100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Trent University
Пітерборо, Ошава, Онтаріо, Канада
Тип: державний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: 8000

Підготовчі: протягом року від CAD 5070 за 12 тижнів
Бакалавр: вересень, січень від CAD 26191 на рік 
Дипломні: вересень, січень від CAD 26191 на рік 
Магістр: вересень, січень від CAD 19110 на рік

Вид на кампус Trent University Студенты Trent University Школа химии Trent University Спорткомплекс для каякинга Trent University Презентация социальной инициативы в Trent University
Trent University
Пітерборо, Ошава, Онтаріо, Канада
Тип: державний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1964
Кількість студентів: 8000

Підготовчі: протягом року від CAD 5070 за 12 тижнів
Бакалавр: вересень, січень від CAD 26191 на рік 
Дипломні: вересень, січень від CAD 26191 на рік 
Магістр: вересень, січень від CAD 19110 на рік

Дані оновлені

Головний кампус Trent University (TU, університет Трента) розташований в околицях Пітерборо, тихого провінційного містечка провінції Онтаріо. З Торонто його розділяє 1,5 години їзди на автомобілі, з Оттавою – 3 години. На думку керівництва університету, таке розташування ВНЗ є ідеальним для студента: на території кампусу ніщо не відволікає його від занять, для вечірнього відпочинку безкоштовним автобусом можна за 10 хвилин доїхати до центру Пітерборо, де спокійно розслабитися в одному з його міських клубів, а при бажанні долучитися до більш насиченого культурного життя, дістатися до великого міста теж не складе особливої проблеми.

Другий університетський кампус TU знаходиться в Ошаві. Це невелике за чисельністю населення місто є центром автомобільної промисловості Канади, що дозволяє студентам, які проходять навчання в ошавском кампусі, стажуватися на кращих підприємствах даної галузі. Кампус розташовується в двох кроках від центрального міського проспекту, станції метро та розважального комплексу міста Ошави.

Інфраструктура
Кампуси Trent University є компактними структурами, що складаються з навчальних корпусів (коледжів), кожен з яких носить власне ім'я – Champlain, Lady Eton, Otonabee тощо, комп'ютерних лабораторій, спортивних і медичних центрів, бібліотек, ресторану, кафетеріїв. Університет має в розпорядженні власний Центр дослідження якості води, кліматичну лабораторію, обладнану за останнім словом техніки, а також велику ділянку землі на березі озера Піджен, де проводяться практичні дослідження в галузі екології. На території університетського містечка знаходяться й студентські резиденції. Студенти TU, які проживають в кампусі, забезпечені комфортабельними кімнатами з меблями, телефонами та доступом до інтернету.

Репутація
Трентовський університет входить до AUCC (Асоціації університетів і коледжів Канади), а також до ACU – Association of Commonwealth Universities – міжнародну організацію, що об'єднує під своєю егідою понад 520 університетів із країн Співдружності націй. З низкою канадських ВНЗ Trent University знаходиться в особливо тісній співпраці – так, спільно з Коледжем Сендфорд Флемінг у нього розроблена перспективна програма підготовки медичних сестер, а з Карлтонським університетом – докторська програма з історії, культури та інших аспектів життя Канади. Основний акцент навчання в Trent University зроблений на бакалаврських програмах: в даному напрямку університет є новатором і безумовним лідером серед канадських ВНЗ. У 2003 році університет посів перше місце за якістю навчання в рейтингу газети "Globe & Mail", в 2004 році вперше в своїй історії увійшов до п'ятірки кращих освітніх установ в категорії Undergraduate рейтингів аналітичного видання "Macleans Magazine", де впевнено зберігає лідируючі позиції аж до сьогоднішнього дня. Серед випускників TU чимало видатних особистостей – у різні роки в цьому університеті проходили навчання керівник міжнародного науково-дослідного центру в сфері бізнес-стратегій New Paradigm проф. Дон Тапскотт, лауреат Букерівської премії Ян Мартел, засновник організації "Лікарі без кордонів" Джеймс Орбінські та інші відомі діячі.


