Роман, 12 лет

Роман, 12 лет


(5)
Название учебного учреждения: Embassy Summer Schools, London – Uxbridge
Расположение: Аксбридж, Англия

Це було моє перше перебування в літньому таборі в Англії. Мені сподобалось бути в новому колі дітей із найрізноманітніших країн: Італії, Франції, Росії, Білорусії, В’єтнаму та інших. Ми всі розуміли один одного. Наставники були хороші, проводили цікаві уроки та ігри. Моєю наставницею була Kiara, вона приїхала із Ірландії, їй 20 років. Ми з нею також подружились, і я її запросив до себе в гості в Україну.

Уроки були нескладними для мене, були різні цікаві теми, а саме: про види одягу, про види транспорту, як поводитися в аеропорті та інші теми.

Я мав свою кімнату з туалетом. Кожен день нам приносили нові рушники та прибирали кімнату. На території табору була велика їдальня. Там готували різні страви і десерти, але найбільше мені сподобались м'ясо та картопля.

5 разів на тиждень в нас були екскурсії в Лондоні, Брайтоні та Кембриджі. Найбільше мені сподобалась екскурсія в St. Paul Cathedral. Кожного вечора в нас були різні ігри, вікторини та шоу талантів.

Наступним учням цієї школи бажаю краще вивчати англійську мову.

За цю поїздку я вдячний Камілі та агентству Karandash, які дуже відповідально віднеслися до оформлення потрібних документів.

КАМІЛА, ДЯКУЮ ЗА ВСЕ!  

 Даты поездки: 14.06. 2015 – 28.06.2015

               Отзывы клиентов                                          Он-лайн запрос

 ...........................................................................................................................................................................................................................................

Karandash является официальным представителем зарубежных университетов, колледжей и языковых школ в Украине. За дополнительной информацией по вопросам образования за рубежом обращайтесь к нашим менеджерам:

  • По телефону +38 (044) 247-09-27, +38 (063) 247-09-27, +38 (050) 31-31-021, +38 (096) 960-36-80
  • Отправляйте запросы на электронную почту office@karandash.ua или через он-лайн форму
  • Приходите к нам в офис: г. Киев, ул. Артема 14, офис 7 (метро "Золотые ворота")
Оставьте запрос и получите индивидуальный ответ:×
*поля, обязательные для заполнения
Заполняя эту форму, вы принимаете условия пользовательского соглашения.
Спасибо за доверие!×
Вы гарантированно получите ответ
в течение 24 часов или в ближайший рабочий день.
 
Связаться прямо сейчас:

M : +38 (050) 313-10-21
M : +38 (096) 960-36-80
partnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartnerpartner
× Задайте нам вопрос