100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Humber College
Торонто, Онтаріо, Канада
Тип: державний коледж
Мова: англійська
Кількість студентів: 90000

Мовні курси: протягом року від CAD 3506 за 8 тижнів
Дипломні: вересень, січня від CAD 17223 на рік
Бакалавр: вересень від CAD 20525 на рік
Постдипломні: вересень, грудень, травень від CAD 18000 на рік

Кампус Humber College Студенческий форум в Humber College Кампус Lakeshore - Humber College Комната в резиденции Humber College Центр городской экологии Humber College
Humber College
Торонто, Онтаріо, Канада
Тип: державний коледж
Мова: англійська
Рік заснування: 1967
Кількість студентів: 90000

Мовні курси: протягом року від CAD 3506 за 8 тижнів
Дипломні: вересень, січня від CAD 17223 на рік
Бакалавр: вересень від CAD 20525 на рік
Постдипломні: вересень, грудень, травень від CAD 18000 на рік

Дані оновлені

Humber College (HC, Гамбер Коледж), один із найпопулярніших політехнічних коледжів Канади, має прекрасну репутацію не тільки в своїй країні, а й за її межами. Всі три його кампуса розташовуються в Торонто, але не в центральній частині міста, а на його північно-західній околиці, біля мальовничого озера Онтаріо.
North Campus знаходиться на березі річки Гамбер, в парковій зоні, в 30-40 хвилинах їзди від центру Торонто. Це дає студентам кампусу можливість проводити вільний час не тільки на території університетського містечка, а й серед таких столичних пам'яток провінції Онтаріо як Королівський музей, Центр повітроплавання, Художня галерея, стадіон Роджерс Центр тощо.
Lakestore Campus знаходиться на березі одного з Великих Канадських озер, в заповідній зеленій зоні, де є прекрасні умови для піших походів, велосипедних прогулянок, занять альпінізмом. Якщо є бажання долучитися до театрального життя або побувати на концерті ─ потрапити в центр Торонто можна на місцевому транспорті.
Orangeville Campus розташовується в Дафферін-Каунті: це гірськолижне курортне передмістя Торонто приваблює туристів різноманітністю лижних трас і широким вибором спа-готелів. Orangeville – найменший з кампусів, але в його інфраструктурі є все, що може знадобитися студенту в процесі навчання або на відпочинку.
Інфраструктура
Зручні транспортні розв'язки ─ одна з суттєвих переваг кампусів НС. Але крім них інфраструктура коледжу має й інші переваги. У кожному університетському містечку є своя бібліотека, оздоровчі центри з повним комплексом спа-послуг, на територіях кампусів функціонують магазини, кафетерії, клуби, спортзали, хокейні майданчики, дитячі садки, аптеки, пункти медичної допомоги. Усі кампуси забезпечують своїх студентів житлом ─ або в резиденціях, або в сім'ях, які проживають у різних районах Торонто. В резиденціях студенти проживають в мебльованих апартаментах з телефонами і бездротовим інтернетом. Крім того в гуртожитках обладнані холи для прийому гостей, ігрові кімнати, зали з кардіо-тренажерами, кухні для самостійного приготування їжі, відкриті майданчики для барбекю тощо.

Репутація
За якістю освіти Humber College в різні роки свого існування неодноразово був визнаний кращим серед державних професійних коледжів Канади. Важливою віхою в історії НС стало визнання за ним інститутського статусу ─ Institut of Applied Arts and Technology. Це не просто престижне найменування, а й можливість привласнювати слухачам різних програм ступені бакалаврів і магістрів в сфері бізнесу, прикладних технологій, соціального забезпечення, туризму, журналістики, 3D-анімації, дошкільної освіти, сучасної музики тощо. Такої кількості програм, які розроблені в Humber College, неможливо знайти в жодному з канадських освітніх установ: на сьогоднішній день їх налічується більше 350. Humber College – один із найбільш самодостатніх навчальних закладів: більшість професійних стажувань організовується безпосередньо на територіях кампусів, у власних творчих студіях, клінічних лабораторіях, спа-центрах, дитячих садах, ресторанах тощо. Подібна організація навчального процесу та виробничої практики отримала вищу оцінку від міжнародної асоціації International League for Innovation in the Community Colleges і була рекомендована як основа для освітніх програм іншим навчальним закладам країни.Популярність Humber College серед іноземних студентів неймовірно висока. У першу чергу це пояснюється тим, що тільки в НС можна отримати не просто престижну спеціальність, до числа яких належить реклама, модний бізнес, кримінальне право, відеопродукція, туристичний менеджмент, а й підкріпити її відповідним науковим ступенем і повноцінним дипломом. Ще одна перевага коледжу – можливість трансферу деяких дисциплін, які ви вивчили у вітчизняному ВНЗ: це дозволяє не витрачати час на повторне проходження знайомих предметів, а повністю зосередитися на освоєнні нової корисної інформації. Крім того потенційних студентів приваблює в Humber College прийнятна вартість навчання, відмінна організація дозвілля та побуту, широкі перспективи для працевлаштування. За даними громадських опитувань, більше 95% канадських роботодавців повністю задоволені рівнем професійної підготовки випускників НС і готові надати їм найбільш сприятливі умови для кар'єрного зростання.

