100% зарахування в 250 університетів світу. Без підготовчих програм в Україні.
Залишити запит
Образовательный Центр «Association»
Прага, Чехія
Тип: міжнародний коледж
Мова: англійська, чеська
Кількість студентів: около 1500

1.07.20-31.08.20  от €950 за курс


Образовательный Центр «Association» Рассвет, вид из Образовательного Центра «Association» Студенты Образовательного Центра «Association» Вид на Образовательный Центр «Association» Обучение в Образовательном Центре «Association» Студенты в Образовательном Центре «Association» Образовательный Центр «Association» Студенты Образовательного Центра «Association» Студенты в зоне отдыха Образовательного Центра «Association» Студенты Образовательного Центра «Association» Обучение в Образовательном Центре «Association» Образовательный Центр «Association» Студенты на отдыхе в Образовательном Центре «Association»
Образовательный Центр «Association»
Прага, Чехія
Тип: міжнародний коледж
Мова: англійська, чеська
Рік заснування: 2004
Кількість студентів: около 1500

1.07.20-31.08.20  от €950 за курс


Дані оновлені

Освітній Центр Association – це одна з головних міжнародних шкіл з вивчення чеської мови.

Школа розташована у триповерховому будинку зі світлими просторими навчальними класами, які оснащені всією необхідною технікою та навчальними матеріалами для якісного вивчення іноземної мови.

Association є офіційною філією одного з провідних ВНЗ Чехії – університету імені Яна Пуркіне. Усі мовні програми Association розроблені університетськими викладачами. Високий рівень викладання мовних курсів цієї школи, які відповідають університетській академічній програмі, дозволяє випускникам курсів вступити до всіх чеських вищих навчальних закладів.

Association розташована у центрі чеської столиці Прага. Це місто – найбільший мегаполіс Чехії та головний його туристичний центр. Клімат у Празі характеризується теплою зимою та комфортним літом – у липні середня температура становить +20 С. Прага має зручне залізничне та поромне сполучення, міжнародний аеропорт ім. Вацлава Гавела. Добре розвинена транспортна розв'язка дозволяє мешканцям та гостям міста безперешкодно подорожувати до сусідніх європейських країн.

Відеопрезентація школи
Association знаходиться за кілька хвилин ходьби від найбільшого міського бульвару Чехії – знаменитої Вацлавської площі, на території якої розташовано безліч монументів, церков, палаців, культурних та історичних пам'яток. Тут знаходиться найбільший замок у світі – резиденція президентів Празький Град, Національний музей із зоологічними, історичними, археологічними експонатами, пам'ятник чеському князю святому Вацлаву. Неподалік Вацлавської площі знаходиться міський історичний центр – Старомнестська площа. Давним-давно тут проходили коронації королів та лицарські турніри, зараз вона перетворилася на одне з головних туристичних центрів з кафетеріями та ресторанами, виставковими центрами, екскурсійними турами та безліччю пам'яток.

Творческий – курс предназначен для будущих специалистов творческих профессий – людей так называемых свободных профессий: певцов, дизайнеров, деятелей культуры, музыкантов, художников, искусствоведов, актеров, и т.д. Абитуриенты будут интенсивно изучать чешский язык, историю искусств, историю и литературу Чехии, а также готовится к поступлению в ВУЗы Чехии. 

Английский и чешский – это курс изучения английского и чешского языка. Большой раздел этой программы посвящён подготовке студентов к международным тестам на знание английского языка - FCE, TOEFL, CAE, IELTS и прочих. .

 


Association пропонує учням для навчання та проживання два чеські міста – Прагу та місто на півночі країни Усті-над-Лабем.

Для учнів у Чехії передбачені такі варіанти розміщення:

- студентський гуртожиток – Association надасть своїм учням одно-, дво- чи тримісну комфортабельну та затишну кімнату в одному з місцевих гуртожитків. Усі номери обладнані душовою кабіною та доступом до Інтернету. Крім того, в гуртожитках є спільна кухня, є кімнати відпочинку з більярдом та телевізором. Усі резиденції знаходяться поблизу навчального центру;

- орендована квартира – найкращий варіант для учнів, які потребують спокійної та домашньої обстановки. Співробітники Association допоможуть з вибором бюджетних та комфортних апартаментів, які розташовані поряд зі школою.

Програма 

Вартість

16 дней
від €950
22 дня
від €1250
28 дней
от €1550
28 дней Прага-Ницца
от €2150
ИТ блок, спортивный блок, творческий блок
+ €200 сверх программы

 

Додатково оплачуються:

  • авіа переліт;
  • консульський збір;
  • страховка;
  • проживання;
  • послуги компанії Karandash.
Знижки та стипендії

Спеціальні пропозиції для клієнтів Karandash

Дивитись все