100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Відмінно: 4,7/5 (1)
Boston Career Institute
Boston Career Institute
Бостон, Массачусетс, США
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: 120

Дипломні: цілий рік від $16000 на рік

Студента Boston Career Institute за практикой Студент Boston Career Institute Студенты Boston Career Institute Студенты Boston Career Institute Студента Boston Career Institute за практикой Boston Career Institute
Boston Career Institute
Бостон, Массачусетс, США
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 2002
Кількість студентів: 120

Дипломні: цілий рік від $16000 на рік

Загальна оцінка
Дані оновлені

Бостонський інститут кар'єри (BCI, Boston Career Institute)

Це приватний навчальний заклад із державною ліцензією США, створений при Массачусетському департаменті освіти у 2002 році. Основний напрямок BCI – навчання молодих спеціалістів у сфері охорони здоров'я. Студенти, які закінчили дипломні програми BCI, здобувають початкову професійну освіту і можуть працювати в медичних закладах США.

Студенти BCI приїжджають з різних країн з усіх куточків світу, для них немає обмежень за віком, соціальним походженням, віросповіданням.

У Бостонський інститут кар'єри приймають на навчання також студентів із мінімальним рівнем знань з медицини.

BCI - унікальний навчальний заклад, який дозволяє почати працювати всього за кілька тижнів навчання! Особлива навчальна модель має на увазі, що студенти навчаються лише кілька днів на тиждень, решта часу — практикуються, працюють чи присутні на практичних заняттях. З цієї причини Інститут ретельно обирає викладачів.

Після закінчення навчання студенти отримують сертифікат та право на роботу за новою спеціальністю у США та Канаді.

Відеопрезентація Boston Career Institute:

Навчання відбувається у двох кампусах у різних районах Бостона — Бруклайні та Молдені.

Чим цікавий:

 • в інституті насичена і свого роду унікальна система навчання: студенти навчатимуться кілька днів на тиждень, решта часу — працюють. Це дозволяє майже одразу стати самозабезпеченими, оплачувати хороше житло тощо. Крім того, в умовах постійної практики студенти краще засвоюють знання, необхідні для порятунку життів та збереження здоров'я, набувають навичок роботи з медичними інструментами та апаратурою;
 • BCI відкриває студентам доступ до федеральної програми фінансової допомоги (FAFSA), приватних кредитів та стипендій. На практиці це означає, що перспективні та талановиті студенти можуть отримати фінансування чи запрошення на роботу;
 • інститут BCI допомагає студентам отримати візу M1 або M2 у рамках програми SEVIS;
 • навчатися в Бостонському інтитуті кар'єри можуть навіть дорослі люди, оскільки навчання гармонійно переплітається з роботою (оформляється віза M1);
 • студенти мають право приїхати до Штатів разом з чоловіком/дружиною або дітьми (оформляється віза M2);
 • під час навчання студентам та їхнім сім'ям надається житло (оплачуване).


Стажування та працевлаштування


Усі випускники BCI у рекордні терміни працевлаштовуються, оскільки у США нестача медичних кадрів початкової кваліфікації.

Заняття в BCI складаються з теоретичних занять, практичних семінарів у лабораторіях та практики.

Освітній процес організований таким чином, щоб більшу частину часу студент можу приділити практиці у обраній ним професії, працюючи пліч-о-пліч з медичними працівниками в реальній клініці. Учні отримують свій власний досвід, який ефективніший, ніж теорія, під керівництвом практикуючих фахівців.

 • Помічник лікаря (Medical assistant) – 10 місяців

Програма готує фахівців, які можуть допомогти або доповнити роботу лікарів, хірургів, медсестер та інших висококваліфікованих медичних працівників у будь-якій з їх сфер діяльності: прийом аналізів, заповнення історії хвороби, підготовка обладнання, роз'яснення суті медичних процедур пацієнтам тощо.

Перспективи: фахівці початкового рівня потрібні практично у всіх медичних закладах, починаючи від госпіталів, клінік швидкої допомоги та реанімацій, закінчуючи косметологічними кабінетами та клініками естетичної краси.

 • Помічник стоматолога (Dental assistant) – 10 місяців

Професія помічника дантиста має на увазі повну підтримку лікаря, поки він проводить необхідне лікування чи процедури. Помічники готують інструменти, препарати, відстежують стан пацієнта, дбають про його комфорт та самопочуття.

Перспективи: робота із приватним стоматологом, ортодонтом, дантистом-хірургом; робота у державних клініках та громадських прийомних; робота у клініках естетичної краси.

 • Технік центральної служби лікарні (Hospital Central Service Technician) – 10 місяців

Одна з найважливіших та затребуваних професій на сьогоднішній день. Фахівці зі стерильної обробки працюють із інструментами, якими користуються у щоденній практиці: прилади для аналізів, ендоскопи, медичні апарати, посуд тощо. Все це потребує абсолютної, стерильної чистоти. Крім цього, фахівці зі стерилізації є бар'єром, який перешкоджає поширенню хвороб, інфекцій, вірусів у клініці. Професія добре оплачується.

Перспективи: у США надзвичайно високий попит на таких фахівців, і тенденція посилюватиметься з розвитком і глибшим проникненням якісної медицини в регіони країни.

 • Адміністрація медичного офісу (Medical Office Administration) – 10 місяців

До 2022 року заплановано зростання чисельності вакансій адміністраторів на 23%. Це фахівці виконують кілька важливих функцій: по-перше, зустрічають та позитивно налаштовують клієнтів, багато з яких приходять із проблемами; по-друге, ефективно організовують роботу всього медперсоналу (підготовлюють розклад, організовують семінари, планерки, збори тощо); по-третє, приймають первинні показники здоров'я у пацієнтів перед зустріччю з лікарем.

Перспективи: враховуючи зростання попиту на професію, фахівці-адміністратори зможуть знайти роботу у державних шпиталях, приватних клініках, лабораторіях та багатьох інших медичних закладах.

Студенти Boston Career Institute проживають у комфортабельному гуртожитку з усіма зручностями.

У гуртожитку є два види кімнат (ціна від/в місяць):

 • окремі (one bedroom apartments) - 1000 $;
 • суміжні кімнати (shared rooms) - 300 $.

Вартість навчання: від $16000.

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • консульський збір;
 • страховка;
 • візові збори
 • перевірка Homeland Security – $75;
 • реєстраційний збір – $625;
 • проживання та харчування;
 • особисті витрати;
 • послуги компанії Karandash.
Загальна оцінка
Відмінно 4,7/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Задовільно 4,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Відгуки (1)
Марія
Відмінно 4,7/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Задовільно 4,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Навчаюсь у Boston Career Institute, з дитинства мріяла про лікарську справу. Навчатись дуже цікаво адже вчимось ми лише декілька днів, які самі обираємо, в інший час працюємо отримуючи досвід в роботі з мед-технікою, відточуючі навички та одразу звикаючи до робочої атмосфери
Читати весь Сховати відгук
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все