100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Conestoga College
Кітченер, Онтаріо, Кембридж, Гвельф, Канада
Тип: державний коледж
Мова: англійська
Кількість студентів: более 46000

Дипломні: вересень, грудень, травень від CAD 15383 на рік

Бакалавр: вересень, грудень, травень від CAD 15496 на рік 

Коридор в главном корпусе Conestoga College Рабочая зона в Conestoga College Фойе Conestoga College На лекции в Conestoga College Студенты Conestoga College Вариант студенческой квартиры Conestoga College Питание студентов в Conestoga College Группа поддержки в Conestoga College Отдых в Conestoga College
Conestoga College
Кітченер, Онтаріо, Кембридж, Гвельф, Канада
Тип: державний коледж
Мова: англійська
Рік заснування: 1967
Кількість студентів: более 46000

Дипломні: вересень, грудень, травень від CAD 15383 на рік

Бакалавр: вересень, грудень, травень від CAD 15496 на рік 

Дані оновлені

У структуру Conestoga College ─ найбільшого ВНЗ провінції Онтаріо ─ входять 4 кампуси.

Першим серед них був зведений Doon Campus, площа якого після останньої серії реконструкцій становить понад 7000 кв. метрів, в його розпорядженні є навіть власний ліс. Кампус розташований в містечку Кітченер, приблизно в 100 км від Торонто і в 150 км від відомого Ніагарського водоспаду. У Doon Campus знаходяться всі основні адміністративні служби коледжу, резиденції для студентів денного відділення, тут проходять навчання слухачі програм, що мають відношення до охорони здоров'я.

Cambridge Campus ─ наймолодший з кампусів Конестога коледжу ─ знаходиться в Кембриджі, невеликому містечку-сателіті Кітченера, від якого до головного кампусу можна за 15-20 хвилин дістатися пішки. В Cambridge Campus проходять підготовку майбутні проектувальники механічних систем, інженери, бухгалтери, фахівці підприємств харчової промисловості.

Guelph Campus розташовується в ще одному містечку, включеному в структуру регіону Ватерлоо ─ Гвелфі. Гвелф здавна відомий як університетський центр, але в той же час це місто з добре розвиненою промисловістю. Так що розміщення тут кампусу, в якому зосереджені навчальні корпуси і тренувальні бази для майбутніх фахівців машинобудівної промисловості, видається цілком логічним.

Waterloo Campus знаходиться приблизно в 20 хвилинах їзди від Кітченера. Це нове велике університетське містечко, в корпусах якого навчаються студенти кулінарних та архітектурно-будівельних спеціальностей, тут також розташований мовний центр коледжу Конестога.

Інфраструктура
Крім основних чотирьох кампусів, в структуру коледжу входять тренінгові центри, бібліотека, комп'ютерний центр, інженерний комплекс з лабораторіями для прикладних досліджень, деревообробний цех, видавничий відділ, кілька дошкільних установ, в яких проходять практику майбутні педагоги, вихователі та медсестри. На території головного кампусу розташовується центр охорони здоров'я, який надає медичні послуги студентам Conestoga College, а також студентський універмаг. Спеціальна служба займається організацією харчування студентів та професорсько-викладацького складу коледжу. Рекреаційний центр коледжу визнаний кращим в регіоні: це величезний комплекс, в якому проводяться спортивні змагання, виставки, концерти, урочисті заходи та фестивалі. В структуру комплексу входить каток, корти для сквошу, два поля для гри в софтбол, гімнастичний зал, велнес-центр, тренажерні зали. Умови для відпочинку, ігор та занять спортом є також в студентських рекреаціях, тут студенту в будь-який час доби нададуть допомогу у вирішенні побутових питань, а також нададуть все необхідне для комфортного проживання в кампусі.

