100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Fanshawe College
Лондон, Онтаріо, Норфолк Каунті, Вудсток, Тілсонбург, Канада
Тип: державний коледж
Мова: англійська
Проживання: резиденція, студентський дім, кампус
Кількість студентів: 15000

Підготовчі: вересень, січень, травень, липень від CAD 3188 за 8 тижнів 
Дипломні: вересень, січень, травень від CAD 16000 на рік 
Бакалавр: вересень від CAD 16000 на рік

Fanshawe College Главный вид Fanshawe College Холл Fanshawe College Студенты Fanshawe College Зона для самостоятельной работы в Fanshawe College Комната студента Fanshawe College Баскетбольная команда Fanshawe College Мероприятие в Fanshawe College Команда по кёрлингу Fanshawe College
Fanshawe College
Лондон, Онтаріо, Норфолк Каунті, Вудсток, Тілсонбург, Канада
Тип: державний коледж
Мова: англійська
Рік заснування: 1967
Кількість студентів: 15000

Підготовчі: вересень, січень, травень, липень від CAD 3188 за 8 тижнів 
Дипломні: вересень, січень, травень від CAD 16000 на рік 
Бакалавр: вересень від CAD 16000 на рік

Дані оновлені


Fanshawe College of Applied Arts and Technology (FC) ─ навчальний заклад, в структуру якого входить цілих 6 кампусів, що розташовуються на південному заході провінції Онтаріо. Головний кампус знаходиться в Лондоні ─ старовинному канадському місті в 2 годинах їзди від Торонто (і приблизно на тій же відстані від Монреаля й від американського Детройта). London Campus ─ студентське містечко значних розмірів, що займає площу понад 40 гектарів, на яких зведено 11 корпусів: в них розміщуються навчальні класи, адміністративні офіси, допоміжні служби тощо. Тут вчаться, живуть і проводять дозвілля студенти денного відділення коледжу.
Simcoe Campus знаходиться в Норфолк Каунті, невеликому мальовничому містечку в 150 км від Торонто. У цьому кампусі розміщується підготовче відділення, консультаційний центр, проводяться промислові та бізнес-тренінги для слухачів різних програм, які пропонуються коледжем.
St.Thomas Campus розташований в місті з аналогічною назвою, всього в декількох кілометрах від Лондона, колоритного містечка Порт Стенлі й траси 401. Це найсучасніший з кампусів, який має обладнання з числовим програмним управлінням, гідравлічні та пневматичні тренажери, системи лазерного вирівнювання тощо. Тут також знаходиться клінічна лабораторія, де відпрацьовують практичні навички майбутні фахівці сфери охорони здоров'я.
Woodstock Campus, який розташований на перетині трас 401 і 403, є однією зі складових вудстокської спільноти. У структуру цього обширного кампусу входять навчальні корпуси, паркова зона та різноманітні спортивні споруди. Тренінги, що проводяться на базі Woodstock Campus, мають прикладне значення для спільноти, їх програми коригуються відповідно до потреб регіону в робочій силі.
Oxford County Campus знаходиться в Тілсонбурге, містечку, що динамічно розвивається, яке розташоване в 15 хвилинах їзди від траси 401. Цей кампус пропонує широкий спектр навчальних програм за такими напрямками як бізнес, охорона здоров'я, обробна промисловість, комп'ютерні технології, садівництво тощо. Деякі з програм Тілсонбургський навчальний центр реалізує спільно з розташованим поблизу Woodstock Campus.
Найновіший з кампусів Fanshawe College був зданий в експлуатацію зовсім нещодавно. Цей кампус представляє собою Центр театрального мистецтва (Home of Theatre Arts), він розташований в діловій частині Лондона, поруч із такими місцевими пам'ятками як Великий театр, торгівельний центр Ковент-Гарден, Лондонський музей, публічна бібліотека, а також вулиця Дандас (Dundas street), відома як місце перших поселень українських іммігрантів в Торонто.

Інфраструктура
Усі кампуси мають зручне розташування, з будь-якого з них можна за 1-2 години доїхати до великих міст Канади, а також до кордону США. Міжнародний аеропорт знаходиться в Лондоні. Міста, в яких розміщені кампуси, відрізняються сучасною інфраструктурою. Крім того, коледж активно розвиває й власну мережу підприємств громадського харчування (ресторанів, кафетеріїв, барів), медичних і фармацевтичних установ, бібліотек, магазинів, студентських резиденцій. Студентам пропонуються різні варіанти проживання: у приймаючих сім'ях, в будинках або гуртожитках, які перебувають безпосередньо на території кампусів. Житловий фонд, який є у розпорядженні коледжу, налічує близько 1600 кімнат, які призначені для розміщення 1-2 осіб. У структуру кампусів входять також спортивні центри, де працює секція фігурного катання, тренуються футбольна та волейбольна команди коледжу Феншоу. Своїх студентів коледж забезпечує безкоштовним доступом в інтернет зі стаціонарних комп'ютерів, на всій території кампусів діє Wi-Fi зв'язок.

Репутація
Освітні традиції Fanshawe College складалися протягом 40 років, і сьогодні цей навчальний заклад готовий запропонувати студентам оптимальний шлях до отримання престижного диплома й побудови успішної кар'єри в будь-якій країні світу. Дипломи та сертифікати Fanshawe College високо котируються не тільки на ринку праці, а й у сфері вищої освіти. Студенти коледжу мають можливість вступу до університетів Канади після закінчення мовних програм, які в Fanshawe College організовані за п'ятирівневою системою, що гарантує навіть тим, хто зовсім не знає англійської, досягнення чудового рівня володіння мовою. Мовні програми сертифіковані асоціацією Language Canada та університетом Західного Онтаріо.

