100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Рейтинг: 351–400
Згідно з рейтингом Times Higher Education World University Rankings за 2023 рік
University of Manitoba
Вінніпег, Манітоба, Канада
Тип: державний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: 27000

Підготовчі: вересень, січень від CAD 4700 за семестр
Бакалавр: вересень, січень від CAD 19300 на рік
Магістр: вересень, січень від CAD 13000 на 2 семестри

Кампус University of Manitoba Главный кампус University of Manitoba Учебная аудитория University of Manitoba Студенты в зоне отдыха в University of Manitoba
University of Manitoba
Вінніпег, Манітоба, Канада
Тип: державний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1877
Кількість студентів: 27000

Підготовчі: вересень, січень від CAD 4700 за семестр
Бакалавр: вересень, січень від CAD 19300 на рік
Магістр: вересень, січень від CAD 13000 на 2 семестри

Дані оновлені

University of Manitoba (UofM, Університет Манітоби) має два кампуса в головному місті провінції – Вінніпезі.

Кампус Fort Garry розташований на південній околиці Вінніпега, в одній з мальовничих закрутів річки Ред (Red River). Звідси можна без проблем доїхати до центру столиці, де зосереджені численні пам'ятки Вінніпега, але й саме університетське містечко настільке велике, що навіть не покидаючи його меж студент знайде масу можливостей для цікавого проведення часу.

Bannatyne Campus не так великий, зате він розташовується в самому центрі міста. Неподалік від кампуса знаходиться історичний район Форкс, знаменитий найдовшим у світі катком, двоповерховим ринком і нещодавно відбудованим скейт-парком. Красиві набережні Вінніпега – прекрасне місце для прогулянок після занять у кампусі.

Інфраструктура
Кампуси U of M відрізняються чудово розвиненою інфраструктурою. Навіть за найскромнішими підрахунками технічне обладнання університету оцінюється у більш ніж 2 млрд. доларів. Із тих, що входять в структуру Fort Garry, 64 будівель понад 30 представляють собою повністю комп'ютеризовані та обладнані на вищому рівні навчальні корпуси. Крім них у розпорядженні студентів є більше 20 відмінно укомплектованих бібліотек, спеціалізовані дослідницькі лабораторії, виробничі компанії. У кампусах є також концертний зал, театр, арт-студія, стадіон, гімнастичний зал, льодовий палац, рекреаційний центр. До вже наявних резиденцій для розміщення приїжджих студентів університет майже щорічно добудовує нові будівлі, на що регулярно отримує мільйонні дотації з бюджету провінції. Для охочих є й інші варіанти проживання – у приймаючих сім'ях, орендованих апартаментах тощо.

Репутація
Universitу of Manitoba – один із найстаріших ВНЗ Нового Світу. Він був утворений 143 роки тому шляхом злиття трьох великих коледжів Манітоби. Новому університету необхіден був якийсь час, щоб отримати офіційне визнання, але вже в перші роки 20 ст. U of M функціонував на повну силу: спочатку до нього приєдналося кілька коледжів – релігійний, сільськогосподарський, медичний, фармацевтичний тощо, потім розрізнені коледжі стали іменуватися факультетами, серед викладачів ВНЗ з'явилося кілька професорів, в університеті була сформована вчена рада. У другій половині минулого століття два факультети в структурі U of M отримали статус університетів. Сьогодні університет являє собою найбільший вищий навчальний заклад на території Західної Канади, його програми професійного навчання мають міжнародні акредитації, при цьому вартість навчання в U of M вигідно відрізняється від розцінок, пропонованих ВНЗ аналогічного рівня.У провінції Манітоба University of Manitoba – єдиний ВНЗ, у якому не тільки здійснюється підготовка фахівців за бакалаврськими або аспірантським програмам, а й проводяться дослідні роботи у різних сферах науки. Університет пишається тим, що саме в його стінах було зроблено ряд відкриттів, що мають величезне значення для всього людства – зокрема, в таких галузях як бездротові технології або боротьба зі СНІДом. Наукові розробки не відірвані від життя: в університеті є великий центр впровадження технологій Smartpark, в роботі якого беруть участь студенти, в тому числі іноземні. До іноземців в U of M ставлення традиційно доброзичливе: цей ВНЗ першим у Канаді почав приймати на навчання студентів незалежно від їхньої національності, релігійних переконань і соціального статусу. Найбільш талановитим і працьовитим студентам ВНЗ виплачує стипендії, розміри яких дозволяють компенсувати значну частину витрат на навчання. Виробнича практика, яку багато студентів проходять безпосередньо в кампусі, найчастіше також є оплачуваною.

