100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Lauder Business School
Відень, Австрія
Тип: вища школа бізнесу
Мова: англійська
Кількість студентів: около 310

Бакалавр: від €1454 на семестр

Магістр: від €1454 на семестр

Конференция в Lauder Business School Преподаватель Lauder Business School Оркестр при Lauder Business School Презентация в Lauder Business School Студенты Lauder Business School Выпускники Lauder Business School Презентация в Lauder Business School Компьютерный класс Lauder Business School Lauder Business School
Lauder Business School
Відень, Австрія
Тип: вища школа бізнесу
Мова: англійська
Рік заснування: 2003
Кількість студентів: около 310

Бакалавр: від €1454 на семестр

Магістр: від €1454 на семестр

Дані оновлені

У 2003 році у Відні відомий підприємець та за сумісництвом американський посол в Австрії Рональд С. Лаудер заснував для єврейської молоді школу бізнесу та університет прикладних наук. Студентам тут надається можливість, вивчаючи міжнародний бізнес одночасно з активною світовою економікою, здобути престижну європейську освіту. Бізнес-школа Лаудера у своїй освітній діяльності успішно поєднує європейську систему освіти з американською. Незважаючи на те, що навчальний заклад знаходиться у Відні, навчання тут відбувається міжнародною мовою бізнесу – англійською. Всі програми, що надаються Lauder Business School, дають чудовий багаж знань та можливість отримати досвід міжнаціонального класу.

Головне завдання Lauder Business School – професійна підготовка талановитої єврейської молоді до майбутньої кар'єри у бізнесі. Щоб максимально досягти цієї мети, викладацький склад приділяє особливу увагу особистісно-орієнтованому навчанню. Усі педагоги бізнес-школи Лаудера мають високу кваліфікацію та досвід у бізнес-галузях, гарантують високий рівень здобутих знань своїх випускників для створення успішної кар'єри та успіху в роботі. Серед вчителів – найкращі уми у сфері бізнесу, управління та економіки, доктори наук та професори.

Щоб збагатити навчальну програму та зробити її цікавішою, для викладачів організуються інноваційні методи навчання та просування у службовій діяльності: консультаційні проекти, імітаційні ігри, участь у ярмарках вакансій та міжнародні змагання. Все це дає змогу педагогам підвищити свій професійний рівень для подальшого успішного навчання студентів.

У Lauder Business School приймаються студенти єврейського походження (по матері чи бабусі) та студенти інших національностей. Проте для навчання євреїв існує спеціальна програма, яка передбачає бонуси та знижки, яка спонсорується фондом Єврейської спадщини.

Умови вступу:

 • співбесіда по скайпу;
 • написання есе;
 • тест на рівень знання англійської.

Відеопрезентація Lauder Business School:

Інфраструктура


Кампус Lauder Business School складається із одного університетського містечка. Головна будівля, де навчаються студенти, знаходиться у мальовничій частині міста на території Центрального парку. Раніше воно належало австрійській імператриці Марії Терезії, а після створення тут бізнес-школи було відреставровано у стилі бароко. Окрім освітньої установи на території кампуса розташовані гуртожитки для студентів, затишна їдальня із триразовим щоденним кошерним харчуванням.
Бібліотека відкрита щодня, крім свят та субот. У ній зібрані книги та інші засоби масової інформації з широкого спектру економічних та ділових наук, мовні словники та підручники. Основні запаси навчальної літератури доповнюються книгами з психології, права, філософії, етики, політики. Кампус має вихід до Інтернету.

Репутація

Lauder Business School має членство в МОК-мережі Гарварда (мікроекономіка конкурентоспроможності), яка включає більше сотні відомих бізнес-шкіл з 65 країн світу. Програми курсів пройшли акредитацію в Агентстві Австрії щодо забезпечення якості та відповідають вимогам Болонського процесу.


Навчання та життя в Lauder Business School спрямовано те, щоб згуртувати студентів. Тут влаштовують святкування релігійних єврейських урочистостей, шанують національні підвалини, що сприяє підтримці товариських стосунків та якісному навчанню. Проте, Lauder Business School – світський навчальний заклад, і релігія не надає тут значний вплив на навчально-освітній процес.

У бізнес-школі Лаудер є мовний відділ, який відповідає за вивчення іноземних мов студентами. На вибір пропонуються такі мови: іврит, ділова російська, німецька, китайська, іспанська. Іноземні мови вивчаються послідовно протягом п'яти семестрів і займають близько 17% усієї програми навчання. Мова обирається студентами до початку першого семестру навчання і надалі не змінюється. Навчання мови починається на початку 1-го семестру з рівня «новачок», щоб у подальшому досягти просунутого ступеня. Англійська є основною мовою навчання в Lauder Business School, тому як іноземна не розглядається.

Головною особливістю бізнес-школи є те, що тут комбінується економічна освіта з релігійними традиціями. Студентам пропонується гармонійне поєднання вивчення гуманітарних наук із юдаїзмом.

Ще одна «фішка» бізнес-школи Lauder, нехарактерна для більшості європейських навчальних закладів, — дружні стосунки студентів із освітянами. Для цього організовуються різноманітні заходи, які зближують колектив: спільні поїздки, участь у різноманітних заходах, індивідуальний підхід до навчання.

Бакалавр

 • Міжнародне бізнес-адміністрування. Програма пропонує міжнародну конкурсну освіту у галузі ділового адміністрування. Великий акцент щодо вивчення робиться на застосуванні знань на практиці. Здійснюється підготовка студентів до роботи в організаціях із міжнародною спрямованістю. Випускники програми можуть претендувати на продовження навчання на магістратурі.

Магістратура

 • Міжнародне управління та менеджмент. В рамках програми вивчається розширене адміністрування бізнесу. Здійснюється поглиблена підготовка спеціалістів у сфері управління та керівництва. Студенти беруть активну участь у науково-дослідній діяльності, готуються до кар'єри в галузі управління у міжнародних компаніях та організаціях. 
 • Банківська справа та фінанси. Підготовка учнів до майбутньої кар'єри у сфері фінансів та банківської справи.

Студенти Lauder Business School мешкають у резиденціях на території студентського містечка. У гуртожитках є всі необхідні умови для навчання та відпочинку. Єврейським школярам надається можливість святкування національних урочистостей та зустрічей шабатів. Для них організовуються різні позанавчальні заходи: екскурсії до міст Європи, музичні вечори, студентські вечірки. Учні можуть відвідувати спортзал, розташований на території студентського містечка. Харчуватися студенти можуть у їдальні при школі, де щодня подають кошерну їжу.

Вартість навчання €1454 за семестр.

У вартість входить:

 • навчання.

Додатково оплачується:

 • проживання;
 • живлення;
 • авіаперевізник/трансфер;
 • консульський збір;
 • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все