100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Університет Вебстер
Відень, Австрія
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: около 500

Бакалавр: січень/вересень від €22685 на рік

Магістр: січень/вересень від €30240 на рік

Учебный центр Webster University Учебная аудитория Webster University Студенты Webster University Библиотека Webster University Університет Вебстер
Університет Вебстер
Відень, Австрія
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1981
Кількість студентів: около 500

Бакалавр: січень/вересень від €22685 на рік

Магістр: січень/вересень від €30240 на рік

Дані оновлені

Віденський кампус є частиною розгалуженої структури добре відомої у світі американської школи бізнесу Webster University (Університет Вебстер). Кампус розташований у правобережній частині міста, у парковій зоні. Звідти за 15-20 хвилин можна доїхати до історичного центру Відня, де знаходиться будівля Парламенту, колишня резиденція Габсбургів, а нині президента Австрії - палац Хофбург, Замковий театр, собор св. Стефана та інші визначні пам'ятки одного з найкрасивіших міст Європи.

Відеопрезентація Webster University:

Інфраструктура


Щодня до віденського міжнародного аеропорту Швехат прибуває кілька прямих рейсів з Києва, Одеси, Дніпропетровська, Запоріжжя, Львова та інших українських міст. Від аеропорту до центру міста курсують звичайні та маршрутні таксі, швидкісний поїзд та поїзди приміського метро, час у дорозі становить приблизно 30 хвилин. Кампус розташований на вулиці Бертольдгассе у новій п'ятиповерховій будівлі сучасної архітектури. У будівлі розміщуються навчальні аудиторії, конференц-зали, 4 комп'ютерні лабораторії, кілька рекреаційних зон. З бібліотеки кампусу є доступ до ресурсів центрального книжкового фонду WU. У кампусі працює ресторан, є навіть власна картинна галерея. Іноземним студентам пропонується розміщення у гуртожитку університетського містечка.


Репутація


Університет Вебстера – один із найстаріших у США – був заснований у Сен-Льюїсі (штат Міссурі) у 1915 році. На сьогоднішній день цей ВНЗ має понад 100 кампусів у 7 країнах світу, а у себе на батьківщині віднесений оглядачами Forbes до провідних коледжів у сфері бізнес-освіти. Університет у Сен-Льюїсі акредитований престижними американськими асоціаціями ACBSP (Association of Collegiate Business Schools and Programs) та HLC (Higher Learning Commission). Ці акредитації поширюються на всі відділення WU. Програми віденського кампусу також схвалені та акредитовані австрійським Міністерством з освіти, науки і культури. Таким чином, подвійний диплом, що видається випускникам WU, має загальносвітове визнання та котирується у роботодавців дуже високо. Навчання проводиться англійською мовою, за єдиними для всіх кампусів програмами, завдяки чому студентський обмін між відділеннями університету не просто можливий, а й вітається керівництвом вузу.

У кращих традиціях американської освіти студенти Webster University обирають майбутню спеціалізацію не до вступу до вузу, а в процесі навчання, формуючи освітню програму відповідно до індивідуальних особистісних якостей і потреб сучасного бізнесу, що динамічно розвивається. Допомогти кожному студенту виробити в собі риси лідера, розкрити таланти, що дрімають у ньому, удосконалювати його природні вміння та навички ─ основна місія вишу, яку він успішно реалізує протягом майже 100 років. У віденському кампусі Webster University на 500 студентів припадає 100 викладачів, серед яких є професори, які представляють класичну академічну школу, та практикуючі фахівці у сфері міжнародних відносин, медіа-комунікацій, фінансів, кадрового управління, ділового адміністрування, психології тощо – всі це гарантує студентам Webster University всебічну, гармонійну освіту, без якої неможливо уявити керівника успішної сучасної компанії.


Стажування та працевлаштування


При кампусах функціонують сервісні центри, які надають допомогу у працевлаштуванні випускникам Webster University. Це дозволяє студентам вишу ще в процесі навчання вивчати пропозиції роботодавців у сфері бізнесу, наукових досліджень, викладацької діяльності, у тому числі й у стінах рідного університету. Планування кар'єри починаючи з перших місяців навчання у ВНЗ - оптимальне рішення для динамічних і цілеспрямованих представників нового покоління лідерів ділового світу.

Віденський кампус Webster University пропонує навчання за бакалаврськими та магістерськими програмами, характерною особливістю яких є проектування академічних знань на реалії міжнародної економічної обстановки. Студенти постійно стежать за найважливішими подіями у світовій спільноті, під керівництвом викладачів навчаються аналізувати те, що відбувається, та пропонувати власні вирішення актуальних проблем. Така система навчання сприяє найбільш глибокому засвоєнню знань та формує із вчорашніх школярів справжніх професіоналів бізнесу, ідеально адаптованих до самостійно обраної ними сфери діяльності.

БАКАЛАВР – 4 роки (8 семестрів):

 • Bachelor of Arts in International Relations
 • Bachelor of Arts in Management (Emphasis in Marketing or International Business)
 • Bachelor of Arts in Strategic Communication
 • Bachelor of Arts in Psychology
 • Bachelor of Science in Business Administration

МАГІСТР –  1,5 років до 2 років (3-4 семестри):

 • Master of Business Administration
 • Master of Arts in International Relations
 • Master of Arts in Psychology with an Emphasis in Counseling Psychology
 • Master of Science in Marketing

Webster Vienna має кілька партнерів, які пропонують різноманітні варіанти житла, адаптовані до потреб і вподобань студентів (це можуть бути як і місця в студентських резиденціях так і апартаменти). Університет надає цей список на свому сайті. Студенти повинні зв'язатися безпосередньо з цими постачальниками, щоб домовитися про проживання та отримати договір оренди.

Бакалавр – від €22685 на рік.

Mагістр – від 30240 євро за весь курс.


Додатково оплачується:

 • авіаперельот;
 • консульський збір;
 • страховка;
 • проживання та харчування;
 • особисті витрати;
 • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все