100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
George Brown College
Торонто, Онтаріо, Канада
Тип: державний коледж
Мова: англійська
Кількість студентів: 15000

Бакалавр: вересень, січень від CAD 7165 за семестр
Дипломні: вересень, січень від CAD 7300 за семестр
Підготовчі: вересень, січень від CAD 2825 за курс 8 тижнів

Главный вид George Brown College Фасад здания George Brown College Лаунж-кафе George Brown College Центр трудоустройства студентов в George Brown College Студенты George Brown College Студенты George Brown College Студенты George Brown College Волонтеры George Brown College Комната студента George Brown College
George Brown College
Торонто, Онтаріо, Канада
Тип: державний коледж
Мова: англійська
Рік заснування: 1967
Кількість студентів: 15000

Бакалавр: вересень, січень від CAD 7165 за семестр
Дипломні: вересень, січень від CAD 7300 за семестр
Підготовчі: вересень, січень від CAD 2825 за курс 8 тижнів

Дані оновлені

Найбільший з кампусів George Brown College (GBC, Джордж Браун Коледж) ─ Casa Loma, що в перекладі з іспанської означає "Будинок на пагорбі" ─ отримав свою назву від однієї з визначних пам'яток Торонто – замку у псевдоготичному стилі, поруч з яким він розташований. Розміщення кампусу в діловому центрі столиці провінції Онтаріо, поруч зі штаб-квартирами найбільших корпорацій Канади, банківськими установами, виставковими центрами, фондовою біржею, свідчить про високий статус ВНЗ. У структуру Casa Loma Campus входить адміністративний корпус, факультети стоматології, будівництва, англійської філології, студентський центр.

Другим за величиною є St. James Campus, також розташований в центральній частині міста, на одній з головних вулиць Торонто ─ King Street East. Тут проходять навчання майбутні фахівці туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, фінансисти, дизайнери, стилісти-візажисти. У структуру цього кампусу входять також школа шеф-кухарів і мовна школа.

У цьому ж районі міста біля коледжу GBC є ще один кампус, який було засновано за сприяння ВНЗ-партнера ─ Ryerson University. У восьмиповерховому будинку кампусу займаються в основному майбутні медсестри та фахівці дошкільної освіти. Завдяки тому що багато великих клінік і дитячі сади знаходяться в центрі Торонто, студентам GBC, які проходять практику в цих установах, не доводиться витрачати зайвого часу на переміщення містом.

Зовсім недавно коледж GBC завершив будівництво чергового кампусу, який розраховано на 4000 студентів. Крім навчального кампусу в структуру Waterfront Campus передбачається включити новий спортивний центр, а також будівлі студентських гуртожитків, яких раніше не мав жоден ВНЗ Канади.

На додаток до 4-х кампусів коледж має ще одну будівлю, в якій розміщується молодіжний театр. На його підмостках виступають самі студенти, які навчаються в GBC театральній та танцювальній майстерності, тут організовуються також виступи гостей коледжу та художніх колективів, які гастролюють в Торонто.

Інфраструктура
Розташування університетських кампусів в центральних районах міста, поруч зі станціями метро та автобусними зупинками ─ вагома перевага GBC, яку може оцінити кожен, кому вже довелося мати справу з проблемами транспорту у жвавому мегаполісі. Іншою безумовною перевагою стане можливість розселення студентів у власному гуртожитку коледжу ─ до цього часу проблема житла вирішувалася за рахунок приймаючих родин, що мають квартири неподалік від кампусів. Постійне вдосконалення інфраструктури ─ один із найважливіших напрямків діяльності керівництва коледжу. Забезпечення студентів вільним доступом до інтернет-ресурсів і до книжкових фондів, створення комфортної для занять і відпочинку атмосфери робить навчання в GBC справді якісним.

Репутація
Про високу якість освіти в George Brown College свідчать не тільки його державна акредитація, але й партнерські зв'язки з іншими канадськими ВНЗ, що охоче приймають на навчання студентів цього коледжу. Викладачі коледжу та розробники пропонованих GBC навчальних програм неодноразово отримували премії таких канадських організацій як CSPOD (Canadian Society for Professional and Organizational Development), CPRS ACE (Canadian Public Relations Society Achieving Communications Exellence) тощо. Не відстають від своїх наставників і самі студенти GBC ─ серед них можна відзначити чимало лауреатів престижних конкурсів професійної майстерності, переможців творчих оглядів і спортивних змагань. Особливо коледж відомий своїм рівнем підготовки фахівців за такими напрямками як медсестринська справа, кулінарія, графічний дизайн ─ випускники з дипломами цих факультетів високо цінуються на ринку праці не тільки Канади, а й інших країн світу.

