100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Добре: 4,5/5 (2)
Colorado State University
Colorado State University
Форт-Коллінс, Колорадо, США
Тип: державний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: около 32000

Курси: серпень, січень від $16000 на рік

Підготовчий: серпень, січень від $32636 на рік

Бакалавр: серпень, січень від $33973 на рік

Майстер: серпень, січень від $32636 на рік

Главный вид Colorado State University Спортивные игры Colorado State University Сад Colorado State University Студенты Colorado State University Студенты Colorado State University Colorado State University
Colorado State University
Форт-Коллінс, Колорадо, США
Тип: державний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1870
Кількість студентів: около 32000

Курси: серпень, січень від $16000 на рік

Підготовчий: серпень, січень від $32636 на рік

Бакалавр: серпень, січень від $33973 на рік

Майстер: серпень, січень від $32636 на рік

Загальна оцінка
Дані оновлені

INTO

Один із найбільших освітніх провайдерів, який допомагає тисячам студентів, завершить важливий крок на шляху до мрії – отримання престижного вищого освіти за рубежем. INTO пропонує програми трансферу на бакалавріат і магістратуру (Undergraduate Pathway і Graduate Pathway), необхідні українським студентам для вступу в Colorado State University (Державний університет Колорадо).

Colorado State University – це державний технічний американський університет, який знаходиться в живописній місцевості США – Колорадо. Местность примечательна своїми дивовижними ландшафтами, багаточисельними Національними парками і Скалистими горами – головною визначною пам'яткою штату. Область багата історією та приключениями. У момент своєї колонізації в XVI столітті тут з'явилися індейці, іспанці, мексиканці та янки. Ця область відноситься до романтичного Дикому Заходу і прославилася завдяки золотим лихорадкам. Зараз Колорадо – це здравниця США, яка відома своїм рекреаційним туризмом у найрізноманітніших проявах.

Інфраструктура

Можна з упевненістю сказати, що університет – це рай для студентів технічних спеціальностей. Далеко не кожен університет у США може похвалитися таким же величезним бюджетом та інноваційними лабораторіями. Студенти повністю завантажені в процес навчання, який тісно пов'язаний і з науковою роботою. І це, перш за все, не теоретична, а експериментальна наука – що неймовірно важливо. Самые передовые научные исследования выполняются как раз в стенах университета Колорадо.

Адміністрація ретельно працює над тим, щоб навчання і діяльність студентів були максимально ефективними. Заняття проводяться в високотехнологічних аудиторіях, які повністю залиті сонячним світлом, лабораторії, наповнені таким обладнанням, про яке деякі дослідницькі інститути можуть тільки мріяти, в бібліотеці безліч новітніх видань та інтерактивних фондів.

Після зайнятих студенти можуть як слід розм'ятися на просторах широких стадіонів, відпочити в уютних кафетеріях кампуса, відвідати клуби по мистецтву і вдоволь вийти на дивовижні ландшафти штату. Це місце – ідеальне для авантюристів і любителів, як активної школи, так і активного відпочинку. Рядом розташовані такі визначні місця національного значення, як Скалистые горы, Чёрный каньон Ганнисона, Большие песчаные дюны, парк Качающаяся скала, гірський курорт Аспен. Тут найдуть собі зайняття любителі рафтингу, скалолазания, велоспорту і конного спорту, а так само лижного спорту.

Репутация

З моменту заснування, в 1870 році, Університет штату Колорадо завоював репутацію солідного і шанованого вузу. Він займає високі позиції в національних і світових освітніх рейтингах:

 • Перший клас дослідницьких інститутів рейтингу Карнегі;
 • ТОП 100 державних вузів США (U.S. News & World Report);
 • ТОП 200 мировых вузов (Академічний рейтинг університетів світу);
 • 2й за величиною дослідницький бюджет у $ 300 млн (National Science Foundation);
 • Найкраща національна програма МВА (The Princeton Review).

Університет має 2-й за величиною бюджет на дослідження – понад 300 мільйонів доларів. Для студентів пропонуються бакалаврські та магістерські програми по 150 дисциплінам. Крім того, для проходящих передбачений підготовчий курс і заняття з академічного англійського мови.

Університет штату Колорадо цілком можна порівняти з Массачусетським технологічним за розміром дослідницького бюджету та передовим обладнанням. Студентам забезпечені комфортні умови для навчання та життєдіяльності. В їх розпорядженні лабораторії та бібліотеки, які укомплектовані новішою апаратурою, широкі стадіони для занять спортом, зручні кафетерії та релаксаційні кімнати.

Стажировка и трудоустройство

Оскільки Університет штату Колорадо – це один із ТОПових технічних вузів, його випускники менше всього задумуються про трудоустройство. Ще в процесі навчання старшекурсникам пропонують роботу державні та приватні підприємства США. В залежності від профілю студентів це можуть бути громадянські та військові інженерні підприємства, крупні агрохолдинги, дослідницькі та медичні установи, бюро статистики та проектні інститути, передові медійні видання.


