100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Відмінно: 4,7/5 (1)
Kent College Canterbury
Kent College Canterbury
Кентербері, Велика Британія
Тип: приватний коледж
Мова: англійська
Кількість студентів: ~750

Середня школа: вересень від £27978 на рік

Старша школа: вересень від £38649 на рік

Підготовка до університету: вересень від £38649 на рік

Актовый зал Kent College Canterbury Преподаватели Kent College Canterbury Ученики Kent College Canterbury Ученики Kent College Canterbury Ученики Kent College Canterbury Ученики Kent College Canterbury Ученики Kent College Canterbury Ученики Kent College Canterbury Ученики Kent College Canterbury Ученики Kent College Canterbury Отдых в Kent College Canterbury Kent College Canterbury
Kent College Canterbury
Кентербері, Велика Британія
Тип: приватний коледж
Мова: англійська
Рік заснування: 1885
Кількість студентів: ~750

Середня школа: вересень від £27978 на рік

Старша школа: вересень від £38649 на рік

Підготовка до університету: вересень від £38649 на рік

Загальна оцінка
Дані оновлені

Одні з накращих умов проживання у Британії 

 Високий рівень академічної підготовки

 Одна із самих спортивних шкіл  

 Є спеціалізовані класи для дітей, що страдають на дислексію

Kent College – приватний коледж у Кентербері, який займається навчанням студентів віком від 3 до 18 років. Незважаючи на те, що цей навчальний заклад був заснований як "християнська школа", сьогодні в ній навчаються діти будь-яких релігій та віросповідань. Спочатку в ньому могли навчатися тільки хлопчики, але в 1973 коледж почав приймати і дівчаток для навчання в старших класах (Sixth Form). А вже 1975 року він повністю перейшов на спільний режим навчання.

Kent College відомий і як один із найрезультативніших коледжів у питаннях академічної успішності студентів. Усі випускники успішно складають іспити з програм GCSE та A-Level. Також він є членом Headmasters' and Headmistresses' Conference – асоціації директорів та директрис, до якої входять 283 незалежні школи Великобританії.


Відеопрезентація Kent College

Інфраструктура

Кент Коледж Кентербері має все необхідне для навчання та дозвілля дітей. Тут є 5 житлових резиденцій для хлопчиків та дівчаток, класи із сучасною технікою, спортзал, бібліотека, комп'ютерний клас. Для творчих постатей тут є навіть музична школа.
Школа приділяє велику увагу спортивній підготовці дітей, тому на території є поля для футболу, крикету, сквошу, тенісні корти, легкоатлетичний трек та іподром. Крім цього, школа має власну ферму, де хлопці можуть навчитися доглядати тварин.

Розташування

Школа знаходиться в місті Кентербері на Південному Сході Англії. Відстань до Лондона – 87 кілометрів, що займе близько 1,5 години їзди автомобілем.


Результати школи за 2022 рік:

IB — 35,5 из 45
A level A*-A% — 40%
A level A*-B% — 67%

 • Коледж відомий високими академічними показниками серед своїх студентів.
 • Коледж складається із двох шкіл – Junior (молодша), де навчаються діти від 3 до 11 років, та Senior (старша), де навчаються студенти від 11 до 18 років.
 • У кожній школі є спеціалізовані класи для дітей, які страждають на дислексію – так звані Dyslexia Units.
 • Коледж також відомий своєю хокейною командою, яка виграла п'ять національних титулів за чотири роки. Свого часу видання The Daily Telegraph визнало Kent College "Незалежною школою року" у сфері спорту.
 • За останні 10 років коледж двічі проходив перевірку Незалежної Шкільної Інспекції – у 2009 та 2015 роках – і продемонстрував високі показники за всіма параметрами. У коледжі навчається близько 750 учнів, частина яких є представниками 40 країн світу.

Kent College складається з двох шкіл – Junior School та Senior School.

 • Junior School надає навчання для дітей віком від 3 до 11 років. Школа надає стандартну програму навчання, до якої входять заняття математикою, англійською та французькою мовами, живописом, музикою, інформатикою та природознавством. У цей період дитина поступово вливається у процес навчання і починає сприймати його як щось цікаве.
 • Senior School розрахована на старших студентів – від 11 до 18 років. Тут уже учні активно працюють над своїми академічними показниками та характеристикою, а також готуються до здач GCSE, International Baccalaureate та A-Level.

Студенти 11-14 років проходять етап навчання за назвою Key Stage 3 – стандартна навчальна програма для британських учнів 7-9 років навчання. Після цього йде етап підготовки до здачі GCSE (атестата про шкільну освіту), а потім програми A-Level та International Baccalaureate, які дозволяють вступити до університетів Великобританії та Європи.

Також тут існує Pre-IB – однорічна програма, що дозволяє у найкоротший термін підготуватися до складання іспиту на International Baccalaureate.

До того ж, спеціально для іноземців тут діє програма International Study Center – інтенсивний курс англійської мови, а також підготовка з основних предметів для студентів, які мають лише базові знання мови, але бажають вступити до британського університету.

Студенти проживають в одному з 5 будинків – Austen House, Elfick House, Gamon House, Guilford House та Wesley House.

Дівчатка та хлопчики живуть окремо. У кожному будинку є ментори, які відповідають за те, щоб усі діти жили в комфортних умовах. Учні молодших класів можуть жити в кімнатах до 4 осіб, а студентам старших класів надаються власні кімнати. Всі будинки оснащені кухнею, їдальнями, кімнатою відпочинку та кімнатою для ігор. У вільний час та на вихідних студентам пропонуються різноманітні активності – від занять спортом до екскурсій та походів до театрів та музеїв.

Творчі особистості можуть розвинути свої таланти на заняттях музикою, танцями та в драмгуртку, а для більш активних дітей є картинг, бойові мистецтва, стрибки на трампліні та багато іншого.

Ціни на навчання в Kent College:

 • 7-8 рік навчання – £27978 на рік.
 • 9-13 роки навчання – £38649 на рік.
 • реєстраційний внесок – £100.
 • депозит - вартість 1 триместру

Додатково оплачується:

 • авіаперельот;
 • страховка;
 • трансфер;
 • шкільні підручники;
 • вартість деяких додаткових активностей – бойові мистецтва, музика, верхова їзда;
 • послуги агенції Karandash.
Загальна оцінка
Відмінно 4,7/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Задовільно 4,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Відгуки (1)
Андрей Шведов
Відмінно 4,7/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Задовільно 4,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Колледж прям отличный. Рекомендую учиться здесь тем, кто планирует поступать на высшее образование в Британии. Highly recommended!
Читати весь Сховати відгук
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все