100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Niagara College
Велланд, Ніагара-он-те-Лейк, Онтаріо, Канада
Тип: міжнародний коледж
Мова: англійська
Кількість студентів: 10000

Підготовчі: вересень, січень від CAD 2900 за 2 місяці
Бакалавр: вересень, січень від CAD 20321 за рік
Дипломні: вересень, січень від CAD 17421 за рік
Постдипломні: вересень від CAD 18806 за рік

Тренинг для кураторов колледжа Рабочая зона Niagara College Футбол в Niagara College Винодельня Niagara College Спортивный зал Niagara College Студенты на фоне Niagara College
Niagara College
Велланд, Ніагара-он-те-Лейк, Онтаріо, Канада
Тип: міжнародний коледж
Мова: англійська
Рік заснування: 1967
Кількість студентів: 10000

Підготовчі: вересень, січень від CAD 2900 за 2 місяці
Бакалавр: вересень, січень від CAD 20321 за рік
Дипломні: вересень, січень від CAD 17421 за рік
Постдипломні: вересень від CAD 18806 за рік

Дані оновлені

Niagara College (NC, Ніагара Коледж) має у своєму розпорядженні кілька кампусів у провінції Онтаріо, але головними серед них є два – в містечках Велланд (Welland) і Ніагара-он-зе-Лейк (Niagara-on-the-Lake).
Welland Campus розмістив просторий навчальний корпус на території лісопаркової зони в годині їзди від Торонто. Тут здійснюється підготовка фахівців у сферах програмування, лазерних технологій, авомобілебудівництва, управління персоналом, бродкастінгу, охорони здоров'я тощо.
Niagara-on-the-Lake Campus також знаходиться недалеко від головного міста провінції, на території Ніагарського біосферного заповідника. Розташування цього кампусу є ідеальним для вивчення екологічних дисциплін, а також для освоєння програм підготовки фахівців туристичного та готельного бізнесів. Тут же проходять навчання майбутні винороби, кулінари, садівники та агрономи.
Інфраструктура
Коледж отримує від держави багатомільйонні субсидії на розвиток інфраструктури кампусів, завдяки чому обладнання навчальних корпусів і лабораторій відповідає найвищим стандартам сучасної освіти. У розпорядженні студентів коледжу є відмінно укомплектовані бібліотеки та спортзали з новітнім тренажерним обладнанням, мультимедійні центри вивчення мов, комфортабельні зони відпочинку, бездротовий доступ до інтернету – користування всіма цими благами включено у вартість навчання, яка за міжнародними мірками є цілком демократичною.
Студентів, які проживають у канадських сім'ях, забезпечують одно- або дворазовим харчуванням. Є й інший варіант розміщення студентів – у гуртожитках на території студентського містечка. У структуру таких резиденцій входять мебльовані кімнати на 2-3 осіб, загальна кухня, пральня, холи для прийому гостей. На території головних кампусів є також власні універмаги, де можна придбати книги та продукти, аксесуари до комп'ютерів і студентську уніформу, канцтовари та сувеніри.

Репутація
Бездоганні умови для навчання й відпочинку, широкі можливості для знайомства з країною та успішне працевлаштування у кращих канадських підприємствах – те, що особливо цінують студенти у своєму коледжі, який за результатами незалежних опитувань протягом майже 10 років утримується на топовій позиції в рейтингу ВНЗ провінції Онтаріо. Коледж має великі партнерські зв'язки – у першу чергу з іншими ВНЗ аналогічного профілю, до того ж не тільки в Канаді, а й за її межами; з деякими з них у NC розроблені спільні програми підготовки фахівців. Взаємодія з підприємствами та організаціями Канади – другий напрямок діяльності ВНЗ. Вивчаючи актуальні потреби роботодавців, коледж вносить постійні зміни в освітні програми, адаптуючи їх до реальної економічної ситуації в країні. Партнерство з успішними компаніями має й інший важливий аспект – фінансовий: у більшості випадків студентам Niagara College пропонуються не лише цікаві в професійному плані, а й оплачувані стажування, а цим може похвалитися далеко не кожен з канадських ВНЗ.Навчання в Niagara College – це по-справжньому захоплюючий, живий процес, учасники якого чітко уявляють собі, для чого їм потрібно вивчати ту чи іншу дисципліну, як і де отримані знання можна буде застосувати на практиці, на який рівень доходів вони зможуть розраховувати після закінчення ВНЗ тощо.

Інтенсивний ритм занять не перешкоджає різноманітному дозвіллю, організації якого в коледжі також приділяється підвищена увага. Екскурсії регіоном, знайомство з національними традиціями Канади, участь у спортивних заходах – невід'ємні компоненти студентського життя, і це цілком закономірно: адже керівники Niagara College прекрасно усвідомлюють, що не менше 80% іноземних студентів після закінчення ВНЗ виявить бажання залишитися жити й працювати в Онтаріо – однієї з найрозвиненіших і сприятливих для життя провінцій країни. Диплом бакалавра, що видається коледжем, дає можливість вступу до магістратури престижних університетів Канади й США, але і сам по собі він досить високо цінується канадськими та закордонними роботодавцями.