Програми навчання в основному орієнтовані на технічні спеціальності, однак присутні і гуманітарні факультети. Всего розроблено 150 навчальних програм за такими спеціальностями, як медицина, бізнес, інженерія, статистика, математика, природничі та комп'ютерні науки, хімія та біологія, машинобудова та фізика, антропологія та історія, архітектура, журналістика. Випускники отримують дипломи бакалавров і магістрів. Для випускників передбачена можливість підтягнути свої знання за вибраною спеціальністю та англійською мовою на підготовчих курсах і в коледжі.

 • Standard Undergraduate Pathway  

Напрям підготовки Undergraduate Pathway  

Спеціальність бакалаврату

Сільськогосподарські науки

Сільськогосподарський бізнес, сільськогосподарська освіта, тваринництво, садівництво, ґрунти та врожай, наука про коней

Бізнес-адміністрування

Прикладні комп'ютерні технології, бізнес-адміністрація, економіка

Комп'ютерні науки

Комп'ютерні науки

Інжиніринг

Біомедичний інжиніринг, хімічний та біологічний інжиніринг, цивільний інжиніринг, комп'ютерний інжиніринг, електротехніка, машинобудування, інжиніринг довкілля, інженерні науки

Гуманітарні та соціальні науки

Антропологія, одяг та мерчандайзинг, мистецтво, комунікаційні дослідження, конструктивний менеджмент, природні ресурси, рекреація та туризм, філософія, політологія, соціологія, театр та інші

Лінгвістика, література та культура

Французька, німецька, іспанська

Наука

Біохімія, біологічні науки, біомедичні науки, хімія, екосистемні науки, екологія, геологія, міробіологія, неврологія, фізика, психологія, зоологія та інші


 

 •  Standard Graduate Pathway

Напрям підготовки Graduate Pathway 

Спеціальність магістратури

Сільське господарство

Сільське господарство, розширена сільськогосподарська освіта

Бізнес

Інформаційні комп'ютерні системи, менеджмент фінансових ризиків, глобальне соціальне підприємництво, бізнес-адміністрування

Інжиніринг

Хімічний інжиніринг, цивільний інжиніринг, електронний та комп'ютерний інжиніринг, машинобудування

Здоров'я

Студентські питання у системі вищої освіти

Гуманітарні науки

Англійська: викладач англійської, іноземна/друга мова, література, культура (французька, іспанська)

Природні науки

Прикладна статистика, комп'ютерні науки

Природні дослідження

Управління та облік парникових газів, управління туризму

Для більш ніж 5000 студентів, кампус є домом. Університет пропонує широкий спектр місць для житла та харчування, щоб переконатися, що кожен може знайти те, що йому потрібно. У уютном кампусе можна відчувати себе абсолютно комфортно, адже студенти живуть в нових і світлих кімнатах, де є все необхідне. Комнати розраховані на 2-3 людини, в них є ванна і душ, безлімітний доступ до Інтернету, супутникове ТБ, м'які кровати і відмінний вид з вікна. У вільний час студенти можуть грати у футбол на величезних стадіонах, займатися легкою і важкою атлетикою, або проводити час між лекціями на стені для скалолазання.

Підготовчі програми INTO:

 • Standard Undergraduate Pathway – від $33973 на рік;
 • Standard Graduate Pathway - від $32636 на рік;
 • Academic English – від $8000 за 1 семестр.


Бакалавр:

 • Навчання - $33973 на рік;
 • Проживання - $15606 на рік.
 • Інші витрати - $4487 на рік


Магістратура:

 • Навчання - $32636 на рік;
 • Проживання - $14679 на рік.
 • Інші витрати - $4007 на рік


Додатково оплачується:

 • внесок за розгляд документів – $50
 • авіапереліт;
 • консульський збір;
 • страховка;
 • транспорт;
 • послуги компанії Karandash.
Загальна оцінка
Добре 4,5/5
Проживання
Задовільно 4,0/5
Харчування
Добре 4,5/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Відгуки (2)
Станислав Кондратюк
Відмінно 4,7/5
Проживання
Задовільно 4,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Закончил Colorado State University, хорошо помню что мне очень нравились лаборатории в которых есть все нужное оборудование. Университет хорошо дает понять в какой среде ты будешь работать и погружает в нее чуть не с первого же дня. Преподаватели, которые интересно подают информацию и практика для ее закрепления, а после этого всего мы отдыхали в кафе, но университет предоставляет много других видов активного отдыха, каждый найдет по душе.
Читати весь Сховати відгук
Ксения
Добре 4,3/5
Проживання
Задовільно 4,0/5
Харчування
Задовільно 4,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Замечательный университет, фантастическая атмосфера, современные и хорошие удобства. В кампусе всегда происходит что-то веселое.
Читати весь Сховати відгук
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все