100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Відмінно: 4,7/5 (1)
Рейтинг: 251–300
Згідно з рейтингом Times Higher Education World University Rankings за 2023 рік
Simon Fraser University
Ванкувер, Британська Колумбія, Канада
Тип: державний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: 30000

Бакалавр: вересень, січень, травень від CAD34012 на рік

Внутренний двор Simon Fraser University Стадион Simon Fraser University Комната отдыха в Simon Fraser University
Simon Fraser University
Ванкувер, Британська Колумбія, Канада
Тип: державний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1965
Кількість студентів: 30000

Бакалавр: вересень, січень, травень від CAD34012 на рік

Загальна оцінка
Дані оновлені


Simon Fraser University (SFU, Університет Саймона Фрейзера) розташований на західному узбережжі Канади, в місті Ванкувер. Університет названий на честь мандрівника й дослідника Саймона Фрайзер і функціонує з 9 вересня 1965 року.

Університет робить все можливе, щоб підтверджувати статус одного з провідних університетів Канади. SFU займається динамічною інтеграцією інноваційної освіти, передовими дослідженнями, приваблює не тільки перспективних студентів, а й наукові співтовариства, висококваліфіковані кадри.

SFU може похвалитися наявністю трьох висококласних кампусів, більш ніж 30 000 студентів, 6500 викладачів, більше ніж 130 000 випускників. Університет пропонує близько 145 навчальних програм бакалаврату та магістратури.

Інфраструктура
Університет має три кампуси: у Барнабі, Ванкувері та в Сурреї. Інфраструктура SFU має бібліотеку з більш ніж 2 млн. книг, музей, школу мистецтв, галерею, тренажерний зал, спортивні майданчики, басейн.

Репутація
FU проходить акредитацію в одному з шести незалежних регіональних агентств, що визнаний Міністерством освіти в США – NWCCU.
Університет є першим в Канаді членом Національної Асоціації студентського спорту.
Входить до списку кращих загальноосвітніх університетів Канади і в ТОП-100 університетів світу за версією Times Higher Education.SFU надає академічні стипендії та премії не тільки канадським студентам, а й міжнародним учням.
При університеті діють близько 100 клубів за інтересами. Розвинений студентський спорт (15 спортивних команд).

Стажування та працевлаштування
При університеті SFU діє кооператив, який займається пошуком стажування для студентів. Кооператив співпрацює з такими компаніями як: Blackberry, Bank of Montreal, Ernst and Young, Fluor, IBM, HSBC, KPMG і Macquarie Bank.

Дипломи SFU визнані на міжнародному рівні, тому випускники успішно працевлаштовуються не тільки в Канаді, а й за кордоном.


Після навчання у Fraser International College міжнародні студенти мають можливість вступити відразу на 2 курс бакалаврату в університеті SFU.

Бакалаврат. SFU пропонує понад 100 спеціальностей бакалаврату у сфері бізнесу, комунікації та мистецтва технології, мистецтва та соціальних наук, екології, інженерії, комп'ютерних наук.

Прикладні науки: Біоінженерія, комп'ютерна інженерія, електронна інженерія, інженерна фізика, мехатроніка інженерних систем, інженерні системи.

Мистецтво та соціальні науки: Антропологія, вивчення Азії та Канади, когнітивна наука, кримінологія, економіка, англійська, французька, вивчення корінних народів, гендерологія, геронтологія, вивчення грецької групи мов, історія, гуманітарні науки, міжнародні відносини, трудові відносини, мовознавство, лінгвістика, філософія, правоохоронна діяльність, політична наука, психологія, державна політика, соціологія, урбаністика, світова література.

Бізнес адміністрування: Бухгалтерський облік, підприємництво та інновації, фінанси, управління людськими ресурсами, міжнародний бізнес, менеджмент інформаційних систем, маркетинг, операційний менеджмент.

Комунікації, мистецтво та технології: ЗМІ та культура, технології та суспільство, політична економіка та політика, інтерактивні системи, дизайн, медіа-мистецтво, кінознавства, танці, перформанс і мистецтво уявлення, театр, образотворче мистецтво, музика, видавнича справа, переговори, комунікації, інтерактивне мистецтво та технології, сучасне мистецтво.

Інформатика: Штучний інтелект, комп'ютерна графіка та мультимедіа, комп'ютерні науки два дипломи (другий від університету Zhejiang University, Китай), комп'ютерні системи, геоінформаційні системи, інформаційні системи, мови програмування та програмне забезпечення, програмне забезпечення, теорія обчислювальних машин і систем.

Медико-санітарні дисципліни: Поведінкова неврологія, санітарна освіта, міжнародне здоров'я, харчування, програма управління громадською охороною здоров'я, біоетика, медичні технології, психічне здоров'я та залежність, всесвітня охорона здоров'я, токсикологія, інфекційні захворювання.

Охорона навколишнього середовища: Археологія, управління природними ресурсами, науки про навколишнє середовище, прикладна біологія, системи Землі, географія, фізична географія.Студенти SFU мають можливість проживати в резиденціях університету – The Towers – для студентів 1 і 2 курсів, McTaggart Cowan House, Shell House, the Townhouses – для студентів 2-4 курсів, Hamilton Hall, Vancouver Residence – для магістрантів. Резиденції мають одномісні мебльовані кімнати, загальну кімнату відпочинку, загальну кухню, ванну кімнату. У Hamilton Hall у кожного студента особиста кухня й ванна, а Vancouver Residence надає апартаменти-студіо.вартості програм
Програма Вартість за 1 рік
Бакалаврат CAD34012

В таблиці приведена орієнтовна вартість навчання на один навчальний рік (10 курсів протягом двох семестрів). На основі типової програми факультету мистецтв і соціальних наук


Додатково оплачується:

  • проживання – одномісна кімната з харчуванням - від CAD 14180 на рік.
  • авіапереліт, трансфер;
  • консульський збір;
  • страхування;
  • реєстраційний внесок;
  • депозит (повертається);
  • реєстрація в резиденції;
  • студентський внесок;
  • внесок для отримання диплома
  • послуги компанії Karandash.


Загальна оцінка
Відмінно 4,7/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Задовільно 4,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Відгуки (1)
Александр
Відмінно 4,7/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Задовільно 4,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Очень приятный и комфортный вуз снаружи, и очень сильный и современный внутри. Высококвалифицированные профессора и много полезной информации из их опыта которым они охотно делятся.
Читати весь Сховати відгук
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все