Репутація
За 45 років існування Conestoga College з невеликого професійно-технічного училища розвинувся в потужну освітню структуру, багато програм в якій за рівнем складності не поступаються університетським. Випускники цього коледжу можуть продовжувати навчання в таких відомих вузах як Northwood University в США, Western Sydney University в Австралії, або в канадському University of Windsor. Подібна схема отримання магістерських дипломів і ступенів користується популярністю у студентів ─ навчання в Conestoga College відрізняється доступною вартістю, тому дорого студентам обходиться тільки останній рік підготовки за магістерською програмою університету. Ряд бакалаврських програм коледжу були відзначені професійною акредитацією канадських науково-виробничих асоціацій, що ще більш піднімає престиж Conestoga College в очах не тільки абітурієнтів, але й їхніх потенційних роботодавців. Коледж є чинним членом Консультативної ради Ватерлоо, входить до складу об'єднання вищих навчальних закладів Polytechnics Canada, а також з гордістю носить почесне звання "Кращого технологічного інституту сучасного навчання".Студенти коледжу користуються численними перевагами, які властиві канадській системі освіти в цілому, але на додаток до цього Conestoga College готовий запропонувати їм ще більш високий та досконалий рівень навчання та соціального захисту. Так, новоприбулі студенти-іноземці протягом певного часу користуються правом на безкоштовне проживання в резиденціях або приймаючих сім'ях, студентам забезпечується трансфер з аеропорту Пірсона (Торонто) до кампусу і назад, а для здійснення поїздок регіоном на період навчання їм пропонуються багаторазові проїзні квитки за пільговою вартістю. Іноземним студентам надається допомога у відкритті банківських рахунків, для них організовуються екскурсії університетським містечком, до їхніх послуг в кампусі завжди знаходяться консультанти, до яких новачок може звернутися з будь-якою проблемою, яку він не в змозі вирішити самостійно. Для іноземних студентів коледжем започатковано цілий ряд стипендій, а більшість професійних стажувань їм сплачують підприємства, з якими коледж співпрацює в рамках програм co-ор.

Стажування та працевлаштування
Працевлаштування випускників ─ важливий напрямок діяльності Conestoga College, за яким цей навчальний заклад є одним із лідерів в провінції Онтаріо. На території кампусів регулярно проходять зустрічі студентів з потенційними роботодавцями, під час яких претенденти на престижні посади у великих компаніях і на промислових підприємствах відбираються ще на етапі навчання. Таким чином майже 95% випускників коледжу вже через 3-4 місяці після отримання диплома приступають до будівництва професійної кар'єри в одній із найбільш сприятливих для життя країн світу.
У Conestoga College розроблено понад 100 освітніх програм, скоригованих відповідно до запитів місцевого ринку праці. Дев'ять програм розраховано на отримання диплома бакалавра міжнародного зразка, ще близько 30 програм дають можливість отримати регіональні дипломи та професійні сертифікати, що високо цінуються у канадських роботодавців. Майже три десятка програм пропонується для вдосконалення кваліфікації в рамках післядипломного навчання. Вивчення базових дисциплін за обраною спеціальністю входить в структуру будь-якої з цих програм, але основний акцент у навчанні робиться на практику, тобто здатність студента застосувати отримані знання до реальних виробничих ситуацій.

 • ПІДГОТОВЧІ КУРСИ – 14 тижнів

Англійська мова  –  січень, березень, травень, червень

 • БАКАЛАВР – 4 роки

Бізнес: Ділове адміністрування – Бухгалтерський облік, аудит та інформаційні технології, Ділове Адміністрування – Міжнародний Бізнес і Менеджмент, Зв'язки з громадськістю, громадські послуги, громадська юстиції та кримінальне правосуддя, програма розвитку раннього навчання, Інформаційні та інженерні технології, Архітектура, управління проектами та об'єктами, системна інженерія, електричне машинобудування, енергетична інженерія, дизайн Інтер'єру,  наука про життя та здоров'я, прикладна інформатика в охороні здоров'я, екологія, медіа та дизайн, дизайн.

 • ДИПЛОМНІ ПРОГРАМИ – 3 роки

Бізнес: Бізнес-адміністрування в бухгалтерії,  бізнес-адміністрування у фінансовому плануванні, бізнес-адміністрування в менеджменті, бізнес-адміністрування в маркетингу, бізнес-адміністрування в управлінні матеріалами та операціями, інформаційні та інженерні технології, комп'ютерні програми (доступна опція со-ор), технології електроніки, енергетичні технології, інновації в ІТ, дизайн та аналіз (доступна опція со-ор), технологія розробки програмного забезпечення, технології зварювального виробництва, технології з обробки дерева.

