100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Capilano University
Ванкувер, Британська Колумбія, Канада
Тип: державний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: 7000 - 8000

Мовні курси: вересень, січень, травень від CAD 6430 на семестр

Дипломні програми: вересень, січень, травень від CAD 21487 на рік

Сертифікатні програми: вересень, січень, травень від CAD 13434 на рік

Бакалавр: вересень, січень, травень від CAD 21487 на рік

Післядипломні програми: вересень, січень, травень від CAD 7691 на рік

Внутренний двор Capilano University Главный вид Capilano University Главный вид Capilano University Корпус Capilano University Концертный зал Capilano University Спортивный зал Capilano University Обед в Capilano University Лабораторная работа студентов Capilano University Cтуденты Capilano University Лабораторная работа студентов Capilano University Выпускники Capilano University
Capilano University
Ванкувер, Британська Колумбія, Канада
Тип: державний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1968
Кількість студентів: 7000 - 8000

Мовні курси: вересень, січень, травень від CAD 6430 на семестр

Дипломні програми: вересень, січень, травень від CAD 21487 на рік

Сертифікатні програми: вересень, січень, травень від CAD 13434 на рік

Бакалавр: вересень, січень, травень від CAD 21487 на рік

Післядипломні програми: вересень, січень, травень від CAD 7691 на рік

Дані оновлені

У Capilano University навчається понад 1000 іноземних студентів із 60 країн світу.

Відмінною рисою університету є індивідуальний підхід навчання до кожного студента. Це досягається за рахунок невеликих навчальних груп, а також підвищеної уваги з боку викладачів. Так, протягом року студенти можуть отримувати безкоштовні консультації від фахівців із різних предметів, репетиторську допомогу з академічною англійською мовою, математикою, а також психологічні консультації та медичні послуги.

Capilano University має вісім спортивних команд, які неодноразово ставали призерами та чемпіонами регіональних і національних змагань. Так, у 2008 році студентська команда виграла національний чемпіонат з футболу. Крім того, щорічно в Capilano University проводять фестивалі, виставки та Дні відкритих дверей, що робить цей університет одним з найпопулярніших ВНЗ у Канаді. 

Capilano University розташований за півгодини їзди від третього за величиною канадського міста – Ванкуверу. Престижне британське видання The Economist тричі нагороджував цей населений пункт званням "Кращого місця на Землі". У 2010 році у Ванкувері проводили зимові Олімпійські ігри. Синоптики ж вважають його найтеплішим містом Канади в зимовий час: температура повітря в цей період часу рідко падає нижче нуля.

Інфраструктура
Capilano University має три кампуса: головний розташований у Північному Ванкувері, ще два регіональних – в провінції Британська Колумбія. Головний кампус розташований в природній зоні та оточений лісом, пляжами й гірськолижним курортом. Він знаходиться за півгодини їзди від галасливого центру міста Ванкувера. На території кампусу знаходяться шість академічних коледжів, бібліотека, сучасний спортивний центр, футбольне поле, баскетбольні та волейбольні майданчики, Центр лідерства та інновацій в галузі туризму, медичний центр.

Репутація
У 2004 році канадський уряд побудував на території Capilano University регіональний Центр лідерства та інновацій в галузі туризму. Цей центр займався питаннями розвитку туризму в Ванкувері під час Олімпіади 2010 року. Незабаром він об'єднався з мережею канадських туристичних компаній і став новим навчальним центром в області туристичного бізнесу та менеджменту.

Відеопрезентація Capilano University:

  • Capilano University розташований в одному з кращих місць на Землі – Ванкувері;
  • на території ВНЗ діє сучасний Центр лідерства та інновацій в галузі туризму;
  • 94% випускників Capilano University знаходять роботу протягом 6 місяців після закінчення навчання. 

Працевлаштування та стажування
У Ванкувері активно розвиваються туризм, кіновиробництво та фінансовий сектор. Тому 94% випускників Capilano University знаходять першу роботу протягом шести місяців після закінчення університету.

Сучасний Центр лідерства та інновацій в галузі туризму, який знаходиться на території кампусу, надає додаткові можливості з проходження практики та працевлаштування для студентів Capilano University.


Capilano University пропонує програми навчання на бакалавраті, сертифікатні і дипломні програми за наступними основними напрямками: гуманітарні науки, бізнес і туризм, мистецтво.

  • Гуманітарні науки: поведінковий аналіз (аутизм), вільні науки, комунікаційні дослідження, виховання та навчання, юриспруденція. 
  • Бізнес і туризм: бізнес-адміністрування, туристичний менеджмент. 
  • Мистецтво: кінематографічне мистецтво, музична терапія, дизайн у візуальних комунікаціях, джаз, театр.

У Capilano University можна також поступити на наступні спеціальності післядипломних програм навчання: Поведінковий аналіз (аутизм), Дошкільне виховання та освіта, Глобальний менеджмент гостинності та туризму, Бізнес-менеджмент у Північній Америці, Північна Америка та міжнародний менеджмент.У Capilano University не передбачається проживання на території кампуса. Але університет може запропонувати своїм студентам проживання у Ванкувері в канадській родині або орендованій квартирі.


вартості програм
Програма Вартість за 1 рік
Bachelor of Arts Degree CAD21486
Bachelor of Business Administration Degree CAD21487
Bachelor of Science Degree CAD21487
Bachelor of Communication Studies Degree CAD21487
Bachelor of Legal Studies (Paralegal) Degree CAD22294
Bachelor of Early Childhood Care and Education Degree CAD23129
Bachelor of Music Therapy Degree (3 роки) CAD26894
Bachelor of Motion Picture Arts Degree CAD33661
Bachelor of Music CAD28883
Bachelor of Design in Visual Communication Degree CAD29671
Bachelor of Tourism Management Degree CAD22112
Bachelor of Kinesiology Degree CAD21896

У таблиці вказано середню вартість бакалаврських програм. Детальну інформацію щодо вартості дипломних, сертифікатних та післядипломних програм уточнюйте у менеджера Karandash.

Додатково оплачується:


  • авіапереліт, трансфер;
  • консульський збір;
  • медичне страхування;
  • послуги компанії Karandash.


Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все