100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Cape Breton University
на вибір, Канада
Тип: державний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: 3400

Підготовчі: протягом року від CAD 3280 за курс
Дипломні: вересень, січень від CAD 20137 на рік 
Бакалавр: вересень, січень від CAD 20137 на рік 
Магістр: вересень, січень від CAD 15046 на рік

Главный вид Cape Breton University Внутренний двор Cape Breton University Урок в Cape Breton University Обучение в Cape Breton University Студент Cape Breton University Студенты Cape Breton University Футбольная команда Cape Breton University
Cape Breton University
на вибір, Канада
Тип: державний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1974
Кількість студентів: 3400

Підготовчі: протягом року від CAD 3280 за курс
Дипломні: вересень, січень від CAD 20137 на рік 
Бакалавр: вересень, січень від CAD 20137 на рік 
Магістр: вересень, січень від CAD 15046 на рік

Дані оновлені

Кампус Кейп-Бретонського університету розташовується на мальовничому острові Кейп-Бретон, що відокремлений від східного узбережжя Північної Америки затокою св. Лаврентія. Острів відомий численними пам'ятками ─ Національний високогірний парк і китові пасовища, Музей лосося і Театр городніх опудал – це лише незначний перелік місць, які можуть відвідати студенти за роки навчання у Cape Breton University (CBU).

Інфраструктура
Інфраструктура університетського кампусу гармонійно вписується у місцеву природу та доброзичливу відкриту атмосферу острова. Затишні дворики, призначені для відпочинку студентів і викладачів, театральні підмостки, розташовані прямо під відкритим небом, власна художня галерея, бібліотеки, тематичні клуби, гімнастичні та тренажерні зали постійно доступні для всіх мешканців кампусу. Навчальні корпуси обладнані сучасною комп'ютерною технікою, лінгвафонной апаратурою, лабораторним обладнанням. Університет має в своєму розпорядженні кілька резиденцій, проживання в яких включає триразове харчування в кафетеріях і бездротовий доступ до інтернету. Студентам, які проживають у сім'ях, крім харчування, пропонуються послуги трансферу із дому до університету і назад.

Репутація
Cape Breton University було засновано в 1974 році шляхом злиття двох навчальних закладів: Xavier Junior College і Nova Scotia Eastern Institute of Technology. За такий короткий період свого існування йому вдалося не тільки вийти на перші позиції в освітній сфері провінції Нова Шотландія, а й стати потужним важелем розвитку економіки та культури регіону в цілому. Університет бере безпосередню участь в реалізації Nova Scotia Provincial Nominee Program, умови якої надзвичайно сприятливі для тих, хто хоче отримати статус постійного резидента Канади у найкоротші терміни. Активне сприяння в реалізації програми університету надає International Center for English Academic Preparation ─ навчання на курсах, організованих цим міжнародним центром, дають українським абітурієнтам гарантії зарахування в CBU без складання вступних мовних тестів. У CBU діють програми студентського обміну з цілою низкою канадських і зарубіжних університетів і коледжів, спрямовані не тільки на вдосконалення якості освіти, а й на забезпечення оптимальних умов для подальшого кар'єрного зростання випускників.

Відеопрезентація Cape Breton University:


Навчання в CBU ─ це ідеальні можливості для швидкої інтеграції в побут і економіку Канади, а також отримання диплома з цікавої та затребуваної спеціальності, наприклад за такими напрямками як туристичний менеджмент, людські ресурси, соціологія, спорт, релігія та ін. Cape Breton University ─ порівняно невеликий ВНЗ, заняття в якому організовані таким чином, щоб приділити кожному студенту максимум уваги й допомогти розвинути свій творчий, науковий та виробничий потенціал. Під керівництвом досвідчених викладачів CBU, студенти не тільки з легкістю засвоюють солідні обсяги інформації з тих чи інших дисциплін, а й беруть безпосередню участь в роботі над дослідницькими проектами. Висока успішність дає студенту можливість претендувати на отримання стипендій, заснованих як самим ВНЗ, так і його численними партнерами у освітній та виробничій сферах.

Стажування та працевлаштування

CBU гарантує кожному випускнику успішне працевлаштування на підприємствах, в установах і компаніях Нової Шотландії.

Багатопрофільне освіта, що пропонується студентам CBU, плюс висока потреба регіону в інтелектуальній та робочій силі ─ запорука швидкого та безпроблемного підбору вакансій, які повністю відповідають запитам випускників престижного університету. Вакансії для молодих амбітних фахівців відкриті в школах, музеях, спортивних центрах, туристичних фірмах, будівельних компаніях, дослідницьких лабораторіях, правознавчих асоціаціях тощо.В університеті CBU діє система перезаліків кредитів, тому цілий ряд бакалаврських програм, навчання на яких розраховане на 3-4 роки, студент може завершити достроково ─ за 2-3 роки відповідно. Інша особливість таких програм ─ включення в їхню структуру оплачуваних річних стажувань, що дозволяє студентам не лише відпрацьовувати витрати на навчання в університеті, а й відкладати на персональний рахунок пристойні суми. Гордістю CBU є магістерська програма за спеціальністю "Ділове адміністрування та економічний розвиток суспільства" ─ такого диплома не можна отримати в жодному іншому канадському ВНЗ. Кількість програм, пропонованих CBU, перевищує півтори сотні, що дає потенційним іммігрантам в Канаду широкі можливості для вибору сфери діяльності в новій країні проживання.

