100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
King's College, The British School of Madrid
Мадрид, Іспанія
Тип: приватна школа
Мова: англійська, іспанська
Проживання: резиденція
Кількість студентів: 1600+

Початкова школа: вересень від € 2,625 за семестр

Середня школа: вересень від € 3,150 за семестр

Старша школа: вересень від € 4,350 за семестр


King's College, The British School of Madrid
Мадрид, Іспанія
Тип: приватна школа
Мова: англійська, іспанська
Рік заснування: 1969
Кількість студентів: 1600+

Початкова школа: вересень від € 2,625 за семестр

Середня школа: вересень від € 3,150 за семестр

Старша школа: вересень від € 4,350 за семестр


Дані оновлені

Шукаєте найкращу школу-пансіон в Іспанії?

King's College входить до Топ-5 зі 100 найкращих шкіл Іспанії за версією журналу Forbes.

King’s College, Soto de Viñuelas —  найбільша школа в мережі King’s College. Спершу її було відкрито в 1969 році, а на теперішньому місці вона існує з 1978 року. 

У школі навчається понад 1600 учнів віком від 4 місяців до 18 років. 

У школі є 2 бібліотеки та 2 мультимедійні центри, комп’ютери та інтерактивні дошки у всіх класах. Тут є художня студія, 15 наукових лабораторій і музична школа, яка налічує 2 музичні кімнати та 6 менших кімнат для тренувань.

Школа є членом HMC, COBIS, NABSS, BSA і CICAE.

King’s College має значний досвід у підготовці учнів до найкращих університетів Великої Британії, Іспанії та інших країн.

Серед інших кампусів King’s College: Британська школа Аліканте, Британська школа Мурсії, Міжнародна школа у Клейтоні (Панама), Британська школа Латвії, Міжнародна школа у Нассау (Багамські острови) та Міжнародна школа у Кашкайші (Португалія).


Школа приймає учнів з багатьох країн. Їх приваблює висока якість освіти та догляду, що робить школу центром початкової та середньої освіти для учнів з усього світу.

«Завдяки програмам A-Level і IB King’s College є єдиною британською школою в Мадриді, яка пропонує доступ до будь-якого провідного університету світу.»

Пансіон, що знаходиться в центрі кампуса є одним з найбільших у Європі. Він служить домом для 60 учнів віком від 11 до 18 років. Школа забезпечує учням сприятливе середовище для навчання та розвитку. 

Кампус може похвалитися набором зручностей, включно з полем AstroTurf, критим басейном з підігрівом, нещодавно відкритим спортивним центром, тренажерною залою, майданчиками для верхової їзди.

Головна мета школи-пансіону — створити навчальну спільноту, де студенти зможуть навчатися, розвиватися і заводити нових друзів з різних куточків світу. Для більшості учнів цей заклад стає другим домом.

 • 52% учнів у 2021 році закінчили навчання за програмою A-level з оцінкою A+/А.
 • 35% випускників наразі навчаються в університетах з ТОП-200 найкращих університетів світу.
 • 80% учнів – іспанці, а 20% – іноземці, з яких приблизно половина – британці, решта – учні з усього світу. Зараз у школі навчаються діти 48 національностей.
 • Весь академічний персонал, який викладає англійську навчальну програму, є кваліфікованими британськими викладачами, за винятком деяких викладачів інших мов, вони є носіями мови. 
 • Оскільки школа розташована в сільській місцевості за межами Мадрида, вона пропонує широкий спектр спортивних заходів, включно з: плаванням (25-метровий критий плавальний басейн з підігрівом), футболом (11 і 5 майданчиків), баскетболом, волейболом, хокеєм, тенісом, гімнастикою, легкою атлетикою. Існують також факультативні заняття, які проводяться протягом дня (зазвичай в обідній час). 
 • King’s Infant School у Чамартіні – це спеціально створена школа для 200 учнів віком від 18 місяців до 7 років. У віці 7 років діти переходять до основної школи в Сото де Віньюелас або до школи King’s College в Ла Моралеха. Школа King’s College в Ла Моралеха навчає 800 учнів віком від 2 до 16 років (до 11 класу). У 12 класі учням автоматично пропонується місце для продовження навчання в Sixth Form, у дочірній школі - King's College, Сото де Віньюелас.