Іноземних абітурієнтів GBC зацікавлює цілим рядом переваг ─ величезний вибір програм, порівняно невисока вартість навчання, лояльне ставлення приймальної комісії до рівня володіння мовою, широкий спектр консультаційних послуг, що надаються студентам. Керівництво коледжу докладає чимало зусиль для того, щоб допомогти новачкам-іноземцям якомога швидше адаптуватися до життя в незнайомій країні, вдосконалити англійську, отримати не тільки необхідний обсяг академічних знань, а й солідні практичні навички з обраної спеціальності. Розробка освітніх програм в співдружності з промисловими, виробничими, фінансовими корпораціями ─ напрям, який GBC почав розвивати набагато раніше, ніж інші канадські ВНЗ. Коледж співпрацює з кращими клініками, туристичними організаціями, розважальними центрами, дизайн-студіями, банками Торонто ─ в цих організаціях студенти не тільки відпрацьовують годинни практичних занять, що передбачені програмами, а й підробляють у вільний від навчання час.

Стажування та працевлаштування
Завдяки такому підходу до професійної орієнтації студентів, більшість з них до моменту отримання диплома вже гарантовано має роботу, а відповідно й перспективу залишитися на ПМП в Канаді. 90% випускників George Brown College без проблем влаштовуються на високооплачувані посади практично відразу після завершення навчання, решта володарів дипломів цього престижного коледжу знаходять відповідну їхнім очікуванням роботу протягом року з моменту випуску.Традиційний бакалаврський диплом міжнародного зразка видається студентам, які пройшли навчання за пропонованими коледжем програмами ─ зараз їх налічується близько 70. Бакалаврська підготовка розрахована на 4 роки. Крім цього в George Brown College розроблено 8 програм післядипломної освіти (тривалість навчання становить від 8 до 12 місяців). Іноземці можуть здобувати вищу освіту в GBC не тільки на очних відділеннях, а й за допомогою дистанційного методу, який коледж почав впроваджувати одним з перших серед канадських ВНЗ.

 • Підготовчі курси від 8 тижнів

Англійська мова. Початок програми – вересень, січень, травень.

 • Дипломні програми 2-3 роки

Мистецтво та дизайн, бізнес і фінанси, громадські послуги та дошкільне виховання, інженерні технології, науки про здоров'я, готельно-ресторанний бізнес та кулінарне мистецтво, школа гуманітарних і природничих наук. 

 • Бакалавр 4 роки

Фінансові послуги, будівельні технології, дошкільне виховання та розвиток, готельний операційний менеджмент.

 • Післядипломна освіта 1 рік

Мистецтво та дизайн, бізнес і фінанси, громадські послуги та дошкільне виховання, інженерні технології, готельно-ресторанний бізнес та кулінарне мистецтво.


Іноземним студентам пропонується проживання в приймаючих канадських сім'ях. George Brown ретельно підбирає турботливі сім'ї, які допомагають студентам жити й вчитися в Канаді в дружній та приємній атмосфері, а також пристосуватися до нового середовища. Програма надає студентам безпечне та комфортне проживання.

Будинки, де проживають студенти, знаходяться в середньому в 30-60 хвилинах їзди від коледжу громадським транспортом. Приймаючі сім'ї розкажуть і навчать, як користуватися громадським транспортам, а також покажуть околиці. При проживанні в приймаючих сім'ях студенти можуть також вибрати найбільш комфортний для себе тип харчування: напівпансіон (сніданок і вечеря) або повний пансіон (сніданок, обід і вечеря).

Проживання в сім'ї коштує CAD 175 на тиждень при дворазовому харчуванні та CAD 190 на тиждень при замовленні повного пансіону.


вартості програм
Програма Вартість за
8 тижнів 2 семестри 3 семестри
English for Academic Purposes (ESL) CAD2825
Diploma/Certificate Programs CAD14330 CAD21495
Graduate Certificate/Post-graduate Programs CAD14600 CAD21900

У таблиці вказана середня вартість освітніх програм. Детальну інформацию дізнавайтесь у менеджера Karandash.

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • консульський збір;
 • страхування;
 • реєстраційний внесок;
 • проживання й харчування;
 • громадський транспорт – приблизно CAD 1284 на рік;
 • навчальні матеріали – CAD 1000-CAD 1200 на рік;
 • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все