100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
City College of New York
Нью-Йорк місто, Нью-Йорк, США
Тип: державний коледж
Мова: англійська
Кількість студентів: около 15000

Бакалавр: січень, травень, серпень від $14880 на рік

Магістр: січень, травень, серпень від $17010 на рік

Підготовчі: січень, травень, серпень від $10500 на рік

Главный корпус City College of New York Студенты City College of New York Спортивные занятия в City College of New York Соревнование по баскетболу в City College of New York Соревнования по бейсболу в City College of New York Соревнование по бейсболу в City College of New York Студенты City College of New York с преподавателем Аллея в City College of New York City College of New York
City College of New York
Нью-Йорк місто, Нью-Йорк, США
Тип: державний коледж
Мова: англійська
Рік заснування: 1847
Кількість студентів: около 15000

Бакалавр: січень, травень, серпень від $14880 на рік

Магістр: січень, травень, серпень від $17010 на рік

Підготовчі: січень, травень, серпень від $10500 на рік

Дані оновлені

✔ На території є одна з найбільших наукових бібліотек.

✔ Кампус площею близько 36 акрів;

✔ #85 у рейтингу Regional Universities (North) за версією US News & World Report;

✔ #26 у рейтингу Top Public Schools за версією US News & World Report;

✔ #62 у рейтингу Top Public Schools in the Northeast за версією Forbes Magazine.


City College of New York 

Є одним із найбільших та найстаріших коледжів, що входять до складу City University of New York. Його кампус розташований у центрі Манхеттена, на Конвент-авеню. Цей район по праву вважається однією з візитівок Нью-Йорка – тут вирує ділове та культурне життя «столиці світу», знаходяться всесвітньо відомі Central Park і 5-а авеню.

Кампус Сіті Коледжу займає площу близько 36 акрів; на території університетського містечка знаходяться:

 • навчальні, адміністративні та офісні будівлі, 5 з яких виконані за проектом Джорджа Брауна у стилі неоготики;
 • спортивні споруди: поле для бейсболу, баскетбольний зал, закритий та відкритий легкоатлетичні стадіони з біговими доріжками, футбольні поля та тенісні корти;
 • триповерховий будинок, де знаходяться кафетерії, бари, їдальні (Campus Dining);
 • фітнес центр;
 • резиденція Towers Resident Hall;
 • магазини та аптека.

Навчальні корпуси мають у своєму розпорядженні сучасні аудиторії, лекційні зали, науково-дослідні лабораторії, обладнані сучасною технікою. Великий Great Hall – місце проведення міжнародних симпозіумів, наукових форумів, масових студентських заходів. В університетському містечку, незважаючи на велику площу та розмаїтість масштабних споруд, панує атмосфера затишку – тут багато зелених тінистих галявин і зон відпочинку, де можна поспілкуватися з друзями чи усамітнитися з книгою.

У CCNY є одна з найбільших наукових бібліотек, що включає сім структурних підрозділів. Фонд бібліотеки налічує понад 1,6 млн. томів друкованих видань, близько 200 000 електронних книг та 77 000 електронних журналів. Потрібні видання можна швидко знайти за допомогою електронної пошукової системи, що працює в режимі 24/7. Бібліотека надає широкий спектр послуг, забезпечує інформаційну підтримку навчальної та науково-дослідної діяльності, виконує функції навчального центру. Коледж бачить свою місію у формуванні професіоналів з активною життєвою позицією, здатних брати участь у вирішенні загальносвітових соціальних, культурних, економічних питань.

CCNY заснований у 1847 році і є найповажнішим за віком навчальним закладом, який входить до складу City University of New York (3-й за величиною університет США). Коледж було засновано рішенням загальнонаціонального референдуму – він надавав можливість безкоштовної вищої освіти дітям іммігрантів та вихідцям із бідних сімей. Єдиним критерієм зарахування до коледжу були результати академічної успішності. За роки існування Сіті-коледж, який часто називають "Гарвард для пролетаріату" або "Гарвард-на-Гудзоні", довів, що вища освіта не є привілеєм обмеженої кількості заможних людей.

Сьогодні CCNY – це флагман City University of New York; до його складу входи кілька академічних шкіл та відділів:

 • школа архітектури Бернарда та Енн Шпітцер (акредитована Національною архітектурною Радою, NAAB);
 • інженерна школа Гроув (Акредитація Ради з інженерії та технології, ABET);
 • школа педагогіки (акредитована Національною Радою з акредитації у сфері педагогічної освіти, NCATE);
 • школа біомедицини Софі Девіс;
 • школа громадянського та глобального лідерства ім. Коліна Пауелла;
 • відділення гуманітарних наук та мистецтв;
 • відділ міждисциплінарних досліджень при Центрі підготовки освітян;
 • відділ науки.

Випускники CCNY отримати ступінь:

 • бакалавра мистецтв, образотворчого мистецтва, техніки, науки;
 • магістра державного управління, архітектури, мистецтва, образотворчого мистецтва, науки, педагогічних наук, соціальної роботи.

