100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Відмінно: 4,7/5 (1)
University of Winnipeg
University of Winnipeg
Вінніпег, Манітоба, Канада
Тип: державний університет
Мова: англійська
Проживання: Так
Кількість студентів: около 9300

Бакалавр: вересень, січень від CAD 16245

Магістр: вересень, січень від CAD 17447

Мовні курси: вересень, січень, травень від CAD 5000 за 14 тижнів

Постдипломні: січень, травень, серпень від CAD 9100 на рік

Внутренний двор University of Winnipeg Выпускники University of Winnipeg Выпускники University of Winnipeg Библиотека University of Winnipeg Студенты University of Winnipeg Библиотека University of Winnipeg Преподаватели University of Winnipeg University of Winnipeg
University of Winnipeg
Вінніпег, Манітоба, Канада
Тип: державний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 1967
Кількість студентів: около 9300

Бакалавр: вересень, січень від CAD 16245

Магістр: вересень, січень від CAD 17447

Мовні курси: вересень, січень, травень від CAD 5000 за 14 тижнів

Постдипломні: січень, травень, серпень від CAD 9100 на рік

Загальна оцінка
Дані оновлені

У рейтингу канадських вищих навчальних закладів University of Winnipeg (Університет Вінпега) протягом багатьох років займає верхні позиції. Університет знаходиться в столиці провінції Манітоба місті Вінніпеге, в місці злиття річок Ред-Рівер та Асінібойн. Вінніпег- це не тільки великий промисловий та транспортний центр, але й популярний об'єкт туризму – тут безліч природних пам'яток, культурних та розважальних закладів. Університетське студентське містечко, у розвиток якого за останнє десятиліття було вкладено близько $200 млн., розташоване в центральній частині міста та включає 16 будівель – це цілий комплекс житлових та навчальних приміщень. У Richardson College, Buhler Centre, Leatherdale Hall знаходяться лекційні аудиторії, приміщення для семінарських занять, презентацій, наукових конференцій, обладнані сучасною комп'ютерною технікою, проекторами, відеоапаратурою. У цих будинках можна знайти численні кафе, піцерії, ресторанчики з літніми майданчиками. До послуг студентів та викладачів масштабні споруди Wesley Hall та Convocation Hall, найбільша книгарня, театральні та кіностудії, наукові та творчі лабораторії. Тут же знаходиться Axworthy Health and RecPlex – повноцінний спортивно-оздоровчий об'єкт, найбільше крите приміщення з натуральним трав'яним покриттям, сучасними доріжками, де можна займатися футболом, легкою атлетикою, проводити масові заходи.

Бібліотека університету містить у своєму фонді близько 750 000 книг, журналів, статей, копій дисертацій. Крім того, є колекції відео- та аудіоматеріалів, мікрофільмів, архів та зібрання матеріалів на цифрових носіях, які є інтелектуальною власністю університету. Інтернет-каталог та електронні бази даних дозволять швидко знайти потрібне джерело або замовити його в будь-якій бібліотеці світу. На території містечка знаходяться резиденції для проживання студентів, що включають одно- та двомісні кімнати, студіо, апартаменти таун-хаус; окремо пропонують приміщення для сімейних пар. Незважаючи на те, що офіційний статус університету навчальний заклад отримав у 1967 році, його вік більш ніж поважний – понад 140 років. Університет був створений на базі Manitoba College (1871) і Wesley College (1888), які в 1938 об'єдналися в United College. Сьогодні Університет Вінніпега цікавий своїми унікальними бакалаврськими та магістерськими програмами, для студентів доступно близько 800 курсів більш ніж у 40 тематичних напрямках.


Унікальними у своєму роді є, наприклад, гуманітарні програми досліджень у галузі прав людини або у сфері вирішення проблем корінного народонаселення. Загальна кількість студентів університету – близько 9400, з них 684 – іноземні студенти із 68 країн. Шляхетна місія University of Winnipeg полягає у максимальній доступності вищої освіти для представників корінного населення Канади – на даний момент це близько 12% студентів-першокурсників, що є найвищим показником серед канадських ВНЗ. Крім того, при університеті створено спеціальний фонд пожертвувань (близько $3,7 млн.), завдяки якому навчання стало можливим для дітей, які належать соціально незахищеним та малозабезпеченим категоріям населення.

Університет Вінніпега незмінно входить до десятки кращих ВНЗ Канади; за версією журналу Maclean, гезети Globe & Mail та за підсумками річного звіту за 2012 рік навчальний заклад є володарем 4-го місця у рейтингу канадських університетів. Студенти University of Winnipeg високо оцінили процес навчання, малу чисельність груп, якісне харчування, дбайливе ставлення до довкілля; про якість освіти свідчить той факт, що, за опитуваннями, практично всі учні рекомендують цей ВНЗ своїм знайомим. Серед випускників навчального закладу – 31 володар престижної Стипендії Родосу (Rhodes Scholarship) для подальшого навчання в Оксфордському університеті, а також відомі політики, діячі мистецтв, медицини, бізнесу, у тому числі колишні та чинні президенти та віце-канцлери UWinnipeg, посли, Справи, номінанти премії Еммі, відомі актори, шоумени. На здобуття стипендії можуть претендувати студенти, які мають високий вступний бал, понад 80%.