 • ДИПЛОМНІ ПРОГРАМИ – 2 роки

Бізнес: Фінанси, міжнародний бізнес, маркетинг, бізнес (загальні знання), страхування, зв'язки з громадськістю – PR, громадські послуги, дошкільна освіта, охорона, безпека та розслідування, інформаційні та інженерні технології, програміст, технології електроніки, служба підтримки інформаційних технологій, технології з обробки дерева, наука про життя та здоров'я, спеціаліст із слухових апаратів, практикуюча медсестра, кулінарне мистецтво, кулінарне управління, готельний та ресторанний бізнес, управління туризмом. Медіа та дизайн: Рекламні та маркетингові комунікації, Анімації, Радіо, Телебачення, Ігровий дизайн, Журналістика, Образотворче мистецтво.  Торгівля, Інженер, що займається опаленням і кондиціонуванням, Технік-механік.

 • ДИПЛОМНІ ПРОГРАМИ – 1 рік

Розвиток бізнесу, Управління послугами, Фінансове планування, Глобальний бізнес-менеджмент, Управління персоналом, Інтегровані маркетингові комунікації, Проектний менеджмент, Маркетинг у галузі засобів масової інформації, Системи управління (глобально), Інститут вивчення мови у Конестога, Викладання англійської як другої мови, Підвищення кваліфікації, Електричне управління рухом і контролем, Управління прикладною енергією, Управління прикладним виробництвом, Прикладна мережева інфраструктура та системне адміністрування, Управління корпоративним контентом, Громадська робота та управління соціальним забезпеченням, Інформаційні технології, бізнес-аналіз, Якість інженерних процесів, Розвиток комп'ютерних програм, Інформаційні та інженерні технології, Архітектура рішення наборів даних, Безпека комп'ютерних програм, Розробка комп'ютерних програм, Керівництва будівельними роботами, Розробка вбудованих систем, Забезпечення якості та безпеки харчових продуктів, Інформаційні технології мережевої безпеки, Вирішення мобільних завдань, Робототехніка та промислова автоматизація, Забезпечення якості програмного забезпечення, Управління та деталізація конструкційної сталі, Інфраструктура бездротової мережі, Наука про життя та здоров'я, Розширена професія середнього медичного працівника – клінічна та інтенсивна терапія, Розширена професія середнього медичного працівника – геронтологія та хронічні захворювання, Кулінарне мистецтво, Менеджмент з підготовки до важливих подій, Глобальний готельний менеджмент, Медіа та дизайн, Цифрові медіа, Інтерактивне управління медіа.Conestoga College пропонує своїм студентам всі можливі варіанти розміщення: приймаючі сім'ї, розміщення в резиденції, розміщення поза кампуса.

Приймаючі сім'ї – грунтуючись на інформації, що міститься в аплікаційній формі студента, для нього підбирається сім'я, яка надає студенту окрему кімнату, триразове харчування, доступ в інтернет. Проживання в сім'ї дає студенту можливість глибоко зануритися в культуру та життя країни, почати краще розуміти людей, мову та події. У сім'ї комфортно жити студентам, які розуміють, що потребуватимуть допомоги, вважають за краще комфортне домашнє розміщення та харчування. Вартість від CAD975 на місяць.

Резиденція Doon. Резиденція пропонує для розміщення 2 типу кімнат – 2-х кімнатні апартаменти та звичайні двомісні кімнати. Обидва варіанти розміщення – як окремі двокімнатні та однокімнатні квартири – обладнані кухнями та окремими санвузлами. Всі кімнати мебльовані та підготовлені як для відпочинку, так і для домашнього навчання. Резиденція пропонує всі зручності та можливості для відпочинку й проживання – зони відпочинку, пральня, ігрова зона, парковка, прибирання кімнат, копіювальний центр. Вартість від CAD7600 на рік.

Розміщення поза кампусом. Коледж надає студентам допомогу під час підбирання розміщення за межами резиденції – спільне знімання квартир і навіть кімнат, окремих квартир, апартаментів та будинків – всім цим керує спеціальний відділ при коледжі. Студенти можуть зняти зручне житло, заздалегідь звернувшись в службу Conestoga Students Inc. - Off Campus Housing. Вартість потрібно уточнювати при запиті.вартості програм
Програма Вартість за 1 рік
Дипломні програми CAD15383
Бакалавр CAD15496

У таблиці вказана середня вартість освітніх програм. Детальну інформацию дізнавайтесь у менеджера Karandash.

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • консульський збір;
 • страхування;
 • проживання та харчування;
 • особисті витрати;
 • послуги компанії Karandash.


Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все