Не знайшли те, що шукали? Залиште запит на індивідуальну добірку
Залишити запит
CERAN, Spa
Спа, Бельгія
Вік: від 18 років
Мова: англійська, французька, німецька, іспанська, італійська
Проживання: резиденція

від €2050 / 1 тиждень (пакетна ціна)

Головний корпус мовної школи CERAN, Spa Заняття в мовній школі CERAN, Spa Їдальня в мовній школі CERAN, Spa Заняття в мовній школі CERAN, Spa Дозвілля в мовній школі CERAN, Spa Обід в мовній школі CERAN, Spa Заняття в мовній школі CERAN, Spa Заняття в мовній школі CERAN, Spa Заняття в мовній школі CERAN, Spa Заняття в мовній школі CERAN, Spa Обід в мовній школі CERAN, Spa Дозвілля в мовній школі CERAN, Spa Проживання в мовній школі CERAN, Spa Корпус мовної школи CERAN, Spa Дозвілля в мовній школі CERAN, Spa Проживання в мовній школі CERAN, Spa Тренажерна зала в мовній школі CERAN, Spa Дозвілля в мовній школі CERAN, Spa Дозвілля в мовній школі CERAN, Spa
CERAN, Spa
Спа, Бельгія
Вік: від 18 років
Мова: англійська, французька, німецька, іспанська, італійська
Проживання: резиденція
Харчування: повний пансіон

від €2050 / 1 тиждень (пакетна ціна)

Дані оновлені

Міжнародна мовна школа CERAN була заснована в 1975 році і сьогодні є однією з провідних освітніх компаній з вивчення іноземних мов. Навчальні центри CERAN розташовані в Бельгії та Франції і пропонують дітям і дорослим поліпшити знання англійської, французької, німецької, голландської, японської, китайської, іспанської та інших мов. Щорічно свій рівень іноземної мови на курсах CERAN вдосконалюють студенти більш ніж 80 національностей. CERAN акредитований організаціями British Council, Business English UK, Investor in people. 99% випускників мовних програм цієї школи рекомендують її друзям і знайомим.

Для дорослих CERAN пропонує дві програми вивчення іноземних мов: літні курси англійської та французької мов для студентів 18-25 років Young Adults і доступне в будь-який час року інтенсивне вивчення однієї з 11 іноземних мов для студентів старше 18 років – Executives. Обидві програми проходять в місті Спа, яке розташований в півтори годинах їзди від Брюсселя поблизу мальовничих Арденнських гір і термальних джерел.

Студенти програм CERAN Young Adults і Executives проживають в резиденції Chateau du Haut Neubois – колишньому середньовічному маєтку, де колись проводились прийоми та бали. Учасники мовних програм розміщуються в 77 окремих номерах зі всіма зручностями. Крім житлової та навчальної будівель, на території школи знаходяться футбольне поле, тенісний корт, майданчики для баскетболу, волейболу, сквошу і петанку, фітнес-центр, басейн, гольф-клуб і багато іншого.

Відеопрезентація школи:


Курси CERAN для дорослих розраховані на ділових людей, яким необхідно покращити навички іноземної мови в стислі терміни. Для ефективного навчання викладачі CERAN використовують метод повного занурення в мовне середовище, техніку питання-відповідь-інтонація, верботональний метод (розвиток слуху, мовлення, фонетичної ритміки), відпрацювання ключових речень і так далі.

Young Adults - 28.06.20-10.07.20 (англійська мова), 12.07.20-24.07.20 (французька мова)

Executives - 05.01.20-20.12.20 (11 мов)


Young Adults  це двотижневі літні курси англійської та французької мов для студентів від 18 до 25 років. Програма підходить для тих, хто хоче підготуватися до вступу в іноземні університети або до іспитів (BULATS, IELTS, DCL, DELF, DALF і т.д.), в кого передбачається співбесіда іноземною мовою або стажування за кордоном.

Заняття в рамках програми Young Adults проходять з неділі по п'ятницю в невеликих групах максимум по 6 чоловік. Крім уроків, на студентів чекають спортивні та культурні заходи з повним зануренням у мову. У вихідні персонал школи організовує захопливі екскурсії.

Щодня учасникам курсу пропонується:

 • 1 заняття з розвитку загальних розмовних навичок говоріння (проведення презентації, вираження думки, переконання когось у чомусь);
 • 1 заняття з розвитку спеціалізованих розмовних навичок (проходження співбесіди, презентація проекту);
 • 1 заняття з аудіювання (слухове сприйняття і розуміння презентації, проекту і т.д.);
 • 1 заняття з розвитку письмових навичок (складання CV, резюме, запис конспектів і т.д.);
 • 1 заняття з розвитку сприйняття написаного (робота з прес-релізами, аналіз економічних текстів та інше);
 • на вибір 1 індивідуальне заняття / допомога в розробці власного проекту / підготовка до іспиту / мультимедіа-заняття;
 • спортивні та культурні активності, вечірній відпочинок.