Ще одне ноу-хау коледжу ─ бакалаврські програми за системою 2+2, розроблені спільно з університетами Канади, США та Австралії. Слухачам таких програм пропонується навчання в Fanshawe College протягом 2 років (тобто 4 семестри), потім 2 наступні роки вони вчаться в партнерському ВНЗ, де отримують диплом і ступінь бакалавра. Взяти участь у програмі можна за такими напрямками як ЗМІ, сестринська справа, бухгалтерський облік, управління готельним господарством тощо, та одночасно набувати безцінний досвід міжнародного спілкування.
Більшість програм з прикладних спеціальностей мають професійні акредитації, тому диплом (без присвоєння бакалаврського ступеня) за ними можна отримати вже після закінчення 2-річного навчання. Даний диплом високо цінується роботодавцями, популярний у канадських студентів, але іноземці частіше прагнуть стати володарями університетських дипломів.
Тим з них, хто ще остаточно не визначився з вибором, коледж пропонує послуги консультаційного центру, де можна отримати відповідь на будь-яке питання: від вартості різних варіантів навчання до можливостей працевлаштування після закінчення навчального курсу в рамках тієї чи іншої програми. При коледжі є також консультанти з навчальних питань, тут добре розвинена система студентського репетиторства. Fanshawe College має широкі можливості для забезпечення студентів роботою на території кампусів, крім цього охочі можуть отримати дозвіл на підробіток і за межами студентського містечка.
Ще один шлях до поповнення персонального бюджету ─ навчання за програмами со-ор, що має на меті поєднання академічних занять із оплачуваними стажуванням на різних регіональних підприємствах, а також в канадських і міжнародних компаніях.

Стажування та працевлаштування
Подібні стажування ─ відмінна можливість налаштувати корисні зв'язки ще на етапі навчання в коледжі. Для багатьох студентів це стає першою сходинкою до побудови кар'єри у провідній компанії або до розвитку власного бізнесу. Іноземні студенти, які закінчили Fanshawe College, отримують дозволи на роботу в Канаді, які діють протягом 3 років, що є серйозною заявкою для отримання статусу ПМП, а потім й канадського громадянства.
Fanshawe College пропонує близько 100 програм – професійну підготовку за спеціальностями, що мають високий попит, із видачею сертифікатів або дипломів різного рівня. Тривалість навчання за ними коливається від 1 до 3 років. Бакалаврських чотирирічних програм в коледжі розроблено 6, крім них є ще близько 20 післядипломних програм, розрахованих на 1 рік навчання, після чого випускникам видаються сертифікати без присвоєння магістерського ступеня. 40 со-ор програм ─ один із пріоритетних напрямків освітньої діяльності Fanshawe College. Як правило, такі програми розраховані на 3 роки, протягом кожного з яких студент проходить 4-місячне оплачуване стажування, яке може випадати на будь-який семестр в залежності від домовленостей з підприємствами.

Підготовчі мовні курси – від 8 тижнів до 1 року.

Дипломні програми – 1-3 роки:

 • прикладні науки;
 • мистецтво та дизайн;
 • авіація;
 • будівництво;
 • бізнес і менеджмент;
 • комп'ютерні та інформаційні технології;
 • сучасні медіа;
 • електроніка;
 • охорона здоров'я;
 • HR-менеджмент;
 • виробничі технології;
 • громадська безпека;
 • туризм і готельний менеджмент;
 • логістика.

Бакалавр – 4 роки:

 • прикладні технології – Біотехнології;
 • прикладні технології – Раннє лідерство;
 • технології землеустрою;
 • комерція;
 • Digital-маркетинг;
 • HR-менеджмент;
 • дизайн інтер'єру;
 • сучасні ЗМІ – теорія та виробництво;
 • журналістика та реклама;
 • сестринська справа.

Graduate Certificate (еквівалент магістратури) – 1 рік:

 • бізнес і менеджмент;
 • готельно-ресторанна справа;
 • інформаційні технології;
 • медіа та дизайн.


Fanshawe Сollege пропонує своїм студентам розміщення в резиденції, розрахованої на 1200 студентів одночасно. Усі кімнати мебльовані та відповідають міжнародним стандартам. Усі кімнати – апартаментного типу, тобто мають у своєму розпорядженні окремий санвузол та кухню, розраховані на 3-4 студентів. Також резиденція надає студентам ряд послуг: прибирання приміщень, прання, телефонія, інтернет, парковка тощо.

Вартість проживання (на рік): CAD 9600 за весь термін CAD 1200 обов'язковий план харчування

Крім цього резиденція включає так званий Town Houses відділ, де студенти можуть зняти будиночок з усіма зручностями. Вартість проживання від CAD 7650 за рік.
Студенти також можуть проживати у приймаючих сім'ях, вартість – CAD 750


вартості програм
Програма Вартість за
8 тижнів 1 рік
Бакалаврат CAD16000
Сертифікатні і дипломні програми CAD16000
Graduate Certificate CAD16000
English for Academic Purposes CAD3557

*У таблиці вказано середню вартість програм. За детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів.

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • консульський збір;
 • страхування;
 • проживання й харчування;
 • особисті витрати;
 • послуги компанії Karandash.


Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все