100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Royal Roads University
Вікторія, Британська Колумбія, Канада
Тип: державний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: около 3000

Мовні курси: вересень, січень від CAD 5400 за 12 тижнів
Бакалавр: вересень, січень від CAD 25428 за рік
Магістр: вересень, травень від CAD 35277 за рік

Эдмонтская галерея искусств Royal Roads University Вид на  главный кампус Royal Roads University Кампус Royal Roads University Инновационный учебный центр Royal Roads University Кафетерий Royal Roads University
Royal Roads University
Вікторія, Британська Колумбія, Канада
Тип: державний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1995
Кількість студентів: около 3000

Мовні курси: вересень, січень від CAD 5400 за 12 тижнів
Бакалавр: вересень, січень від CAD 25428 за рік
Магістр: вересень, травень від CAD 35277 за рік

Дані оновлені


Один із найбільш незвичайних державних ВНЗ Канади, Royal Roads University (RRU, Університет Роял Роадс), знаходиться в передмісті Вікторії, столиці провінції Британська Колумбія. Університетський кампус розташований на території 260 гектарів на океанському узбережжі, в парку Гетлі. Стародавній замок Гетлі й прилеглі парки складають ансамбль, що приваблює туристів з усіх куточків світу.

Інфраструктура
Дістатися до Вікторії з міжнародного аеропорту Ванкувера можна літаком (за півгодини), або на поромі – дорога при цьому буде в 3 рази довше, але буде більше вражень. Також можливий автобусний трансфер із аеропорту безпосередньо до ресепшену RRU. Університетське містечко організоване таким чином, що всі необхідні студенту служби зосереджені в безпосередній близькості один від одного. Навчальні корпуси, бібліотека, комп'ютерний центр, наукові лабораторії, кафе, рекреаційний центр, студентські резиденції – перехід з однієї будівлі в іншу займає кілька хвилин і доставляє масу задоволення, оскільки всі дороги проходять через мальовничі сади Hatley. Що стосується адміністративних офісів, вони розміщуються в колишній резиденції віце-губернатора Вікторії, шотландському замку Hatley Castle. Інтер'єри всіх будівель вражають бездоганно доглянутим виглядом, що нагадує про атмосферу старої доброї Англії, проте всі приміщення облаштовані за останнім словом техніки й знаходяться під цілодобовою охороною та відеоспостереженням.

Історія
У 40-х роках минулого століття губернаторська садиба була викуплена канадським урядом, після чого замок, що належав вугільному магнату, був перетворений у навчальний центр для військових моряків. Пізніше центр отримав назву Королівського військово-дорожнього університету.

Репутація
Наразі університет остаточно втратив військову спрямованість: пропоновані ним спеціальності є абсолютно цивільними, але від цього не менш привабливими для абітурієнтів. Особливо цей ВНЗ досяг успіхів у підготовці фахівців у сфері бізнесу. Розроблена в RRU програма післядипломної освіти з міжнародного менеджменту в 2009 році отримала 2-е місце серед університетських програм аналогічного змісту, а також увійшла до першої п'ятірки рейтингу канадського аналітичного видання Corporate Knights Magazine. Один із найменших університетів в країні, Royal Roads University відомий своїми великими партнерськими зв'язками. Практично з моменту заснування RRU входить в асоціацію університетів і коледжів – Association of Universities and Colleges of Canada, під егідою якої працює близько сотні відомих канадських ВНЗ.

