Не знайшли те, що шукали? Залиште запит на індивідуальну добірку
Залишити запит
Відмінно: 5,0/5 (1)
DID, Berlin
Берлін, Німеччина
Вік: від 17 років
Мова: німецька
Проживання: резиденція, приймаюча родина, апартаменти

від €200 / 1 тиждень

DID, Berlin На занятиях DID, Berlin На занятиях DID, Berlin На занятиях DID, Berlin На занятиях DID, Berlin Компьютерный зал DID, Berlin Классы DID, Berlin Классы DID, Berlin Доска объявлений DID, Berlin
DID, Berlin
Берлін, Німеччина
Вік: від 17 років
Мова: німецька
Проживання: резиденція, приймаюча родина, апартаменти
Харчування: без харчування, сніданки, напівпансіон

від €200 / 1 тиждень

Загальна оцінка
Дані оновлені

DID (deutsch in Deutschland) – це один із провідних освітніх центрів у світі з навчання німецької мови, що існує з 1970 року. Понад 40 років DID приймає понад 5000 студентів з усього світу на навчання. Центр має акредитацію Товариства німецької мови (GfdS) та є членом Європейського товариства перевірки якості мовного навчання EAQUALS. Усі викладачі центру є носіями німецької мови та мають закінчену вищу освіту зі спеціалізацією викладання німецької як іноземної. Мовний центр DID пропонує різноманітні навчальні програми для дітей та дорослих у найпопулярніших містах Німеччини та Австрії. Навчання дорослих проходить у Берліні, Франкфурті, Гамбурзі, Мюнхені, Гейдельберзі, діти та підлітки можуть вивчати німецьку мову в Кельні, Нюрнберзі, Вісбадені, Мюнхені, Ашаффенбурзі, Аугсбурзі, Берліні, Хехсті, Потсдамі.

Інфраструктура


DID у Берліні пропонує для дорослих навчання німецькій мові протягом цілого року. Школа була заснована в 1990 році, має чудове розташування у центральному районі Берлін-Мітте. Навчання проходить у 15 світлих та просторих класах, скляний фасад яких створює приємну атмосферу. Школа займає 2 поверхи будівлі. У школі є сучасний центр самонавчання, комп'ютерний клас, Інтернет-кафе, Wi-Fi, простора тераса на даху, зона відпочинку з торговими автоматами.

Відеопрезентація школи:

На сьогоднішній день Берлін – це сучасна столиця Німеччини, що має світове значення. Лише за 15 хвилин ходьби від школи DID знаходиться Рейхстаг і Бранденбурзькі ворота. Під час навчання у Берліні студенти зможуть відвідати та побачити найцікавіші культурні та історичні пам'ятки міста – Музейний острів, Берлінський собор, меморіал Голокосту, Оперу, Берлінську ратушу та багато іншого.

Залежно від цілей студентів, а також бажаної інтенсивності навчання, DID у Берліні пропонує різноманітні програми вивчення німецької мови. Перед початком навчання студенти проходять вступний тест та персональне інтерв'ю для визначення рівня володіння мовою. Після закінчення обраного курсу студенти отримують Сертифікат, в якому детально описуються академічні успіхи та досягнення кожного.