№1 за рівнем бакалаврських програм в Онтаріо; №2 дослідницький університет у Канаді.

Університет Трента користується популярністю не тільки серед канадських, але й серед зарубіжних абітурієнтів. Про доброзичливе ставлення викладачів цього ВНЗ до студентів складають легенди. Навчальні класи в TU невеликі, завдяки чому будь-який професор знає кожного зі своїх студентів в обличчя й по імені, більш того – проявляє незмінний інтерес до його проблем, як навчальних, так і позакласних. За іноземними студентами закріплені тьютори, які допомагають не тільки повноцінно засвоювати досліджувані дисципліни, а й адаптуватися до життя в Канаді. Широко використовуються в TU комп'ютерні технології: інтерактивне навчання – ще один пріоритетний напрямок діяльності університету. Особливу увагу керівництво ВНЗ приділяє науково-дослідній роботі: щорічно на проведення досліджень тільки в сфері медицини та соціології університет отримує мільйонні дотації, частина яких йде на фінансове заохочення студентів, що займаються науковими розробками. За кількістю та розмірами виплачуваних студентам стипендій Трентівський університет також може бути віднесений до числа лідерів серед численних ВНЗ Канади.

Стажування та працевлаштування
Цікавим є й накопичений університетом досвід у такій сфері як працевлаштування випускників. У TU сформований Центр розвитку кар'єри, пов'язаний партнерськими відносинами не тільки з рекрутинговими компаніями, але й з волонтерськими організаціями, до роботи в яких студентів залучають з перших днів навчання у ВНЗ. Таким чином слухачі популярних програм мають достатньо часу для усвідомленого вибору майбутнього місця роботи, і більше 95% з них вже через півроку після отримання диплома приступають до будівництва своєї кар'єри – в Канаді або будь-якій іншій точці земної кулі.Університет Трента пропонує студентам широкий спектр програм, серед яких є і бакалаврські, і магістерські, і докторські програми в більш ніж 30 сферах теоретичних і прикладних знань. Особливо потенційними абітурієнтами Trent University високо цінуються бакалаврські програми з біології, охорони навколишнього середовища, охорони здоров'я, міжнародних відносин, соціології. Для охочих отримати другу освіту в TU пропонуються такі спеціалізації як управління персоналом, туризм, педагогіка, прикладна етика, міжнародна політекономія тощо. Магістерські та докторські програми розраховані на власників бакалаврських дипломів, які бажають продовжити навчання за такими напрямками як антропологія, природознавство, західна історія та культура, екосистеми вододілів. Спеціально для іноземних студентів в TU розроблена програма, що дозволяє вдосконалювати англійську – Trent ESL-Program. Її можна освоювати як паралельно з основною бакалаврською програмою, так і в якості підготовки до вступу в університет. Заняття за програмою Trent ESL стартують 4 рази на рік: у вересні, січні, квітні та червні.

 • ПІДГОТОВЧІ КУРСИ – від 12 тижнів до 1 року

Англійська мова. Початок навчання: вересень, січень, квітень, червень.

 • БАКАЛАВР – 3 роки


Бізнес адміністрування, Судова експертиза, Сестринська справа, Біомедичні науки, Педагогіка, Екологія, Гуманітарні науки, Соціальна робота, Журналістика, Кінезіологія, Медіа.

 • ПІСЛЯДИПЛОМНА ОСВІТА – 1 рік

Управління людськими ресурсами.

 • МАГІСТР – 2 роки

Спеціалізація, Антропологія, Прикладне моделювання та кількісні методи (застосування моделювання в природничих і соціальних науках), Вивчення Канади, її історії та мистецтва й батьківщинознавство, Культурологія, Освіта, Англійська мова, Захист навколишнього середовища, Історія, Корінні дослідження, Матеріалознавство, Психологія, Дослідження в галузі сталого розвитку, Теорія, культура та політологія.Trent University пропонує своїм студентам розміщення в резиденціях і розміщення поза кампусом.

