Не знайшли те, що шукали? Залиште запит на індивідуальну добірку
Залишити запит
Alpadia, Paris
Париж, Франція
Вік: 13-17 років
Мова: французька
Проживання: резиденція

26.06.22-13.08.22 / від €925 на тиждень

Навчальний корпус Alpadia, Paris Студенти Alpadia, Paris Студенти Alpadia, Paris Студенти Alpadia, Paris Студенти Alpadia, Paris Студенти Alpadia, Paris Дозвілля в Alpadia, Paris Проживання в Alpadia, Paris Проживання в Alpadia, Paris
Alpadia, Paris
Париж, Франція
Вік: 13-17 років
Мова: французька
Проживання: резиденція
Харчування: повний пансіон

26.06.22-13.08.22 / від €925 на тиждень

Дані оновлені

Міжнародна мовна школа Alpadia була заснована в 1996 році та стала однією з найкращих компаній з навчання іноземним мовам в Європі та Північній Америці. Сьогодні Alpadia пропонує 19 унікальних локацій для вдосконалення англійської, німецької або французької мов. Діти від 8 до 17 років мають відмінний шанс поліпшити знання мови, відкриваючи і досліджуючи культуру нової країни і міста. За час існування школи Alpadia мовні табори відвідали 40 тисяч студентів із більш ніж 100 країн світу.

Літній табір Alpadia в Парижі (Іньї) розрахований на підлітків 13-17 років і дозволить їм легко і захопливо підвищити свій рівень знання французької мови. Навчальний центр Saint Nicolas розмістився на території величезного мальовничого парку і знаходиться в 40 хвилинах їзди від центру Парижа в місті Іньї.

Відеопрезентація школи Alpadia, Paris


Студенти з усього світу потрапляють в динамічне й стимулююче навчальне середовище. Сучасні класи для мовних занять, комп'ютерні та мультимедійні аудиторії, спортивні зали і зони відпочинку з різними іграми — все це створено для комфорту учасників. Прогрес у знанні французької мови в літньому таборі Alpadia, Paris відбувається не тільки на заняттях, але і під час включених в програму екскурсій, вечірок, переглядів фільмів, дискотек і багатьох інших позакласних активностей.

Літній мовний табір Alpadia, Paris організований для вдосконалення навичок і вільного володіння французькою мовою. Підлітки та їхні батьки можуть обрати стандартний або інтенсивний курс навчання, або ж доповнити стандартну програму індивідуальними уроками. Групові заняття проходять в невеликій групі до 15 осіб.

Програма Стандарт передбачає 20 уроків французької мови по 45 хвилин на тиждень. Уроки тривають три години в ранковий час, після чого діти вирушають на прогулянку, екскурсію, грають у спортивні ігри, розслабляються на вечірці і так далі.

У програму Інтенсив входять 25 занять на тиждень. П'ять додаткових занять в цьому курсі спрямовані в першу чергу на усне спілкування і сприяють швидшому прогресу.

Індивідуальні заняття, які можна комбінувати тільки зі стандартним курсом, допоможуть сфокусувати увагу на особистих потребах студента, опрацювати окремі теми і підвищити ефективність стандартних занять.

 • "Парк розваг" – цілий день веселощів в одному з найрозважальніших тематичних парків у всьому світі.
 • "Місто" – можна відвідати Париж на автобусній екскурсії з гідом.
 • "Стадіон" – можливість відвідати знамениті футбольні стадіони.

Приблизний розпорядок дня:

7:00 – підйом

7:30 – сніданок

8:30 - 12:30 – заняття

12:30 - 13:30 – обід

14:00 - 18:00 – екскурсія на Ейфелеву вежу або Версальський палац, прогулянки, спортивні активності

18:30 - 19:30 – вечеря

20:00 - 22:00 – вечірні заходи (вечірка, перегляд кіно, музична вікторина, барбекю, дискотека)

22:30 – відбій

Іньї – чарівне містечко, розташоване всього в 16 км від Парижа. За безліч зелені та свіже повітря його прозвали Містом-садом.

Учасники літніх програм Alpadia, Paris проживають в студентських резиденціях у комфортних номерах на одного, двох або трьох людей. На кожному поверсі розташовані загальні душові та туалети. Також в гуртожитку є декілька зон відпочинку, де діти можуть розслабитися у вільний час.

Студентська резиденція, навчальні аудиторії та їдальня знаходяться в одному кампусі. Також тут є спортивні майданчики, столи для пінг-понгу, настільного футболу та багато іншого.

Дітям надається повноцінне триразове харчування та цілодобовий нагляд.

У вільний час студенти можуть відвідувати культурні, спортивні та розважальні заходи, організовані як на території кампуса, так і в Парижі.

Учасники літнього табору Alpadia в Парижі практикують французьку мову, граючи в футбол, баскетбол, волейбол, бадмінтон, гандбол, флорбол та настільний теніс. Також підлітки оглядають найцікавіші пам'ятки Парижа, включаючи Ейфелеву вежу, Версаль, Єлисейські поля, Тріумфальну арку, Собор Паризької богоматері, Лувр, музей Орсе, центр Помпіду та багато іншого. Вечорами на дітей чекають музичні вікторини, перегляд кіно, вечірки, дискотеки, барбекю.


вартості програм
Програма Вартість за
1 тиждень 2 тижні 3 тижні 4 тижні
Стандарт €925 €1790 €2685 €3580
Інтенсив €990 €1920 €2880 €3840
Преміум+ Парк розваг €1115 €2170 €3255 €4140
Преміум+ Місто €1055 €2180 €3075 €4100
Преміум+ Стадіони €1015 €1970 €2955 €3940

У вартість програми входить:

 • заняття та навчальні матеріали;
 • проживання і харчування;
 • вступний тест;
 • вітальний пакет;
 • сертифікат;
 • студентська картка;
 • заявлена програма дозвілля.

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • індивідуальний трансфер з/в аеропорт;
 • реєстраційний збір ;
 • страховка;
 • супровід неповнолітніх;
 • особисті витрати;
 • послуги агентства Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все