 • Стандартний курс – програма загальної німецької, яка передбачає 20 уроків на тиждень. Під час курсу студенти розвиватимуть граматичні, лексичні навички, навчатимуться правильного письма, швидкого сприйняття мови на слух, правильної вимови. Після уроків студенти матимуть достатню кількість часу для того, щоб закріпити пройдений матеріал під час самопідготовки, а також під час прогулянок та екскурсій. Також цей курс добре підходить для тих, хто хоче підготуватися до пропонованих школою іспитів. Уроки відбуваються переважно у першій половині дня – з 9 до 12:30, у разі переповненості школи уроки відбуваються з 14:45 до 18:00. Під час навчання використовуються навчальні матеріали провідних видавництв у галузі німецької мови як іноземної, які відповідають європейським стандартам Common European Framework of Reference. Для початкового та середнього рівня в DID використовують підручники Tangram Aktuell та em Neu, для просунутого рівня – Das Oberstufenbuch.
 • Інтенсивний курс – цей курс, на відміну від стандартного, передбачає 24 уроки на тиждень і приділяє особливу увагу обговоренню актуальних подій у різних галузях – політиці, культурі, економіці, що допомагає більш інтенсивно розвивати комунікативні навички студентів. Інтенсивний курс відмінно підходить для охочих підготуватися до складання іспитів. Двічі на тиждень (вівторок та четвер) студенти закріплюють та розвивають набуті знання під час спеціальних семінарів (по 2 семінари на день). Уроки відбуваються переважно у першій половині дня – з 9 до 14:30, у разі переповненості школи уроки відбуваються з 13:00 до 18:00.
 • Преміум-курс – це програма для студентів, які хочуть досягти високих результатів за відносно короткий час. Інтенсивність курсу 28 уроків на тиждень дає студентам більше можливостей для досягнення індивідуальних цілей. Під час семінарів, які відбуваються двічі на тиждень, студенти можуть впливати на організацію та вміст уроків та приділяти увагу роботі над своїми індивідуальними завданнями та потребами.
 • Тривалість групових програм – від 2 до 48 тижнів, навчання проходить у групах до 15 осіб, у середньому – 10-12.

  Індивідуальне навчання – це найбільш гнучкий та інтенсивний варіант вивчення німецької мови з постійною особистою увагою викладача. Під час індивідуального навчання спеціально для кожного студента складається індивідуальний навчальний план, виходячи з особистих потреб та побажань. Індивідуальні уроки є найбільш оптимальними для досягнення максимальних особистих результатів у найкоротший термін. Інтенсивність навчання студенти обирають самостійно.
 • Бізнес-німецька/Бізнес-німецька плюс – це курси для ділових людей, яким необхідно в найкоротший термін отримати певні знання німецької мови для роботи. Обидва ці курси передбачають індивідуальне навчання з викладачем із різною інтенсивністю. Програма курсів спрямована на розвиток знань німецької мови у певній спеціалізації та професії. Курс бізнес-німецька триває один тиждень, кількість уроків студент обирає самостійно – від 4 до 12 уроків на тиждень. Курс бізнес-німецький плюс - ще інтенсивніший і передбачає від 9 до 12 уроків на день протягом 9 днів (один тиждень + вихідні). Для студентів, які обирають 12 уроків на день, передбачено також обід з викладачем.
 • Курс для викладачів – це спеціально розроблений курс для вчителів, який дозволить розглянути заняття з боку учнів, дізнатися про тенденції розвитку німецької мови, обмінятися досвідом з іншими викладачами. Під час уроків викладачі обговорюватимуть новітні методи та методики навчання, навчальні посібники, а також аналізуватимуть уроки. Інтенсивність курсу – 26 уроків на тиждень, тривалість – 2 тижні.
 • Програма University Placement – ця програма розроблена для надання допомоги студентам під час вступу до університету. Завдяки співпраці з різними навчальними закладами Німеччини DID надає підтримку в отриманні умовного допуску до навчання в університеті. До приїзду студента до Німеччини школа разом із обраними університетами перевіряє відповідність наявних документів студента про утворення критеріїв навчального закладу, при виконанні яких студенти отримують з університету письмовий допуск за умови успішного складання іспиту Test DAF у визначений термін. Програма включає консультацію щодо системи вищої освіти, допомогу у виборі університету та факультету, перевірку документів для подання до університету, розробку індивідуального навчального плану, подання документів до максиму 3 університети. Програма доступна за умови бронювання інтенсивного або преміум-курсу підготовки не менше ніж на 8 тижнів.
 • Програма стажування. Для проходження стажування в Німеччині, крім знань німецької мови, необхідне виконання особливих умов, наприклад, кандидат на стажування має бути студентом ВНЗ у себе в країні та стажування має бути пов'язане з його майбутньою професією. Під час стажування студенти зможуть застосувати на практиці та закріпити набуті під час навчання знання. Для студентів є вибір одного з двох варіантів стажування залежно від рівня знань мови – кваліфіковане стажування (у таких галузях – архітектура, бухгалтерія, дизайн, туризм) для студентів з рівнем, як мінімум, В2, та просте стажування у готелях чи ресторанах – для студентів із рівнем не нижче В1. Програма стажування доступна лише за умови бронювання курсу (стандартного, інтенсивного чи преміум) мінімум на 6 тижнів.
 • Підготовка до екзамену Test DaF – це курс цілеспрямованої підготовки до складання іспиту Test DaF, який підтверджує рівень володіння німецькою мовою, необхідний для навчання у вузах Німеччини. Під час підготовки студенти ознайомляться з форматами екзаменаційних робіт, тренуватимуть необхідні навички, а також освоять стратегії для успішного складання іспиту. Test DaF проводиться 6 разів на рік, студенти школи DID можуть пройти його прямо на території школи.
 • Академічний літній курс – ця програма була розроблена спільно викладачами школи DID та лекторами Міжнародної школи менеджменту (ISM). Чотиритижневий курс пропонує студентам з усього світу розвинути академічні знання у галузі культури та цивілізації з одночасним покращенням рівня володіння німецькою мовою. У програму входить: 20 уроків німецької мови, 2 семінари, 2 воркшопи, а також 2 екскурсії на тиждень.

