100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Dollar Academy
Долар, Велика Британія
Тип: школа-пансіон
Мова: англійська
Проживання: резиденція
Кількість студентів: 1218

Початкова школа: вересень від £32004 на рік

Середня школа: вересень від £33732 на рік

Старша школа: вересень від £35910 на рік

Студенты Dollar Academy Прогулка на лодках в Dollar Academy Учащийся Dollar Academy Урок искусства в Dollar Academy Студенты Dollar Academy на забеге Урок в Dollar Academy Спортивные соревнования в Dollar Academy Музыканты Dollar Academy Вручение наград в Dollar Academy Стрельба из лука в Dollar Academy Хор Dollar Academy Dollar Academy
Dollar Academy
Долар, Велика Британія
Тип: школа-пансіон
Мова: англійська
Рік заснування: 1818
Кількість студентів: 1218

Початкова школа: вересень від £32004 на рік

Середня школа: вересень від £33732 на рік

Старша школа: вересень від £35910 на рік

Дані оновлені

Dollar Academy – це чудова приватна шотландська школа з багатою історією. Навчальний заклад було засновано у 1818 році і до сьогодні займає важливе місце у шотландській системі освіти, виховуючи своїх учнів в атмосфері турботи та товариства. У цій школі навчаються хлопчики та дівчатка, віком від 5-18 років. У Dollar Academy навчається 1218 учнів, 10% з яких проживають у шкільних гуртожитках, решта ходить після уроків додому. Приблизно половина учнів проживає в маленькому містечку - Долар, решта приїжджає на заняття з сусідніх міст і селищ. Незважаючи на те, що більшість учнів – шотландці, двері школи відчинені і для дітей з усіх куточків планети. Dollar Academy славиться своїми висококваліфікованими та досвідченими викладачами, які роблять процес навчання не лише ефективним, а й цікавим для кожної вікової групи.

Відеотур навколо Dollar Academy:


Інфраструктура


На території Dollar Academy розташовується великий кампус, оточений колоритними жоргіанськими будиночками з одного боку, і величезним майданчиком для гри в гольф з іншого. Головне учбове приміщення, спроектоване і побудоване видатним шотландським архітектором – Вільямом Генрі Плейфером, вписується в архітектуру інших шкільних приміщень, у яких навчаються та проводять свій вільний час діти. Учні підготовчої та початкової школи займаються в окремих приміщеннях. Також на території кампусу знаходяться класи для проведення навчальних наукових досліджень, уроків музики та малювання, масштабні приміщення для різноманітних вистав та чудово мебльовані кімнати для учнів, які проживають у школі під час навчання. Крім цього школа має у своєму розпорядженні кілька спортивних полів для гри у футбол і теніс, їзду верхи, а також обладнані майданчики і фітнес-зони для занять спортом. На території Dollar Academy є басейн.


Розташування


Dollar Academy – шотландська приватна школа, що знаходиться в Доларі – головному містечку графства Клакманнаншир, у центральній Шотландії. Цей регіон славиться своєю доступністю до великих міст країни: всього 20 хвилин їзди до Стірлінга, пів години до міста Перт і менше години до Глазго та Едінбурга. Школа оточена мальовничими краєвидами шотландських пагорбів.

 • Dollar Academy створює необмежені можливості для розвитку індивідуальних талантів та якостей кожної дитини. Школа заохочує та підтримує ентузіазм, лідерські якості, творчі починання та інтереси своїх учнів;
 • завдяки широкому спектру позакласних занять кожен учень має можливість здобути не лише якісну освіту, а й здобути комунікативні та соціальні навички, впевненість у власних силах, які так необхідні у сучасному світі;
 • весь кампус Dollar Academy оснащений найновішим обладнанням, яке необхідне для успішного та продуктивного навчання;
 • висококваліфіковані вчителі Dollar Academy поєднують традиційні та інтерактивні методи викладання, які допомагають краще засвоювати навчальний матеріал та готуватись до подальшого навчання в університеті.


Перспективи та можливості


Понад 98% випускників Dollar Academy продовжують своє подальше навчання у найкращих світових університетах. Крім того, після закінчення навчання школа надає своїм учням радника, який допомагає їм із вибором університету, програми та підготовкою до вступу до вищого навчального закладу залежно від рівня знань та особистих уподобань.

Dollar Academy пропонує 3 освітні рівні, які відповідають стандартному віковому поділу шкіл в англійській та шотландській системі освіти:

 • Prep School – «молодша школа», де діти починають своє навчання з 5-ти років. Упродовж кількох років діти вивчають базові предмети, такі як математика, мови. Особлива увага приділяється розвитку творчих якостей та талантів кожної дитини – викладається малювання, музика, фізкультура.
 • Junior School – готує дітей до вступу до старшої школи та є транзитним етапом між «молодшою» та «старшою» школами. На цьому етапі кількість предметів, що вивчаються, збільшується і спеціалізується, з'являються такі дисципліни, як технології, науки, література.
 • Senior School – «старша школа», в якій учнів готують до отримання сертифікату про середню освіту та вступ до вищих навчальних закладів. Сертифікат відповідає усім світовим стандартам. У Dollar Academy викладають усі середньоосвітні предмети – гуманітарні та точні науки, музику, біологію, хімію, географію та ін. У старших класах дітей навчають основ програмування та ведення бізнесу.

Для іноземних студентів Dollar Academy надає опції проживання у шкільних гуртожитках:

 • Argyll House та Heyworth House – гуртожитки для дівчаток від 10 до 18 років;
 • Mc Nabb & Tait House – гуртожиток для хлопчиків віком від 10 до 18 років, які знаходяться на території школи.

У всіх житлових приміщеннях розміщуються світлі та просторі кімнати з усіма необхідними умовами для комфортного проживання під час навчання. Крім того, проживання в гуртожитку допоможе не лише з легкістю адаптуватися в англомовному середовищі, а й налагодити міжнаціональні контакти, адже крім дітей британського походження, школа відкрита для учнів з усього світу: Франції, Німеччини, Польщі, України, Іспанії, Румунії, Китаю та інших країн.

З 10-ти років хлопчики та дівчатка проживають в окремих гуртожитках.

Для учнів, які проживають у гуртожитках харчування, включає триразовий прийом їжі: сніданок, обід та вечеря з можливістю придбати додаткові перекушування у шкільних фуд-кортах. Dollar Academy пропонує збалансований раціон смачної та корисної їжі, що включає всі необхідні речовини та вітаміни для активної шкільної діяльності дітей.


 • Prep School – £32004 на рік;
 • Junior School – £33732 на рік;
 • Senior School – £35910 на рік.

У вартість включено:

 • навчання;
 • проживання;
 • харчування;
 • навчальні матеріали;
 • екзаменаційні внески;
 • пральня;
 • прибирання.
 • витрати

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • консульський збір;
 • медична страховка;
 • бронювання місця для учня – £1500;
 • додаткові заняття (музика – £17,30 за урок, танці – £27,50 за семестр, труба та барабани – £170 за семестр, стрілянина – £40 за семестр);
 • послуги опікунства;
 • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все