100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Centennial College
Торонто, Онтаріо, Канада
Тип: державний коледж
Мова: англійська
Кількість студентів: 14500

Бакалавр: вересень, грудень, травень від CAD 22090 на рік 
Дипломні: вересень, грудень, травень від CAD 17784 на рік  
Постдипломні: вересень, грудень, травень від CAD 18826 на рік

Главный корпус Centennial College Обучение в Centennial College Библиотека Centennial College Студенты Centennial College Вручение грамот в Centennial College Уроки хореографии в Centennial College Выпускники Centennial College
Centennial College
Торонто, Онтаріо, Канада
Тип: державний коледж
Мова: англійська
Рік заснування: 1966
Кількість студентів: 14500

Бакалавр: вересень, грудень, травень від CAD 22090 на рік 
Дипломні: вересень, грудень, травень від CAD 17784 на рік  
Постдипломні: вересень, грудень, травень від CAD 18826 на рік

Дані оновлені

Найстаріший з державних ВНЗ провінції Онтаріо, Centennial College (CC), є значним за розмірами навчальним закладом. У його структуру входить 4 кампуси: Ashtonbee Campus, Morningside Campus, Progress Campus та Centre for Creative Communication. Кампуси розташовані в околицях Торонто ─ столиці провінції, що надає студентам СС доступ до всіх благ і пам'яток одного з найбільших мегаполісів північноамериканського континенту.

Інфраструктура
Щорічно з бюджету виділяються солідні дотації на утримання кампусів, завдяки чому їхня інфраструктура постійно вдосконалюється та модернізується. Особливо виділяється в цьому відношенні Progress Campus, де зосереджені офіси керівників основних структур коледжу. Тут розміщуються 22 навчальних класи, аудиторія-амфітеатр, лабораторії, кілька бібліотек із повним комплексом послуг, просторий вестибюль, лаунж-зона з каміном. До головного будинку прилягають і резиденції, які є загальними для студентів усіх кампусів коледжу. Резиденції знаходяться під цілодобовою охороною та відеоспостереженням, проживання в них позбавляє студентів від транспортних проблем, неминучих для будь-якого мегаполісу, до того ж на території студентських гуртожитків постійно проходять різноманітні заходи, які доповнюють навчальний процес і роблять його більш живим і насиченим.

Репутація
Основною місією Centennial College вважає підготовку студентів до успішного розвитку професійної кар'єри, тому в процесі навчання головна роль надається практичним заняттям і стажуванням. Тренінгові центри для студентів, які проходять підготовку з прикладних програм коледжу, можна без перебільшень назвати найбільш досконалими не тільки в регіональному, а й у загальнодержавному масштабі. Не дивно, що за результатами громадських опитувань Centennial College визнаний лідером серед державних ВНЗ провінції Онтаріо та одним із найбільш сильних професійних коледжів на території Канади. Рівень теоретичних знань, які студенти Centennial College засвоюють за роки навчання, також відповідає найкращим стандартам американської та європейської вищої освіти, таким чином випускники Centennial College, які хочуть доповнити бакалаврський диплом магістерським ступенем і дипломом міжнародного зразка, можуть продовжувати навчання в будь-якому з 20 найбільших канадських і зарубіжних ВНЗ, які входять в число офіційних партнерів коледжу.


Centennial College став першим із канадських освітніх установ, які отримали право на викладання комп'ютерних дисциплін за бакалаврськими програмами. Високі технології та бізнес ─ два пріоритетних напрями навчання в Centennial Collegeа бакалаврські дипломи за спеціальностями, які мають відношення до даної сфери, користуються відмінною репутацією у роботодавців. Коледж відомий стабільно сильним штатом викладачів, серед яких приблизно третина представлена практикуючими фахівцями із різних галузей економічного та суспільного життя країни. Centennial College знаменитий також інтернаціональними традиціями, завдяки чому відсоток іноземних студентів, що навчаються в його стінах, помітно вищий, ніж в інших ВНЗ Канади.

