100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Buckswood School
Гестлінг, Велика Британія
Тип: школа-пансіон
Мова: англійська
Проживання: резиденція
Кількість студентів: 390

Початкова школа: вересень від £32850 на рік

Середня школа: вересень від £32850 на рік

Старша школа: вересень від £32850 на рік

Главный вход в Buckswood School Территория Buckswood School Спортивные площадки Buckswood School Резиденция в Buckswood School Резиденция в Buckswood School Территория возле резиденции в Buckswood School Холл в Buckswood School Комната в резиденции при Buckswood School Комната для самостоятельного обучения в Buckswood School Досуг в Buckswood School Студенты Buckswood School Студенты Buckswood School Buckswood School
Buckswood School
Гестлінг, Велика Британія
Тип: школа-пансіон
Мова: англійська
Рік заснування: 1933
Кількість студентів: 390

Початкова школа: вересень від £32850 на рік

Середня школа: вересень від £32850 на рік

Старша школа: вересень від £32850 на рік

Дані оновлені

Buckswood по праву вважається однією з найкращих міжнародних шкіл Великобританії. Територіально школа розташована в селі Гестлінг, графство Східний Суссекс, що знаходиться на півдні Англії. Графство відоме у всьому світі як місце, де зародилася Англія. Ось чому тут ще можна побачити замки, собори, старовинні дороги та інші історичні пам'ятки. Всього за півтори години можна дістатися Лондона, а також аеропортів Хітроу та Гатвік. Також недалеко розташований відомий британський курорт Гастінгс.

Школа Buckswood відрізняється від інших шкіл Англії своєю сімейною атмосферою. Тут жодна дитина не залишиться у тіні. У Buckswood навчаються діти віком від 11 до 19 років. Тут не тільки дають гідну базу знань, а вчать добрих манер та вмінню подати себе. Тут прагнуть прищепити почуття чесної гри, хорошої трудової етики та вміння досягати будь-якої мети.

Вчителі в школі Buckswood регулярно відвідують курси підвищення кваліфікації та проходять тести з перевірки знань. А випускники школи з легкістю вступають у такі знамениті вузи як: Oxford Brookes University, Newcastle University, University of Bath, University of Glasgow, University of Cambridge, University of Westminster, London School of Economics and Political Science, Durham University, Guildhall School of Music and Drama, City University London, The University of Edinburgh and others.

Відеопрезентація Buckswood School:

Інфраструктура

На території Buckswood розміщено сім сучасних резиденцій, де мешкають учні та вчителі. Також є тенісний корт, критий басейн, великі поля для футболу, регбі, крикету, гольфу. У школі працює клуб кіно, де вечорами проходять дискотеки та вечори караоке.

Репутація

Школа Buckswood акредитована членом Ради Британських Міжнародних Шкіл (COBIS), зареєстрована у департаменті з питань освіти у Великій Британії, є постійним членом Європейської Ради Міжнародних шкіл (ECIS) та Ради Міжнародних шкіл (CIS).

Школа Buckswood пропонує цікавий підхід до навчання. Учням розписують програму уроків на найближчі тижні, щоб вони могли самостійно підготуватися, читаючи додаткову інформацію. Подібна схема називається "на випередження". Також для учнів молодшої та середньої школи передбачено ведення щоденника з підготовки (Scholar Academic Year Diary), що допомагає відстежувати успішність. А для міжнародних учнів, чиє володіння англійською відстає, складається індивідуальна програма та додаються заняття з інтенсивного вивчення мови.

Стандартного шаблону навчання немає, у школі Buckswood вітається індивідуальний підхід. Класи з невеликою кількостю учнів лише сприяють цьому. Викладачі настільки професійні, що з легкістю здатні помітити талановитих дітей, мотивувати їх та допомогти досягти успіху.

Студенти, які професійно займаються спортом, можуть продовжити свої заняття в одній із спортивних академій школи: Football, Rugby, Golf, Equestrian, Netball, Futsal.

Перспективи та можливості

Для старших студентів школа Buckswood допомагає визначитися з вибором майбутньої професії та надає можливість попрактикуватися у державних та приватних установах Гестлінгу. Стажування організовується у вечірній час та у вихідні дні. Також регулярно проводяться майстер-класи та лекції з успішними особистостями. Школа надає унікальну можливість провести тиждень у лондонському Сіті, London Academy of Trading, у навчальному центрі в Борнмуті. Стипендіати мають можливість стажуватися у Чорногорії, Китаї, Казахстані, Туреччині, Лондоні, Парижі.

Juniours (11-14 років). У молодшій школі навчаються понад 120 учнів віком від 11 до 14 років. Саме з цього періоду дітей поступово готують до вступу до університету, розвиваючи у них логічне мислення та організаторські здібності. Діти також отримують початкову базу знань про природничі науки, математику, культуру, розвивають свою мову та спортивні навички. Їх вчать спілкуватися, винаходити, уявляти себе і повністю готують до середньої школи.

GSCE (14-16 років). Класична програма середньої школи складається з двох років навчання восьми предметів та завершальних іспитів. Така схема підходить для студентів Англії та міжнародних студентів з гарним володінням англійською мовою. Для учнів, що відстають, існує програма інтенсивної англійської (1 рік навчання). Обов'язковими предметами є: англійська мова, математика та комбіновані науки. Учень повинен вибрати два предмети між географією та історією, між французькою та іспанською. Наступні три вибираються серед таких предметів як: бізнес, мистецтво, релігія, музика, медіа, графіка, фізкультура, драма, політологія.

6th Form (16-18 років). Школа Buckswood усіляко допомагає випускникам правильно вибрати майбутню професію. Забезпечує підтримкою та надає класи для наукових експериментів. На останньому етапі навчання успішність кожного студента ретельно відстежується. І будь-який недогляд у знаннях, заповнюється посиленим тренінгом. Учні обирають чотири предмети, які знадобляться їм у майбутньому, а також проходять практику у вихідні дні. Школа націлена на результат, а не хороші оцінки. Тому випускники школи Buckswood з легкістю вступають до найкращих вишів країни.

На території школи Buckswood можливе поселення в одній із семи резиденцій (Cottage House, Guestling Hall, Kipling House, Milne House, Wells House, Rowling House, The Main House). У кожній з них є завідувач, який допомагає у вирішенні будь-яких питань. Учнів поселяють залежно від віку, хлопчики живуть окремо від дівчаток. У кожній резиденції є двомісні номери з ванною кімнатою, спільна кухня та кімната для відпочинку.

Харчування в школі Buckswood повноцінне та триразове, також можна перекусити кексами та молоком у будь-який час. Учні сідають групками і їдять разом зі своїми наставниками та директором. Немає системи самообслуговування.

Позакласна діяльність під час навчання також є. Це різноманітні спортивні гуртки: регбі, теніс, хокей, стрілянина, скелелазіння; екскурсії; відвідування театрів, музеїв, футбольних клубів; відпочинок у наметі, катання на велосипедах, гуртки з фотографії, астрономії, хор тощо. Особливість школи полягає в тому, що діти з інших країн зобов'язані розмовляти тільки англійською! Це розвиває їхні знання та допомагає зблизитися з іншими учнями.

Навчання – від £32850 на рік 

Навчання + Football Academy - від £35850 на рік

У вартість включено:

 • використання спортивного обладнання, навчальних матеріалів;
 • проживання;
 • триразове харчування;
 • пральня;
 • пасторальна та академічна підтримка;
 • страхування;

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • консульський збір;
 • реєстраційний внесок (£200);
 • депозит (£1000)
 • трансфер;
 • послуга опікунства (1 навчальний рік – £450);
 • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все