Ціллю закладу є не просто забезпечення двомовності дитини (англійська та іспанська). Британська освіта створює відкриті, творчі і динамічні особистості. Дітей заохочують бути креативними у своєму мисленні, від них очікується наполеглива робота кожного дня.

2-5 років: Від ясел маленькі діти навчаються через дослідження. Все, що вони роблять, від ударів по м'ячу, будівництва з блоків і малювання, до співу в гурті, виконується англійською мовою. Загалом програма розвиває їх соціально, психологічно та фізично.

6-7 років: 1 і 2 класи школи потребують вже більш структурованого підходу та допомоги на початку вивчення читання, письма і рахування англійською. Школа все ще заохочує дітей досліджувати та грати, але тепер вони можуть описати свої відкриття словами та цифрами.

8-11 років3-6 класи. У молодшій школі дітей заохочують вивчати те, що їх цікавить, одночасно закріплюючи свої навички рахування та навички письма. Викладачі зосереджують увагу дітей на тому, як застосовувати ці базові навички в інших предметних областях, таких як наука, мистецтво та історія.

11-16 років7-11 класи. Критичне мислення — це те, на чому зосереджується навчання старших учнів. Вони вчаться досліджувати, тестувати та мислити раціонально. Заняття більше зосереджені на формальному, «предметному», навчанні. Наприкінці цього етапу з різних предметів складають вісім чи дев’ять іспитів GCSE/IGCSE.

17-18 років12 і 13 класи. Останні два роки в школі знаменують початок дорослого життя. Учні роблять вибір і наполегливо працюють протягом цих років, вони готуються до вступу в університет. Після закінчення GCSE/IGCSE учні обирають три або чотири предмети A-Level.

18+Майже всі учні King’s College продовжують навчання в університетах, переважно у Великій Британії та Іспанії.

Учні проживають в резиденції Tenbury House, у спальнях з окремою ванною кімнатою, опаленням, кондиціонером та Інтернетом. Крім того, тут є їдальня, загальна кімната, кінозал, кухня та пральня. 

Резиденція пропонує розміщення хлопчиків на одному поверсі, а дівчаток на іншому. Більшість студентів ділять кімнату з іншими учнями такого ж віку. Кожен поверх також є домом для персоналу та їхніх сімей.

Меню розроблено відділом харчування та якості, щоб забезпечити здорове та збалансоване харчування відповідно до принципів Міністерства охорони здоров’я та Іспанського агентства з питань харчування та безпеки харчових продуктів (AECOSAN).

Вік

Клас

Ціна/семестр

Навчання+проживання

12

Grade 7

 3,975

9,442

13

Grade 8

 4,070

9,537

14

Grade 9

 4,085

9,542

15

Grade 10

 4,350

9,817

16

Grade 11

€4,595

€10,062

17

Grade 12

€4,800

€10,267

17

Grade 12 + IB

€5,885

€11,352

18

Grade 13

€4,800

€10,267

18

Grade 13 + IB

€5,885

€11,352

 

У вартість програми входить:

 • Академічне навчання
 • Проживання
 • Харчування (сніданок, обід та вечеря)
 • Підручники та навчальні матеріали
 • Використання цифрового кінотеатру та комп’ютерів у кабінеті
 • Користування шкільним басейном, спортивним центром і центром навчальних ресурсів
 • Трансфери шкільним мікроавтобусом до та з аеропорту Мадрид-Барахас на початку та в кінці кожного семестру
 • Шкільні екскурсії, як частина навчальної програми

У вартість програми не входить:

 • Шкільна форма
 • Chromebook
 • Плата за іспит
 • Позакласні заходи (наприклад, уроки музики, спеціальні спортивні тренування)
 • Кишенькові гроші
 • Послуги агенції Karandash
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все