний рівень володіння англійською мовою – Cambridge First, Cambridge Advanced, Cambridge BEC Vantage, Cambridge BEC Higher.
English & IELTS Preparation – курс готує до складання міжнародного тесту з англійської мови IELTS, який потрібен для вступу до іноземного ВНЗ або працевлаштування до зарубіжної компанії. Студенти будуть розподілені за навчальними класами, залежно від рівня володіння іноземною мовою. Курс триває від 4 до 50 тижнів.
Tier 4 Students for English & IELTS Preparation – курс розрахований на абітурієнтів, які хочуть отримати студентську візу, а також підготуватись до складання IELTS. Курс триває від 8 тижнів.

Bournemouth University пропонує своїм студентам різноманітні варіанти проживання на своїй території. Студент може вибрати собі одномісну або двомісну кімнату в одному із семи гуртожитків, які відрізняються між собою розмірами та кількістю мешканців. Наприклад, у Bournemouth University є маленькі спокійні резиденції, в яких розміщено не більше 30 студентів. Є також, навпаки, гучні багатоповерхові гуртожитки, у яких мешкають 300-500 студентів. Майже всі кімнати мають власну душову та спільну кухню. В усіх резиденціях є Wi-Fi та кімнати відпочинку.

вартості програм
Програма Вартість за
1 тиждень 1 рік
University Foundation £14770
International Year One £15140
Pre-Masters £15630
Pre-Sessional English £1050
Бакалаврат £17800
Магістратура £17850


У таблиці вказана середня вартість освітніх програм. Детальну інформацію про вартість уточнюйте у менеджера Karandash.

Додатково сплачується:

  • авіапереліт, трансфер;
  • консульский збір;
  • медична страховка;
  • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все