Стажування та працевлаштування
Програми професійної підготовки U of M розробляються відповідно до виробничих потреб провінції, тому випускники університету можуть розраховувати на швидке й вигідне працевлаштування. Іноземцям, крім іншого, пропонується участь в імміграційній програмі Манітоби: провінція відчуває реальну потребу в кваліфікованій робочій силі, особливо в таких галузях як машинобудування, сільське господарство, природні ресурси, охорона здоров'я, архітектура, фармацевтика тощо.
Основним напрямком освітньої діяльності для U of M є бакалаврські (професійні) програми. Міжнародний диплом бакалавра цього університету високо цінується не тільки на місцевому ринку робочих вакансій, а й за межами країни. Володарі бакалаврських дипломів можуть вступати до аспірантури U of M, де їм пропонується цілий ряд магістерських і докторських програм з технічних і гуманітарних галузей знань. Крім традиційних програм в університеті розроблено унікальну пропозицію – University-1 (Програма вивчення англійської). Це інноваційна програма, в рамках якої студент-першокурсник отримує універсальний набір базових академічних знань і паралельно відвідує індивідуальні курси, які допомагають йому підготуватися до подальшого освоєння програм за обраною спеціальністю. Подібний підхід є запорукою високої якості освіти, яким університет Манітоби славиться впродовж більше 100 років.

Студенти можуть вибрати один із факультетів університету:

 • Факультет сільськогосподарських і продовольчих наук;
 • Факультет архітектури;
 • Школа мистецтв;
 • Інженерія;
 • Факультет навколишнього середовища, землі та ресурсів;
 • Факультет медичних наук;
 • Коледж стоматології;
 • Медичний коледж;
 • Факультет екології;
 • Факультет права;
 • Факультет менеджменту;
 • Музичний факультет;
 • Факультет природничих наук;
 • Факультет соціальних наук.University of Manitoba пропонує студентам два варіанти проживання – проживання в резиденції та проживання в приймаючій сім'ї.
Університет має в своєму розпорядженні 6 резиденцій, в яких пропонуються різні, але дуже комфортні, умови проживання: повністю мебльовані кімнати, кімнати для перегляду ТБ-програм і фільмів, пральні, телефон, інтернет, місце на парковці. Харчування в резиденціях є обов'язковим, оскільки університет вважає приготування їжі небезпечним. Вартість проживання, включаючи харчування, від CAD 12110 на рік.

Резиденції:

 • Arthur V. Mauro Residence (AVM) – має у своєму розпорядженні одне місцеві та двомісні кімнати, а також сьюти з двома спальнями для студентів, які потребують підвищеного комфорту;
 • Mary Speechly Hall (MSH) – двомісні та одномісні кімнати;
 • Pembina Hall Residence (PHR) – резиденція відкрита у 2011 році, пропонує одномісні номери з індивідуальними зручностями;
 • University College Residence (UCR) – двомісні або одномісні кімнати.

Приймаючі сім'ї – це можливість для студентів жити самостійно, але при цьому весь час мати підтримку. Сім'ї, які беруть студентів до проживання, ретельно підбираються, зацікавлені в тому, щоб у них жили студенти, хочуть спілкуватися й отримувати нові знання про інші мови та країни. Сім'ї підбираються із таким розрахунком, щоб дорога до кампусу університету займала не більше 35 хвилин. Вартість такого проживання, у тому числі враховуючи принаймні 2-разове харчування, становить від CAD 880 на місяць.вартості програм
Програма Вартість за
1 семестр 2 семестри 1 рік
Бакалавра CAD19300
Магістратура CAD13000
English Language Corses CAD4700

*В таблиці вказана середня вартість програм. Деталі уточнюйте у менеджерів Karandash

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • трансфер;
 • консульський збір;
 • підбір житла;
 • щомісячний внесок;
 • навчальні матеріали;
 • послуги компанії Karandash.Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все