 • ПІДГОТОВЧІ КУРСУ – від 8 до 56 тижнів. 

Англійська мова. Початок програми: вересень, листопад, січень, березень, травень, липень.

 • ДИПЛОМНІ ПРОГРАМИ – 2 роки.  Початок програми: вересень, січень.

Державна адміністрація та управління, попередження злочинності за допомогою соціального розвитку, історія та розвиток етнічної музики, дослідження культурної спадщини, збереження культурної спадщини індіанських племен мікмак, державна адміністрація, соціальні дослідження, соціальні послуги, театральне мистецтво, електрика (інструменти і контроль), механіка, нафтопереробка, природний газ і використання, комп'ютерна грамотність, засвоєння поживних речовин, інформаційні технології в педагогіці, педагогіка, консультаційна педагогіка, мистецтво викладання та навчання.

 • БАКАЛАВР – 3-4 роки. Початок програми: вересень, січень.

Антропологія та соціологія, історія та культура, комунікації, знання іноземних мов (англійська, французька, іспанська), математика (проектування, інформатика), філософія та релігієзнавство, політологія, психологія, бізнес-адміністрування (економіка, фінанси, маркетинг, HR тощо), бухгалтерія, готельний і туристичний менеджмент, хімія, біологічна варіативність, інтегральна наука, психологія, здоров'я та навколишнє середовище, технології машинобудування (Електроніка та контроль, навколишнє середовище, виробництво, нафтопродукти), інформатика, сільське господарство, біосистеми, довкілля, медично-санітарні дисципліни (суспільна охорона здоров'я), отримання професії середнього медичного персоналу, професійний менеджмент у критичних ситуаціях.

 • МАГІСТР – 2 роки. Початок програми: вересень, січень.

Менеджмент економічного розвитку громади, педагогіка та інформаційні технології, вивчення історії та особливостей індіанських племен мікмак. 

Cape Brenton University пропонує студентам розміщення на базі кампуса (резиденції) та розміщення за межами кампуса.

Розміщення на базі кампуса пропонується в резиденціях Harris Hall, McDonald, Cabot і Alumni Hall. Вартість проживання в резиденціях – від CAD 2240 за семестр.

 • Harris Hall – найновіша резиденція Кейп-Брентонського університету. Резиденція має 111 одномісних номерів, як з індивідуальними, так і з суміжними ванними кімнатами. Резиденція відповідає всім сучасним вимогам, надає в розпорядження студентів столову на 300 місць, кімнати відпочинку, велику площу для занять, так звану "mailing room", парковку та інші зручності. Harris Hall побудована з урахуванням збереження навколишнього середовища, в резиденції за рахунок технологій енергозбереження знижено споживання електроенергії на 30%, чим університет дуже пишається.
 • McDonald Residence – студенти називають цей типовий студентський гуртожиток Mac Rez. У цій резиденції можуть одночасно проживати 146 студентів. Всі кімнати традиційно зручно мебльовані, дають можливість і простір для студента жити зручно в традиційному університетському гуртожитку. Також кожна кімната має доступ до високошвидкісного інтернету.
 • Cabot Residence – дана резиденція зовсім іншого типу – 31 апартамент, 123 місця для проживання. Кожен апартамент розрахований на проживання 4-х студентів, має 4 окремі спальні, дві ванні кімнати, загальну велику вітальню та загальну кухню. Міні-гуртожиток у великому гуртожитку – так можна охарактеризувати такий тип резиденції.
 • Alumni Residence – резиденція, яка вважається однією з кращих студентських резиденцій в Канаді. Для 190 студентів є можливість вибору між 2-місним проживанням у традиційному гуртожитку в найкращому сенсі цього слова – 35 кімнат – або в апартаментах з 5-ма спальнями кожен – 24 апартаменти для 120 студентів. Кожен поверх цієї резиденції обладнаний усім необхідним – лаунж-зонами, кухнями, кімнатами для перегляду DVD, пральнями тощо.

Розміщення за межами кампуса. Університет допомагає студентам знайти варіанти розміщення за їхнім бажанням – квартири, апартаменти та інші варіанти. Вартість такого розміщення уточнюється на момент запиту.вартості програм
Програма Вартість за
8 тижнів 1 рік
Бакалаврат CAD20137
Магістратура CAD15046
Дипломні CAD20137
Мовні курси CAD3280


Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • консульський збір;
 • страхування;
 • проживання та харчування;
 • особисті витрати;
 • послуги компанії Karandash.


Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все