100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Відмінно: 5,0/5 (1)
Columbia College
Columbia College
Ванкувер, Британська Колумбія, Канада
Тип: міжнародний коледж
Мова: англійська
Кількість студентів: более 1000

Підготовчі: від CAD 17550 на рік

Мовні курси: від CAD 4680 за семестр

Columbia College Обучение в Columbia College Студенты Columbia College Студенты Columbia College Вручение наград в Columbia College Выпускники Columbia College Студенты Columbia College Секция футбола в Columbia College Футбольная команда Columbia College Columbia College
Columbia College
Ванкувер, Британська Колумбія, Канада
Тип: міжнародний коледж
Мова: англійська
Рік заснування: 1936
Кількість студентів: более 1000

Підготовчі: від CAD 17550 на рік

Мовні курси: від CAD 4680 за семестр

Загальна оцінка
Дані оновлені

Columbia College – один з кращих коледжів, який готує студентів для вступу до вищих навчальних закладів Канади. З квітня 2013 року, після переїзду в нову будівлю, має можливість навчати студентів, використовуючи найновіші та найсучасніші біологічні, хімічні, фізичні та комп'ютерні лабораторії. Також на території коледжу є все для успішної підготовки студентів до занять і відпочинку між ними: бібліотеки, кімнати відпочинку, різноманітні столові на першому поверсі та підземний паркінг.

З року в рік коледж удосконалює свої методи навчання та продовжує розробляти високоякісні навчальні програми, щоб залишатися гідним готувати кращих фахівців.

Відеопрезентація Columbia College:

Columbia College вперше відкрив свої двері для сотень студентів у 1936 році як вища школа. У 1965 році коледж отримав право готувати студентів до вступу, а вже в 1970 році коледж представив нову програму викладання англійської як другої іноземної й тим самим привернув тисячі іноземних студентів, які мріють здобути вищу освіту в Канаді. У 1985 році Columbia College переїхав з центрального району Ванкувера в центр Бернабі. З того часу основною спеціалізацією коледжу стали бізнес та інженерія. Починаючи з того часу, коледж впевнено розвивався та заробив собі міжнародну славу кращого коледжу для підготовки студентів до вступу в ВНЗ Канади. У 1997 році коледж переїхав назад до центру Ванкувера в будівлю Британського Колумбійського університету технологій (British Columbia Institute of Technology), що дало можливість студентам підготовчих програм навчатися, використовуючи найсучасніші лабораторії, класи та бібліотеки.

ESL Program – курси загальної англійської для поліпшення знань мови перед продовженням навчання на підготовчих курсах або у вищих навчальних закладах.

University Transfer and Associate Degree Programs – вузькоспеціалізовані програми, які готують фахівців для вступу до кращих університетів Канади та США. Columbia College пропонує програми за такими напрямами:

 • Мистецтво;
 • Бізнес;
 • Комунікації;
 • Комп'ютерні науки;
 • Інженерія;
 • Наука.

Курси передбачають дворічну програму. На першому році навчання студенти вивчають предмети, які входять в коло їх спеціалізації. На другому році навчання починається "введення в професію", де студенти більш детально дізнаються про свою майбутню спеціалізацію.

University Transfer - отримайте 30 кредитів за1 рік і 60 кредитів за 2 роки навчання в Columbia College, а потім перенесіть ці кредити в будь-який університет Британської Колумбії та Канади. Ви закінчите університет, до якого перевелися, і отримаєте диплом.

Associate Degree Program еквівалентний першим двом рокам чотирирічного університетського ступеня. З Associate Degree Program ви можете вступити на третій курс університетської програми бакалавра. За 2 роки студент може отримати 60 кредитів. 

High School Programs – підготовчі курси, безпосередньо перед вступом до університету. High School Programs в Columbia College включає в себе:

 • прискорену програму;
 • загальну програму для підлітків;
 • загальну програму для дорослих;
 • завершальну програму вищої школи;
 • програму підготовки до університету.


Якщо студенту необхідно житло у Ванкувері, Columbia College пропонує зупинитися в будинку однієї з так званих "приймальних сімей". Студенту виділяється окрема кімната та надається харчування три рази на день. При проживанні в сім'ї, студент платить одноразовий внесок, а також оплачує перший та останній місяць перебування.

За кожним студентом, що проживає в сім'ї, закріплюється координатор, який буде допомагати та консультувати з будь-яких питань щодо проживання.вартості програм
Програма Вартість за
1 семестр 1 рік 2 роки
University Transfer program CAD17550 CAD35100
Associate Degree program CAD25100
English For Academic Purposes CAD4680
High School Programs (12 кредитів) CAD7020
High School Programs (16 кредитів) CAD9360

Вступний внесок – CAD 200.

Додатково оплачується:

 • страхування;
 • реєстраційний збір;
 • проживання та харчування;
 • навчальні матеріали;
 • спортивні заняття;
 • послуги компанії Karandash.


Загальна оцінка
Відмінно 5,0/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Відгуки (1)
Alex
Відмінно 5,0/5
Проживання
Відмінно 5,0/5
Харчування
Відмінно 5,0/5
Освіта
Відмінно 5,0/5
Рекомендую Columbia College в Канаде! Здесь работает команда настоящих профессионалов. Ты постоянно чувствуешь поддержку и нормальное человеческое отношение, что не часто встречается в колледжах. Если вы ищете профессиональную команду преподавателей, которая будет инструктировать и направлять вас, это то место, куда стоит пойти!
Читати весь Сховати відгук
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все