100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Hurtwood House
Холббурі-Сент-Марі, Велика Британія
Тип: школа-пансіон
Мова: англійська
Кількість студентів: 345

Старша школа: вересень від £48585 на рік

Підготовка до університету: вересень від £48585 на рік

Школа Hurtwood House Резиденция Hurtwood House Школа Hurtwood House Резиденция Hurtwood House Студенты Hurtwood House Студенты Hurtwood House Студенты Hurtwood House Студенты Hurtwood House Студенты Hurtwood House Студенты Hurtwood House Hurtwood House
Hurtwood House
Холббурі-Сент-Марі, Велика Британія
Тип: школа-пансіон
Мова: англійська
Рік заснування: 1970
Кількість студентів: 345

Старша школа: вересень від £48585 на рік

Підготовка до університету: вересень від £48585 на рік

Дані оновлені

 Високі показники  A-level

Найкращий  курс театрального мистецтва у Британії

 Школа для творчих особистостей

Hurtwood House – одна з найвідоміших приватних шкіл Англії. Заснована ще у 1970 році і з того часу показує дуже високі академічні результати своїх студентів. Школа надає можливість іноземним студентам пройти додатковий етап підготовки для 100% вступу до британського університету.


Це єдина незалежна школа-інтернат, яка спецілізується лише на Sixth Form (випускні класи в Британії). Це означає, що тут навчаються лише старшокласники віком 16-18 років, які готуються до складання двох видів іспитів для вступу IGCSE та A-Level.


Hurtwood House має дуже високу репутацію не лише серед самих англійців, а й серед міжнародних студентів. Вона ґрунтується на трьох основних принципах:

 • академічна строгість;
 • творчий талант;
 • оригінальність.

Окрім цього, Hurtwood House є однією з найкреативніших шкіл Великобританії, студенти якої активно займаються творчою діяльністю – пишуть музику, знімають фільми та відеокліпи, а також беруть участь у театральних виставах. Навчальний заклад обладнаний навіть радіостанцією та кіностудією. Курс театральної майстерності школи визнаний найкращим в Англії.

Відеопрезентація Hurtwood House

Інфраструктура

Школа має велику територію — майже 200 гектарів, яка трохи нагадує справжнє британське село з невисокими будинками та великою кількістю зелені.
Учні школи мешкають у п'яти резиденціях, розташованих на території школи. За хлопцями та дівчатами здійснюється цілодобовий контроль працівниками школи. Крім того, на території школи розташовані різноманітні майстерні, лабораторії, бібліотеки, мультимедійні студії та спортивні майданчики. Студенти можуть займатися у тренажерному залі, спортивних секціях чи творчих студіях.

Розташування

Hurtwood House розташований у селі Холббурі-Сент-Марі біля містечка Доркінг, графство Суррей, за 40 км від Лондона. Таке розташування вигідно вирізняє школу на тлі інших. Учні живуть у гарній місцевості, дихають свіжим повітрям, але водночас не витрачають багато часу на дорогу до Лондона у дні екскурсій.


Як зазначає видання Financial Times, за останні два десятиліття Hurtwood House увійшла до топ-навчальних закладів за результатами іспитів A-Level.

У 2022 році студенти школи продемонстрували справді чудові:

 • 67.8 % - отримали оцінку А*-A
 • 89% - оцінку A - В

Такі результати демонструють високий рівень викладання в школі, що безпосередньо впливає на подальше вступ до кращих британських вишів.

Випускники школи отримують пропозиції щодо навчання від найкращих університетів Великобританії, і завжди займають найвищі рядки в їхніх рейтингах.

Однак Hurtwood House відома не тільки своєю інтенсивною освітньою системою, а й можливістю кожному студенту розкрити свій творчий потенціал – акторську майстерність, кіновиробництво чи музику.

Серед почесних випускників цієї школи – відома британська актриса Емілі Блант та оскароносний німецький кінокомпозитор Ханс Циммер.

Hurtwood House спеціалізується на програмі A-level — спеціальної освітньої програми для студентів, які після школи хочуть навчатися в британському університеті. Її проходження є своєрідним перехідним етапом, під час якого студенти відточують знання у своїй майбутній сфері діяльності, а також поступово заглиблюються у навчальне середовище університету.

Hurtwood House пропонує 22 предмети для вивчення на програмі A-level, які можна по-різному комбінувати:

 • природничі науки (біологія, хімія, математика, вища математика, фізика);
 • гуманітарні науки та іноземні мови (англійська мова, історія, французька мова, німецька мова, іспанська мова, соціологія);
 • бізнес та комерція (бухгалтерська справа, бізнес, економіка, юриспруденція);
 • творчі та виконавські мистецтва (текстиль, музика, образотворче мистецтво, засоби масової інформації, театральне мистецтво, фотографія).

Крім цього, школа пропонує за 1 рік пройти курс IGCSE (International General Certificate of Secondary Education) – програма для здобуття атестату про загальну середню освіту, адаптована для іноземних студентів. Це дуже інтенсивна програма, яка передбачає проходження 2-річного курсу в дуже стислі терміни. Закінчена програма GCSE дозволяє перейти до рівня A-level.

До того ж тут існує програма Hurtwood House Summer School – літній пансіонат для дітей від 11 до 17 років, де вони навчаються англійської мови. Прекрасна можливість провести літні канікули з користю та задоволенням. Перша половина дня повністю присвячується англійській мові. Уроки відбуваються з понеділка до суботи. Усього їм присвячується 15 годин на тиждень.

Школа передбачає набір не більше 100 студентів за сезон, щоб організовувати невеликі класи, в яких заняття проводилися б більш ефективно. Після навчання починається час різних активностей, екскурсій та ігор. Серед них: картинг, екскурсії в Лондон, Брайтон та Віндзорський замок, пейнтбол, заняття паркуром, лазертаг, теніс, скелелазіння, походи в кіно, боулінг, танці тощо. Іноді за один день студенти можуть взяти участь у шести активностях.

Літня програма в Hurtwood House - це чудова можливість вивчити школу до вступу та підняти рівень мови в англомовному середовищі.

Студенти проживають на території Hurtwood House в одному з 6 шкільних будинків - Hurtwood House, Radnor Cottage, The Lodge, Ewhurst Place, Beatrice Webb House, The Turrets, Cornhill Manor.

Будинки оснащені просторими кімнатами, які передбачають розміщення від 2 до 4 осіб. У кожному будинку є викладацький склад, який контролює дотримання порядку в будинках, а також допомагає студентам адаптуватися в новому для себе середовищі.

Школа має власну кухню, яка надає своїм студентам повноцінне триразове харчування. Учням пропонуються різноманітні страви британської та європейської кухні. До раціону обов'язково входять м'ясо, каші, свіжі овочі та фрукти, молочні продукти, а також "домашні" піца та морозиво – на шкільній кухні є власна піч для піци та морозива.

Для вегетаріанців існує окреме меню.

Вартість навчання на програмі A-level складає £16195 за триместр або £48585 на рік.

До того ж за кожний триместр пропонується внести депозит у розмірі £400, які можуть бути використані для покриття додаткових витрат (книги, медикаменти та інше).

Також студентам, які приїжджають із країн, де немає системи GCSE, необхідно сплатити додатково 15% вартості навчання. Це стосується і тих студентів, кому потрібні додаткові уроки англійської мови.

У вартість входить:

 • навчання;
 • проживання;
 • харчування.

У вартість не входить:

 • авіапереліт;
 • візові витрати;
 • трансфер;
 • особисті витрати;
 • медична страховка;
 • послуги агенції Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все