Executives – програма для ділових людей старших за 18 років, призначена як для новачків, так і для студентів з високим рівнем володіння мовою. Курс передбачає різні варіанти вивчення мови: групові заняття, індивідуальні уроки та комбінований тип навчання (і групові, і приватні заняття).

В рамках Стандартної групової програми Р керівники, топ-менеджери, дипломати, бізнесмени та інші фахівці отримують 4 мовних заняття в міні-групі до 4 осіб, 2 заняття з бізнес-комунікацій, 1 мультимедіа-заняття і самостійну роботу під керівництвом викладача.

Комбінована програма Р1 включає 4 стандартних групових заняття, 2 уроки ї діловиї навичок в міні-групі, 1 індивідуальний урок і 1 мультимедіа-заняття.

Комбінована програма Р2 пропонує 4 заняття в міні-групі, 2 групових уроки з бізнес-навичок, 2 індивідуальних уроки та 1 мультимедіа-заняття.

Програма індивідуального навчання Р6 – це 6 one-to-one уроків в день для людей зі спеціальними потребами або для охочих отримати персоналізований підхід. Також на студентів чекає заняття з фонетики, мультимедіа-заняття і самостійна робота під контролем викладача.

На курсах Executives англійська, німецька, французька та голландська мови доступні до вивчення в будь-якому форматі; іспанська, італійська, португальська, арабська, російська, китайська, японська – тільки у вигляді індивідуальних уроків.

За бажанням слухачі програм CERAN Young Adults і Executives можуть взяти додаткові індивідуальні заняття (€ 220 за два уроки).

Бельгійське місто Спа розташоване в самому серці Арденн, недалеко від Брюсселя, Німеччини, Люксембургу та Нідерландів. Тут знаходиться знаменита гоночна траса Спа-Франкоршам, де проводяться гонки Формули-1. Також місто відоме своїми цілющими термальними водами.

У резиденції Chateau du Haut Neubois студентам пропонують розміщення в одномісному номері з двоспальним ліжком, окремою ванною кімнатою і туалетом, безкоштовним Wi-Fi, телевізором, сейфом, чайним приладдям і міні-баром. Студентів, які приїжджають на курси вдвох, можуть поселити в двомісному номері. Проживання в номері класу люкс (з вітальнею і кондиціонером) обійдеться учням в €475 на тиждень.

У розпорядженні клієнтів навчального центру CERAN в Спа – сауна, джакузі, тренажерний зал, спортмайданчики, студія йоги та багато інших оздоровчих та спортивних послуг. Студентам надається повноцінне триразове харчування зі стравами інтернаціональної кухні.

Мовна школа CERAN пропонує студентам не лише заняття в класі, але й занурення в іноземну мову під час екскурсій по місцевих визначних пам'ятках і довколишніх містах (Брюссель, Льєж, Брюгге, Антверпен, Маастрихт, Кельн, Париж).

На території школи учням доступні тенісний корт, поля для сквошу, бадмінтону та петанку, футбольні, баскетбольні, бейсбольні майданчики, тренажерний зал, басейн, сауна, джакузі й багато іншого. Вечорами персонал організовує тематичні розмовні заходи. Тим, хто хоче провести дозвілля на свій розсуд, школа допомагає з розкладом потягів, прокатом автомобілів, бронюванням ресторанів і так далі.

вартості програм
Програма Вартість за
5 днів 2 тижні
Young Adults (англійська мова) €4100
Executives (для бізнесменів), Стандартна групова Р €3120
Executives (для бізнесменів) Індивідуальна Р6 €4825
Executives (для бізнесменів), Комбінована Р2 €4055
Executives (для бізнесменів), Комбінована Р1 €3630

У вартість програми входить:

 • заняття та навчальні матеріали;
 • проживання і харчування;
 • вступне тестування;
 • сертифікат про проходження курсів;
 • спортивно-розважальні та оздоровчі активності на території школи.

За бажанням можна замовити:

 • проживання в номері люкс - €475 на тиждень;
 • додаткова ніч в стандартному одномісному номері + сніданок - €130;
 • додаткова ніч в стандартному двомісному номері + сніданок - €145;
 • додаткова ніч в номері люкс + сніданок - €225;

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • трансфер з/в аеропорт - €210;
 • податок на проживання (room tax) - €0,90 за ніч;
 • індивідуальні заняття - €220 за два уроки;
 • медичне страхування;
 • особисті витрати;
 • послуги компанії Karandash.

 

Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все