Під час навчання у школі DID студентам пропонуються на вибір такі варіанти проживання:

 • Гостинні німецькі приймаючі сім'ї – цей варіант проживання є чудовою можливістю для постійної практики мови поза школою, а також для знайомства з культурою, звичаями, традиціями, побутом та дозвіллям німців. Студенти проживають у затишних одномісних чи двомісних кімнатах та користуються спільною ванною. Під час проживання надається обраний тип харчування – сніданки або напівпансіон.
 • Приватна кімната – це оренда кімнати у квартирах сімей, одиноких людей чи студентській квартирі на кілька осіб. Проживання передбачає одномісне розміщення у кімнаті, користування спільною кухнею та ванною кімнатою спільно з господарями квартири чи іншими студентами. Харчування не передбачено. Цей варіант проживання доступний для студентів віком від 18 років.
 • Молодіжний готель (резиденція) – це варіант розміщення лише для повнолітніх студентів. Проживання у молодіжних готелях ідеально підходить для студентів, які хочуть максимально насолодитися незалежністю. Студенти розміщуються в одномісних або двомісних (у разі поїздки вдвох) кімнатах. Доступні різні варіанти проживання в готелі – як бюджетні, так і комфортніші.
 • Стандартне розміщення включає проживання з вигодами в номері, сніданки. Постільна білизна та рушники надаються. За додаткову плату доступне користування комп'ютерами, Wi-Fi, пральня.
 • Покращене розміщення включає проживання з вигодами в номері, сніданки. У номері є телевізор, телефон, кондиціонер, фен. Студенти можуть користуватися спільною кухнею, пральною, Інтернетом у спільних зонах. За додаткову плату доступний Wi-Fi у номері, користування комп'ютерами.
 • Студентська резиденція.

Для студентів під час навчання у школі DID організовується захоплююча екскурсійно-розважальна програма, завдяки якій вони зможуть ближче познайомитися з країною, її головними пам'ятками, пізнати її культуру та історію. Для студентів проводяться цікаві поїздки та походи культурними місцями, спортивні ігри, прогулянки Берліном, різні розважальні заходи.

