100% зачисление в 250 университетов мира. Без подготовительных программ в Украине.
Оставить запрос
Niagara College
Велленд, Ниагара-он-те-Лейк, Онтарио, Канада
Тип: международный колледж
Язык: английский
Количество студентов: 10000

Бакалавр: вересень, січень від CAD 25426 за рік 
Підготовчі: вересень, січень від CAD 5525 за 2 місяці
Постдипломні: вересень від CAD 25426 за рік 
Дипломні: вересень, січень від CAD 24626 за рік

Тренинг для кураторов колледжа Рабочая зона Niagara College Футбол в Niagara College Винодельня Niagara College Спортивный зал Niagara College Студенты на фоне Niagara College
Niagara College
Велленд, Ниагара-он-те-Лейк, Онтарио, Канада
Тип: международный колледж
Язык: английский
Год основания: 1967
Количество студентов: 10000

Бакалавр: вересень, січень від CAD 25426 за рік 
Підготовчі: вересень, січень від CAD 5525 за 2 місяці
Постдипломні: вересень від CAD 25426 за рік 
Дипломні: вересень, січень від CAD 24626 за рік

Данные обновлены

Niagara College (NC, Ніагара Коледж) має у своєму розпорядженні кілька кампусів у провінції Онтаріо, але головними серед них є два – в містечках Велланд (Welland) і Ніагара-он-зе-Лейк (Niagara-on-the-Lake).
Welland Campus розмістив просторий навчальний корпус на території лісопаркової зони в годині їзди від Торонто. Тут здійснюється підготовка фахівців у сферах програмування, лазерних технологій, авомобілебудівництва, управління персоналом, бродкастінгу, охорони здоров'я тощо.
Niagara-on-the-Lake Campus також знаходиться недалеко від головного міста провінції, на території Ніагарського біосферного заповідника. Розташування цього кампусу є ідеальним для вивчення екологічних дисциплін, а також для освоєння програм підготовки фахівців туристичного та готельного бізнесів. Тут же проходять навчання майбутні винороби, кулінари, садівники та агрономи.
Інфраструктура
Коледж отримує від держави багатомільйонні субсидії на розвиток інфраструктури кампусів, завдяки чому обладнання навчальних корпусів і лабораторій відповідає найвищим стандартам сучасної освіти. У розпорядженні студентів коледжу є відмінно укомплектовані бібліотеки та спортзали з новітнім тренажерним обладнанням, мультимедійні центри вивчення мов, комфортабельні зони відпочинку, бездротовий доступ до інтернету – користування всіма цими благами включено у вартість навчання, яка за міжнародними мірками є цілком демократичною.
Студентів, які проживають у канадських сім'ях, забезпечують одно- або дворазовим харчуванням. Є й інший варіант розміщення студентів – у гуртожитках на території студентського містечка. У структуру таких резиденцій входять мебльовані кімнати на 2-3 осіб, загальна кухня, пральня, холи для прийому гостей. На території головних кампусів є також власні універмаги, де можна придбати книги та продукти, аксесуари до комп'ютерів і студентську уніформу, канцтовари та сувеніри.

Репутація
Бездоганні умови для навчання й відпочинку, широкі можливості для знайомства з країною та успішне працевлаштування у кращих канадських підприємствах – те, що особливо цінують студенти у своєму коледжі, який за результатами незалежних опитувань протягом майже 10 років утримується на топовій позиції в рейтингу ВНЗ провінції Онтаріо. Коледж має великі партнерські зв'язки – у першу чергу з іншими ВНЗ аналогічного профілю, до того ж не тільки в Канаді, а й за її межами; з деякими з них у NC розроблені спільні програми підготовки фахівців. Взаємодія з підприємствами та організаціями Канади – другий напрямок діяльності ВНЗ. Вивчаючи актуальні потреби роботодавців, коледж вносить постійні зміни в освітні програми, адаптуючи їх до реальної економічної ситуації в країні. Партнерство з успішними компаніями має й інший важливий аспект – фінансовий: у більшості випадків студентам Niagara College пропонуються не лише цікаві в професійному плані, а й оплачувані стажування, а цим може похвалитися далеко не кожен з канадських ВНЗ.Обучение в Niagara College ─ это по-настоящему увлекательный, живой процесс, участники которого ясно представляют себе, для чего им нужно изучать ту или иную дисциплину, как и где полученные знания можно будет применить на практике, на какой уровень доходов они смогут рассчитывать по окончании вуза, и т.д.
Интенсивный ритм занятий не препятствует разнообразному досугу, организации которого в колледже также уделяется повышенное внимание. Экскурсии по региону, знакомство с национальными традициями Канады, участие в спортивных мероприятиях ─ неотъемлемые компоненты студенческой жизни, и это вполне закономерно: ведь руководители Niagara College прекрасно осознают, что не менее 80% иностранных студентов по окончании вуза изъявит желание остаться жить и работать в Онтарио ─ одной из самых развитых и благополучных для жизни провинций страны. Выдаваемый колледжем диплом бакалавра дает возможность поступления в магистратуру престижных университетов Канады и США, но и сам по себе он весьма высоко котируется канадскими и зарубежными работодателями.

