100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
ADCOTE School for girls
Шрусбери, Велика Британія
Тип: школа-пансіон для дівчаток
Мова: англійська
Проживання: резиденція
Кількість студентів: 220

Початкова школа: вересень від £38100 на рік

Середня школа: вересень від £38100 на рік

Старша школа: вересень від £38100 на рік

Вид сверху на ADCOTE School for girls Главный корпус ADCOTE School for girls Комната отдыха в пансионате ADCOTE School for girls Ванная комната в ADCOTE School for girls Конкурс красоты в ADCOTE School for girls Занятия по верховое езде в ADCOTE School for girls Конкурс красоты в ADCOTE School for girls ADCOTE School for girls
ADCOTE School for girls
Шрусбери, Велика Британія
Тип: школа-пансіон для дівчаток
Мова: англійська
Рік заснування: 1907
Кількість студентів: 220

Початкова школа: вересень від £38100 на рік

Середня школа: вересень від £38100 на рік

Старша школа: вересень від £38100 на рік

Дані оновлені

Школа Adcote розташована у селі Літтл Несс, біля містечка Шрусбері, графство Шропшир, Англія. Всього за 14 кілометрів від Уельсу, а до центру Лондона можна дістатися за 3,5 години.

Становлення школи пройшло тернистий історичний шлях. Спочатку територія була володінням Вільяма Завойовника, пізніше - маєтком шропширського героя Клайва. А в 1907 році пані Емі Гоф заснувала школу.

Сучасна будівля школи була збудована знаменитим архітектором Норманом Шоу. Воно оточене 27 акрами садів, а з різних дерев (дуби, кедри, буки), а огорожа саду є квітковою живою стіною.

Школа-пансіон для дівчаток пишається своєю особливістю. По-перше, як показує практика, успішність студенток, які навчаються в одностатевих школах, у рази вища, ніж у їхніх однолітків зі звичайних шкіл. По-друге, дівчатка та хлопчики дозрівають із різною швидкістю. У школі Adcote враховують цю відмінність, відповідно програма навчання складена з урахуванням стадії розвитку та потреб кожної дівчинки.

У школі Adcote дівчата не відчувають у собі наслідки гендерних стереотипів. Вони навчаються бути лідерами, відповідати за свої слова та вчинки, процвітають у фізиці, математиці, у спорті. Розуміння особливостей розвитку дівчаток дає можливість створити умови, в яких вони почуваються комфортно, розкуто та безпечно. В результаті вони виростають упевненими в собі особистостями.

Інфраструктура
На території школи є сади, великий концертний зал, тенісні корти, укомплектований новим обладнанням спортивний зал, ігрові майданчики.

Репутація

 • Член Асоціації шкіл для дівчаток (GSA).
 • Член Асоціації шкіл-інтернатів (BSA).
 • 2012 року присуджено 13 місце на національному рівні з підготовки A-level.
 • У 2013 році посіла 4 місце серед найкращих незалежних шкіл Великобританії.
 • У 2014 році, за результатами Департаменту освіти, стає найкращою школою в Шропширі.
 • У 2014 році посіла перше місце в окрузі з підготовки A-level.
 • Студентки школи Adcote впевнено вступають до найпрестижніших вузів: Oxford University, Glasgow University, London University, Brighton University, Kings College London, College of Law, Imperia College London, London School of Fashion, Warwick University та інші.

У школі студентки повинні дотримуватися певного дрес-коду: діловий костюм у темних тонах зі спідницею нижче коліна (брючний варіант можливий).

Школа Adcote наголошує на всебічну освіту їхніх учениць. Регулярно організовує спортивні змагання із учнями інших навчальних закладів, бере участь у місцевих, регіональних, національних поєдинках. Також займається благодійністю: жертвує гроші, відправляє різдвяні подарунки дітям, що потребують, влаштовує благодійні концерти, фестивалі.

Найстарішим і найуспішнішим учням нараховується стипендія щорічно у січні.

Перспективи та можливості

Школа підтримує партнерство з потенційними роботодавцями, коледжами, університетами, організовує корисні майстер-класи, влаштовує розважальні заходи з учнями інших шкіл.

Школа Adcote має чудовий послужний список, який допомагає їхнім студенткам отримати місця в кращих університетах.

Junior (4-11 років). Для таких маленьких дівчаток школа Adcote надає всебічну підтримку та надає навчальну програму в ігровій формі. Головні предмети – англійська та математика. Класи з невеликою кількістю учениць дозволяють приділити належну увагу успішності кожної дівчинки. Заняття розпочинаються о 8:00, а потім можна залишитися на додаткову підготовку або взяти участь у розважальній програмі.

Senior (11-16 років). У середній школі розпочинається серйозна підготовка на науковому рівні. Незважаючи на це, увага вихованню, як і раніше, приділяється достатньо. Запроваджуються нові предмети: біологія, хімія, фізика, географія, історія, латинська, французька, мистецтво, музика, технологія виробництва продуктів харчування, текстиль, інформаційні технології, англійська література. Зберігаються класи з обмеженою кількістю учениць.

Sixth Form (16-18 років). Протягом двох років навчання у вищій школі Adcote, студентки максимально розкривають свій потенціал та розвивають таланти. Школа забезпечує соціальною та робочою зону для ученицю. У класах навчаються по 8 осіб. Предмети вибираються самостійно з наступних поданих: релігієзнавство, англійська, історія, географія, психологія, економіка, іспанська, французька, математика, біологія, фізика, хімія, латинська, мистецтво, музика, текстиль, драма та театр.

У школі можливе проживання в комфортабельних резиденціях, що знаходяться на території школи, в одно- або двомісних кімнатах з власною ванною кімнатою та туалетом. Позакласний час для мешканців резиденцій розпланований грамотно, тому дитина не нудьгуватиме вечорами та вихідними (плавання боулінг, відвідування концертів, театрів, поїздки на вихідні). Кожен мешканець також має особистого наставника.

Всі діти харчуються за програмою повного пансіону, що включає триразове харчування.

Junior, Senior, Sixth Form –  від £38100 на рік.

У вартість включено:

 • навчання;
 • проживання;
 • живлення;
 • дозвілля та спортивні заняття.

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • консульський збір;
 • страхування;
 • реєстраційний внесок (£200);
 • депозит;
 • шкільна уніформа;
 • поїздки, позакласні заходи;
 • вступні внески для державних іспитів;
 • послуги опікунства;
 • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все