Розміщення в резиденціях. Trent University взяв за основу унікальний досвід University of Oxford. Досвід полягає в тому, що студенти живуть там, де й навчаються. Тобто коледж (кампус університету) пропонує студентам вчитися, жити, відпочивати в товаристві друзів, створюючи власну соціально-інтелектуальну спільноту.

Резиденції пропонуються в Пітерборо в наступних коледжах:

 • Champlain College – пропонує студентам 177 одномісних кімнат, 19 двомісних та 3 тримісних кімнати. Зручності – у блоці на двох студентів. Усі кімнати мебльовані та повністю підготовлені до проживання. Крім проживання та навчання кампус дає можливість для розваг і відпочинку – столи для повітряного хокею, WiFi, супутникове телебачення, величезний хол, де можна поспілкуватися – усі можливості для організації дозвілля доступні. Також резиденція має прекрасний великий кафетерій. Харчування є обов'язковою опцією для студентів, які проживають в резиденції. Вартість проживання разом із харчуванням – від CAD 9000 на рік.
 • Peter Gzovski College – має у своєму розпорядженні 215 одномісних кімнат, які повністю мебльовані та облаштовані усім необхідним. Санвузол суміщений - розрахований на 2 кімнати. Резиденція складається з 6 блоків-крил. Кожне крило має власні кухні для студентів, зони відпочинку, WiFi, і багато іншого. Харчування є обов'язковою опцією для студентів, які проживають в резиденції. Вартість проживання разом із харчуванням – від CAD 14000 на рік.
 • Lady Eaton College – 12 двомісних та 214 одномісних кімнат доступні для замовлення. Кімнати повністю облаштовані для проживання й зручні для домашнього навчання. Також резиденція дає всі можливості для відпочинку – велика зона відпочинку, стіл для більярду, повітряний хокей та багато іншого. Харчування є обов'язковою опцією для студентів, які проживають в резиденції. Вартість проживання разом із харчуванням – від CAD 9000 на рік.
 • Otonabee college – пропонує своїм студентам 185 одномісних кімнат, 44 двомісних кімнати і 33 тримісних кімнати. Усі кімнати дуже зручні, повністю облаштовані. Санвузли – блочного типу. Резиденція складається з 8 "будинків", кожен з яких пропонує своїм студентам великі холи для відпочинку, розраховані на перебування 35-45 студентів одночасно й обладнані в тому числі робочими місцями. Також в холах можна подивитися супутникове ТБ, DVD тощо. Також в резиденції є обладнані кухні, пральня. Харчування є обов'язковою опцією для студентів, які проживають в резиденції. Вартість проживання разом із харчуванням – від CAD 9000 на рік.

Резиденції в Ошаві надаються в:
Durham College заселяє студентів в 4 різні кампуси: North Hall, South Village, South Hall, Central Hall. Перші два кампуса пропонують студентам двомісні апартаменти квартирного типу – 2 окремі спальні, кухня, санвузол. Обидві спальні ідентично мебльовані, обладнані телефоном та інтернетом. Другі 2 кампуса пропонують двомісні кімнати "сьюти" – також квартирного типу, з кухнею та санвузлом, але однією спільною спальнею. Також ці "сьюти" обладнані кабельним телебаченням, телефоном та інтернетом. В South Village також при замовленні розміщення обов'язковим є замовлення харчування. В резиденціях передбачені пральні, служба прибирання, зони відпочинку, дрібний ремонт при необхідності. Вартість розміщення в цих резиденціях від CAD 5800 на рік, при опції, що не включає харчування.

Розміщення поза кампусом. Студентам, які хочуть незалежності, університет дає можливість і надає допомогу у виборі зручного проживання поза кампусом – квартири, апартаменти, будинки – вибір великий. Ціни надаються за запитом.вартості програм
Програма Вартість за
12 тижнів 1 рік
Undergraduate programs CAD26191
Бакалаврат CAD26191
Postgraduate programs CAD19110
Masters programs CAD19110
ESL CAD5070

У таблиці вказана середня вартість освітніх програм. Детальну інформацию дізнавайтесь у менеджера Karandash.

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • консульський збір;
 • страхування;
 • проживання та харчування;
 • особисті витрати;
 • послуги компанії Karandash.


Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все