Участь в організованих заходах не обов'язкова, але деякі екскурсії школа настійно рекомендує відвідати. В історичній частині міста студенти повинні побачити культурний центр Tacheles, вишуканий ревю-театр Friedrichstadtpalast, чудову Синагогу, залишки Берлінської стіни, дізнатися історію Рейхстагу до переїзду до нього німецького парламенту. Також студентам рекомендується відвідати місто Потсдам, яке є пам'яткою культурної світової спадщини ЮНЕСКО і знаходиться всього за 30 хвилин їзди від Берліна.

На тиждень передбачено два розважальні заходи, а також екскурсії у вихідні дні. Вартість вхідних квитків та проїзду не входить у вартість курсу та оплачується додатково.

вартості програм
Програма Вартість за
1 тиждень 9 днів
Стандартний курс €200
Інтенсивний курс €250
Преміум курс €300
Курс для викладачів (2 тижні) €325
Академічний літній курс 9 (4 тижні) €250
Курс «Бізнес-німецький» €1000
Курс «Бізнес-німецький плюс» €4050
Програма підготовки до екзамену €150
Програма підготовки до іспиту TestDaF (4тижні) €150

Тривалість програми може бути будь-якою від 1 до 52 тижнів.

Індивідуальні уроки – 50 євро за 1 урок.

Програма University Placement – €800 (при бронюванні групового курсу тривалістю від 8 до 15 тижнів), €700 (при бронюванні курсу тривалістю від 16 до 23 тижнів), €600 (при бронюванні курсу тривалістю понад 23 тижні).

Програма стажування – €550 (збір).

Вартість проживання (за тиждень):

 • Приймаюча сім'я
 • одномісна кімната, напівпансіон €275;
 • одномісна кімната, сніданки €210;
 • одномісна кімната, без харчування €160;
 • Молодіжний готель
 • Стандартний одномісний номер, сніданки €275;
 • Двомісний номер (доступно у разі поїздки вдвох), сніданки – €205.
 • Студентська резиденція (18-26 років)
 • 1 тиждень - €450 (€495 року 27+років);
 • 2 тижні - €600 (€660 року 27+років);
 • 3 тижні - €750 (€825 року 27+років);
 • 4 тижні - €840 (€920 року 27+років);
 • обов'язковий сервісний збір €150 (одноразово);

Доплата у високий сезон – €20 на тиждень у період з 28.06 до 22.08, €100 на тиждень з 20.12 до 02.01.

У вартість включено:

 • навчальна програма;
 • тестування визначення рівня володіння мовою;
 • навчальні матеріали (тільки для курсів для викладачів та бізнес-німецької);
 • сертифікат.

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • консульський збір (у разі відсутності біометричного закордонного паспорта);
 • медичне страхування – €12 на тиждень;
 • доплата у високий сезон (29.06 –21.08):
 • за стандартний, інтенсивний або преміум курс у високий сезон при бронюванні курсу тривалістю менше 8 тижнів – €35 на тиждень;
 • за бізнес німецький та бізнес німецький плюс - €70 на тиждень;
 • трансфер із аеропорту, станції – €80 в один бік;
 • навчальні матеріали – €20 на місяць;
 • додаткова доба проживання – від €30 до €50, залежно від варіанту розміщення;
 • організовані заходи, екскурсії (квитки, проїзд);
 • послуги компанії Karandash
Загальна оцінка
Відмінно 5,0/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Відгуки (1)
Александра Заболотная
Відмінно 5,0/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Курс немецкого в школе DID очень понравился. Учителя сосредоточили внимание на всех нужных аспектах: аудирование, устная речь, письмо и чтение. Если что-то было непонятно, то они сразу помогали. Главное, что они заставляли сразу говорить по немецки и не стесняться делать ошибки. Везде в школе приходилось говорить только по немецки и это здорово сняло языковой барьер. Подводя итог, скажу, что у меня был невероятный опыт и я достаточно хорошо продвинулась в изучении немецкого. Поэтому могу смело рекомендовать DID Deutsch-Institut Berlin.
Читати весь Сховати відгук
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все