Стажування та працевлаштування
Спочатку метою заснування Humber College було забезпечення провінції Онтаріо кваліфікованою робочою силою та співробітниками інтелектуальної сфери. Цей напрямок діяльності, як і раніше, залишається актуальним для коледжу, тому добре оплачувані вакансії на різних підприємствах і в бізнес-компаніях Торонто для випускників НС знаходяться завжди. Вже через 3-6 місяців після отримання диплома відповідну роботу знаходить як мінімум 90% молодих фахівців, які пройшли навчання в Humber College.
Основна частина розроблених коледжем програм дозволяє після закінчення від 1,5 до 2 років навчання отримати професійний сертифікат або диплом із цілого ряду затребуваних спеціальностей в 40 областях прикладних наук і технологій. Крім них Humber College пропонує 12 бакалаврських програм на базі середньої освіти (тривалістю 4 роки) і програми післядипломної освіти, вступити на які можуть не лише випускники НС, але й власники бакалаврських дипломів інших ВНЗ, у тому числі й українських. Усі програми розробляються викладачами коледжу в тісній співпраці з галузевими фахівцями, за рахунок чого забезпечується висока ефективність навчання в Humber College. Стажування, що включаються в програми, як правило, є оплачуваними й дозволяють студентам не тільки відточувати професійні навички, а й в значній мірі компенсувати витрати на навчання в коледжі.

Студенти можуть обрати наступні види навчальних програм:

 • дипломні програми – 1,5-2 року;
 • бакалаврські програми – 4 роки (1 семестр оплачуваної практики);
 • післядипломні програми – 1-2 роки;
 • мовні курси (EAP) – від 8 тижнів до 1 року.

У коледжі представлені навчальні програми за наступними напрямками:

 • творчі та виконавські види мистецтва: акторська майстерність, театр і комедія, музика, письменство;
 • охорона здоров'я: сестринська справа, навколомедичні спеціальності;
 • готельний бізнес: кулінарія та готельний бізнес, фітнес і масаж;
 • гуманітарні та природничі науки: мистецтво, англійська, математика;
 • медіа: візуальний та діджитал розвиток, анімація, комунікації;
 • соціальні та громадські служби: кримінальна юстиція, пожежна служба, соціальна служба;
 • бізнес: юриспруденція та бізнес-менеджмент, фінанси, мода, спа та косметика.


Humber College пропонує студентам розміщення на базі двох резиденцій, а також розміщення за межами кампусу.
Резиденції.

 Humber College пропонує своїм студентам 2 резиденції: North Campus і Lakeshore Campus:

 • North Campus. Ця резиденція знаходиться безпосередньо біля навчального кампусу й складається з трьох будівель. Одночасно там можуть розміщуватися близько 1000 студентів. Резиденція має широку інфраструктуру, що дає можливість студентам мати все "під рукою": бібліотека, медіа послуги, фітнес-центр, книжковий магазин, затишний паб, комп'ютерні клуби, заклади громадського харчування, пральня тощо. 2 типи кімнат доступно для бронювання студентам – стандартні одномісні кімнати та сьюти. Сьюти – двокімнатні апартаменти, де кожному студенту надається окрема кімната, кухня й санвузол – загальні (квартирний тип). Усі кімнати мебльовані та повністю підготовлені для студентського життя – як для навчання, так і для відпочинку. Вартість проживання від CAD 8421 на рік.
 • Lakeshore Campus. Резиденція знаходиться у західній частині Торонто, в парковій зоні, що створює студентам прекрасні умови для проживання. Таке вдале розташування кампуса дає можливість студентам отримати комфортний та швидкий доступу до міських магазинів, кінотеатрів, пам'яток тощо. Центр міста знаходиться у 20 хвилинах поїздки громадським транспортом. У цій резиденції можуть одночасно розміщуватися 427 студентів. Сама резиденція обладнана кухнями, пральнями, зонами відпочинку, закладами харчування тощо. Усі кімнати резиденції обладнані максимально зручно й сучасно, що робить проживання студентів дуже комфортним. Усі кімнати резиденції – 2-місцеві сьюти квартирного типу. Дві окремі спальні, загальний санвузол і кухня – оснащення всіх сьютів стандартне. Вартість проживання від CAD 9974 на рік.

Розміщення за межами кампусу. Коледж дає можливість студентам підібрати зручне розміщення – кімнату в квартирі з сусідом і без, окрему квартиру, апартаменти і навіть будинки. Онлайн-сервіс зробить відбір за студента, беручи до уваги його вимоги. Вартість такого проживання від CAD 4000 в рік.


вартості програм
Програма Вартість за
8 тижнів 1 рік
Бакалавріат CAD20525
Дипломні програми CAD17223
Післядипломні програми CAD18000
Мовні курси CAD3506

*Наведено середню вартість програм. Точну ціну дізнавайтесь у менеджерів.

Додатково оплачується:

 • авіапереліт, трансфер;
 • консульський збір;
 • страхування;
 • проживання й харчування;
 • послуги компанії Karandash.


Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все