Відеопрезентація City College of New York:

City College of New York займає:

 • 85 позицію у рейтингу Regional Universities (North) за версією US News & World Report;
 • 26 позицію у рейтингу Top Public Schools за версією US News & World Report;
 • 62 позицію у рейтингу Top Public Schools in the Northeast за версією Forbes Magazine.

Сіті Коледж – це спільнота цілеспрямованих та талановитих молодих людей з різних країн. Сьогодні тут навчається близько 15 000 студентів – представників 150 національностей, які говорять більш ніж 100 мовами.

У числі випускників навчального закладу – 10 нобелівських лауреатів, володарі Пулітцерівської премії, лауреати премії Еммі. Зі стін коледжу вийшли видні політичні діячі, державні секретарі, вчені, бізнесмени, політики, письменники (фінансист Бернард Барух, засновник Intel Ендрю Стівен Гроув, модельєр Ральф Лорен, фізик Леонард Саскінд, держсекретар Колін Пауелл). Викладачами коледжу є професіонали високого рівня, вчені, які здобули міжнародне визнання, стипендіати фонду Гуггенхайма, випускники програми Фуллбрайт.

Кампус розташований у кварталі Гамільтон-Хайтс, всього за 30 хвилин від головних визначних пам'яток Манхеттена: Статуї Свободи, Коні-Айленд, Таймс-сквер, Емпайр-стейт-білдінг. Тут є модні магазини, ресторани, парки, клуби, художні галереї, театри. У коледжі існує понад 200 студентських організацій та клубів – спортивних, творчих, академічних, громадських, релігійних. Кожен студент має можливість організувати власний клуб чи спільноту.

Подальше працевлаштування

Студенти коледжу в процесі навчання беруть активну участь у науково-дослідних проектах, мають можливість співпраці з провідними компаніями США та інших країн. У CCNY працює бюро з працевлаштування, яке пропонує студентам різні варіанти стажувань, вакансії з можливістю поєднувати роботу та навчання.

International Foundation Year – це програма підготовки до вступу на бакалавр та магістратуру.

City College of New York пропонує іноземним студентам широкий вибір бакалаврських та магістерських програм:

 • школа архітектури Бернарда та Енн Шпітцер – програми в галузі архітектури, ландшафтного та міського дизайну;
 • інженерна школа Гроув – програми в галузі хімічної, комп'ютерної, біомедичної інженерії, електротехніки, машинобудування, інженерії навколишнього середовища;
 • школа громадянського та глобального лідерства Коліна Пауелла – програми у галузі міжнародних відносин, психології, економіки та бізнесу, антропології, політичних наук, управління та адміністрування, управління суспільної інформації;
 • відділ гуманітарних наук та мистецтв (Коледж гуманітарних наук) – програми в галузі історії мистецтв, реклами та зв'язку з громадськістю, музики, електронного дизайну, музейної справи, театру, видавничої справи тощо;
 • відділ науки (Коледж гуманітарних наук) – програми з біохімії, біології, біотехнології, екології та науки про системи Землі, математики, фізики, хімії;
 • школа педагогіки – програми у галузі дитячої, дошкільної, середньої освіти, дитяча освіта 2-ма мовами.

Для вступу на програми бакалавра/магістратури необхідно мати високий середній бал атестата/диплом бакалавра, IELTS/TOFFL від 6.0/6.1. Документи мають бути перекладені англійською мовою.

Студенти мешкають на території університетського містечка у резиденції The Towers, яка знаходиться неподалік навчальних корпусів. Проживання можуть вибрати номери (всього 164), обладнані кондиціонерами з 1-4-місним розміщенням. Кожен номер має міні-кухню, обладнану холодильником, варильною поверхнею, мікрохвильовою піччю, кухонними меблями, раковиною, робочим столом; у загальному користуванні знаходяться безкоштовні пральні. На території студентського гуртожитку працює Wi-Fi, до послуг студентів – комфортні зони відпочинку з настільними іграми та телевізором, приміщення для занять, конференц-зал. На території резиденції розташований спортклуб, біля будівлі є майданчик для барбекю. Окрім резиденції CCNY, можливе проживання за межами університетського містечка, у студентських гуртожитках чи орендованих квартирах.

International Foundation Year - від $10500 на рік

Бакалаврат (12 кредитів на семестр) – $14880 на рік (від $620 за кредит)

Магістратура (9 кредитів на семестр) - від $17010 на рік (від $945 за кредит)

Вартість кредиту залежить від обраної спеціальності.


Додатково оплачується:

 • візові витрати;
 • плата за проживання та харчування – від $18214;
 • безповоротний реєстраційний внесок – $65;
 • студентський внесок (за семестр) – $125;
 • авіапереліт;
 • витрати на громадський транспорт;
 • особисті витрати;
 • послуги агенції Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все