Royal Roads University має репутацію ВНЗ із надзвичайно сильним професорсько-викладацьким складом ─ за даним параметром він незмінно лідирує в рейтингах, що складаються за результатами незалежних опитувань. Особливо відчутною є підтримка педагогів щодо іноземних студентів, для яких в університеті створені найбільш сприятливі умови не тільки для адаптації, але й для процесу навчання в цілому. Заняття проводяться у невеликих групах і зазвичай бувають націлені на досягнення загального результату, що вимагає від кожного студента максимальної самовіддачі й привчає його до роботи в команді.
Оскільки університетський кампус розташований в історичному місці, цілком логічно, що догляд за цією пам'яткою покладається на співробітників і студентів RRU. Замок Гетлі й прилеглі до нього сади в італійському та японському стилі відкриті для відвідувань численними туристами з різних куточків світу, тут знімалися такі відомі кінострічки як "Люди Х" і "Полтергейст" – усе це вже само собою є непоганою практикою для майбутніх фахівців в сфері комунікацій, туристичного та готельного бізнесу, охорони навколишнього середовища тощо.

Стажування та працевлаштування
Характерний для всіх програм університету акцент на практику та відточування професійних навичок майбутніх фахівців – запорука високої якості освіти в Royal Roads University. Випускники цього ВНЗ можуть сміливо претендувати на ключові пости в американських, австралійських та інших міжнародних компаніях. Диплом RRU має високу оцінку й на канадському ринку праці, що відкриває перед іноземцями, які пройшли навчання в цьому університеті, найсприятливіші умови для імміграції до Канади.Навчання в RRU можна проходити за різними програмами, серед яких переважають бакалаврські, розраховані на 4 роки, але при бажанні студент може пройти бакалаврську підготовку за інтенсивною схемою всього за 3 роки. У прискореному темпі можна скласти й магістерську програму та отримати престижну вищу міжнародну освіту після 4 років навчання. Крім цього в університеті спеціально для іноземців розроблені бакалаврські програми з заниженими вимогами до рівня англійської. Широко практикуються в RRU програми дистанційного навчання, як повного, так і поєднаного з традиційними академічними заняттями в кампусі.

  • ПІДГОТОВЧІ КУРСИ – 1-2 семестри

Англійська мова + трансфертні програми, передмайстерські програми – вересня, січень

  • БАКАЛАВР – 4 роки

Глобальний туристичний менеджмент, міжнародний готельний менеджмент, юстиція, професійна комунікація, стабільність і міжнародний бізнес, охорона навколишнього середовища, підприємництво.

  • МАГІСТР – 1-1,5 роки

Глобальний менеджмент, туристичний менеджмент, міжкультурні та міжнародні комунікації. 
Royal Roads University надає 2 варіанти проживання для студентів – проживання в приймаючій сім'ї та проживання в орендованих квартирах або апартаментах.

Приймаюча сім'я – можливість для іноземного студента швидко інтегруватися в життя країни, розібратися у всьому й відчувати себе далеко від будинку комфортно та захищено. Таке проживання дає можливість студенту створити своє коло спілкування з небайдужих людей, які допоможуть, підкажуть, порадять і розберуться разом в чомусь складному. Студенти, які проживають у приймаючих сім'ях, також забезпечуються повноцінним харчуванням – сніданками, обідами та вечерями. За вечерею збирається вся родина й ділиться враженнями за день, планами на майбутнє тощо. Вартість такого проживання від CAD 3600 за семестр, включаючи триразове харчування. Не зайвим буде зазначити, що в цьому університеті таке проживання є обов'язковим для студентів, яким ще не виповнилося 19 років.

Проживання в апартаментах. Університет має в своєму розпорядженні міжнародний відділ, який допомагає студентам підібрати квартиру або будинок, відповідно до їхніх вимог. Для тих студентів, які хочуть незалежності або звикли жити одні – це вкрай зручний варіант. Ціни університет надає за запитом.вартості програм
Програма Вартість за
12 тижнів 1 рік
Бакалаврат CAD25428
Магістратура CAD35277
Мовні курси CAD5400

У таблиці вказана середня вартість освітніх програм. Детальну інформацию дізнавайтесь у менеджера Karandash.

Додатково оплачується:

  • авіапереліт;
  • консульський збір;
  • страхування;
  • проживання й харчування;
  • особисті витрати;
  • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все