100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Algonquin College
Оттава, Перт, Пемброк, Онтаріо, Канада
Тип: державний коледж
Мова: англійська
Кількість студентів: 14000

Бакалавр: вересень/січень/травень від CAD 19738 на рік

Постдипломні: вересень/січень/травень від CAD 19390 на рік

Підготовчі: вересень/січень/травень від CAD 3935 за семестр

Дипломні: вересень/січень/травень від CAD 16630 на рік

Главный вид Algonquin College компьютерный класс Algonquin College Экзамены в Algonquin College Команда Algonquin College Мероприятие в Algonquin College Студенты Algonquin College СтудентыAlgonquin College year2give в Algonquin College Algonquin College
Algonquin College
Оттава, Перт, Пемброк, Онтаріо, Канада
Тип: державний коледж
Мова: англійська
Рік заснування: 1967
Кількість студентів: 14000

Бакалавр: вересень/січень/травень від CAD 19738 на рік

Постдипломні: вересень/січень/травень від CAD 19390 на рік

Підготовчі: вересень/січень/травень від CAD 3935 за семестр

Дипломні: вересень/січень/травень від CAD 16630 на рік

Дані оновлені

Algonquin College (AC) має три кампуси, головний з яких – Woodroffe Campus – знаходиться в центрі Оттави. Всього за кілька хвилин їзди від кампуса зосереджені такі пам'ятки канадської столиці як Башта світу з її численними дзвонами, канал Рідо, що в зимовий сезон перетворюється на 5-кілометрову ковзанку, Конгрес-центр та Національну галерею Канади, великі торгово-розважальні центри та ресторани. У Woodroffe Campus розміщені всі основні адміністративні служби коледжу, а його навчальні факультети пропонують найбільш широкий вибір освітніх програм, за якими можна отримати міжнародний диплом бакалавра.

На відміну від головного студентського містечка, новий Waterfront Campus у Пемброку займає приміську територію, його будівля з усіх боків оточена лісами, річками та озерами. Багато програм, що пропонуються цим кампусом, належать до категорії унікальних: тут проводиться підготовка фахівців-природознавців у сфері пригодницького туризму, фахівців з радіаційної безпеки та технології лісового господарства, співробітників соціальних служб тощо.

Найменший, але при цьому найколоритніший з кампусів, Heritage Institute, знаходиться у старовинному містечку Перт, за годину їзди від канадської столиці. Спокійна провінційна атмосфера сприяє швидкої адаптації студентів-іноземців, які можуть вивчати в цьому кампусі діловодство, основи навчання дошкільнят, тут же готують фахівців для роботи з людьми похилого віку. У Heritage Institute знаходиться також центр part-time освіти, що пропонує широкий спектр вечірніх програм для студентів.


Інфраструктура

Усі кампуси AC відрізняються чудово розвиненою інфраструктурою. Завдяки солідній фінансовій підтримці з боку держави, навчальні класи та виробничі лабораторії кампусів мають найсучасніше технічне оснащення: тренажери для майбутніх медсестер та діагностичні стенди для студентів-автомеханіків тощо. Комп'ютерні лабораторії забезпечують студентів цілодобовим доступом до Інтернету. На території студентських містечок є бібліотеки, спортзали, клуби за інтересами, зони відпочинку, кафе-бістро.


Репутація

Свою незвичайну назву коледж отримав на честь корінного населення, яке проживало на території сучасного головного кампусу індіанців племені алгонкінів. У перші роки свого існування AC був досить скромною професійно-технічною школою, проте за 45 років він значно розширив не лише навчальні площі, а й освітні можливості. Співпраця AC з промисловими підприємствами та фірмами дозволяє проводити підготовку фахівців відповідно до запитів конкретних роботодавців. Пріоритетність практики над теорією - характерна риса коледжу, що має важливе значення для успішного працевлаштування випускників.

Втім, це не означає, що в коледжі немає місця науковій роботі: АС має три власні дослідницькі центри, один з яких ─ Advanced Technology Centre ─ визнаний найкращим серед аналогічних установ Канади. Коледж надає студентам вигідні умови для отримання повної університетської освіти. Слухачі бакалаврських програм, розроблених спільно з McMaster University, University of Ottawa, Lakehead University, Thompson Rivers University, University of Guelph та ін, мають можливість після закінчення навчання перейти відразу на 3 курс одного з цих престижних університетів.