Стажировка и трудоустройство
Студенты последних курсов бакалавриата могут рассчитывать на помощь консультантов центра планирования карьеры ─ в регистрации на биржах труда, подборе подходящих вакансий, составлении резюме и т.п. Но и после выдачи дипломов сервисные службы NC обычно не теряют связи с выпускниками, следя за дальнейшим развитием их карьеры. Как показывают результаты опросов, более 90% руководителей предприятий, на которых трудятся бывшие студенты Niagara College, полностью удовлетворены уровнем их профессиональной подготовки и деловыми качествами.

 

Бакалаврские программы в NC рассчитаны на 4 года. Обучение по такой программе завершается присвоением степени и выдачей диплома, дающего право как на трудоустройство в престижных компаниях, так и на продолжение учебы в университетах.
Дипломные программы дляться от 1 до 3-х лет и дают практические знания и узкую специализацию, что позволяет в течении короткого времени найти работу по специальности.
Постдипломное образование длится 1 год, но степень магистра по завершении программы не присваивается. Такое несоответствие образовательным системам многих стран объясняется тем, что в Канаде для получения степени магистра требуется подготовить и защитить научную работу по специальности. Это можно сделать в университете, но не в колледже, где основной акцент постдипломного образования делается на совершенствовании практических навыков, повышении квалификации специалиста. Не лишне уточнить, что большинство потенциальных работодателей отдает предпочтение именно обладателям бакалаврских дипломов, прошедших постдипломное обучение, тогда как наличие магистерского диплома имеет значение в основном для тех, кто решил посвятить себя преподавательской или научно-исследовательской деятельности.

Колледж предлагает широкий выбор учебных программ в различных сферах:

 • Гуманитарные науки;
 • Бизнес администрирование;
 • Автомобильная промышленность;
 • Пивоварение и энология;
 • Общественные сервисы;
 • Компьютерные науки;
 • Строительство;
 • Кулинария;
 • Электроника и электрика;
 • Английский язык;
 • Окружающая среда;
 • Здравоохранение;
 • Агробизнес;
 • Отельно-ресторанный бизнес;
 • Охрана правопорядка;
 • Лазерные технологии;
 • Машиностроение;
 • Медиа и дизайн;
 • Спа и оздоровление;
 • Сварка.

Начало программ: январь, май, сентябрь

Так же студентам с недостаточным уровнем языка доступны подготовительные курсы, длительностью 1 год.

Английский язык-сентябрь, январь.

Коледж пропонує міжнародним студентам три типи розміщення – у резиденціях на базі кампусу, у приймаючих сім'ях, у приватних квартирах, кімнатах та апартаментах.

 • Резиденції Niagara і Welland Lake Campuses надають студентам блокові одномісні кімнати, з ванною та кухнею на блок з 2-х кімнат. Резиденція обладнана всім необхідним, включаючи супутникове телебачення та доступ до інтернету. Також у резиденціях передбачені пральні, кімнати відпочинку, лаунж зали, прибирання кімнат і 24-ригодинна рецепція. Вартість проживання від CAD 6900 за навчальний рік (8 місяців). Не зайвим буде згадати, що проживання у резиденції потрібно замовляти заздалегідь.

 • Проживання в приймаючій сім'ї. Проживання у приймаючих сім'ях підходить тим студентам, які хочуть відчувати себе як вдома, прив'язані до батьків, не хочуть відчувати себе самотніми й вважають за краще занурюватися в життя країни за допомогою місцевих жителів. Студент, який проживає в канадській родині, має власну кімнату в будинку або квартирі, може користуватися всіма зручностями і брати участь в житті сім'ї, надаючи посильну допомогу. Вечеря проходить спільно, під час неї обговорюються події дня, вирішуються проблеми тощо. Загалом, прекрасне й затишне проживання з уважними і доброзичливими людьми. Вартість такого проживання близько CAD 690 на місяць, включаючи харчування.

 • Проживання за межами кампусу. Сайт Niagara College надає можливість студентам підібрати собі розміщення за межами кампуса за їхніми вимогами. Електронний інтерфейс системи дозволяє ввести всі параметри в запит, а підбір проводиться максимально точно. Квартири, кімнати, навіть кімнати з сусідом – будь-який варіант можливий. Вартість оренди окремої кімнати в квартирі – від CAD 350 на місяць.


Підготовчі курси

Стандарт (4 місяці) CAD 10 093 – CAD 13 933

Короткий курс (2 місяці) CAD 5525 – CAD 7445

Літній курс (1 місяць) CAD 3400 – CAD 4150

Дипломні програми (1-3 роки) від CAD 24 626 до CAD 35 631 на рік

Бакалаврат від CAD 25426 на рік.

Післядипломна освіта (1 рік) від CAD 25426 на рік.


Додатково оплачується:


 • авіапереліт;
 • консульський збір;
 • страхування;
 • проживання й харчування;
 • особисті витрати;
 • послуги компанії Karandash.


Скидки и стипендии

Специальные предложения для клиентов Karandash

Смотреть все