Роман, 12 лет
5,0/5
Название учебного учреждения: Embassy Summer Schools, London – Uxbridge
Расположение: Аксбридж, Великобритания

Це було моє перше перебування в літньому таборі в Англії. Мені сподобалось бути в новому колі дітей із найрізноманітніших країн: Італії, Франції, Росії, Білорусії, В’єтнаму та інших. Ми всі розуміли один одного. Наставники були хороші, проводили цікаві уроки та ігри. Моєю наставницею була Kiara, вона приїхала із Ірландії, їй 20 років. Ми з нею також подружились, і я її запросив до себе в гості в Україну.

Уроки були нескладними для мене, були різні цікаві теми, а саме: про види одягу, про види транспорту, як поводитися в аеропорті та інші теми.

Я мав свою кімнату з туалетом. Кожен день нам приносили нові рушники та прибирали кімнату. На території табору була велика їдальня. Там готували різні страви і десерти, але найбільше мені сподобались м'ясо та картопля.

5 разів на тиждень в нас були екскурсії в Лондоні, Брайтоні та Кембриджі. Найбільше мені сподобалась екскурсія в St. Paul Cathedral. Кожного вечора в нас були різні ігри, вікторини та шоу талантів.

Наступним учням цієї школи бажаю краще вивчати англійську мову.

За цю поїздку я вдячний Камілі та агентству Karandash, які дуже відповідально віднеслися до оформлення потрібних документів.

КАМІЛА, ДЯКУЮ ЗА ВСЕ!  

 Даты поездки: 14.06. 2015 – 28.06.2015

Роман, 12 лет

Роман, 12 лет

               Отзывы клиентов

Похожие статьи
Смотреть все