100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Cтипендія
Вход в University Canada West
University Canada West
Ванкувер, Британська Колумбія, Канада
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Кількість студентів: 8000

Бакалавр: вересень від CAD 20180 на рік

Магістр: вересень від CAD 20317 на рік

Вход в University Canada West Лобби в University Canada West Студенты в University Canada West Вход в University Canada West University Canada West Лекция в University Canada West Учебный процесс в University Canada West Учебный процесс в University Canada West Учебный процесс в University Canada West Выпускники University Canada West Парк возле кампуса Canada West Ванкувер
University Canada West
Ванкувер, Британська Колумбія, Канада
Тип: приватний університет
Мова: англійська
Рік заснування: 2005
Кількість студентів: 8000

Бакалавр: вересень від CAD 20180 на рік

Магістр: вересень від CAD 20317 на рік

Дані оновлені


University Canada West (UCW, Західний університет Канади) – це невеликий, сучасний, приватний університет, визнаний на державному рівні, який розташований в історичній офісній будівлі в центрі міста Ванкувер. Це канадське місто назване третім в списку кращих міст для життя в світі відповідно до рейтингу газети The Economist.

Інфраструктура
University Canada West (UCW) знаходиться в самому серці великого міста, до нього легко доїхати з будь-якої точки. Кампус оточений кафе, ресторанами, розважальними та торговими центрами, спортзалами тощо. Студентам надається цілодобовий доступ до онлайн-бібліотеки UCW, в якій можна знайти більш 60000 наукових журналів і періодичних видань, близько 25000 результатів досліджень, понад 180000 електронних книг та іншої літератури. Бібліотека також надає послуги друку та сканування, надає доступ до MS Office, довідкової служби та баз даних. На її території проводять семінари та тренінги, групові заняття; тут також розташована комп'ютерна лабораторія.

Репутація
University Canada West (UCW) отримав дозвіл від Агентства з контролю якості вищої освіти (EQA) Британської Колумбії використовувати свою печатку на матеріалах Агентства. UCW був нагороджений сертифікатом Ради з акредитації бізнес-шкіл і програм (ACBSP). ACBSP акредитує бізнес, бухгалтерський облік, і програми, пов'язані з бізнесом, для молодших спеціалістів, бакалаврів, магістрів і докторів по всьому світу. UCW є членом Системи перекладу оцінок Британської Колумбії і вже уклав сотні угод про переведення оцінок студентів для інших вищих навчальних закладів.
University Canada West (UCW) є бізнес-орієнтованим, незалежним, вищим навчальним закладом. Університет пропонує своїм студентам стати випускниками, готовими й гідними посісти керівні посади. В університеті створена атмосфера, яка сприяє максимально ефективному навчанню.

Навчальна програма побудована таким чином, що студнтам цікаво застосовувати на практиці отримані знання, ставати професіоналами в сфері науки, лідерства та відповідального громадянства в глобальному контексті.

Стажування та працевлаштування
Відділення Професійного орієнтування University Canada West (UCW) працює зі студентами і випускниками, які знаходяться в Ванкувері з метою надання їм попередньої інформації щодо працевлаштування.
Так як студенти отримують навички, необхідні для працевлаштування, University Canada West безпосередньо сприяє налагодженню контактів між ними та компаніями по всій Канаді. Для цього студенти отримують допомогу університету при складанні резюме, супровідних листів, для проходження співбесіди, методів пошуку роботи, можливостей співпраці та кар'єрного коучінгу.
 • Бакалавр – 4 роки. Спеціалізація – Комерція, Мистецтво масової інформації та комунікації.
 • Магістр – 2 роки. Спеціалізація – МВА.Бакалавр комерції надає студентам великі знання про сучасний бізнес. Ці курси призначені для того, щоб забезпечити ділові перспективи, розвинути навички в дослідженнях і командній роботі.

Методи навчання
Бакалавр комерції керується структурою курсу, що складається з 4-х рівнів. Це дозволяє ефективно розвиватися. Командні дії є невід'ємною частиною багатьох курсів і розвивають навички, необхідні для професійного успіху. Курси для студентів складаються наступним чином:

 • лекції та обговорення в класах;
 • вивчення академічної літератури;
 • вивчення тематичних досліджень;
 • командна робота.

Випускники бакалаврату комерції будуть:

 • знати все про сучасну ділову практику в усіх областях управління бізнесом.
 • використовувати міждисциплінарні підходи для вирішення проблем і створення нових можливостей для бізнесу.
 • використовувати критичне мислення для аналізу та інтерпретації інформації для прийняття обґрунтованих рішень.

Бакалавр мистецтва масової інформації та бізнес комунікації – це міждисциплінарна програма, яка розвиває знання студента в галузі медіа, культурології та бізнесу, використовуючи теоретичні та практичні навички. Вивчення методів спілкування, засобів масової інформації протягом усього курсу відносяться до журналістики, зв'язків з громадськістю, комунікацій та рекламі.

Методи навчання
Програма бакалаврату орієнтована на різні види ЗМІ. Особлива увага приділяється тому, як засоби масової інформації та комунікації функціонують у сучасному світі. Курси для студентів сформовані наступним чином:

 • лекції та обговорення в класах;
 • вивчення академічної літератури;
 • вивчення тематичних досліджень;
 • командна робота.

Випускники бакалаврату зможуть:

 • оцінювати та інтегрувати усі види ділового спілкування;
 • демонструвати методології дослідження;
 • застосовувати методи спілкування до бізнес-завдань.

Підготовка до MBA – якщо ви хочете отримати диплом магістра адміністрування бізнесу, але у вас не вистачає професійних або академічних кваліфікацій, вашій увазі пропонується 4-семестровий курс Основ адміністрування бізнесу. Під час навчання студенти вивчають 4 предмети. Для вступу необхідний диплом бакалавра з середнім балом мінімум 2,7 бали та результати іспиту IELTS не нижчі 6,5 балів. Також необхідно відповідати одному з наступних вимог:

 • мати прийнятний бал з іспиту GMAT або GRE, який було складено не пізніше, ніж 5 років тому;
 • відповідну професійну атестацію, наприклад CPA, CA, CGA, CMA, CHRP, P.Eng тощо;
 • ступінь бакалавра в галузі ділового адміністрування (BBA) або торгівлі (BComm) або еквівалентний диплом;
 • 5+ років досвіду управління з доказами кар'єрного росту.University Canada West (UCW) не надає послуги, що стосуються проживання студентів на території університету або послуги бронювання житла. Проте, університет створив "Керівництво щодо проживання", де пояснюються основні питання, які можуть виникнути у студентів до тих, хто надає послуги тимчасового проживання.вартості програм
Програма Вартість за
1 семестр 2 роки 4 роки
Associate of Arts CAD40360
Бакалаврат CAD80720
MBA CAD40635
MBA Foundation CAD8135
University Access Program CAD5730

Обов'язковий депозит для іноземних студентів: CAD7900.

Додатково оплачується:

 • авіапереліт, трансфер;
 • консульський збір;
 • страхування;
 • послуги компанії Karandash.


Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все