Стажування та працевлаштування
Багато хто з випускників обирає цей коледж із кар'єрних міркувань ─ керівництво Centennial College систематично та цілеспрямовано займається працевлаштуванням випускників. У коледжі регулярно ведуться реєстри підприємств та організацій Канади, готових прийняти на роботу власників його дипломів та сертифікатів. З деякими з них, зокрема з General Motors, Import Export Canada, Honda, Royal Bank of Canada, Dell, McDonald's тощо, к Centennial College укладені довгострокові договори про співпрацю.

Подібний підхід гарантує студентам можливість влаштовуватися на роботу в серйозні організації ще на етапі навчання ─ спочатку в рамках програм со-ор, в структуру яких входить як мінімум один трудовий семестр, що складається з оплачуваних стажувань, а згодом на постійній основі. Багатий трудовий стаж служить запорукою швидкого отримання статусу постійного резидента, що для багатьох іноземних абітурієнтів є кінцевою метою навчання в канадському ВНЗ.


Крім звичайних 4-річних бакалаврських програм Centennial College пропонує іноземним студентам навчання за програмами, які розроблені спільно з університетом Торонто ─ це дає можливість по завершенні навчання стати власником подвійного диплома в сфері гуманітарних або прикладних наук. У коледжі можна отримати й післядипломну освіту за цілою низкою престижних спеціальностей, таких як фінансове планування, реклама, менеджмент в логістиці тощо. Post-Graduate програми, як правило, розраховані на 2 семестри, один з яких є трудовим. Студенти, які навчаються за бакалаврськими та магістерськими програмами, після закінчення навчання отримують офіційний дозвіл на роботу в Канаді, що автоматично збільшує термін дії візи на 3 роки.

  • ПІДГОТОВЧІ КУРСИ від 15 тижнів

Англійська мова. 

  • ДИПЛОМНІ ПРОГРАМИ – 2-3 роки

Охорона здоров'я та соціологічні дослідження, бізнес і фінанси, готельно-ресторанний бізнес і туризм, комунікації, медіа та дизайн, школа інженерних технологій та прикладної науки.

  • БАКАЛАВР – 4 роки

Комп'ютерні науки та обчислювальні мережі, зв'язки з громадськістю (PR).

  • ПІСЛЯДИПЛОМНА ОСВІТА – 1 рік

Готельно-ресторанний бізнес, бізнес і фінанси, охорона здоров'я та соціологічні дослідження, школа інженерних технологій та прикладної науки, школа транспорту, медіа та дизайн.Студенти можуть жити в студентській резиденції при коледжі або ж в приймаючій канадській родині. Якщо студент хоче жити у власних апартаментах за межами кампуса, йому доведеться самостійно провести всі необхідні приготування.

Студентська резиденція знаходиться недалеко від кампуса коледжу. Студентам надаються сучасні кімнати, розраховані на одного-двох чоловік із доступом до інтернету, кухнею загального користування, також тут є холи із телевізорами та музичними центрами, спортивні зали. У кампусі є свій кінозал, ігрові кімнати та невеликий магазин. Безпека студентів гарантується цілодобовою охороною кампуса. Рекомендується для іноземних студентів, які хочуть швидше влитися в студентське життя в Канаді.

Іноземних студентів також розселяють в приймаючі сім'ї, яких коледж дуже пильно обирає. Студенти дізнаються про канадську культуру, побут і традиції зсередини під час проживання в традиційній канадській родині. Їм надаються особисті кімнати для проживання, а також харчування три рази на день. Проживання в сім'ї допоможе поліпшити навички англійської мови, так як студенти кожен день, крім занять в університеті, зможуть спілкуватися з членами родини на різні цікаві теми або обговорювати новини.вартості програм
Програма Вартість за 1 рік
Бакалаврат CAD22090
Дипломні програми CAD17784
Постдипломні програми CAD18826

*У таблиці вказано середню вартість програм. За детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів.

Додатково оплачується:

  • авіапереліт;
  • консульський збір;
  • страхування;
  • проживання та харчування;
  • особисті витрати;
  • послуги компанії Karandash.


Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все