Algonquin College працює дуже сильний викладацький склад, куди поряд з лекторами входять практикуючі дизайнери, журналісти, фахівці готельно-ресторанного та туристичного бізнесу і т.д. Роботі з іноземцями приділяється особлива увага: за кожним іноземним студентом закріплюють консультантів, до яких він у будь-який час може звернутися за роз'ясненнями, домагаючись стовідсоткового засвоєння матеріалу за програмою, що вивчається. Для іноземців організовують різноманітні заходи, залучають в роботу гуртків і секцій: доброзичлива міжнародна атмосфера коледжу служить запорукою швидкої адаптації до незнайомої країні і робить навчання більш зрозумілим і логічним. Algonquin College славиться вмінням гнучко реагувати на потреби ринку праці ─ тільки в цьому коледжі студентам пропонуються такі новітні освітні програми як бездротові та мобільні телекомунікації, режисура документальних фільмів, навички професійного листа, попередження стихійних лих, система бізнес-розвідки сприяння Збройних сил Канади).


Стажування та працевлаштування

Надання допомоги у працевлаштуванні студентів також входить у напрямок діяльності коледжу. Загалом слід зазначити, що в Algonquin College нерідко надходять представники працюючої молоді, які бажають підвищити свій професійний рівень, для яких актуальною проблемою є не пошук вакансій, а просування кар'єрними сходами. Для решти підшукати роботу допомагають стажування на підприємствах Канади, де студенти не лише навчаються застосовувати на практиці отримані академічні знання, а й резервують вакантні місця для майбутньої трудової діяльності.

Програми, які пропонує Algonquin College, можна розділити на кілька напрямків. Для українських абітурієнтів особливий інтерес становлять кілька різних програм освіти. Розглянемо докладніше ці можливості: 3-річні програми Advanced Diploma, традиційний бакалавріат - 4-річні програми, річні або дворічні дипломні програми.

3-річні програми Advanced Diploma, випускники яких отримують місцевий диплом, що дає можливість або протягом 3-6 місяців знайти пристойно оплачувану роботу, або вступити на 3-й курс будь-якого з канадських (або зарубіжних) університетів.

Традиційний бакалавріат - 4-річні програми, після закінчення яких студент отримує диплом міжнародного зразка в таких напрямках як прикладні мистецтва, інформаційні технології, медсестринська справа, управління логістикою та низка інших.

Річні або дворічні дипломні програми, після закінчення яких студенти отримують сертифікати та дипломи про середньо-спеціальну освіту. Такі сертифікати, за нашими мірками, можуть здатися не престижними, але у зарубіжних роботодавців володарі професійних дипломів дуже високо котируються.

ПІСЛЯДИПЛОМНА ОСВІТА

Помічник анастезіолога

Лікар швидкої допомоги

Бренд менеджмент

Бізнес аналітика

Інтенсивна підготовка для медсестер

Діагностична медична сонографія

Підприємництво

Організація заходів

Екологічний менеджмент

Фінанси

Менеджмент у сфері продуктів харчування

Зелена архітектура

Геоінформаційні системи

Управління персоналом

Міжнародний бізнес

Медіа менеджмент

Маркетинг

Маркетингові дослідження

Менеджмент якості

Помічник юриста

Проектний менеджмент

Управління пенсійними організаціями

Спортивний менеджмент

Спа-менеджмент

Сценарист

Письменництво

Віктимологія

Викладання англійської мови як іноземної

Студенти можуть жити в студентській резиденції при коледжі або ж у приймаючій канадській родині. Якщо студент хоче жити у власних апартаментах за межами кампусу, йому доведеться самостійно провести усі необхідні приготування.

  • Студентська резиденція знаходиться за три хвилини ходьби від коледжу. Студентам надаються сучасні кімнати, розраховані на двох осіб з доступом до інтернету, кухнею загального користування, також є холи з телевізорами та музичними центрами, зали з кардіо-тренажерами. У кампусі є свій кінозал, ігрові кімнати та невеликий магазин. Безпека студентів гарантується цілодобовою охороною кампусу. Студентська резиденція знаходиться за 25 хвилин від центру міста. Вартість 8520 -11670 CAD на рік без харчування
  • Іноземних студентів також поселяють у приймаючій сім'ї, добору яких коледж приділяє найпильнішу увагу. Студенти дізнаються про канадську культуру, побут і традиції зсередини, проживаючи в традиційній канадській родині. Їм надаються особисті кімнати для проживання, а також харчування тричі на день. Проживання в сім'ї допоможе покращити навички англійської мови, оскільки студенти щодня, крім занять в університеті, зможуть спілкуватися з членами сім'ї на різні теми, що цікавлять, або обговорювати новини. Вартість 1200-1400 CAD на місяць включаючи харчування
вартості програм
Програма Вартість за
1 семестр 1 рік
Бакалавр CAD19738
Дипломні CAD16630
Постдипломні CAD19390
English for Academic Purposes CAD3935

*У таблиці вказано середню вартість програм. За детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів.

Додатково оплачується:

  • авіапереліт;
  • консульський збір;
  • страховка;
  • реєстраційний збір;
  • проживання та харчування;


Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все