Стажування та працевлаштування
Студенти останніх курсів бакалаврату можуть розраховувати на допомогу консультантів центру планування кар'єри – в реєстрації на біржах праці, підборі відповідних вакансій, складанні резюме тощо. Але й після видачі дипломів сервісні служби NC зазвичай не втрачають зв'язку з випускниками, стежачи за подальшим розвитком їхніх кар'єр. Як показують результати опитувань, більше 90% керівників підприємств, на яких працюють колишні студенти Niagara College, повністю задоволені рівнем їхньої професійної підготовки та діловими якостями.


Бакалаврські програми в NC розраховані на 4 роки. Навчання за такою програмою завершується присвоєнням ступеня й видачею диплома, що дає право як на працевлаштування в престижних компаніях, так і на продовження навчання в університетах.

Дипломні програми тривають від 1 до 3 років і дають практичні знання й вузьку спеціалізацію, що дозволяє протягом вельми короткого часу знайти роботу за фахом.

Післяосвітня програма триває 1 рік, але ступінь магістра після її закінчення не присвоюється. Така невідповідність освітнім системам багатьох країн пояснюється тим, що в Канаді для отримання ступеня магістра потрібно підготувати і захистити наукову роботу за фахом. Це можна зробити в університеті, але не в коледжі, де основний акцент післядипломної освіти робиться на вдосконаленні практичних навичок, підвищенні кваліфікації фахівця. Також варто зазначити, що більшість потенційних роботодавців віддає перевагу саме власникам бакалаврських дипломів, які пройшли післядипломне навчання, тоді як наявність магістерського диплому має значення в основному для тих, хто вирішив присвятити себе викладацькій або науково-дослідницькій діяльності.

Коледж пропонує широкий вибір навчальних програм у різних сферах:

 • Гуманітарні науки;
 • Бізнес адміністрування;
 • Автомобільна промисловість;
 • Пивоваріння та енологія;
 • Громадські сервіси;
 • Комп'ютерні науки;
 • Будівництво;
 • Кулінарія;
 • Електроніка та електрика;
 • Англійська мова;
 • Довкілля;
 • Охорона здоров'я;
 • Агробізнес;
 • Готельно-ресторанний бізнес;
 • Охорона правопорядку;
 • Лазерні технології;
 • Машинобудування;
 • Медіа та дизайн;
 • Спа та оздоровлення;
 • Зварювання.
Початок програм: січень, травень, вересень.

Також студентам із недостатнім рівнем знань мови доступні курси підготовки, тривалістю 1 рік.
Англійська мова – вересень, січень.Коледж пропонує міжнародним студентам три типи розміщення – у резиденціях на базі кампусу, у приймаючих сім'ях, у приватних квартирах, кімнатах та апартаментах.

 • Резиденції Niagara і Welland Lake Campuses надають студентам блокові одномісні кімнати, з ванною та кухнею на блок з 2-х кімнат. Резиденція обладнана всім необхідним, включаючи супутникове телебачення та доступ до інтернету. Також у резиденціях передбачені пральні, кімнати відпочинку, лаунж зали, прибирання кімнат і 24-ригодинна рецепція. Вартість проживання від CAD 8500 за навчальний рік (8 місяців). Не зайвим буде згадати, що проживання у резиденції потрібно замовляти заздалегідь.

 • Проживання в приймаючій сім'ї. Проживання у приймаючих сім'ях підходить тим студентам, які хочуть відчувати себе як вдома, прив'язані до батьків, не хочуть відчувати себе самотніми й вважають за краще занурюватися в життя країни за допомогою місцевих жителів. Студент, який проживає в канадській родині, має власну кімнату в будинку або квартирі, може користуватися всіма зручностями і брати участь в житті сім'ї, надаючи посильну допомогу. Вечеря проходить спільно, під час неї обговорюються події дня, вирішуються проблеми тощо. Загалом, прекрасне й затишне проживання з уважними і доброзичливими людьми. Вартість такого проживання близько CAD 950 на місяць, включаючи харчування.

 • Проживання за межами кампусу. Сайт Niagara College надає можливість студентам підібрати собі розміщення за межами кампуса за їхніми вимогами. Електронний інтерфейс системи дозволяє ввести всі параметри в запит, а підбір проводиться максимально точно. Квартири, кімнати, навіть кімнати з сусідом – будь-який варіант можливий. Вартість оренди окремої кімнати в квартирі – від CAD 950 на місяць.


вартості програм
Програма Вартість за
2 місяці 1 рік
Бакалаврат CAD20321
Дипломні програми CAD17421
Постдипломні програми CAD18806
Мовні курси CAD2900

*У таблиці вказано середню вартість програм. За детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів.

Додатково оплачується:

 • авіапереліт;
 • консульський збір;
 • страхування;
 • проживання й харчування;
 • особисті витрати;
 • послуги компанії Karandash.


Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все