Іноземні студенти завдяки діяльності International Student Services відчувають підтримку протягом усього процесу навчання. Програми індивідуального наставництва, соціально-культурні та інформаційні заходи дозволять швидше адаптуватися до навчального процесу та умов життя у незнайомій країні.

Подальше працевлаштування

Університет Вінніпега надає всебічне сприяння у працевлаштуванні випускників; Career Services проводить практичні заняття зі складання резюме та мотиваційних листів, проведення співбесіди, вибору оптимальних вакансій. Ця служба має заявки від роботодавців; частину робочих місць пропонує університет.

В університеті є такі факультети:

 • мистецтва;
 • бізнесу та економіки;
 • освіти;
 • науки;
 • кінезіології та прикладної охорони здоров'я;
 • теології.

Програми університету Вінніпега:

Вимоги до англійської мови – TOEFL 80, IELTS 6,5, атестат про закінчену шкільну освіту або диплом коледжу.

Бакалавр – існують програми тривалістю 3 або 4 роки, після закінчення яких студент отримує ступінь бакалавра в галузі науки, мистецтва, бізнесу або освіти. Можна брати участь у прикладних програмах, розроблених спільно з Red River College та Manitoba Institute of Trades and Technology або пройти підготовчі кури для вступу за напрямами: медицина, фармацевтика, стоматологія, право, журналістика, інженерні спеціальності.

Магістратура пропонує програми з здобуттям ступеня у кваліфікаціях MA – магістр гуманітарних наук, MSc – магістр науки, MDP – магістр у галузі практичного розвитку. Перелік спеціальностей охоплює сферу культурних досліджень, ресурсів та навколишнього середовища, суспільних проблем, теології, шлюбу та сімейної терапії тощо. Крім того, існує низка програм спільно з університетом Манітоби. Тривалість навчання – 1-2 роки.

Англійська мова (ELP) – програма для іноземних студентів, що включає курси загальної, академічної, інтенсивної англійської, отримання сертифікатів «Досвід роботи в Канаді» та «Сертифікат вчителя ESL». ELP має статус авторизованого центру для складання тестів CanTEST та TOЕIC.

Програма післядипломної підготовки PACE. Програма, спрямована на здобуття досвіду під час підготовки до роботи в Канаді. Викладачі, що спеціалізуються в популярних галузях, програма наставництва та застосування теорії на практиці. Програма дозволяє повністю поринути в канадську культуру, брати участь у різноманітних заходах, а також у святкуванні державних свят. Навчання проходить у маленьких класах, що сприятливо впливає швидкість засвоєння знань.

Розміщення студентів можливе у гуртожитках та студентських будинках на території університетського містечка. Студенти можуть вибрати проживання у мебльованих номерах (одно- та двокімнатні блоки, апартаменти студіо) у гуртожитках, однокімнатних номерах із загальною кухнею та ванною у будинках загального проживання, квартирах без меблювання. Численні кафе пропонують різні варіанти харчування, страви національних кухонь, салат-меню, виготовлені з екологічно чистих продуктів. За бажання їжу можна готувати самостійно на кухні, оснащеній необхідною побутовою технікою та посудом; доступні послуги пральні (за окрему плату).

вартості програм
Програма Вартість за
1 тиждень 1 рік
Бакалаврат CAD16245
Магістратура CAD17447
Постдипломні CAD9100
Мовні курси CAD5000

*В таблиці вказана середня вартість. Точну вартість уточнюйте у наших менеджерів. 

Вартість проживання у гуртожитках з харчуванням – CAD 10286 - 13286 за 2 семестри
Вартість проживання у будинках загального проживання та резиденціях – CAD 9285 -17316 на рік.

Додатково оплачується:

 • реєстраційний збір;
 • плата за доступ до Інтернету;
 • плата за фітнес-центр;
 • внесок до фонду університету;
 • плата за навчальні посібники;
 • трансфер;
 • особисті витрати;
 • послуги агенції Karandash.
Загальна оцінка
Відмінно 4,7/5
Проживання
Задовільно 4,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Відгуки (1)
Лиля
Відмінно 4,7/5
Проживання
Задовільно 4,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Когда только поступила в University of Winnipeg было страшно так как другая страна да и язык, но благодаря активной жизни в университете и поддержке преподавателей я привыкла даже быстрее чем ожидала!
Читати весь Сховати відгук
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все